Licensed to USATF Youth Athletics Colorado - Association License
                                                          HY-TEK's Meet Manager
                 USATF Colorado Indoor Championship - 2/1/2014                 
                               February 1, 2014                                
                               Boulder, Colorado                               
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Jones, Alison             10 Unattached                9.51   4 
  2 Stitt, Caleanna           10 Montbello Ch              9.53   4 
  3 Mundell, Ashlyn            9 Unattached                9.54   1 
  4 BrunoMunn, Zaniya          9 Colorado Spr              9.63   1 
  5 Adams, Symone             10 Unattached                9.68   1 
  6 Everett, Janise           10 Colorado Spr              9.72   2 
  7 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly              9.82   1 
  8 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr              9.84   1 
  9 Ephrim, Justice            9 Denver Light              9.86   1 
 10 Lee, Atalia                9 Burn IT UP                9.99   3 
 11 Northrup, Kimora           9 Real Trainin             10.03   2 
 12 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL             10.06   2 
 13 Dotson, Alaya             10 Denver Light             10.12   2 
 14 Pace, Jada                 8 Denver Light             10.42   2 
 15 Henshaw, Payton            9 Colorado Spr             10.73   2 
 16 Henriques, Malia           9 Real Trainin             10.94   3 
 17 Honeycutt, Madisyn         7 Denver Light             11.10   3 
 18 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             11.54   2 
 19 Henriques, Eliana          7 Real Trainin             12.08   3 
 20 Semanik, McKenna           7 Real Trainin             12.42   3 
 21 Bell, Brooklyn             8 Denver Light             13.33   3 
 
Girls 10 & Under 200 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Mundell, Ashlyn            9 Unattached               33.39   2 
  2 Everett, Janise           10 Colorado Spr             33.71   1 
  3 Ephrim, Justice            9 Denver Light             33.86   2 
  4 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly             34.59   4 
  5 Northrup, Kimora           9 Real Trainin             34.64   1 
  6 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr             34.91   3 
  7 BrunoMunn, Zaniya          9 Colorado Spr             35.38   2 
  8 Lee, Atalia                9 Burn IT UP               35.45   4 
  9 Adams, Symone             10 Unattached               35.74   3 
 10 Stitt, Caleanna           10 Montbello Ch             35.76   5 
 11 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL             36.18   4 
 12 Pace, Jada                 8 Denver Light             36.89   5 
 13 Dotson, Alaya             10 Denver Light             37.73   5 
 14 Honeycutt, Madisyn         7 Denver Light             39.50   8 
 15 Henshaw, Payton            9 Colorado Spr             39.79   6 
 16 Henriques, Eliana          7 Real Trainin             41.69   7 
 17 Semanik, McKenna           7 Real Trainin             45.16   7 
 18 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             45.72   6 
 19 Bell, Brooklyn             8 Denver Light             51.58   7 
 
Girls 10 & Under 400 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Jones, Alison             10 Unattached             1:11.70  
  2 Mundell, Ashlyn            9 Unattached             1:16.96  
  3 Henriques, Malia           9 Real Trainin           1:27.24  
 
Girls 10 & Under 800 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Henriques, Malia           9 Real Trainin           3:10.91  
  2 Laurie, Samantha           9 32-Co-Parker           3:14.91  
 
Girls 10 & Under 1 Mile Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Laurie, Samantha           9 32-Co-Parker           7:16.04  
 
Girls 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly             3.29m   10-09.50 
  2 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr             3.13m   10-03.25 
  3 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             2.81m    9-02.75 
  4 Adams, Symone             10 Unattached               2.75m    9-00.25 
  5 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL             1.95m    6-04.75 
 
Girls 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker              8.25   1 
  2 Pepper, Nyanna            12 Montbello Ch              8.60   1 
  3 Chavira, Daniela          11 Centennial T              8.95   1 
  4 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly              8.97   1 
  5 Awadey, Aliya             11 Montbello Ch              9.61   2 
  6 Hoffman, Cassidy          11 Fort Collins              9.64   2 
  7 Beale, Kayla              12 Grizzly Trac              9.73   2 
  8 Brantley, Skyler          11 Montbello Ch             10.34   2 
  9 Gardner, Abigayle         12 Denver Light             27.52   2 
 -- Garner, Makayla           12 Colorado Spr                NT   1 
 -- Huntsinger, Cadence       11 Unattached                  NT   1 
 -- Spangler, Jenna           12 Colorado Spr                NT   1 
 -- Washington, Trinity       12 nitemoves Tr               DNF   1 
 
Girls 11-12 200 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker             29.19   1 
  2 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly             31.21   1 
  3 Turney, Avery             11 Zoom Track C             31.25   2 
  4 Foster, Klohe             11 Fast Traxx T             31.32   1 
  5 Chavira, Daniela          11 Centennial T             31.94   2 
  6 Fennell, Marina           11 Fast Traxx T             32.16   2 
  7 Spangler, Jenna           12 Colorado Spr             32.87   3 
  8 McMoore, Katelyn          12 Grizzly Trac             32.91   5 
  9 Strasser, Jadelynn        11 Centennial T             33.06   3 
 10 Pace, Jazmine             11 Denver Light             33.09   5 
 11 Awadey, Aliya             11 Montbello Ch             33.24   4 
 12 Beale, Kayla              12 Grizzly Trac             34.15   5 
 13 Hoffman, Cassidy          11 Fort Collins             34.91   4 
 14 Brantley, Skyler          11 Montbello Ch             38.92   4 
 
Girls 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker           1:09.12   1 
  2 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru           1:10.09   1 
  3 Stark, Hope               11 Unattached             1:10.65   1 
  4 Awadey, Aliya             11 Montbello Ch           1:15.81   2 
  5 Horton, Addie             11 Denver Light           1:18.47   2 
  6 Fennell, Marina           11 Fast Traxx T           1:18.55   2 
  7 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             1:22.76   3 
 
Girls 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru           2:41.00  
  2 Stark, Hope               11 Unattached             2:44.52  
  3 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker           2:48.13  
  4 Horton, Addie             11 Denver Light           2:56.61  
  5 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             2:58.09  
  6 Valdois, Kylie            12 Grizzly Trac           3:07.75  
 
Girls 11-12 1 Mile Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Geldean, Riley            12 Unattached             5:44.76  
  2 Hickey, Cassidy           11 Zoom Track C           6:11.17  
  3 Hooten, Kate              12 Puma Track C           6:31.43  
  4 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             6:33.07  
 
Girls 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker             11.48  
 
Girls 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru             1.35m    4-05.00 
  2 McMoore, Katelyn          12 Grizzly Trac             1.30m    4-03.25 
  3 Turney, Avery             11 Zoom Track C            J1.30m    4-03.25 
 
Girls 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Huntsinger, Cadence       11 Unattached               3.93m   12-10.75 
  2 Foster, Klohe             11 Fast Traxx T             3.91m   12-10.00 
  3 McMoore, Katelyn          12 Grizzly Trac             3.85m   12-07.75 
  3 Turney, Avery             11 Zoom Track C             3.85m   12-07.75 
  5 Pepper, Nyanna            12 Montbello Ch             3.78m   12-05.00 
  6 Hoffman, Cassidy          11 Fort Collins             3.65m   11-11.75 
  7 Chavira, Daniela          11 Centennial T             3.51m   11-06.25 
  8 Garner, Makayla           12 Colorado Spr             3.34m   10-11.50 
  9 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly             3.31m   10-10.50 
 10 Valdois, Kylie            12 Grizzly Trac             3.23m   10-07.25 
 11 Strasser, Jadelynn        11 Centennial T             2.41m    7-11.00 
 
Girls 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Larkin, Sydnee            14 Fkelitetc                 7.21   1 
  2 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste              7.43   1 
  3 McCrimmon, Anyiah         14 MACKTRACK EL              7.71   1 
  4 Sloan, Emily              14 Sloan-Unatta              7.75   1 
  5 Morales, Myia             13 Epic Track C              7.84   2 
  6 Ventimiglia, Ashlyn       13 Colorado Spr              8.32   2 
  7 Spangler, Mary            13 Colorado Spr              8.36   2 
  8 Haggans, Vanessa          13 Ric Rojas Ru              8.37   3 
  9 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C              8.40   2 
 10 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL              9.02   3 
 11 Brown, Dayana             13 Colorado Fly              9.20   3 
 12 Kwan, Ana Paola           13 Denver Light              9.25   3 
 -- Willson, Brianna          13 Sterling Qui                NT   3 
 -- Grigsby, Molly            14 Fort Collins                NT   2 
 -- Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL                NT   2 
 -- Paris, Jaiden             14 Colorado Fly                NT   1 
 -- Willis, Kayla             14 Colorado Fly                NT   2 
 -- Tamminga, Abigail         13 32-Co-Parker                NT   1 
 -- Minor, Arria              13 Denver Light                NT   1 
 -- Fernandez, Kali           14 Epic Track C                NT   3 
 -- Cooper, Kayli             13 Colorado Spr                NT   2 
 
Girls 13-14 200 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Minor, Arria              13 Denver Light             25.74   1 
  2 Sloan, Emily              14 Sloan-Unatta             26.45   1 
  3 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste             26.48   1 
  4 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly             27.11   2 
  5 Ventimiglia, Ashlyn       13 Colorado Spr             28.30   3 
  6 McCrimmon, Anyiah         14 MACKTRACK EL             28.51   2 
  7 Norman, TyJae             14 Colorado Ste             28.78   3 
  8 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste             29.06   4 
  9 Hadley, Kyndall           14 Colorado Ste             29.19   3 
 10 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C             29.26   5 
 11 Cooper, Kayli             13 Colorado Spr             29.95   5 
 12 Walker, BreZhane          14 Centennial T             30.01   4 
 13 Haggans, Vanessa          13 Ric Rojas Ru             30.06   4 
 14 Grigsby, Molly            14 Fort Collins             30.42   5 
 15 Willis, Kayla             14 Colorado Fly             30.75   6 
 16 Brown, Dayana             13 Colorado Fly             31.31   7 
 17 Brownworth, Olivia        14 Grizzly Trac             31.34   7 
 18 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL             31.42   6 
 19 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL             31.48   6 
 
Girls 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hall, Anna                13 Zoom Track C           1:02.57   1 
  2 McCrimmon, Anyiah         14 MACKTRACK EL           1:04.90   1 
  3 Williams, Madison         14 Fort Collins           1:05.18   2 
  4 Hadley, Kyndall           14 Colorado Ste           1:07.86   3 
  5 Gardner, Amelia           14 Denver Light           1:07.89   3 
  6 Norman, TyJae             14 Colorado Ste           1:08.31   4 
  7 Moore, Elizabeth          14 Ric Rojas Ru           1:08.62   1 
  8 Spangler, Mary            13 Colorado Spr           1:08.69   4 
  9 Cox, Lauren               13 Fkelitetc              1:09.22   4 
 10 Amador, Aspen             13 Fkelitetc              1:10.60   5 
 11 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste           1:11.43   3 
 12 Elder, Cricket            14 Fort Collins           1:14.90   2 
 
Girls 13-14 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hall, Anna                13 Zoom Track C           2:31.94  
  2 Slater, Luna              14 Fort Collins           2:35.53  
  3 Gardner, Amelia           14 Denver Light           2:37.82  
  4 Goldy, Morgan             13 Centennial T           2:38.35  
  5 Moore, Elizabeth          14 Ric Rojas Ru           2:40.53  
  6 Strizich, Lauren          13 Grizzly Trac           2:50.59  
  7 Elder, Cricket            14 Fort Collins           2:51.41  
  8 Knight, Jannetta          13 Unattached             2:55.05  
 
Girls 13-14 1 Mile Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Slater, Luna              14 Fort Collins           5:43.83  
  2 McConnell, Quinn          14 Puma Track C           5:44.59  
  3 Shults, Anna              13 Puma Track C           6:03.65  
  4 Strizich, Lauren          13 Grizzly Trac           6:11.50  
 
Girls 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Sloan, Emily              14 Sloan-Unatta              8.81  
  2 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly              9.13  
  3 Peterson, Shannon         14 Epic Track C              9.66  
  4 Kwan, Ana Paola           13 Denver Light             11.97  
  5 Lewis, Halie              13 Centennial T             12.41  
  6 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             13.63  
 
Girls 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Keel, Mavaney             14 Grizzly Trac             1.45m    4-09.00 
  2 Brownworth, Olivia        14 Grizzly Trac             1.40m    4-07.00 
  3 Haggans, Vanessa          13 Ric Rojas Ru             1.35m    4-05.00 
  4 Knight, Jannetta          13 Unattached               1.25m    4-01.25 
 -- Fuller, Calista           13 Unattached                  NH            
 -- Willson, Brianna          13 Sterling Qui                NH            
 -- Hall, Anna                13 Zoom Track C                NH            
 
Girls 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste             5.24m   17-02.25 
  2 Larkin, Sydnee            14 Fkelitetc                5.18m   17-00.00 
  3 Williams, Madison         14 Fort Collins             5.08m   16-08.00 
  4 Peterson, Shannon         14 Epic Track C             4.76m   15-07.50 
  5 Walker, BreZhane          14 Centennial T             4.32m   14-02.25 
  6 Morales, Myia             13 Epic Track C             4.25m   13-11.50 
  7 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL             3.88m   12-08.75 
  8 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL             3.79m   12-05.25 
  9 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C             3.54m   11-07.50 
 10 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             3.00m    9-10.25 
 11 Willson, Brianna          13 Sterling Qui             2.87m    9-05.00 
 
Girls 13-14 Triple Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Peterson, Shannon         14 Epic Track C             9.71m   31-10.25 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Ayre-Perry, Alivia        18 Fort Collins              7.88q  2 
  2 Koopman, Audra            15 Fort Collins              7.92q  3 
  3 Evans, Maya               15 Colorado Ste              8.10q  7 
  4 Davis, Rune               16 Montbello Ch              8.23q  5 
  5 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch              8.25q  1 
  6 Buschy, Taylor            18 Fort Collins              8.26q  5 
  7 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins              8.26q  7 
  8 Newberry, Caleigh         18 Unattached                8.35q  3 
  9 Zeman, Shea               17 Box State FI              8.37   4 
 10 Maccagnan, Megan          16 Unattached                8.38   4 
 11 Wang, Jenny               17 Jaguar Track              8.42   3 
 12 Hegg, Jamie               15 Ric Rojas Ru              8.44   5 
 13 White, Erika              17 Epic Track C              8.47   6 
 14 Good, Sarah               18 Predator Spe              8.48   7 
 15 Burton, Jordan            17 Jordan Burto              8.51   4 
 16 Keanaaina, Skye           16 Epic Track C              8.63   1 
 17 Lee, Camilla              16 Mead Track &              8.64   4 
 18 Perry, Olivia             17 Unattached                8.64   4 
 19 Rickey, Madison           18 Speed Denver              8.66   2 
 20 Saffy, Jordyn             15 Epic Track C              8.69   5 
 21 Meeker, Catherine         17 Fort Collins              8.72   7 
 22 Cavazos, Amelia           17 Unattached                8.78   6 
 23 Landen, Emma              16 Unattached                8.90   4 
 24 Cooks, Tiana              18 Unattached                8.90   6 
 25 Lucas, Asiza              19 Fort Collins              9.25   3 
 26 Marizza, Allison          15 Unattached                9.29   5 
 27 Roberts, Lindsey          16 Unattached                9.44   7 
 28 Nadolski, Kristen         18 Puma Track C              9.50   6 
 29 DeSousa, Analyse          19 Fort Collins              9.63   1 
 30 Horton, Bella             15 Denver Light             10.14   1 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Koopman, Audra            15 Fort Collins              7.80  
  2 Ayre-Perry, Alivia        18 Fort Collins              7.83  
  3 Evans, Maya               15 Colorado Ste              8.10  
  4 Davis, Rune               16 Montbello Ch              8.19  
  5 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch              8.25  
  6 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins              8.26  
  7 Buschy, Taylor            18 Fort Collins              8.30  
 
Women 15-19 200 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lester, Carly             18 Fort Collins             25.88   2 
  2 Buschy, Taylor            18 Fort Collins             26.79   3 
  3 Paul, Carly               18 Fort Collins             26.90   3 
  4 Koopman, Audra            15 Fort Collins             27.12   2 
  5 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch             27.48   4 
  6 Evans, Maya               15 Colorado Ste             27.90   1 
  7 Zeman, Shea               17 Box State FI             28.08   3 
  8 Maccagnan, Megan          16 Unattached               28.77   2 
  9 Ness-Lanckriet, Kyra      17 Unattached               29.39   4 
 10 Meeker, Catherine         17 Fort Collins             29.76  11 
 11 Good, Sarah               18 Predator Spe             29.84  14 
 12 Ryan, Amber               15 Epic Track C             30.28   9 
 13 Martin, Kelsey            16 Mead Track &             30.35  13 
 14 Landen, Emma              16 Unattached               30.58  14 
 15 Cavazos, Amelia           17 Unattached               30.65   4 
 16 Hodge, Jayla              17 Unattached               30.85   9 
 17 Gorham, Cassidy           18 Predator Spe             31.20  13 
 18 Marizza, Allison          15 Unattached               31.36  12 
 19 Lucas, Asiza              19 Fort Collins             32.74  11 
 20 McKee, Abby               15 Puma Track C             33.03   9 
 21 Hetzel, Katie             16 Mead Track &             34.22  13 
 22 Horton, Bella             15 Denver Light             34.69  12 
 23 Anderson, Annika          15 Mead Track &             36.83  12 
 
Women 15-19 400 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Buschy, Taylor            18 Fort Collins           1:00.92   4 
  2 Davis, Rune               16 Montbello Ch           1:03.66   6 
  3 Crutcher, Rachel          16 Montbello Ch           1:05.20   3 
  4 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch           1:05.27   4 
  5 Burton, Jordan            17 Jordan Burto           1:05.76   6 
  6 Maccagnan, Megan          16 Unattached             1:08.75   3 
  7 Ness-Lanckriet, Kyra      17 Unattached             1:09.24   3 
  8 Jensen, Elise             18 Jaguar Track           1:14.12   4 
 
Women 15-19 800 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Gilfillan, Darby          18 Unattached             2:22.44   1 
  2 Freeman, Hannah           15 Ric Rojas Ru           2:24.62   2 
  3 Frisbie, Dallas           17 Puma Track C           2:32.10   3 
  4 Foster, Devan             19 Unattached             2:32.36   1 
  5 Gallegos, Emily           16 Unattached             2:32.40   2 
  6 Palm-Trujillo, Devyn      19 Unattached             2:34.70   4 
  7 Hamerly, Christina        16 Puma Track C           2:39.52   4 
  8 Crutcher, Rachel          16 Montbello Ch           2:44.10   3 
  9 Slack, Sarah              17 Unattached             2:49.61   2 
 10 Williams, Lauren          16 Jaguar Track           2:52.83   5 
 11 Albeck, Elizabeth         17 Unattached             2:53.54   1 
 12 McFarland, Maya           17 Mead Track &           2:58.85   5 
 
Women 15-19 1 Mile Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Gilfillan, Darby          18 Unattached             5:23.15   1 
  2 Taurchini, Alicia         19 Unattached             5:40.10   1 
  3 Bronson, Ally             18 Unattached             5:52.35   1 
  4 Miserlian, Eve            15 Unattached             6:02.97   2 
  5 Richards, Sydney          18 Unattached             6:08.69   1 
  6 Polson, Madison           16 Mead Track &           6:11.14   2 
  7 Spieker, Taylor           18 Valor TC               6:13.94   1 
  8 Barella, Elaine           18 Unattached             6:17.19   1 
  9 Moore, Grace              17 Unattached             6:18.95   1 
 10 Thomas, Tori              16 Unattached             6:19.41   2 
 11 Bell, Sierra              15 Mead Track &           6:22.87   2 
 12 Petersen, Erica           17 Unattached             6:29.50   1 
 13 Brookover, Amanda         16 Puma Track C           6:33.71   2 
 14 Clemans, Madelyne         17 Puma Track C           6:36.87   2 
 15 Fink, Eliza               15 Unattached             6:36.92   2 
 16 Mitchell, Natalie         16 Puma Track C           6:37.27   2 
 
Women 15-19 60 Meter Hurdles 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lester, Carly             18 Fort Collins              8.89   1 
  2 Paul, Carly               18 Fort Collins              9.24   1 
  3 Harris, Rebecca           18 Unattached                9.60   2 
  4 Burton, Jordan            17 Jordan Burto              9.86   1 
  5 Smith, T'Ana              18 Gazelle Spri             10.00   1 
  6 Strong, Alyssa            17 Fort Collins             11.10   2 
  7 DeSousa, Analyse          19 Fort Collins             11.22   2 
  8 Gorham, Cassidy           18 Predator Spe             11.28   3 
  9 Cooks, Tiana              18 Unattached               11.29   3 
 10 Bell, Emily               17 Jaguar Track             11.35   2 
 11 Jensen, Elise             18 Jaguar Track             11.39   2 
 12 Boldt, Brandy             16 Fort Collins             11.77   2 
 13 Roberts, Lindsey          16 Unattached               12.33   3 
 14 Robinson, Lindsay         18 Unattached               13.63   3 
 
Women 15-19 High Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Paul, Carly               18 Fort Collins             1.70m    5-07.00 
  2 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins             1.65m    5-05.00 
  3 Hodge, Jayla              17 Unattached               1.45m    4-09.00 
  3 Strong, Alyssa            17 Fort Collins             1.45m    4-09.00 
  3 White, Erika              17 Epic Track C             1.45m    4-09.00 
  6 Ryan, Amber               15 Epic Track C             1.30m    4-03.25 
 -- Albeck, Elizabeth         17 Unattached                  NH            
 -- Ries, Rylee               17 Unattached                 DNF            
 -- Engstrom-Byrd, Shamara    19 Fast Traxx T               DNF            
 -- Morrison, Eva             18 Fort Collins               DNF            
 
Women 15-19 Long Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Koopman, Audra            15 Fort Collins             5.39m   17-08.25 
  2 Harris, Rebecca           18 Unattached               5.22m   17-01.50 
  3 Evans, Maya               15 Colorado Ste             5.01m   16-05.25 
  4 White, Erika              17 Epic Track C             4.89m   16-00.50 
  5 Good, Sarah               18 Predator Spe             4.74m   15-06.75 
  6 Wang, Jenny               17 Jaguar Track             4.70m   15-05.00 
  7 Keanaaina, Skye           16 Epic Track C             4.61m   15-01.50 
  8 Davis, Rune               16 Montbello Ch             4.48m   14-08.50 
  9 Divich, Dakota            17 Speed T&F                4.37m   14-04.00 
 10 Saffy, Jordyn             15 Epic Track C             4.32m   14-02.25 
 11 Vigil, Annmarie           17 Unattached               4.08m   13-04.75 
 12 Singer, Jordann           16 Unattached               4.06m   13-04.00 
 13 Ryan, Amber               15 Epic Track C             3.79m   12-05.25 
 14 Hesser, Jennifer          17 Unattached               3.74m   12-03.25 
 15 Boldt, Brandy             16 Fort Collins             3.35m   11-00.00 
 
Women 15-19 Triple Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Singer, Jordann           16 Unattached               9.46m   31-00.50 
  2 Ryan, Amber               15 Epic Track C             9.24m   30-03.75 
  3 Lee, Camilla              16 Mead Track &             9.18m   30-01.50 
 
Women 15-19 Shot Put 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Walker, Mariah            18 Unattached              13.71m   44-11.75 
  2 Johnson, Dailyn           18 No Limits Tr            10.40m   34-01.50 
  3 Parish, Keely             18 No Limits Tr            10.20m   33-05.75 
  4 White, Erika              17 Epic Track C             9.64m   31-07.50 
  5 Winn, Kelly               16 Predator Spe             8.23m   27-00.00 
  6 Fullerton, Ally           19 Unattached               7.28m   23-10.75 
  7 Robinson, Lindsay         18 Unattached               6.83m   22-05.00 
 
Women 20-105 60 Meter Dash 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Nicoletti, Catherine      63 Unattached                9.78  
 
Women 20-105 200 Meter Run 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Nicoletti, Catherine      63 Unattached               34.53  
 
Women 20-105 1 Mile Run 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kelly, Erin               22 Unattached             5:53.60  
 
Women 20-105 Long Jump 20-105
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Sorensen, Becca           42 Sorensen                 5.23m   17-02.00 
  2 Hughey, Sarah             21 32-Co-Parker             4.37m   14-04.00 
 
Boys 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Brantley, Logan           10 Montbello Ch              8.99   1 
  2 Martinez, Ethan           10 Unattached                9.05   1 
  3 Brown, Kaseem             10 Colorado Fly              9.06   1 
  4 Honeycutt, Marcellus       9 Denver Light              9.53   1 
  5 Sacha, Doren               9 Unattached                9.58   1 
  6 Brown, Diontae            10 Colorado Fly              9.64   1 
  7 Crutcher, Roland          10 Montbello Ch              9.92   2 
  8 Dillas, Savoy             10 Denver Light             10.16   2 
  9 Anderson, Emmit            9 Real Trainin             10.33   2 
 10 Koonce, Carl               9 Colorado Fly             11.19   2 
 11 Adams, Marcus              8 Zoom Track C             11.89   2 
 
Boys 10 & Under 200 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Strasser, Trenton         10 Centennial T             32.26   2 
  2 Brown, Kaseem             10 Colorado Fly             32.30   1 
  3 Brantley, Logan           10 Montbello Ch             33.67   2 
  4 Dillas, Savoy             10 Denver Light             34.20   2 
  5 Yarmul, Dylan             10 Unattached               34.27   4 
  6 Honeycutt, Marcellus       9 Denver Light             34.91   1 
  7 Crutcher, Roland          10 Montbello Ch             35.99   3 
  8 Brown, Diontae            10 Colorado Fly             36.18   3 
  9 Koonce, Carl               9 Colorado Fly             37.93   4 
 
Boys 10 & Under 400 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Crutcher, Roland          10 Montbello Ch           1:20.64   1 
  2 Yarmul, Dylan             10 Unattached             1:21.13   1 
  3 Anderson, Emmit            9 Real Trainin           1:28.39   2 
  4 Ennis, Jacoby              8 Unattached             1:28.41   2 
 
Boys 10 & Under 800 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ennis, Jacoby              8 Unattached             3:07.85  
 
Boys 10 & Under High Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Sacha, Doren               9 Unattached               1.05m    3-05.25 
  2 Pack, Quinn                9 Centennial T             0.95m    3-01.25 
 
Boys 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Brown, Diontae            10 Colorado Fly             3.55m   11-07.75 
  2 Sacha, Doren               9 Unattached               3.44m   11-03.50 
  3 Strasser, Trenton         10 Centennial T             3.38m   11-01.25 
  4 Yarmul, Dylan             10 Unattached               3.21m   10-06.50 
  5 Anderson, Emmit            9 Real Trainin             3.09m   10-01.75 
  6 Johnson, Joshua            8 Centennial T             2.05m    6-08.75 
 
Boys 10 & Under Shot Put 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Pack, Quinn                9 Centennial T             3.34m   10-11.50 
 
Boys 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Simpson, Keirryse         12 Montbello Ch              8.49   1 
  2 Shouse-Spangenberg, Caid  12 Speed Denver              8.60   1 
  3 Pepper, David             12 MACKTRACK EL              8.74   1 
  4 Reardon, Matthew          12 Fort Collins              8.84   1 
  5 Horton, Colton            12 Denver Light              8.90   2 
  6 Dever, Jochim             12 Colorado Fly              8.90   1 
  7 Gilfillan, Tommy          12 Unattached                9.18   1 
  8 Calderon, Caden           11 Zoom Track C              9.24   1 
  9 Reeves, Elijah            11 Unattached                9.33   2 
 10 Spears, Connor            11 Colorado Spr              9.67   2 
 
Boys 11-12 200 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Simpson, Keirryse         12 Montbello Ch             28.74   1 
  2 Shouse-Spangenberg, Caid  12 Speed Denver             28.83   1 
  3 Welch, Charlie            12 Denver Light             29.75   1 
  4 Anderson, Gregory         11 Real Trainin             29.86   4 
  5 Gilfillan, Tommy          12 Unattached               30.05   2 
  6 Williams, Isiah           12 Colorado Fly             30.51   3 
  7 Dever, Jochim             12 Colorado Fly             30.55   2 
  8 Calderon, Caden           11 Zoom Track C             30.66   2 
  9 Reeves, Elijah            11 Unattached               32.43   3 
 10 Spears, Connor            11 Colorado Spr             34.26   4 
 
Boys 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Pepper, David             12 MACKTRACK EL           1:05.91   1 
  2 Welch, Charlie            12 Denver Light           1:07.57   1 
  3 Simpson, Keirryse         12 Montbello Ch           1:07.61   1 
  4 Anderson, Gregory         11 Real Trainin           1:08.30   3 
  5 Gilfillan, Tommy          12 Unattached             1:09.02   2 
  6 Horton, Colton            12 Denver Light           1:09.77   3 
  7 Reeves, Elijah            11 Unattached             1:12.12   2 
  8 Calderon, Caden           11 Zoom Track C           1:12.78   2 
 
Boys 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Welch, Charlie            12 Denver Light           2:35.64  
  2 von Grabow, Aidan         12 Zoom Track C           2:56.85  
  3 Breglio, Anthony          11 Unattached             3:01.38  
  4 Voss, Finley              11 Zoom Track C           3:01.58  
  5 Scara, Evan               12 Denver Light           3:12.99  
 
Boys 11-12 1 Mile Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Peters, Blake             12 Montbello Ch           5:53.48  
  2 Voss, Finley              11 Zoom Track C           6:32.25  
  3 Scara, Evan               12 Denver Light           6:53.40  
  4 von Grabow, Aidan         12 Zoom Track C           7:01.90  
 
Boys 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             10.13  
  2 Williams, Isiah           12 Colorado Fly             11.20  
 
Boys 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Breglio, Anthony          11 Unattached               1.15m    3-09.25 
 
Boys 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             4.46m   14-07.75 
  2 Pepper, David             12 MACKTRACK EL             4.23m   13-10.50 
  3 Breglio, Anthony          11 Unattached               4.04m   13-03.25 
  4 Williams, Isiah           12 Colorado Fly             4.03m   13-02.75 
  5 von Grabow, Aidan         12 Zoom Track C             3.90m   12-09.50 
  6 Anderson, Gregory         11 Real Trainin             3.85m   12-07.75 
  7 Spears, Connor            11 Colorado Spr             3.27m   10-08.75 
 
Boys 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Macias Guerrero, Miguel   14 Epic Track C              7.49   1 
  2 Doublin, Trey             14 Colorado Fly              7.91   1 
  3 Gray, Ian                 14 Zoom Track C              7.99   1 
  4 Redwine, Will             14 Colorado Fly              8.01   1 
  5 Acker, Evan               13 Fort Collins              8.19   2 
  6 Mayes, Teagan             13 Fort Collins              8.77   2 
  7 Krupanszky, John          13 Denver Light              8.89   2 
  8 Reynolds, Elijah          13 Colorado Fly              8.94   2 
  9 Foxworth, Cornelius       14 Montbello Ch             11.36   2 
 -- Durst, Aaron              14 nitemoves Tr                NT   1 
 -- Juarez, Isaias            14 MACKTRACK EL                NT   1 
 
Boys 13-14 200 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Cozart, Darius            14 mile high cu             26.85   1 
  2 Macias Guerrero, Miguel   14 Epic Track C             27.28   2 
  3 Redwine, Will             14 Colorado Fly             27.45   1 
  4 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             28.22   2 
  5 Gordon, Zion              13 Fkelitetc                28.63   2 
  6 Acker, Evan               13 Fort Collins             28.76   4 
  7 Doublin, Trey             14 Colorado Fly             28.78   3 
  8 Turner, Aaron             14 Burn IT UP               29.44   3 
  9 Reynolds, Elijah          13 Colorado Fly             31.74   4 
 10 Krupanszky, John          13 Denver Light             32.22   3 
 11 Mayes, Teagan             13 Fort Collins             32.95   4 
 
Boys 13-14 400 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Dixon, William            14 Real Trainin             59.51  
  2 Juarez, Isaias            14 MACKTRACK EL           1:02.27  
  3 Redwine, Will             14 Colorado Fly           1:02.52  
 
Boys 13-14 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Dixon, William            14 Real Trainin           2:14.90  
  2 Mathenge, Rene            14 Grizzly Trac           2:23.07  
  3 Juarez, Isaias            14 MACKTRACK EL           2:31.05  
 
Boys 13-14 1 Mile Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Voss, Gage                14 Zoom Track C           5:28.11  
  2 Mathenge, Rene            14 Grizzly Trac           5:28.51  
  3 Hooten, Alex              14 Puma Track C           5:36.95  
  4 Sapakoff, Christian       14 Unattached             5:49.82  
  5 Foster, Anthony           13 Fast Traxx T           6:32.44  
 
Boys 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Dixon, William            14 Real Trainin              9.82  
  2 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             10.07  
  3 Gordon, Zion              13 Fkelitetc                10.40  
  4 Harris, Cameron           13 Epic Track C             11.50  
 
Boys 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Risner, Bryce             14 Glenwood Spr             1.55m    5-01.00 
  2 Harris, Cameron           13 Epic Track C             1.40m    4-07.00 
  3 Gartner, Tyce             14 Fort Collins             1.25m    4-01.25 
 
Boys 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Macias Guerrero, Miguel   14 Epic Track C             4.94m   16-02.50 
  2 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             4.81m   15-09.50 
  3 Harris, Cameron           13 Epic Track C             4.41m   14-05.75 
  4 Risner, Bryce             14 Glenwood Spr             4.15m   13-07.50 
 
Boys 13-14 Triple Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Macias Guerrero, Miguel   14 Epic Track C            10.01m   32-10.25 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Thompson, Jai'Shaun       18 Unattached                7.07q  1 
  2 Skrine, Jaysean           18 Fast Traxx T              7.17q  3 
  3 Lewis, Casey              18 Unattached                7.21q  2 
  4 Lanier, Javan             17 Unattached                7.25q  6 
  5 Martin, Jalen             16 Burn IT UP                7.26q  4 
  6 Long, Trevin              18 Fort Collins              7.33q  3 
  7 Donlucas, Erick           19 Epic Track C              7.34q  3 
  8 Munson, Calvin            17 Ric Rojas Ru              7.37q  6 
  9 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP                7.37   5 
 10 Hood, Vincent             15 Valor TC                  7.40   6 
 11 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL              7.41   1 
 12 Tillis, Deris             18 Gazelle Spri              7.42   7 
 13 Saling, Joseph            17 Unattached                7.49   2 
 14 Borghi, Massimiliano      15 Unattached                7.51   1 
 15 Ames, Drew                17 Unattached                7.55   4 
 16 Wright, Mar'Jon           17 Montbello Ch              7.56   1 
 17 Adams, Cole               18 Glenwood Spr              7.57   2 
 18 Parvanta, Elias           17 Unattached                7.58   7 
 19 McDaniel, Luke            16 Unattached                7.60   2 
 20 Hill, William             18 Glenwood Spr              7.65   4 
 21 Feuer, Zachary            17 Unattached                7.66   5 
 22 Daldegan, Bryan           19 Unattached                7.67   1 
 23 Hahn, Jacob               17 Grand Valley              7.68   7 
 24 Swingle, Remington        17 Unattached                7.70   6 
 25 Milligan, Andrew          17 Unattached                7.71   2 
 26 Krier, Brandon            16 Gazelle Spri              7.73   5 
 27 Spraberry, Andrew         18 Unattached                7.73   3 
 28 Gilbertson, Max           16 Unattached                7.74   6 
 29 Ramos, Christopher        17 Box State FI              7.78   5 
 30 Herrold, Andrew           19 Unattached                7.80   7 
 31 Parker, Patrick           18 Mead Track &              7.82   5 
 32 Rubley, Brock             18 Unattached                7.82   5 
 33 Nay, Aaron                18 Gazelle Spri              7.83   5 
 34 Brake, Justin             17 Fort Collins              7.85   4 
 35 Goodstein, Garrett        18 Glenwood Spr              7.88   7 
 36 Heupel, Jonathan          15 Burn IT UP                7.90   6 
 37 Schmidt, Will             19 Unattached                7.91   3 
 38 Harris, Logan             17 Unattached                7.94   3 
 39 Spraberry, Brandon        15 Unattached                7.99   7 
 40 Payseno, Greggory         16 Jaguar Track              8.24   4 
 41 Bechtold, Nathaniel       18 Unattached                8.43   4 
 42 Ameen, Amir               15 Colorado Fly              9.89   2 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Thompson, Jai'Shaun       18 Unattached                6.99  
  2 Skrine, Jaysean           18 Fast Traxx T              7.11  
  3 Lewis, Casey              18 Unattached                7.22  
  4 Lanier, Javan             17 Unattached                7.27  
  5 Martin, Jalen             16 Burn IT UP                7.29  
  6 Munson, Calvin            17 Ric Rojas Ru              7.33  
  7 Long, Trevin              18 Fort Collins              7.33  
  8 Donlucas, Erick           19 Epic Track C              7.38  
 
Men 15-19 200 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Thompson, Jai'Shaun       18 Unattached               22.89   1 
  2 Singleton, Brandon        18 Pure Speed T             22.92   1 
  3 Skrine, Jaysean           18 Fast Traxx T             23.40   2 
  4 Forcatto, Nico            18 Fort Collins             23.68   2 
  5 Wagner, Zane              19 Fort Collins             24.15   3 
  6 Lanier, Javan             17 Unattached               24.20   3 
  7 Martin, Jalen             16 Burn IT UP               24.33   1 
  8 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL             24.74   7 
  9 Donlucas, Erick           19 Epic Track C             24.87   5 
 10 Rubley, Brock             18 Unattached               24.89   4 
 11 Jordan, Matthew           19 Jaguar Track             24.91  11 
 12 Ames, Drew                17 Unattached               24.93   4 
 13 Goodstein, Garrett        18 Glenwood Spr             25.06  11 
 14 Daldegan, Bryan           19 Unattached               25.13   5 
 15 Wright, Mar'Jon           17 Montbello Ch             25.14   8 
 16 Spraberry, Andrew         18 Unattached               25.26   4 
 17 Swingle, Remington        17 Unattached               25.31  14 
 18 Williams, Dorian          18 Unattached               25.36   3 
 19 Wright, Jordan            18 Pure Speed T             25.39   7 
 20 Adams, Cole               18 Glenwood Spr             25.45   7 
 21 Brake, Justin             17 Fort Collins             25.49  10 
 22 Feuer, Zachary            17 Unattached               25.60  13 
 23 Allen, Jordan             18 Fort Collins             25.64  10 
 24 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP               25.72   5 
 25 Hill, William             18 Glenwood Spr             26.20   8 
 26 Petterle, Jacob           16 Unattached               26.25  12 
 27 Heupel, Jonathan          15 Burn IT UP               26.42  11 
 28 Spraberry, Brandon        15 Unattached               26.82  14 
 29 Evans, Jared              18 Puma Track C             27.82  13 
 -- Payseno, Greggory         16 Jaguar Track                FS  12 
 
Men 15-19 400 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Singleton, Brandon        18 Pure Speed T             52.66   1 
  2 Goodstein, Garrett        18 Glenwood Spr             54.04   2 
  3 Wagner, Zane              19 Fort Collins             54.06   2 
  4 Thompson, Jai'Shaun       18 Unattached               55.16   1 
  5 Esch, Sean                17 Fort Collins             55.90   5 
  6 Allen, Jordan             18 Fort Collins             56.80   4 
  7 Petterle, Jacob           16 Unattached               56.82   5 
  8 Wright, Mar'Jon           17 Montbello Ch             57.97   4 
  9 Parvanta, Elias           17 Unattached               58.80   4 
 10 McNulty, Dan              18 Unattached             1:00.56   5 
 
Men 15-19 800 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Duran, Michael            17 Unattached             2:02.16   1 
  2 Day, Dylan                17 Unattached             2:05.59   1 
  3 Messerli, David           19 Unattached             2:07.48   1 
  4 Pehkonen, Sawyer          18 Fort Collins           2:08.09   2 
  5 Esch, Sean                17 Fort Collins           2:09.43   3 
  6 Bruns, Luke               17 Unattached             2:13.42   4 
  7 Miller, Matt              19 Easterncolor           2:14.78   6 
  8 Galikeev, Ivan            18 Jaguar Track           2:17.74   3 
  9 Rodriguez, Alejandro      16 Westminster            2:19.81   5 
 10 Dimas, Cameron            16 Fort Collins           2:22.06   5 
 11 Bell, Oliver              17 Colorado Spr           2:22.57   5 
 12 Caraballo, Michael        16 Mead Track &           2:24.90   4 
 13 Fisher, Austin            18 Unattached             2:25.69   6 
 14 Holt, Jarrod              15 Unattached             2:25.77   4 
 
Men 15-19 1 Mile Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Duran, Michael            17 Unattached             4:46.97   1 
  2 Berg, Samuel              17 Unattached             4:48.77   1 
  3 Hood, Louis               19 Unattached             4:53.10   1 
  4 Brevig, Mason             17 Unattached             4:55.69   1 
  5 Messerli, David           19 Unattached             4:57.39   1 
  6 Dimas, Cameron            16 Fort Collins           4:57.66   2 
  7 Day, Dylan                17 Unattached             5:00.22   1 
  8 Maddalone, Nicholas       16 Unattached             5:02.89   1 
  9 Cusick, Aidan             17 Unattached             5:03.59   2 
 10 Droste, Lucas             18 Lucas Droste           5:17.72   2 
 11 Blair, David              15 Unattached             5:17.74   2 
 12 Whetton, Chris            18 Jaguar Track           5:28.98   2 
 13 Kessler, Hayden           18 Mead Track &           5:31.52   2 
 14 Weiss, John Samuel        17 Colorado Spr           5:41.92   2 
 
Men 15-19 60 Meter Hurdles 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Younggreen, Ryan          17 Unattached                8.46   1 
  2 Saling, Joseph            17 Unattached                8.46   1 
  3 Williams, Dorian          18 Unattached                8.57   1 
  4 Bant-Cogburn, Ryan        18 No Limits Tr              8.62   1 
  5 Gilbertson, Max           16 Unattached                8.78   1 
  6 Wright, Jordan            18 Pure Speed T              8.80   1 
  7 Herrold, Andrew           19 Unattached                9.14   2 
  8 Hahn, Jacob               17 Grand Valley              9.27   2 
  9 Schmidt, Will             19 Unattached                9.28   3 
 10 Wilson, Isley             17 Epic Track C              9.51   2 
 11 Copeland, Sequoyah        18 Unattached                9.64   1 
 12 Harris, Logan             17 Unattached                9.85   2 
 13 Swingle, Remington        17 Unattached               10.49   2 
 14 Beck, Dillon              19 Gazelle Spri             11.33   2 
 15 Norton, Mick              17 Unattached               11.49   3 
 16 Bechtold, Nathaniel       18 Unattached               11.65   3 
 
Men 15-19 High Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Johnson, Matthew          18 Epic Track C             1.90m    6-02.75 
  2 Lamp, Gavin               19 Unattached              J1.90m    6-02.75 
  3 Keefe, Thomas             17 Epic Track C             1.80m    5-10.75 
  4 Wilson, Isley             17 Epic Track C            J1.80m    5-10.75 
  5 Hartley, Christian        19 Epic Track C            J1.80m    5-10.75 
  6 Jordan, Matthew           19 Jaguar Track             1.75m    5-08.75 
  7 McNulty, Dan              18 Unattached               1.70m    5-07.00 
  8 Boykin, Miles             15 Centennial T            J1.70m    5-07.00 
  9 Whalen, Jack              15 Centennial T            J1.70m    5-07.00 
 10 Ortega, Shilo             17 Epic Track C             1.65m    5-05.00 
 11 Anderson, Collin          17 Mead Track &            J1.65m    5-05.00 
 12 Gilbertson, Max           16 Unattached              J1.65m    5-05.00 
 
Men 15-19 Long Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Lamp, Gavin               19 Unattached               5.98m   19-07.50 
  2 Keefe, Thomas             17 Epic Track C            J5.98m   19-07.50 
  3 McDaniel, Luke            16 Unattached               5.82m   19-01.25 
  4 Bant-Cogburn, Ryan        18 No Limits Tr             5.55m   18-02.50 
  5 Whalen, Jack              15 Centennial T             5.32m   17-05.50 
  6 Hall, Kharon              16 Box State FI             5.25m   17-02.75 
  7 Boykin, Miles             15 Centennial T             5.02m   16-05.75 
  8 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL             4.80m   15-09.00 
 
Men 15-19 Triple Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Ortega, Shilo             17 Epic Track C            12.76m   41-10.50 
  2 Mordecai, John            15 Epic Track C            11.81m   38-09.00 
  3 Hall, Kharon              16 Box State FI            11.70m   38-04.75 
  4 Whalen, Jack              15 Centennial T            10.75m   35-03.25 
 
Men 15-19 Shot Put 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Dunivan, Nathan           18 Unattached              16.75m   54-11.50 
  2 Garcia, Nick              19 Unattached              15.16m   49-09.00 
  3 Andrade, Jose             16 Westminster             10.09m   33-01.25 
  4 McGinness, Matteo         15 Westminster              7.90m   25-11.00 
  5 Norton, Mick              17 Unattached               7.57m   24-10.00 
 
Men 20-105 60 Meter Dash 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Lee, JR                   21 Zoom                      7.55q 
  2 Tillman, Bobby            28 Unattached                7.56q 
  3 Warren, Mark              47 Unattached                7.81q 
  4 McKisson, Richard         77 Unattached                9.49q 
  5 Franks, Ray               80 Unattached               10.19q 
 
Men 20-105 60 Meter Dash 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Lee, JR                   21 Zoom                      7.55  
  2 Tillman, Bobby            28 Unattached                7.56  
  3 Warren, Mark              47 Unattached                7.81  
  4 McKisson, Richard         77 Unattached                9.49  
  5 Franks, Ray               80 Unattached               10.19  
 
Men 20-105 200 Meter Run 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Warren, Mark              47 Unattached               26.80  
  2 Franks, Ray               80 Unattached               36.63  
 
Men 20-105 800 Meter Run 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gallegos, Steve           59 Unattached             2:16.55  
 
Men 20-105 1 Mile Run 20-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gilfillan, Thomas         53 Unattached             5:00.37  
 
Men 20-105 High Jump 20-105
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Pack, Quinn 2             38 Centennial T             1.50m    4-11.00 
 
Men 20-105 Long Jump 20-105
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Lee, JR                   21 Zoom                     6.29m   20-07.75