Licensed to USATF Youth Athletics Colorado - Association License
                                        HY-TEK's Meet Manager 1/7/2017 06:32 PM
                      USATF Colorado All Comer - 1/7/2017                      
                               January 7th, 2017                               
                             CU Balch Field House                              
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1   252 Statewright, Trini  10 MACKTRACK EL              9.19   1 
  2   248 Jackson, Eianna     10 MACKTRACK EL              9.48   1 
  3   272 Willard, Ava         9 Montbello Ch              9.49   2 
  4   381 Calderon, McKenzie   9 Sprint50                  9.67   1 
  5   372 Thompson, Nola      10 Silverback T              9.81   3 
  6   316 Henriques, Eliana   10 Real Trainin              9.90   1 
  7   258 Witt, Zenobia        8 MACKTRACK EL             10.03   1 
  8   417 Engelking, Holly    10 Unattached               10.19   2 
  9   245 Austin, Brielle      9 MACKTRACK EL             10.63   1 
 10   249 Nelson, Faith        9 MACKTRACK EL             10.65   1 
 11   404 Bratten, Berlin      8 Unattached               10.77   2 
 12   278 White, Laila         9 nitemoves tc             10.83   2 
 13   247 Gaines, Malanya      8 MACKTRACK EL             10.87   1 
 14   371 Owinyo, Naiyma       8 Silverback T             11.21   2 
 15   288 Coffey, Chloe        7 Parker Panth             12.31   3 
 
Girls 10 & Under 200 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   381 Calderon, McKenzie   9 Sprint50                 33.16   1  Timing Error
  2   272 Willard, Ava         9 Montbello Ch             33.60   4 
  3   417 Engelking, Holly    10 Unattached               35.43   1  Timing Error
  4   157 Maina, Leah         10 Denver Light             36.29   2 
  5   404 Bratten, Berlin      8 Unattached               38.99   3 
  6   316 Henriques, Eliana   10 Real Trainin             39.96   2 
  7   236 Daigle, Sophia      10 Lightning Bo             40.35   4 
  8   238 Platt, Nancy         9 Lightning Bo             45.10   3 
  9   239 Sinclair, Alayna     8 Lightning Bo             45.85   2 
 
Girls 10 & Under 400 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   381 Calderon, McKenzie   9 Sprint50               1:16.42   1 
  2   372 Thompson, Nola      10 Silverback T           1:16.65   2 
  3   157 Maina, Leah         10 Denver Light           1:17.43   1 
  4   316 Henriques, Eliana   10 Real Trainin           1:19.42   1 
  5   236 Daigle, Sophia      10 Lightning Bo           1:32.50   3 
  6   239 Sinclair, Alayna     8 Lightning Bo           1:35.71   2 
  7   288 Coffey, Chloe        7 Parker Panth           1:42.32   2 
  8   238 Platt, Nancy         9 Lightning Bo           1:46.49   3 
 
Girls 10 & Under 800 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   248 Jackson, Eianna     10 MACKTRACK EL           3:02.62  
  2   112 Allen, Ka'moyyah    10 Blazers                3:05.53  
  3   113 Washington, Olivia  10 Blazers                3:09.23  
  4   410 Cobb, Anna          10 Unattached             3:11.79  
  5   258 Witt, Zenobia        8 MACKTRACK EL           3:20.70  
  6   247 Gaines, Malanya      8 MACKTRACK EL           3:21.63  
  7   252 Statewright, Trini  10 MACKTRACK EL           3:27.09  
  8   249 Nelson, Faith        9 MACKTRACK EL           3:52.37  
  9   245 Austin, Brielle      9 MACKTRACK EL           3:54.23  
 
Girls 10 & Under 1500 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   113 Washington, Olivia  10 Blazers                6:07.77  
  2   410 Cobb, Anna          10 Unattached             6:07.94  
 
Girls 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   417 Engelking, Holly    10 Unattached               3.23m   10-07.25 
  2   258 Witt, Zenobia        8 MACKTRACK EL             2.89m    9-05.75 
  3   236 Daigle, Sophia      10 Lightning Bo             2.72m    8-11.25 
  4   157 Maina, Leah         10 Denver Light             2.68m    8-09.50 
  5   278 White, Laila         9 nitemoves tc             2.57m    8-05.25 
  6   247 Gaines, Malanya      8 MACKTRACK EL             2.44m    8-00.25 
  7   239 Sinclair, Alayna     8 Lightning Bo             2.15m    7-00.75 
  8   249 Nelson, Faith        9 MACKTRACK EL             2.00m    6-06.75 
  9   238 Platt, Nancy         9 Lightning Bo             1.70m    5-07.00 
 
Girls 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   154 Ephrim, Justice     12 Denver Light              8.85   1 
  2   137 Turpin, Hannah      12 Colorado Spr              8.94   1 
  3   246 Brassfield, Kendal  12 MACKTRACK EL              9.04   1 
  4   257 Williams, Amari     11 MACKTRACK EL              9.09   1 
  5   136 Rigdon, Nylah       12 Colorado Spr              9.36   1 
  6   435 Northrup, Kimora    12 Unattached                9.36   2 
  7   271 Vandervelde, Chloe  12 Montbello Ch              9.39   1 
  8   138 Wolf, Myla          12 Colorado Spr              9.49   2 
  9   402 Bendle, Ella        12 Unattached                9.61   2 
 10   287 Coffey, Avery       12 Parker Panth             10.00   2 
 11   428 Martinez, Cimonie   11 Unattached               10.04   1 
 12   253 Traylor, Jaime      12 MACKTRACK EL             10.09   1 
 13   311 Barraza, Miliani    12 Real Trainin             10.22   2 
 
Girls 11-12 200 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   154 Ephrim, Justice     12 Denver Light             30.38   1 
  2   421 Hall, Lauryn        11 Unattached               32.70   1 
  3   136 Rigdon, Nylah       12 Colorado Spr             32.93   1 
  4   317 Henriques, Malia    12 Real Trainin             33.31   2 
  5   138 Wolf, Myla          12 Colorado Spr             33.85   2 
  6   428 Martinez, Cimonie   11 Unattached               35.24   3 
  7   306 Lee, Erin           12 Platte River             35.29   3 
  8   311 Barraza, Miliani    12 Real Trainin             35.71   2 
 
Girls 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   154 Ephrim, Justice     12 Denver Light           1:08.49   1 
  2   317 Henriques, Malia    12 Real Trainin           1:11.40   1 
  3   421 Hall, Lauryn        11 Unattached             1:13.69   1 
  4   306 Lee, Erin           12 Platte River           1:20.87   2 
  5   271 Vandervelde, Chloe  12 Montbello Ch           1:21.53   2 
  6   402 Bendle, Ella        12 Unattached             1:27.85   2 
 
Girls 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   317 Henriques, Malia    12 Real Trainin           3:02.27  
  2   306 Lee, Erin           12 Platte River           3:05.20  
  3   435 Northrup, Kimora    12 Unattached             3:05.50  
  4   257 Williams, Amari     11 MACKTRACK EL           3:05.75  
  5   159 Perez, Marilyn      11 Denver Light           3:18.34  
  6   253 Traylor, Jaime      12 MACKTRACK EL           3:24.74  
  7   246 Brassfield, Kendal  12 MACKTRACK EL           3:37.85  
 
Girls 11-12 1500 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   159 Perez, Marilyn      11 Denver Light           6:38.99  
 
Girls 11-12 55 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   287 Coffey, Avery       12 Parker Panth             11.85  
  2   445 Thompson, Sky       11 Unattached               12.15  
 
Girls 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   445 Thompson, Sky       11 Unattached               1.25m    4-01.25 
 
Girls 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   137 Turpin, Hannah      12 Colorado Spr             3.91m   12-10.00 
  2   445 Thompson, Sky       11 Unattached               3.55m   11-07.75 
  3   246 Brassfield, Kendal  12 MACKTRACK EL             3.40m   11-02.00 
  4   271 Vandervelde, Chloe  12 Montbello Ch             2.87m    9-05.00 
 
Girls 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   160 Reigh, Kyairra      14 Denver Light              8.19   1 
  2   135 Davis, Jahzara      14 Colorado Spr              8.37   3 
  3   438 Peisner, Camille    14 Unattached                8.40   1 
  4   255 Wilborn, Courtney   13 MACKTRACK EL              8.43   1 
  5   254 Wedgeworth, Zeania  13 MACKTRACK EL              8.47   1 
  6   121 Bryant, Jordan      14 Colorado Jet              8.48   1 
  7   218 Adams, Symone       13 FK Elite                  8.55   1 
  8   223 Perales, Victoria   13 Fort Collins              8.87   1 
  9   449 Waters, Sylvie      14 Unattached                8.90   3 
 10   220 Borzileri, Gianna   14 Fort Collins              8.90   2 
 11   251 Scott, Jazmin       13 MACKTRACK EL              8.94   1 
 12   250 Rios, Paulina       14 MACKTRACK EL              9.04   2 
 13   433 Mumford, Keira      13 Unattached                9.05   2 
 14   221 Elshof, Skyler      13 Fort Collins              9.09   2 
 15   222 Hoffman, Cassidy    14 Fort Collins              9.10   2 
 16   432 McHenry, Sophia     13 Unattached                9.13   3 
 17   161 Stitt, Caleanna     13 Denver Light              9.23   2 
 18   122 Doublin, Trinity    13 Colorado Jet              9.25   2 
 19   327 Zallen, Zara        13 Real Trainin              9.28   2 
 20   305 Lee, Ella           13 Platte River             10.10   3 
 
Girls 13-14 200 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   160 Reigh, Kyairra      14 Denver Light             26.03   1 
  2   438 Peisner, Camille    14 Unattached               28.16   1 
  3   220 Borzileri, Gianna   14 Fort Collins             29.61   1 
  4   223 Perales, Victoria   13 Fort Collins             30.82   2 
  5   449 Waters, Sylvie      14 Unattached               31.04   3 
  6   327 Zallen, Zara        13 Real Trainin             31.81   3 
  7   432 McHenry, Sophia     13 Unattached               31.86   2 
  8   433 Mumford, Keira      13 Unattached               32.08   4 
  9   161 Stitt, Caleanna     13 Denver Light             32.72   2 
 10   305 Lee, Ella           13 Platte River             38.08   3 
 
Girls 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   160 Reigh, Kyairra      14 Denver Light             58.65   1 
  2   438 Peisner, Camille    14 Unattached             1:01.98   1 
  3   413 Dragovich, Reese    14 Unattached             1:03.90   2 
  4   255 Wilborn, Courtney   13 MACKTRACK EL           1:04.54   1 
  5   251 Scott, Jazmin       13 MACKTRACK EL           1:11.65   2 
  6   223 Perales, Victoria   13 Fort Collins           1:12.14   2 
  7   327 Zallen, Zara        13 Real Trainin           1:13.70   3 
  8   370 King, Heather       14 Silverback T           1:18.24   3 
  9   305 Lee, Ella           13 Platte River           1:27.32   3 
 
Girls 13-14 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   413 Dragovich, Reese    14 Unattached             2:43.73  
  2   156 Howard, Abigael     14 Denver Light           2:45.11  
  3   150 Gilfillan, Delaney  14 Denver Light           2:47.33  
  4   152 Baker, Samantha     14 Denver Light           3:02.92  
  5   254 Wedgeworth, Zeania  13 MACKTRACK EL           3:12.07  
 
Girls 13-14 1500 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   156 Howard, Abigael     14 Denver Light           5:36.57  
  2   150 Gilfillan, Delaney  14 Denver Light           5:37.04  
  3   152 Baker, Samantha     14 Denver Light        6:10:31.00  
 
Girls 13-14 55 Meter Hurdles 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   196 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl              9.28   1 
  2   254 Wedgeworth, Zeania  13 MACKTRACK EL              9.32   1 
  3   121 Bryant, Jordan      14 Colorado Jet              9.60   2 
 
Girls 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   240 Sinclair, Cora      14 Lightning Bo             1.45m    4-09.00 
 --   196 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl                NH            
 
Girls 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   196 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl             4.32m   14-02.25 
  2   222 Hoffman, Cassidy    14 Fort Collins             4.24m   13-11.00 
  3   218 Adams, Symone       13 FK Elite                 4.22m   13-10.25 
  4   255 Wilborn, Courtney   13 MACKTRACK EL             4.17m   13-08.25 
  4   277 Freelon, Kilah      13 nitemoves tc             4.17m   13-08.25 
  6   240 Sinclair, Cora      14 Lightning Bo             4.09m   13-05.00 
  7   121 Bryant, Jordan      14 Colorado Jet             4.06m   13-04.00 
  8   135 Davis, Jahzara      14 Colorado Spr             3.90m   12-09.50 
  9   122 Doublin, Trinity    13 Colorado Jet             3.68m   12-01.00 
 
Girls 13-14 Triple Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   196 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl             9.58m   31-05.25 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   158 Minor, Arria        16 Denver Light              7.62q  1 
  2   104 Paris, Jaiden       17 Angel Flight              7.93q  7 
  3   426 Lewis, Dawnielle    17 Unattached                8.00q  3 
  4   409 Coats, Mia          19 Unattached                8.02q  6 
  5   162 Williams, Jordan    15 Denver Light              8.05q  8 
  6   276 Essien, Iesha       17 nitemoves tc              8.06q  2 
  7   244 Arceneaux, Kierra   17 MACKTRACK EL              8.06q  4 
  8   373 Wood, Kallaway      18 Silverback T              8.08q  3 
  9   103 Johnson, Semaye     18 Angel Flight              8.09   5 
 10   123 Gayles, Makiya      16 Colorado Jet              8.15   2 
 11   219 Cox, Lauren         16 FK Elite                  8.19   4 
 12   395 Manson, Mia         15 Superior Tra              8.19   3 
 13   382 Hysaw, Briauna      18 Sprint50                  8.19   6 
 14   315 Hegg, Jamie         18 Real Trainin              8.21   2 
 15   320 Meek, Hannah        19 Real Trainin              8.21   3 
 16   155 Gibbs, Kiona        15 Denver Light              8.29   8 
 17   126 Smith, Delaney      17 Colorado Jet              8.32   5 
 18   243 Arceaneax, Sierra   17 MACKTRACK EL              8.33   5 
 19   100 DeLoach, Chian      18 Angel Flight              8.33   8 
 20   422 Hernandez, Yasmine  19 Unattached                8.36   3 
 21   350 Kenton, Kennedy     18 Ric Rojas Ru              8.41   4 
 22   289 Hummel, Claire      18 Parker Panth              8.42   5 
 23   411 craft, saniya       15 Unattached                8.47   4 
 24   187 Venegas, Abigail    16 Eastern Colo              8.48   5 
 25   326 Wick, Kaya          16 Real Trainin              8.49   6 
 26   120 Brown, Dayana       16 Colorado Jet              8.50   2 
 27   256 Wilborn, Diondra    15 MACKTRACK EL              8.50   7 
 28   228 Owusu, Anastasia    19 Gazelle Spri              8.51   5 
 29   325 Timbang, Erika      17 Real Trainin              8.51   6 
 30   312 Carroll, Alexis     18 Real Trainin              8.57   6 
 31   369 Brown, Ayana        16 Silverback T              8.61   8 
 32   352 Margolis, Lily      16 Ric Rojas Ru              8.64   4 
 33   184 Burt, Mackenzie     17 Eastern Colo              8.69   7 
 34   291 Matthews, Taylor    15 Parker Panth              8.69   2 
 35   347 Barnes, Kyra        17 Ric Rojas Ru              8.72   8 
 36   354 Rogers, Ella        15 Ric Rojas Ru              8.77   5 
 37   313 Corah, Payton       17 Real Trainin              8.78   8 
 38   406 Brown, Candice      17 Unattached                8.79   2 
 39   431 Mayer, Krista       18 Unattached                8.82   7 
 40   119 Baucom, Camryn      16 Colorado Jet              8.83   1 
 41   178 Dominguez, Leslee   17 Dream Chaser              8.84   4 
 42   368 Branch, Lena        15 Silverback T              8.85   4 
 43   318 Manes, Cameron      18 Real Trainin              8.91   7 
 44   106 Williams, Monika    16 Angel Flight              8.91   1 
 45   200 Wilburn, Cayla      15 Elevate Athl              9.01   6 
 46   186 Faodoa, Alonrda     17 Eastern Colo              9.04   3 
 47   323 Shurnas, Catherine  18 Real Trainin              9.04   2 
 48   444 Steege, Lauren      19 Unattached                9.05   6 
 49   412 Cundiff, Kelsi      18 Unattached                9.07   7 
 50   177 Ahumada, Melanie    18 Dream Chaser              9.07   1 
 51   105 Simpson, Trinity    15 Angel Flight              9.09   7 
 52   195 Gamwell, Nicole     16 Elevate Athl              9.24   8 
 53   125 Saint-Phard, Schuy  16 Colorado Jet              9.27   1 
 54   443 Smith, Brooke       18 Unattached                9.52   3 
 55   420 Gutierrez, Baylee   19 Unattached                9.56   8 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   158 Minor, Arria        16 Denver Light              7.54  
  2   104 Paris, Jaiden       17 Angel Flight              7.82  
  3   409 Coats, Mia          19 Unattached                8.01  
  4   162 Williams, Jordan    15 Denver Light              8.02  
  5   373 Wood, Kallaway      18 Silverback T              8.04  
  6   244 Arceneaux, Kierra   17 MACKTRACK EL              8.09  
  7   276 Essien, Iesha       17 nitemoves tc              8.12  
 
Women 15-19 200 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   158 Minor, Arria        16 Denver Light             25.15   1 
  2   409 Coats, Mia          19 Unattached               26.54   2 
  3   155 Gibbs, Kiona        15 Denver Light             27.28   1 
  4   103 Johnson, Semaye     18 Angel Flight             27.48   3 
  5   315 Hegg, Jamie         18 Real Trainin             27.64   3 
  6   162 Williams, Jordan    15 Denver Light             27.66   1 
  7   419 Gordon, Mariah      19 Unattached               27.90   2 
  8   289 Hummel, Claire      18 Parker Panth             28.00  12 
  9   320 Meek, Hannah        19 Real Trainin             28.29   5 
 10   325 Timbang, Erika      17 Real Trainin             28.65  10 
 11   411 craft, saniya       15 Unattached               28.77  12 
 12   291 Matthews, Taylor    15 Parker Panth             29.25  15 
 13   313 Corah, Payton       17 Real Trainin             29.26   4 
 14   106 Williams, Monika    16 Angel Flight             29.26   9 
 15   215 George, Aliyah      17 Fast Traxx T             29.36  14 
 16   347 Barnes, Kyra        17 Ric Rojas Ru             29.44   7 
 17   318 Manes, Cameron      18 Real Trainin             29.52   6 
 18   431 Mayer, Krista       18 Unattached               29.56   6 
 19   407 Charles, Jasmine    16 Unattached               29.69  13 
 20   184 Burt, Mackenzie     17 Eastern Colo             30.15   5 
 21   237 Eversley, Victoria  15 Lightning Bo             30.30  15 
 22   412 Cundiff, Kelsi      18 Unattached               30.32   9 
 23   423 Higashi, Randi      16 Unattached               30.47  16 
 24   293 Stengel, Emma       15 Parker Panth             30.96  11 
 25   179 Malone, Kaitlin     18 Dream Chaser             31.03  13 
 26   200 Wilburn, Cayla      15 Elevate Athl             31.17   8 
 27   199 Rollins, Hannah     17 Elevate Athl             31.31   8 
 28   105 Simpson, Trinity    15 Angel Flight             31.56  11 
 29   408 Chism, Adele        15 Unattached               31.78  12 
 30   100 DeLoach, Chian      18 Angel Flight             31.91   7 
 31   323 Shurnas, Catherine  18 Real Trainin             31.98   9 
 32   185 Church, Chloe       16 Eastern Colo             32.30  14 
 33   400 Bauer, Lexi         15 Unattached               32.49  13 
 34   405 Brown, Alyssa       18 Unattached               32.49   5 
 35   197 Kocian, Christina   18 Elevate Athl             33.01  10 
 36   148 Hickey, Laura       17 Competere                36.63  16 
 --   354 Rogers, Ella        15 Ric Rojas Ru                DQ  10 
 
Women 15-19 400 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   348 Freeman, Hannah     18 Ric Rojas Ru             59.89   1 
  2   155 Gibbs, Kiona        15 Denver Light           1:00.40   1 
  3   353 Preigh, Marlena     16 Ric Rojas Ru           1:01.70   3 
  4   419 Gordon, Mariah      19 Unattached             1:02.69   1 
  5   315 Hegg, Jamie         18 Real Trainin           1:02.97   3 
  6   313 Corah, Payton       17 Real Trainin           1:03.50   2 
  7   106 Williams, Monika    16 Angel Flight           1:03.94   4 
  8   318 Manes, Cameron      18 Real Trainin           1:04.25   3 
  9   351 King, Shannon       16 Ric Rojas Ru           1:04.57   4 
 10   325 Timbang, Erika      17 Real Trainin           1:04.74   5 
 11   424 Inlow, Jewel        19 Unattached             1:05.00   2 
 12   352 Margolis, Lily      16 Ric Rojas Ru           1:06.91   5 
 13   215 George, Aliyah      17 Fast Traxx T           1:07.77   8 
 14   423 Higashi, Randi      16 Unattached             1:07.81   7 
 15   407 Charles, Jasmine    16 Unattached             1:08.27   8 
 16   383 Perry-Mazion, Shak  19 Sprint50               1:09.29   6 
 17   290 Knapke, Kyla        16 Parker Panth           1:09.59   7 
 18   349 Gigstad, Hannah     18 Ric Rojas Ru           1:09.90   6 
 19   185 Church, Chloe       16 Eastern Colo           1:10.37   9 
 20   201 Wood, Haley         15 Elevate Athl           1:11.38   5 
 21   179 Malone, Kaitlin     18 Dream Chaser           1:13.89   7 
 22   443 Smith, Brooke       18 Unattached             1:16.00   9 
 23   314 Garcia, Amanda      19 Real Trainin           1:16.16   8 
 24   420 Gutierrez, Baylee   19 Unattached             1:18.96   6 
 25   148 Hickey, Laura       17 Competere              1:19.99   9 
 
Women 15-19 800 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   321 Menegatti, MaLeigh  17 Real Trainin           2:29.45   1 
  2   439 Polk, Ashley        19 Unattached             2:38.43   2 
  3   266 Bell, Sierra        18 Mead Track &           2:45.10   1 
  4   399 baltierra-chavez,   18 Unattached             2:48.67   3 
  5   194 Beagle, Elizabeth   16 Elevate Athl           2:51.41   1 
  6   153 Emerson, Alexandra  15 Denver Light           2:53.43   2 
  7   424 Inlow, Jewel        19 Unattached             2:57.03   1 
  8   198 Olson, Rebekka      17 Elevate Athl           3:01.18   3 
  9   243 Arceaneax, Sierra   17 MACKTRACK EL           3:01.95   2 
 10   256 Wilborn, Diondra    15 MACKTRACK EL           3:03.18   1 
 11   244 Arceneaux, Kierra   17 MACKTRACK EL           3:03.30   1 
 12   440 Pooole, Blake       16 Unattached             3:03.50   2 
 13   148 Hickey, Laura       17 Competere              3:16.83   3 
 
Women 15-19 1500 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   427 Mann, Allison       18 Unattached             5:03.04   2 
  2   399 baltierra-chavez,   18 Unattached             5:41.67   2 
  3   425 Kenyon, Madison     16 Unattached             6:00.09   1 
  4   439 Polk, Ashley        19 Unattached             6:06.18   1 
  5   440 Pooole, Blake       16 Unattached             6:11.84   2 
  6   266 Bell, Sierra        18 Mead Track &           6:17.99   1 
  7   194 Beagle, Elizabeth   16 Elevate Athl           6:24.47   1 
  8   153 Emerson, Alexandra  15 Denver Light           6:26.91   1 
  9   403 Brashears, Kinsey   18 Unattached             6:32.89   1 
 10   322 Newbauer, Madison   18 Real Trainin           6:45.82   1 
 11   408 Chism, Adele        15 Unattached             6:53.18   1 
 12   198 Olson, Rebekka      17 Elevate Athl           6:55.34   1 
 13   429 Martinez, Layne     15 Unattached             7:24.30   1 
 
Women 15-19 60 Meter Hurdles 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   104 Paris, Jaiden       17 Angel Flight              8.79   1 
  2   103 Johnson, Semaye     18 Angel Flight              9.28   1 
  3   312 Carroll, Alexis     18 Real Trainin              9.49   2 
  4   426 Lewis, Dawnielle    17 Unattached                9.49   2 
  5   126 Smith, Delaney      17 Colorado Jet              9.83   1 
  6   444 Steege, Lauren      19 Unattached               10.22   2 
  7   179 Malone, Kaitlin     18 Dream Chaser             10.72   4 
  8   199 Rollins, Hannah     17 Elevate Athl             11.10   3 
  9   256 Wilborn, Diondra    15 MACKTRACK EL             11.23   1 
 10   193 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl             11.62   3 
 11   436 Palmer, Destiny     16 Unattached               11.79   3 
 12   197 Kocian, Christina   18 Elevate Athl             12.18   3 
 13   400 Bauer, Lexi         15 Unattached               12.22   4 
 
Women 15-19 4x200 Meter Relay 15-19
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Parker Panthers  'A'                                2:06.36  
     1) 289 Hummel, Claire 18           2) 293 Stengel, Emma 15           
     3) 290 Knapke, Kyla 16             4) 291 Matthews, Taylor 15        
 
Women 15-19 High Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   319 McCain, Katherine   18 Real Trainin             1.52m    4-11.75 
  2   395 Manson, Mia         15 Superior Tra            J1.52m    4-11.75 
  3   200 Wilburn, Cayla      15 Elevate Athl             1.42m    4-07.75 
  4   193 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl             1.32m    4-04.00 
 --   237 Eversley, Victoria  15 Lightning Bo                NH            
 
Women 15-19 Long Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   312 Carroll, Alexis     18 Real Trainin             5.15m   16-10.75 
  2   276 Essien, Iesha       17 nitemoves tc             5.14m   16-10.50 
  3   373 Wood, Kallaway      18 Silverback T             5.09m   16-08.50 
  4   214 Collins, Sophia     18 Fast Traxx T             4.95m   16-03.00 
  5   126 Smith, Delaney      17 Colorado Jet             4.65m   15-03.25 
  6   369 Brown, Ayana        16 Silverback T            J4.65m   15-03.25 
  7   319 McCain, Katherine   18 Real Trainin             4.63m   15-02.25 
  8   120 Brown, Dayana       16 Colorado Jet             4.55m   14-11.25 
  9   123 Gayles, Makiya      16 Colorado Jet             4.52m   14-10.00 
 10   406 Brown, Candice      17 Unattached               4.51m   14-09.75 
 11   244 Arceneaux, Kierra   17 MACKTRACK EL            J4.51m   14-09.75 
 12   193 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl             4.50m   14-09.25 
 13   434 Nicholl, Dasha      19 Unattached               4.43m   14-06.50 
 14   187 Venegas, Abigail    16 Eastern Colo            J4.43m   14-06.50 
 15   368 Branch, Lena        15 Silverback T             4.15m   13-07.50 
 16   314 Garcia, Amanda      19 Real Trainin             4.02m   13-02.25 
 17   119 Baucom, Camryn      16 Colorado Jet             3.96m   13-00.00 
 18   237 Eversley, Victoria  15 Lightning Bo             3.71m   12-02.25 
 --   100 DeLoach, Chian      18 Angel Flight              FOUL            
 
Women 15-19 Triple Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   418 Eurich, Sydnee      16 Unattached              10.34m   33-11.25 
  2   193 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl             9.89m   32-05.50 
  3   374 Wood, Lexye         16 Silverback T             9.39m   30-09.75 
  4   400 Bauer, Lexi         15 Unattached               8.88m   29-01.75 
 
Women 20-30 60 Meter Dash 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   101 Gay, Natasha        27 Angel Flight              7.79  
 
Women 20-30 200 Meter Run 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   101 Gay, Natasha        27 Angel Flight             25.61  
 
Women 20-30 400 Meter Run 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   446 Vickers, Jenai      22 Unattached             1:04.84  
 
Women 20-30 60 Meter Hurdles 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   446 Vickers, Jenai      22 Unattached                9.67  
 
Women 31-100 60 Meter Dash 31-100
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   324 Tate, Regina        52 Real Trainin             10.97  
 
Boys 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   473 Elsen, Ryan         10 Unattached                9.29   2 
  2   140 Dooley, Kobe        10 Colorado Spr              9.50   1 
  3   476 Fick, Ryan          10 Unattached                9.64   2 
  4   470 Edwards, Archer     10 Unattached                9.88   1 
  5   376 Geka, Asesela        8 Silverback T              9.98   1 
  6   146 Wolf, Collin         9 Colorado Spr              9.98   1 
  7   505 Rodriguez, Nathan    9 Unattached               10.01   2 
  8   398 Montoya-Collis, Sp   5 Team EP                  10.18   1 
  9   391 Medina, Jonah        8 Sprint50                 10.38   1 
 10   377 Gully, Evan          8 Silverback T             11.70   2 
 11   497 Mills, Tyler        10 Unattached               11.94   1 
 12   132 Williams, Elijah     6 Colorado Jet             13.36   2 
 
Boys 10 & Under 200 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   140 Dooley, Kobe        10 Colorado Spr             32.98   3 
  2   476 Fick, Ryan          10 Unattached               32.99   3 
  3   470 Edwards, Archer     10 Unattached               34.01   2 
  4   146 Wolf, Collin         9 Colorado Spr             34.37   2 
  5   505 Rodriguez, Nathan    9 Unattached               35.05   2 
  6   473 Elsen, Ryan         10 Unattached               35.96   4 
  7   391 Medina, Jonah        8 Sprint50                 36.24   1 
  8   520 Newbill, Jayce      10 Uta                      36.26   3 
  9   114 Allen, Kahlael       6 Blazers                  38.47   1 
 10   496 Mills, Cody          8 Unattached               40.04   1 
 
Boys 10 & Under 400 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   476 Fick, Ryan          10 Unattached             1:20.49   1 
  2   497 Mills, Tyler        10 Unattached             1:21.76   1 
  3   520 Newbill, Jayce      10 Uta                    1:23.08   2 
  4   379 Harrison, Michael   10 Silverback T           1:33.31   2 
  5   226 Perales, John        9 Fort Collins           1:35.49   1 
 
Boys 10 & Under 800 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   169 Jedlicka, Reese      9 Denver Light           3:06.35  
  2   497 Mills, Tyler        10 Unattached             3:14.99  
  3   172 Paez, Lucas          9 Denver Light           3:18.05  
  4   116 Emery, Uriah         7 Blazers                3:29.78  
  5   226 Perales, John        9 Fort Collins           3:39.54  
 
Boys 10 & Under 1500 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   118 Engtrakul, Gavin    10 Boulder Trac           6:06.28  
  2   169 Jedlicka, Reese      9 Denver Light           6:07.23  
  3   301 Parrill, Kendrick    9 Parker Panth           6:19.19  
  4   172 Paez, Lucas          9 Denver Light           6:25.54  
 
Boys 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   520 Newbill, Jayce      10 Uta                      3.53m   11-07.00 
  2   376 Geka, Asesela        8 Silverback T             3.22m   10-06.75 
  3   391 Medina, Jonah        8 Sprint50                 2.91m    9-06.75 
  4   226 Perales, John        9 Fort Collins             2.54m    8-04.00 
  5   132 Williams, Elijah     6 Colorado Jet             1.59m    5-02.75 
 
Boys 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   141 Hills, Brandon      12 Colorado Spr              8.55   1 
  2   142 Jordan, Jackie      12 Colorado Spr              8.56   1 
  3   165 Davis, Wondame      12 Denver Light              8.67   1 
  4   139 Dooley, Keyshawn    12 Colorado Spr              8.94   2 
  5   302 Szarka, Liam        12 Parker Panth              9.00   2 
  6   176 Wilbon, Kahari      11 Denver Light              9.05   1 
  8   338 Embree, Sean        11 Real Trainin              9.32   2 
  9   227 Toshcoff, Jacob     11 Fort Collins              9.47   1 
 10   462 Bratten, Trace      11 Unattached                9.48   3 
 11   225 Kaul, Ujwal         11 Fort Collins              9.52   1 
 12   265 Watson, Malyk       11 MACKTRACK EL              9.55   1 
 13   380 Shukert, Henry      12 Silverback T              9.65   2 
 14   498 Moody, Brock        11 Unattached                9.68   2 
 15   466 Crow, Anthony       11 Unattached                9.89   3 
 16   145 Williams, Bryce     11 Colorado Spr             11.56   3 
 
Boys 11-12 200 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   165 Davis, Wondame      12 Denver Light             28.27   1 
  2   141 Hills, Brandon      12 Colorado Spr             28.50   1 
  3   131 Gayles, Kyron       11 Colorado Jet             30.69   6 
  4   329 Anderson, Emmit     12 Real Trainin             30.99   3 
  5   142 Jordan, Jackie      12 Colorado Spr             31.01   1 
  6   498 Moody, Brock        11 Unattached               31.05   6 
  7   176 Wilbon, Kahari      11 Denver Light             31.06   2 
  8   302 Szarka, Liam        12 Parker Panth             31.41   3 
  9   297 Knapke, Aiden       11 Parker Panth             31.83   4 
 10   227 Toshcoff, Jacob     11 Fort Collins             32.74   2 
 11   225 Kaul, Ujwal         11 Fort Collins             33.54   2 
 12   466 Crow, Anthony       11 Unattached               34.21   3 
 13   139 Dooley, Keyshawn    12 Colorado Spr             35.09   6 
 14   338 Embree, Sean        11 Real Trainin             35.33   4 
 15   462 Bratten, Trace      11 Unattached               35.45   5 
 16   282 Oldfield, Jamieson  12 nitemoves tc             36.40   5 
 17   145 Williams, Bryce     11 Colorado Spr             41.68   4 
 
Boys 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   176 Wilbon, Kahari      11 Denver Light           1:10.75   1 
  2   338 Embree, Sean        11 Real Trainin           1:12.68   3 
  3   474 Ennis, Jacoby       11 Unattached             1:14.40   1 
  4   297 Knapke, Aiden       11 Parker Panth           1:14.40   3 
  5   329 Anderson, Emmit     12 Real Trainin           1:14.78   1 
  6   380 Shukert, Henry      12 Silverback T           1:16.84   2 
  7   282 Oldfield, Jamieson  12 nitemoves tc           1:16.94   2 
  8   462 Bratten, Trace      11 Unattached             1:20.36   2 
 
Boys 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   115 Allen, Kemar        11 Blazers                2:37.46  
  2   296 Garofalo, Joey      11 Parker Panth           2:42.02  
  3   300 Parrill, Jackson    12 Parker Panth           2:42.24  
  4   170 Luna, Kai           11 Denver Light           2:56.08  
  5   171 Medina, Alexander   12 Denver Light           2:56.19  
  6   516 Weadon, Caden       11 Unattached             3:26.48  
  7   265 Watson, Malyk       11 MACKTRACK EL           3:29.94  
 
Boys 11-12 1500 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   115 Allen, Kemar        11 Blazers                5:13.94  
  2   300 Parrill, Jackson    12 Parker Panth           5:18.22  
  3   296 Garofalo, Joey      11 Parker Panth           5:28.77  
  4   171 Medina, Alexander   12 Denver Light           5:35.11  
  5   170 Luna, Kai           11 Denver Light           5:48.34  
  6   516 Weadon, Caden       11 Unattached             6:31.85  
 
Boys 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   141 Hills, Brandon      12 Colorado Spr             4.62m   15-02.00 
  2   329 Anderson, Emmit     12 Real Trainin             3.84m   12-07.25 
  3   466 Crow, Anthony       11 Unattached               3.07m   10-01.00 
  4   474 Ennis, Jacoby       11 Unattached               2.97m    9-09.00 
  4   498 Moody, Brock        11 Unattached               2.97m    9-09.00 
  6   375 Branch, Isaac       11 Silverback T             2.94m    9-07.75 
 
Boys 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   166 Hairston, Korey     14 Denver Light              7.43   1 
  2   362 Schurr, Gavin       14 Ric Rojas Ru              7.45   1 
  3   280 Davis, Isaiah       13 nitemoves tc              8.08   1 
  4   260 Flye, Rayvion       14 MACKTRACK EL              8.23   1 
  5   259 Boggs, Jaden        13 MACKTRACK EL              8.40   2 
  6   346 Tate, Braelon       13 Real Trainin              8.41   2 
  7   262 Guzman, Brandon     13 MACKTRACK EL              8.49   1 
  8   385 Calderon, Caden     14 Sprint50                  8.49   2 
  9   294 Argosino, Beckham   13 Parker Panth              8.58   3 
 10   127 Brown, Kaseem       13 Colorado Jet              8.67   1 
 11   128 Brown, Rhason       13 Colorado Jet              8.74   1 
 12   334 Collins, Marquel    13 Real Trainin              8.80   2 
 13   333 Carroll, Zavier     14 Real Trainin              8.85   2 
 14   491 Martinez, Ethan     13 Unattached                8.89   2 
 15   224 Elshof, Griffin     13 Fort Collins              9.01   2 
 16   500 Pousma, David       14 Unattached                9.11   2 
 17   522 Sherrill, Carson    13 Unattached                9.11   3 
 18   386 Coley, Jaylin       14 Sprint50                  9.13   3 
 19   279 Bresler, Charles    13 nitemoves tc              9.22   3 
 20   332 Carroll, Exander    13 Real Trainin              9.52   3 
 21   479 Goggin, Hunter      13 Unattached               10.11   3 
 
Boys 13-14 200 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   166 Hairston, Korey     14 Denver Light             25.09   1 
  2   330 Anderson, Gregory   14 Real Trainin             27.08   3 
  3   280 Davis, Isaiah       13 nitemoves tc             27.29   1 
  4   346 Tate, Braelon       13 Real Trainin             28.19   4 
  5   385 Calderon, Caden     14 Sprint50                 28.46   3 
  6   386 Coley, Jaylin       14 Sprint50                 28.49   2 
  7   127 Brown, Kaseem       13 Colorado Jet             28.99   2 
  8   191 Church, Caden       14 Eastern Colo             29.86   4 
  9   334 Collins, Marquel    13 Real Trainin             29.99   2 
 10   333 Carroll, Zavier     14 Real Trainin             30.79   3 
 11   279 Bresler, Charles    13 nitemoves tc             31.52   5 
 12   522 Sherrill, Carson    13 Unattached               31.53   5 
 13   188 Cardin, Garrett     14 Eastern Colo             32.27   4 
 14   332 Carroll, Exander    13 Real Trainin             32.76   5 
 
Boys 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   330 Anderson, Gregory   14 Real Trainin             59.50   2 
  2   346 Tate, Braelon       13 Real Trainin           1:04.61   3 
  3   191 Church, Caden       14 Eastern Colo           1:06.07   3 
  4   468 Dague, Aidan        13 Unattached             1:06.09   4 
  5   334 Collins, Marquel    13 Real Trainin           1:08.35   1 
  6   394 Yarmul, Dylan       13 Sprint50               1:10.72   1 
  7   281 Davis, Samuel       13 nitemoves tc           1:11.70   2 
  8   242 Whitesell, Avery    13 Lightning Bo           1:13.04   2 
  9   333 Carroll, Zavier     14 Real Trainin           1:13.13   3 
 10   332 Carroll, Exander    13 Real Trainin           1:17.83   4 
 11   283 Otanez, Declan      13 nitemoves tc           1:18.21   5 
 
Boys 13-14 800 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   144 Williams, Brandon   14 Colorado Spr           2:34.37   1 
  2   500 Pousma, David       14 Unattached             2:38.80   1 
  3   517 Wetterling, Jack    13 Unattached             2:40.62   1 
  4   394 Yarmul, Dylan       13 Sprint50               2:43.27   1 
  5   168 Hoskins, Ryan       13 Denver Light           2:47.89   1 
  6   164 Davidson, Evan      13 Denver Light           2:56.06   2 
  7   262 Guzman, Brandon     13 MACKTRACK EL           3:00.28   1 
  8   259 Boggs, Jaden        13 MACKTRACK EL           3:06.10   1 
  9   281 Davis, Samuel       13 nitemoves tc           3:08.16   2 
 10   283 Otanez, Declan      13 nitemoves tc           3:10.38   2 
 11   309 Obregon Orozco, Ke  14 Platte River           3:10.60   2 
 12   479 Goggin, Hunter      13 Unattached             3:13.01   2 
 13   310 White, Elijah       14 Platte River           3:13.40   2 
 
Boys 13-14 1500 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   509 Siegler, Cole       13 Unattached             5:19.11  
  2   174 Sundstrom, Gusten   13 Denver Light           5:19.71  
  3   168 Hoskins, Ryan       13 Denver Light           5:34.00  
  4   242 Whitesell, Avery    13 Lightning Bo           5:36.84  
  5   281 Davis, Samuel       13 nitemoves tc           5:59.16  
  6   310 White, Elijah       14 Platte River           6:07.57  
  7   309 Obregon Orozco, Ke  14 Platte River           6:27.54  
 
Boys 13-14 55 Meter Hurdles 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   330 Anderson, Gregory   14 Real Trainin              8.80   2 
  2   504 Robinson, PJ        14 Unattached                8.86   1 
  3   128 Brown, Rhason       13 Colorado Jet              9.88   2 
  4   500 Pousma, David       14 Unattached               10.00   1 
  5   517 Wetterling, Jack    13 Unattached               10.04   2 
  6   260 Flye, Rayvion       14 MACKTRACK EL             10.32   1 
 
Boys 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   463 Breglio, Anthony    14 Unattached               1.50m    4-11.00 
  2   468 Dague, Aidan        13 Unattached               1.30m    4-03.25 
  2   517 Wetterling, Jack    13 Unattached               1.30m    4-03.25 
  4   310 White, Elijah       14 Platte River             1.10m    3-07.25 
 
Boys 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   192 Venegas, Joseph     14 Eastern Colo             4.80m   15-09.00 
  2   295 Fiddler, Jalear     14 Parker Panth             4.79m   15-08.75 
  3   346 Tate, Braelon       13 Real Trainin             4.67m   15-04.00 
  4   280 Davis, Isaiah       13 nitemoves tc             4.57m   15-00.00 
  5   463 Breglio, Anthony    14 Unattached               4.27m   14-00.25 
  6   334 Collins, Marquel    13 Real Trainin             4.13m   13-06.75 
  7   164 Davidson, Evan      13 Denver Light             3.92m   12-10.50 
  8   128 Brown, Rhason       13 Colorado Jet             3.91m   12-10.00 
  9   491 Martinez, Ethan     13 Unattached               3.88m   12-08.75 
 10   168 Hoskins, Ryan       13 Denver Light             3.82m   12-06.50 
 11   283 Otanez, Declan      13 nitemoves tc             3.78m   12-05.00 
 12   242 Whitesell, Avery    13 Lightning Bo             3.69m   12-01.25 
 13   522 Sherrill, Carson    13 Unattached               3.44m   11-03.50 
 --   259 Boggs, Jaden        13 MACKTRACK EL              FOUL            
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   495 McCoy, Aaron        19 Unattached                7.10q  3 
  2   486 Kembel, Nolan       19 Unattached                7.24q  6 
  3   202 Bellot, Anthony     19 Elevate Athl              7.25q  5 
  4   344 Nash, Frank         18 Real Trainin              7.25q  4 
  5   203 Calhoun, Desmond    18 Elevate Athl              7.31q  4 
  6   134 Wise jr, John       18 Colorado Jet              7.31q  3 
  7   173 Simpson, Keirryse   15 Denver Light              7.33q  8 
  8   389 El-Amin, Hassan     17 Sprint50                  7.34q  9 
  9   217 Collins, Emerson    19 Fast Traxx T              7.35   8 
 10   109 Jackson, Zaire      17 Angel Flight              7.36   3 
 11   482 Hamby, Brayden      17 Unattached                7.39   9 
 12   275 Wortham, Kevon      18 Montbello Ch              7.40   1 
 12   494 Maynard, Malik      18 Unattached                7.40   7 
 14   230 Ansah, Nathaniel    17 Gazelle Spri              7.40   7 
 15   387 Daniels II, Ernest  18 Sprint50                  7.43   8 
 16   213 Urban, Gavin        19 Elevate Athl              7.44   1 
 17   231 Nevarez, Edwin      15 Gazelle Spri              7.44   8 
 18   339 Herman, Alex        17 Real Trainin              7.45   1 
 19   204 Deickman, Jordan    16 Elevate Athl              7.46   2 
 20   340 Hollingsworth, Jer  17 Real Trainin              7.47   5 
 21   130 Doublin, Trey       17 Colorado Jet              7.49   5 
 22   167 Hall, Mysun         18 Denver Light              7.53   6 
 23   453 Anthony, Mason      16 Unattached                7.55   9 
 23   205 Moore-Ford, Dontav  17 Elevate Athl              7.55   3 
 25   181 McNeil, Jaxon       17 Dream Chaser              7.56   2 
 26   478 Garcia, Cruz        16 Unattached                7.56   7 
 27   481 Gordley, Luke       19 Unattached                7.56   2 
 28   111 Monestime, Kellen   18 Angel Flight              7.58   7 
 29   273 Foxworth II, Corne  17 Montbello Ch              7.59   6 
 30   356 Bragstad, Cole      17 Ric Rojas Ru              7.60   5 
 31   388 Dubose, Quayshawn   17 Sprint50                  7.62   2 
 32   459 Biggers, John       19 Unattached                7.68   8 
 33   518 Wilson-Axpe, Andre  16 Unattached                7.69   2 
 34   366 Waters, Mitchell    17 Ric Rojas Ru              7.73   4 
 35   207 Pena, Aidan         17 Elevate Athl              7.76   6 
 36   331 Arellano, Brian     18 Real Trainin              7.77   9 
 37   328 Amador, Jacob       18 Real Trainin              7.79   7 
 38   367 Waters, Tyler       17 Ric Rojas Ru              7.80   3 
 39   342 McLoughlin, Robert  19 Real Trainin              7.81   7 
 40   110 Monestime, Chase    16 Angel Flight              7.83   2 
 41   341 Johan, Nolan        17 Real Trainin              7.85   2 
 42   515 Warren, Cody        17 Unattached                7.86   1 
 43   133 Williams, Isiah     15 Colorado Jet              7.87   3 
 43   182 Powers Jr., Raymon  17 Dream Chaser              7.87   5 
 45   457 Bartnik, Kuba       16 Unattached                7.88   6 
 46   471 Eise, Connor        15 Unattached                7.89   8 
 47   129 Campbell, Carson    15 Colorado Jet              7.90   6 
 48   149 Radich, Nathan      17 Competere                 7.92   1 
 49   212 Urban, Alex         17 Elevate Athl              7.92   9 
 50   477 Franek, Eastin      19 Unattached                7.95   3 
 51   384 Adams, Christopher  17 Sprint50                  7.96   6 
 52   335 Dorn, Jake          15 Real Trainin              7.98   4 
 53   390 McHenry, James      15 Sprint50                  8.00   5 
 54   343 Menegatti, Dawson   15 Real Trainin              8.01   1 
 55   210 Rooke, Alexander    18 Elevate Athl              8.02   4 
 56   465 Cannon, Gabriel     17 Unattached                8.03   9 
 57   454 Argosino, Fischer   16 Unattached                8.05   7 
 58   147 Faubus, Cobey       18 Competere                 8.09   8 
 59   392 Radcliff, Terell    17 Sprint50                  8.09   1 
 60   499 Nguyen, Isaih       15 Unattached                8.14   7 
 61   501 Pousma, Luke        18 Unattached                8.29   6 
 62   189 Cardin, Wyatt       15 Eastern Colo              8.51   9 
 63   263 Guzman, Sean        15 MACKTRACK EL              8.56   4 
 64   261 Gallegos, Anthony   15 MACKTRACK EL              8.62   5 
 65   241 Sinclair, Austin    15 Lightning Bo             10.04   8 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   495 McCoy, Aaron        19 Unattached                7.08  
  2   344 Nash, Frank         18 Real Trainin              7.12  
  3   203 Calhoun, Desmond    18 Elevate Athl              7.17  
  4   202 Bellot, Anthony     19 Elevate Athl              7.22  
  5   134 Wise jr, John       18 Colorado Jet              7.30  
  6   389 El-Amin, Hassan     17 Sprint50                  7.31  
  7   173 Simpson, Keirryse   15 Denver Light              7.38  
 
Men 15-19 200 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   173 Simpson, Keirryse   15 Denver Light             23.98   3 
  2   339 Herman, Alex        17 Real Trainin             24.21   2 
  3   510 Smith, Kendal       18 Unattached               24.59   2 
  4   331 Arellano, Brian     18 Real Trainin             24.74   1 
  5   340 Hollingsworth, Jer  17 Real Trainin             24.83   3 
  6   482 Hamby, Brayden      17 Unattached               24.91   7 
  7   328 Amador, Jacob       18 Real Trainin             25.10  15 
  8   518 Wilson-Axpe, Andre  16 Unattached               25.16   2 
  9   167 Hall, Mysun         18 Denver Light             25.34   1 
 10   181 McNeil, Jaxon       17 Dream Chaser             25.52  12 
 11   341 Johan, Nolan        17 Real Trainin             25.77   5 
 12   515 Warren, Cody        17 Unattached               26.04   1 
 13   452 Alter, Justin       16 Unattached               26.04   9 
 14   336 Elahi, Kamran       17 Real Trainin             26.08  13 
 15   182 Powers Jr., Raymon  17 Dream Chaser             26.09  14 
 16   389 El-Amin, Hassan     17 Sprint50                 26.19   9 
 17   110 Monestime, Chase    16 Angel Flight             26.30   4 
 18   210 Rooke, Alexander    18 Elevate Athl             26.78   3 
 19   456 Barnstable, Bruce   19 Unattached               26.84  14 
 20   117 Muncie, Daniel      17 Blazers                  27.19   4 
 21   234 Risner, Bryce       17 Glenwood Spr             27.23   5 
 22   342 McLoughlin, Robert  19 Real Trainin             27.36   8 
 23   335 Dorn, Jake          15 Real Trainin             27.55  11 
 24   523 Vail, Daniel        18 Unattached               27.73   6 
 25   465 Cannon, Gabriel     17 Unattached               28.35   8 
 26   457 Bartnik, Kuba       16 Unattached               28.55  12 
 27   499 Nguyen, Isaih       15 Unattached               28.59   6 
 28   189 Cardin, Wyatt       15 Eastern Colo             29.06  11 
 29   337 Elahi, Rayan        15 Real Trainin             29.19   8 
 30   209 Polk, Zachary       17 Elevate Athl             30.95   4 
 31   163 Christmas, Chris    15 Denver Light             31.22   6 
 32   487 Kessinger, Will     15 Unattached               33.21   7 
 33   241 Sinclair, Austin    15 Lightning Bo             35.77  15 
 
Men 15-19 400 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   202 Bellot, Anthony     19 Elevate Athl             52.50   1 
  2   203 Calhoun, Desmond    18 Elevate Athl             53.84   1 
  3   207 Pena, Aidan         17 Elevate Athl             54.52   3 
  4   211 Steenmeyer, Quenti  18 Elevate Athl             54.65   2 
  5   208 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl             54.96   2 
  6   339 Herman, Alex        17 Real Trainin             55.11   5 
  7   183 Stevens, Deshaun    17 Dream Chaser             55.26  11 
  8   364 Sprout, Cole        16 Ric Rojas Ru             55.40   5 
  9   270 Weis, Jack          18 Mead Track &             55.48   4 
 10   331 Arellano, Brian     18 Real Trainin             55.54   1 
 11   205 Moore-Ford, Dontav  17 Elevate Athl             55.84   2 
 12   363 Seidel, Drew        18 Ric Rojas Ru             56.22   7 
 13   482 Hamby, Brayden      17 Unattached               56.74  10 
 14   341 Johan, Nolan        17 Real Trainin             56.90   6 
 15   328 Amador, Jacob       18 Real Trainin             57.24  12 
 16   204 Deickman, Jordan    16 Elevate Athl             57.55   3 
 17   275 Wortham, Kevon      18 Montbello Ch             57.78  12 
 18   213 Urban, Gavin        19 Elevate Athl             57.96   3 
 19   229 Abade, Abdi         15 Gazelle Spri             58.17   6 
 20   457 Bartnik, Kuba       16 Unattached               58.48  10 
 21   513 Trevino, Daniel     17 Unattached               58.57   4 
 22   212 Urban, Alex         17 Elevate Athl             58.60   4 
 23   390 McHenry, James      15 Sprint50                 59.51  13 
 24   335 Dorn, Jake          15 Real Trainin           1:00.30  10 
 25   336 Elahi, Kamran       17 Real Trainin           1:00.46  12 
 26   452 Alter, Justin       16 Unattached             1:00.66  11 
 27   117 Muncie, Daniel      17 Blazers                1:01.69   9 
 28   359 Llerandi, Noah      17 Ric Rojas Ru           1:03.55   8 
 29   209 Polk, Zachary       17 Elevate Athl           1:07.48   7 
 30   507 Rutter, Brian       17 Unattached             1:08.71  13 
 31   487 Kessinger, Will     15 Unattached             1:14.18   9 
 32   163 Christmas, Chris    15 Denver Light           1:20.23   8 
 
Men 15-19 800 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   461 Borne, Yanique      19 Unattached             1:59.10   1 
  2   299 Ocana, Devin        18 Parker Panth           2:12.75   4 
  3   485 Kefle, Yonatan      19 Unattached             2:14.08   1 
  4   488 King, Andrew        18 Unattached             2:15.87   3 
  5   458 berhane, henok      18 Unattached             2:16.16   1 
  6   270 Weis, Jack          18 Mead Track &           2:16.48   2 
  7   175 Welch, Charlie      15 Denver Light           2:17.49   1 
  8   303 Timmons, Andrew     17 Parker Panth           2:19.49   4 
  9   269 McDaniel, Justin    18 Mead Track &           2:20.65   2 
 10   267 DeBuse, Hayden      18 Mead Track &           2:21.45   2 
 11   451 adhanom, ristom     17 Unattached             2:21.58   3 
 12   151 Gilfillan, Tommy    15 Denver Light           2:22.50   2 
 13   490 Los, Stefan         17 Unattached             2:22.70   1 
 14   268 Dukes, Isaac        17 Mead Track &           2:23.81   2 
 15   206 Morton, Jacob       17 Elevate Athl           2:24.12   2 
 16   307 Addison, Chase      16 Platte River           2:27.81   3 
 17   261 Gallegos, Anthony   15 MACKTRACK EL           2:28.30   3 
 18   263 Guzman, Sean        15 MACKTRACK EL           2:30.88   3 
 19   308 Bullion, Kade       15 Platte River           2:32.88   4 
 20   337 Elahi, Rayan        15 Real Trainin           2:42.03   4 
 
Men 15-19 1500 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   506 Rubalcave, Jack     18 Unattached             4:30.95   1 
  2   458 berhane, henok      18 Unattached             4:36.42   3 
  3   485 Kefle, Yonatan      19 Unattached             4:39.18   3 
  4   269 McDaniel, Justin    18 Mead Track &           4:39.97   1 
  5   456 Barnstable, Bruce   19 Unattached             4:40.01   1 
  6   175 Welch, Charlie      15 Denver Light           4:43.37   1 
  7   267 DeBuse, Hayden      18 Mead Track &           4:48.63   1 
  8   488 King, Andrew        18 Unattached             4:51.00   2 
  9   472 Elbeh, Mahmoud      18 Unattached             4:52.06   2 
 10   151 Gilfillan, Tommy    15 Denver Light           4:52.19   1 
 11   451 adhanom, ristom     17 Unattached             4:53.18   2 
 12   268 Dukes, Isaac        17 Mead Track &           4:54.97   1 
 13   490 Los, Stefan         17 Unattached             5:06.18   1 
 14   206 Morton, Jacob       17 Elevate Athl           5:12.52   1 
 15   190 Carter, Nikolas     19 Eastern Colo           5:16.51   2 
 16   274 Peters, Blake       15 Montbello Ch           5:20.09   2 
 17   308 Bullion, Kade       15 Platte River           5:21.86   3 
 18   489 Knipp, Ronald       18 Unattached             5:25.09   2 
 19   521 Hagen, Alex         18 Warrior Trac           5:27.26   2 
 20   480 Gomez, Alex         15 Unattached             6:12.96   2 
 
Men 15-19 60 Meter Hurdles 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   486 Kembel, Nolan       19 Unattached                8.49   1 
  2   109 Jackson, Zaire      17 Angel Flight              8.59   1 
  3   111 Monestime, Kellen   18 Angel Flight              8.75   1 
  4   481 Gordley, Luke       19 Unattached                8.80   2 
  5   107 Holmes, Jeordon     17 Angel Flight              8.89   2 
  6   453 Anthony, Mason      16 Unattached                8.99   4 
  7   180 Brooks, D'Mitrius   18 Dream Chaser              9.03   4 
  8   232 Nyatusah, Joel      16 Gazelle Spri              9.08   3 
  9   208 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl              9.65   4 
 10   483 Horn, Dustin        18 Unattached                9.83   4 
 11   501 Pousma, Luke        18 Unattached               10.27   3 
 12   211 Steenmeyer, Quenti  18 Elevate Athl             10.43   3 
 13   149 Radich, Nathan      17 Competere                10.75   3 
 --   108 Howard, Marcus      18 Angel Flight               DNF   1 
 --   233 Solomon, Miguel     19 Gazelle Spri               DNF   2 
 
Men 15-19 High Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   467 Cutright, Alex      18 Unattached               1.82m    5-11.50 
  2   234 Risner, Bryce       17 Glenwood Spr             1.77m    5-09.75 
  3   396 Manson, Max         17 Superior Tra            J1.77m    5-09.75 
  4   478 Garcia, Cruz        16 Unattached              J1.77m    5-09.75 
  5   284 Sanford, Isaiah     19 Pack Leader              1.72m    5-07.75 
  6   345 Shew, Jack          16 Real Trainin             1.57m    5-01.75 
 --   304 Wilhelm, Ross       16 Parker Panth                NH            
 
Men 15-19 Long Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   217 Collins, Emerson    19 Fast Traxx T             6.18m   20-03.50 
  2   478 Garcia, Cruz        16 Unattached               5.90m   19-04.25 
  3   111 Monestime, Kellen   18 Angel Flight             5.76m   18-10.75 
  4   208 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl             5.72m   18-09.25 
  5   134 Wise jr, John       18 Colorado Jet             5.50m   18-00.50 
  6   130 Doublin, Trey       17 Colorado Jet             5.35m   17-06.75 
  7   107 Holmes, Jeordon     17 Angel Flight             5.27m   17-03.50 
  8   273 Foxworth II, Corne  17 Montbello Ch             5.26m   17-03.25 
  9   147 Faubus, Cobey       18 Competere                5.21m   17-01.25 
 10   129 Campbell, Carson    15 Colorado Jet             5.20m   17-00.75 
 11   454 Argosino, Fischer   16 Unattached               5.19m   17-00.50 
 12   452 Alter, Justin       16 Unattached               5.13m   16-10.00 
 13   212 Urban, Alex         17 Elevate Athl             4.82m   15-09.75 
 14   261 Gallegos, Anthony   15 MACKTRACK EL             4.73m   15-06.25 
 15   133 Williams, Isiah     15 Colorado Jet             4.48m   14-08.50 
 16   345 Shew, Jack          16 Real Trainin             4.24m   13-11.00 
 17   337 Elahi, Rayan        15 Real Trainin             4.01m   13-02.00 
 --   109 Jackson, Zaire      17 Angel Flight              FOUL            
 
Men 15-19 Triple Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   211 Steenmeyer, Quenti  18 Elevate Athl            12.41m   40-08.75 
  2   286 Sanford, Isaiah     19 Pack leader             12.24m   40-02.00 
  3   467 Cutright, Alex      18 Unattached              11.44m   37-06.50 
  4   234 Risner, Bryce       17 Glenwood Spr            11.31m   37-01.25 
  5   454 Argosino, Fischer   16 Unattached              10.58m   34-08.50 
  6   304 Wilhelm, Ross       16 Parker Panth            10.44m   34-03.00 
 
Men 15-19 Shot Put 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   450 Addison, Domminick  18 Unattached              11.28m   37-00.25 
  2   208 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl            10.64m   34-11.00 
  3   492 Martinez, Justin    15 Unattached               9.36m   30-08.50 
  4   307 Addison, Chase      16 Platte River             8.24m   27-00.50 
 
Men 20-30 60 Meter Dash 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   455 Baker, Antwun       29 Unattached                7.06  
  2   475 Fanning, Bret       30 Unattached                7.45  
  3   512 Tilong, Morgan      26 Unattached                7.59  
 
Men 20-30 400 Meter Run 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   475 Fanning, Bret       30 Unattached               53.82  
 
Men 20-30 800 Meter Run 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   508 Schulte, Rory       23 Unattached             2:02.24  
 
Men 20-30 1500 Meter Run 20-30
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   514 Walsh, John         30 Unattached             5:33.20  
 
Men 31-100 60 Meter Dash 31-100
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   393 Woods, Thal         39 Sprint50                  7.22   1 
  2   264 Ingram, Sean        38 MACKTRACK EL              7.45   1 
  3   519 Wimmer, Kyle        37 Unattached                7.51   2 
  4   469 DeMarco, David      46 Unattached                7.79   2 
  5   460 Biggers, Kevin      55 Unattached                8.13   2 
  6   397 Montoya-Collis, Ma  36 Team EP                   8.24   1 
  7   355 Albo, Dave          61 Ric Rojas Ru              9.12   3 
  8   503 Reeser, Richard     70 Unattached                9.23   3 
 
Men 31-100 200 Meter Run 31-100
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   469 DeMarco, David      46 Unattached               25.90   2 
  2   216 Collins, Charles    48 Fast Traxx T             37.61   2 
 
Men 31-100 400 Meter Run 31-100
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   519 Wimmer, Kyle        37 Unattached               54.43  
  2   365 Straka, Todd        50 Ric Rojas Ru             58.51  
 
Men 31-100 1500 Meter Run 31-100
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   357 Gilbert, Jim        55 Ric Rojas Ru           5:22.27  
 
Men 31-100 Long Jump 31-100
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   216 Collins, Charles    48 Fast Traxx T             3.11m   10-02.50 
 
Men 31-100 Shot Put 31-100
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   511 Ten Eyck, Thomas    72 Unattached              10.57m   34-08.25 
  2   235 Schroeder, Don      67 Land Sharks             10.45m   34-03.50