Licensed to USATF Youth Athletics Colorado - Association License
                                                          HY-TEK's Meet Manager
                 Fort Collins Track Club All Comer - 1/11/2014                 
                              January 11th, 2014                               
                               Boulder, Colorado                               
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Mundell, Ashlyn            9 Unattached                9.58   1 
  2 Jones, Alison             10 Colorado Spr              9.62   5 
  3 Patterson, Nina           10 Denver Light              9.64   1 
  4 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL              9.68   1 
  5 BrunoMunn, Zaniya          9 Colorado Spr              9.77   2 
  6 Stitt, Caleanna           10 Montbello Ch              9.78   4 
  7 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly              9.83   1 
  8 Adams, Symone             10 Unattached                9.84   1 
  9 Szuch, Alayna             10 Unattached                9.85   4 
 10 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr              9.88   2 
 11 Coffey, Avery              9 32-Co-Parker              9.89   2 
 12 Everett, Janise           10 Colorado Spr              9.92   2 
 13 Ephrim, Justice            9 Denver Light              9.92   1 
 14 Northrup, Kimora           9 Real Trainin              9.99   2 
 15 Dotson, Alaya             10 Denver Light             10.04   1 
 16 Lee, Atalia                9 Burn IT UP               10.13   2 
 17 Henshaw, Payton            9 Colorado Spr             10.22   2 
 18 Barnett, NaQua             9 Denver Light             10.60   2 
 19 Hurd, Amaiah               9 nitemoves Tr             10.77   3 
 20 Henriques, Malia           9 Real Trainin             10.78   3 
 21 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             10.83   3 
 22 Honeycutt, Madisyn         7 Denver Light             10.86   3 
 23 Rimpson, Mykah             8 nitemoves Tr             11.02   3 
 24 Rimpson, Makynzie          8 nitemoves Tr             11.03   3 
 25 Pelaez, Ava                7 Unattached               11.13   5 
 26 Allen, Ka'Moyyah           7 Blazers                  11.40   5 
 27 Semanik, McKenna           7 Real Trainin             12.00   4 
 28 Barnett, NyKira            7 Denver Light             12.30   4 
 29 Henriques, Eliana          7 Real Trainin             12.41   3 
 30 Dumas, Kniyah              7 Blazers                  12.52   5 
 31 Wallace, Gabrielle         6 Blazers                  12.78   5 
 32 Bell, Brooklyn             8 Denver Light             13.13   4 
 33 Calderon, McKenzie         6 Unattached               13.15   4 
 
Girls 10 & Under 300 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jones, Alison             10 Colorado Spr             51.76  11 
  2 Everett, Janise           10 Colorado Spr             54.46   2 
  3 Mundell, Ashlyn            9 Unattached               54.48   1 
  4 Patterson, Nina           10 Denver Light             56.03   4 
  5 Northrup, Kimora           9 Real Trainin             56.71   1 
  6 Lee, Atalia                9 Burn IT UP               57.56   3 
  7 BrunoMunn, Zaniya          9 Colorado Spr             57.57   3 
  8 Coffey, Avery              9 32-Co-Parker             58.61   4 
  9 Adams, Symone             10 Unattached               58.73   5 
 10 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL             59.75   8 
 11 Ephrim, Justice            9 Denver Light           1:00.00   2 
 12 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr           1:00.15   6 
 13 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly           1:01.09   2 
 14 Allen, Ka'Moyyah           7 Blazers                1:01.10  11 
 15 Pace, Jada                 8 Denver Light           1:01.47   6 
 16 Barnett, NaQua             9 Denver Light           1:01.75   5 
 17 Henshaw, Payton            9 Colorado Spr           1:02.40   6 
 18 Dotson, Alaya             10 Denver Light           1:02.86   3 
 19 Stitt, Caleanna           10 Montbello Ch           1:04.87   9 
 20 Henriques, Eliana          7 Real Trainin           1:06.96  10 
 21 Tabin, Abigail             9 Fort Collins           1:07.32   4 
 22 Rimpson, Mykah             8 nitemoves Tr           1:07.66   8 
 23 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker           1:08.28   5 
 24 Dumas, Kniyah              7 Blazers                1:10.35  10 
 25 Pelaez, Ava                7 Unattached             1:11.59  11 
 26 Semanik, McKenna           7 Real Trainin           1:11.84   9 
 27 Rimpson, Makynzie          8 nitemoves Tr           1:11.96   8 
 28 Honeycutt, Madisyn         7 Denver Light           1:13.41   7 
 29 Barnett, NyKira            7 Denver Light           1:13.99   7 
 30 Wallace, Gabrielle         6 Blazers                1:15.20  10 
 31 Bell, Brooklyn             8 Denver Light           1:32.60   7 
 
Girls 10 & Under 600 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allen, Ka'Moyyah           7 Blazers                2:26.26  
  2 Stitt, Caleanna           10 Montbello Ch           2:38.33  
  3 Dumas, Kniyah              7 Blazers                2:41.08  
 
Girls 10 & Under 1500 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Szuch, Alayna             10 Unattached             5:20.11  
  2 Henriques, Malia           9 Real Trainin           6:30.48  
 
Girls 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Adams, Symone             10 Unattached               3.38m   11-01.25 
  2 Freelon, Kilah            10 nitemoves Tr             3.25m   10-08.00 
  3 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly             3.23m   10-07.25 
  4 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr             2.98m    9-09.50 
  5 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             2.53m    8-03.75 
  6 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL             2.52m    8-03.25 
  7 Tabin, Abigail             9 Fort Collins             2.40m    7-10.50 
  8 Pelaez, Ava                7 Unattached               2.24m    7-04.25 
 
Girls 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker              8.85   1 
  2 Pepper, Nyanna            12 Montbello Ch              9.13   2 
  3 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly              9.19   1 
  4 Chavira, Daniela          11 Centennial T              9.24   1 
  5 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker              9.51   1 
  6 Branch, Lena              12 Silverback T              9.54   1 
  7 Hoffman, Cassidy          11 Fort Collins              9.84   1 
  8 Awadey, Aliya             11 Montbello Ch              9.86   2 
  9 Brantley, Skyler          11 Montbello Ch             10.32   2 
 
Girls 11-12 300 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker             47.81   1 
  2 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru             49.93   3 
  3 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker             50.57   1 
  4 Pepper, Nyanna            12 Montbello Ch             51.21   3 
  5 Turney, Avery             11 Zoom Track C             51.26   4 
  6 Foster, Khloe             11 Unattached               52.43   5 
  7 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly             53.62   1 
  8 Strasser, Jadelynn        11 Centennial T             53.62   3 
  9 Awadey, Aliya             11 Montbello Ch             55.10   4 
 10 Spangler, Jenna           12 Colorado Spr             58.36   4 
 11 Brantley, Skyler          11 Montbello Ch             59.53   5 
 
Girls 11-12 600 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Stark, Hope               11 Unattached             2:01.46   1 
  2 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru           2:04.28   1 
  3 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker           2:05.31   1 
  4 Horton, Addie             11 Denver Light           2:11.89   2 
  5 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             2:11.95   1 
  6 Awadey, Aliya             11 Montbello Ch           2:14.77   2 
  7 Pepper, Nyanna            12 Montbello Ch           2:26.32   2 
  8 Brantley, Skyler          11 Montbello Ch           2:44.60   1 
 
Girls 11-12 1500 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Geldean, Riley            12 Unattached             5:21.27  
  2 Hickey, Cassidy           11 Unattached             5:44.31  
  3 Stark, Hope               11 Unattached             5:51.52  
  4 Horton, Addie             11 Denver Light           6:06.01  
  5 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             6:06.91  
 
Girls 11-12 3000 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hickey, Cassidy           11 Unattached            13:12.28  
 
Girls 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker             11.59  
 
Girls 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Turney, Avery             11 Zoom Track C             1.32m    4-04.00 
  2 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru             1.30m    4-03.25 
 
Girls 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Turney, Avery             11 Zoom Track C             3.92m   12-10.50 
  2 Branch, Lena              12 Silverback T             3.75m   12-03.75 
  3 Strasser, Jadelynn        11 Centennial T             3.73m   12-03.00 
  4 Chavira, Daniela          11 Centennial T             3.43m   11-03.00 
  5 Garner, Makayla           12 Colorado Spr             3.37m   11-00.75 
  6 Hoffman, Cassidy          11 Fort Collins             3.33m   10-11.25 
 
Girls 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste              8.00   1 
  2 Minor, Arria              13 Denver Light              8.03   1 
  3 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly              8.05   1 
  4 Larkin, Sydnee            14 Fkelitetc                 8.06   1 
  5 McCrimmon, Anyiah         14 MACKTRACK EL              8.31   1 
  6 Grenardo, Olivia          14 Zoom Track C              8.34   2 
  7 Wilson, Juliyah           14 nitemoves Tr              8.39   2 
  8 Norman, TyJae             14 Colorado Ste              8.53   1 
  9 Hall, Sa'Mya              14 Colorado Spr              8.60   4 
 10 Peterson, Shannon         14 Epic Track C              8.62   2 
 11 Ventimiglia, Ashlyn       13 Colorado Spr              8.67   1 
 12 Spangler, Mary            13 Colorado Spr              8.68   4 
 13 Morales, Myia             13 Epic Track C              8.69   2 
 14 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste              8.71   2 
 15 Hadley, Kyndall           14 Colorado Ste              8.74   1 
 16 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C              8.81   2 
 17 Cooper, Kayli             13 Colorado Spr              8.91   3 
 18 Cox, Lauren               13 Fkelitetc                 8.95   2 
 19 Seelye, Genessa           13 Colorado Spr              9.27   4 
 20 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL              9.31   3 
 21 Willis, Kayla             14 Colorado Fly              9.33   3 
 22 Drigot, Zoe               13 Fort Collins              9.34   3 
 23 Kwan, Ana Paola           13 Denver Light              9.36   3 
 24 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL              9.41   2 
 25 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             10.33   3 
 
Girls 13-14 300 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Minor, Arria              13 Denver Light             41.32   7 
  2 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste             43.62   1 
  3 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly             44.43   1 
  4 Wilson, Juliyah           14 nitemoves Tr             44.64   2 
  5 Grenardo, Olivia          14 Zoom Track C             44.80   2 
  6 Hall, Anna                13 Zoom Track C             45.19   2 
  7 Hadley, Kyndall           14 Colorado Ste             46.29   3 
  8 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste             47.01   7 
  9 Walker, BreZhane          14 Centennial T             47.09   3 
 10 Ventimiglia, Ashlyn       13 Colorado Spr             48.15   6 
 11 Goldy, Morgan             13 Centennial T             48.27   5 
 12 Norman, TyJae             14 Colorado Ste             48.43   5 
 13 Spangler, Mary            13 Colorado Spr             49.59   7 
 14 Amador, Aspen             13 Fkelitetc                49.69   4 
 15 Willis, Kayla             14 Colorado Fly             50.26   4 
 16 Cooper, Kayli             13 Colorado Spr             51.21   6 
 17 Elder, Cricket            14 Fort Collins             51.42   4 
 18 Seelye, Genessa           13 Colorado Spr             52.89   6 
 19 Brown, Dayana             13 Colorado Fly             54.46   5 
 
Girls 13-14 600 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hall, Anna                13 Zoom Track C           1:51.01   1 
  2 McCrimmon, Anyiah         14 MACKTRACK EL           1:55.67   1 
  3 Goldy, Morgan             13 Centennial T           1:55.70   2 
  4 Slater, Luna              14 Fort Collins           1:56.03   2 
  5 Gardner, Amelia           14 Denver Light           2:03.26   1 
  6 Elder, Cricket            14 Fort Collins           2:03.83   1 
  7 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL           2:09.48   2 
  8 Abeyta, Jaylin            14 platte river           2:14.21   2 
  9 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL           2:19.85   1 
 
Girls 13-14 1500 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Slater, Luna              14 Fort Collins           5:39.00  
  2 Gardner, Amelia           14 Denver Light           6:05.14  
 
Girls 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly              9.16  
  2 Davis, Kylie              14 Zoom Track C              9.61  
  3 Peterson, Shannon         14 Epic Track C             10.01  
  4 Kwan, Ana Paola           13 Denver Light             12.13  
  5 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             12.44  
  6 Lewis, Halie              13 Centennial T             12.76  
 
Girls 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Hall, Anna                13 Zoom Track C             1.45m    4-09.00 
  2 Drigot, Zoe               13 Fort Collins             1.25m    4-01.25 
  3 Lewis, Halie              13 Centennial T             1.20m    3-11.25 
 
Girls 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste             4.76m   15-07.50 
  2 Peterson, Shannon         14 Epic Track C             4.70m   15-05.00 
  3 Morales, Myia             13 Epic Track C             4.59m   15-00.75 
  4 Hall, Sa'Mya              14 Colorado Spr             4.56m   14-11.50 
  5 Wilson, Juliyah           14 nitemoves Tr             4.21m   13-09.75 
  6 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C             4.17m   13-08.25 
  7 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL             4.01m   13-02.00 
  8 Ventimiglia, Ashlyn       13 Colorado Spr             3.92m   12-10.50 
  9 Drigot, Zoe               13 Fort Collins             3.82m   12-06.50 
 10 Walker, BreZhane          14 Centennial T             3.76m   12-04.00 
 11 Brown, Dayana             13 Colorado Fly             3.48m   11-05.00 
 12 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL             3.38m   11-01.25 
 13 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste             3.30m   10-10.00 
 14 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             2.52m    8-03.25 
 -- Grenardo, Olivia          14 Zoom Track C                ND            
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Watt, Alleandra           17 Speed T&F                 7.58q  2 
  2 Ries, Chyna               18 Speed Denver              7.69q  1 
  3 Ayre-Perry, Alivia        18 Fort Collins              7.91q  6 
  4 Howie, Mackenzie          18 Speed T&F                 7.98q  5 
  5 Baron, Heide              16 Speed T&F                 7.99q  8 
  6 Brown, Tashay             19 Centennial T              8.06q  6 
  7 Evans, Maya               15 Colorado Ste              8.07q 10 
  8 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly              8.07q 10 
  9 Baron, Madelyn            18 Speed T&F                 8.13   9 
 10 Lawrence, Alicia          18 Speed T&F                 8.15   7 
 11 Bess, Stephanie           18 Angel Flight              8.15   5 
 12 Vines, Isabelle           17 Speed T&F                 8.18   8 
 13 Buschy, Taylor            18 Fort Collins              8.21   4 
 14 Hough, Rachel             18 Speed T&F                 8.22   3 
 15 McClendon, Jordan         18 Angel Flight              8.26   6 
 16 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch              8.28   8 
 17 Hardarson, Rosa           18 Unattached                8.28   3 
 18 Paul, Carly               18 Fort Collins              8.31   1 
 19 Sleeth, Jordan            17 Fort Collins              8.37   6 
 20 Kirk, Dana                17 Speed T&F                 8.39   7 
 21 Zeman, Shea               17 Box State FI              8.39   2 
 22 Hall, Julia               17 Zoom Track C              8.40   2 
 23 Davis, Rune               16 Montbello Ch              8.41   5 
 24 Cumber, Karli             18 Colorado Fly              8.44   4 
 25 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins              8.50   5 
 26 Hegg, Jamie               15 Ric Rojas Ru              8.50   2 
 27 Lee, Camilla              16 Mead Track &              8.51   7 
 28 Harris, Josie             18 Unattached                8.52   9 
 29 Peterson, Chloe           15 Angel Flight              8.57   6 
 30 Burton, Jordan            17 Jordan Burto              8.58   8 
 31 Steffen, Maddison         18 Unattached                8.59   2 
 32 Harvey, Megan             16 Exceler8 Tra              8.59   3 
 33 Peterson, Kimberly        19 Angel Flight              8.60  11 
 34 Battle, Teasia            19 Gazelle Spri              8.61   2 
 35 Coombe, Victoria          17 Centennial T              8.61   3 
 36 Bradley, Caitlyn          15 Speed T&F                 8.61  10 
 37 Merrill, Mckenna          17 Speed Track               8.68  10 
 38 Schoneman, Emily          16 Real Trainin              8.69   9 
 39 Keanaaina, Skye           16 Epic Track C              8.71   4 
 40 Cherry, Lauren            18 Unattached                8.71   2 
 41 LeBlanc, Takyra           17 Unattached                8.74   8 
 42 Abbott, Lannan            15 Speed T&F                 8.74   1 
 43 Morgan, Hali              17 Colorado Fly              8.77   4 
 44 Morrison, Eva             18 Fort Collins              8.77   3 
 45 Lauder, Anne              17 Unattached                8.78   7 
 46 Saffy, Jordyn             15 Epic Track C              8.78   5 
 47 Davidson, Alexandra       17 Speed T&F                 8.79   3 
 48 Amill, Kimberly           18 Unattached                8.79  11 
 49 Wiencek, Kenna            17 Mountain Vie              8.83   9 
 50 Zurbrigen, Taylor         16 Fort Collins              8.83   4 
 51 Perry-Mazion, Shakym      16 Colorado Fly              8.85   8 
 52 Reed, Alana               17 Mountain Vie              8.85   1 
 53 Schiel, Janae             17 Fort Collins              8.85   7 
 54 Chamberlain, Kelly        17 Fort Collins              8.90   6 
 55 Meeker, Catherine         17 Fort Collins              8.90   2 
 56 Collins, Sophia           15 Unattached                8.90  11 
 57 Mangham, Abigail          19 Easterncolor              8.91   1 
 58 Chapman, Teshania         15 nitemoves Tr              8.92   4 
 59 Paul, Sydney              17 Colorado Spr              8.98   3 
 60 Archibald, Nicole         17 Unattached                9.00   8 
 61 Farran, Kelsey            19 Speed T&F                 9.04   1 
 62 Casey, Gabrielle          17 Real Trainin              9.09  10 
 63 Shafer, London            18 Fort Collins              9.18   9 
 64 Voll, Emily               18 Fort Collins              9.23   9 
 65 Strong, Alyssa            17 Fort Collins              9.24   1 
 66 Minter, Kira              16 Mountain Vie              9.28   3 
 67 Stocker, Amarie           17 Fort Collins              9.34  10 
 68 Mackiewicz, Katelyn       16 Real Trainin              9.40  10 
 69 Lucas, Asiza              19 Fort Collins              9.48   6 
 70 Reza, Kara                17 Mountain Vie              9.52   5 
 71 Slocum, Jaycie            17 Mountain Vie              9.52   8 
 72 Whelan, Maddie            17 Real Trainin              9.54   6 
 73 DeSousa, Analyse          19 Fort Collins              9.70   5 
 74 Barrera, Carlisa          17 Mead Track &              9.79   7 
 75 Horton, Bella             15 Denver Light              9.84   9 
 76 Mills, Kelsey             17 Easterncolor              9.89   7 
 77 Hetzel, Katie             16 Mead Track &             10.09  11 
 -- Sweeten, Akilah           15 Colorado Spr                DQ   7 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Watt, Alleandra           17 Speed T&F                 7.49  
  2 Ries, Chyna               18 Speed Denver              7.54  
  3 Ayre-Perry, Alivia        18 Fort Collins              7.86  
  4 Brown, Tashay             19 Centennial T              7.89  
  5 Baron, Heide              16 Speed T&F                 8.02  
  6 Howie, Mackenzie          18 Speed T&F                 8.05  
  7 Evans, Maya               15 Colorado Ste              8.05  
  8 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly              8.10  
 
Women 15-19 300 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Watt, Alleandra           17 Speed T&F                39.82   1 
  2 Lester, Carly             18 Fort Collins             41.31   1 
  3 Koopman, Audra            15 Fort Collins             42.82   4 
  4 Hardarson, Rosa           18 Unattached               43.45   1 
  5 Hall, Julia               17 Zoom Track C             44.10   2 
  6 Crutcher, Rachel          16 Montbello Ch             44.52  12 
  7 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly             44.56   2 
  8 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch             44.84  12 
  9 Lu, Morgan                18 Mead Track &             44.91   3 
 10 Vines, Isabelle           17 Speed T&F                45.10   5 
 11 Hayes, Bri                18 Box State FI             45.43   3 
 12 Zeman, Shea               17 Box State FI             45.46   3 
 13 Davis, Rune               16 Montbello Ch             46.03  11 
 14 Evans, Maya               15 Colorado Ste             46.36   2 
 15 Burton, Jordan            17 Jordan Burto             46.40  14 
 16 Lawrence, Alicia          18 Speed T&F                46.61  13 
 17 Mackiewicz, Katelyn       16 Real Trainin             46.70   4 
 18 Gallegos, Emily           16 Unattached               46.93   8 
 19 Bradley, Caitlyn          15 Speed T&F                47.84   4 
 20 Abbott, Lannan            15 Speed T&F                47.93  12 
 21 LeBlanc, Takyra           17 Unattached               48.58   5 
 22 Merrill, Mckenna          17 Speed Track              48.71  14 
 23 Collins, Sophia           15 Unattached               48.73  16 
 24 Perry-Mazion, Shakym      16 Colorado Fly             49.20   6 
 25 Wirth, Lindsey            16 Mead Track &             49.31  10 
 26 Lord, Tori                19 Unattached               49.44  14 
 27 Schoneman, Emily          16 Real Trainin             49.52  11 
 28 Morgan, Hali              17 Colorado Fly             49.63   6 
 29 Stocker, Amarie           17 Fort Collins             49.94   7 
 30 Watson, Sammi             16 Mountain Vie             50.51   7 
 31 Shafer, London            18 Fort Collins             50.59   8 
 32 Kirk, Dana                17 Speed T&F                50.74   7 
 33 Farran, Kelsey            19 Speed T&F                50.82  11 
 34 Amill, Kimberly           18 Unattached               50.97  16 
 35 Senesac, Amber            16 Mead Track &             51.06  15 
 36 McDaniel, Makayla         17 Mead Track &             51.11   6 
 37 Sweeten, Akilah           15 Colorado Spr             51.18  10 
 38 Slocum, Jaycie            17 Mountain Vie             51.32   8 
 39 Steffen, Maddison         18 Unattached               51.55   9 
 40 Davidson, Alexandra       17 Speed T&F                51.63  15 
 41 Whelan, Maddie            17 Real Trainin             51.68   9 
 42 Reza, Kara                17 Mountain Vie             52.74   9 
 43 Hulet, Sarah              17 Mead Track &             54.39  16 
 44 Lucas, Asiza              19 Fort Collins             56.36  13 
 45 Poliafico, Laren          15 Centennial T             56.84  10 
 46 Hulet, Ashley             17 Mead Track &             57.23  13 
 47 Horton, Bella             15 Denver Light             58.45  15 
 
Women 15-19 600 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hough, Rachel             18 Speed T&F              1:41.65   1 
  2 Howie, Mackenzie          18 Speed T&F              1:41.80   1 
  3 Gilfillan, Darby          18 Unattached             1:42.53   1 
  4 Buschy, Taylor            18 Fort Collins           1:45.73   2 
  5 Baron, Madelyn            18 Speed T&F              1:46.46   2 
  6 Gallegos, Emily           16 Unattached             1:47.08   2 
  7 Baron, Heide              16 Speed T&F              1:48.38   2 
  8 Lu, Morgan                18 Mead Track &           1:49.55   2 
  9 Gust, Erin                19 Fkelitetc              1:50.21   4 
 10 Rothrock, Elizabeth       17 Unattached             1:50.69   3 
 11 Hall, Julia               17 Zoom Track C           1:51.12   1 
 12 Crutcher, Rachel          16 Montbello Ch           1:54.58   4 
 13 Davis, Rune               16 Montbello Ch           1:58.24   3 
 14 Meeker, Catherine         17 Fort Collins           1:59.08   3 
 15 Polson, Madison           16 Mead Track &           1:59.40   3 
 16 McFarland, Maya           17 Mead Track &           2:01.52   3 
 17 Diefenbach, Ashley        16 32-Co-Parker           2:04.02   4 
 18 Vavla, Savannah           18 Mead Track &           2:07.36   3 
 19 Clausell, Nakiya          17 Montbello Ch           2:09.57   4 
 20 Foster, Caroline          18 Mountain Vie           2:12.12   2 
 21 Sickmon, Karesha          16 Mead Track &           2:14.21   4 
 
Women 15-19 1500 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Palm-Trujillo, Devyn      19 Unattached             5:20.77   1 
  2 Boettiger, Christa        18 Real Trainin           5:21.40   1 
  3 van Leeuwen, Magdalena    16 Unattached             5:48.27   1 
  4 Polson, Madison           16 Mead Track &           5:49.37   1 
  5 Bell, Sierra              15 Mead Track &           5:52.91   1 
  6 Clayton, Breanna          17 Unattached             5:52.99   2 
  7 Foster, Caroline          18 Mountain Vie           6:03.42   1 
  8 Schwindt, Jessica         18 Fort Collins           6:04.86   1 
  9 Petersen, Erica           17 Unattached             6:07.06   1 
 10 Granner, Jessica          17 Fort Collins           6:19.70   1 
 11 Vignali, Brittany         15 Easterncolor           6:48.12   1 
 
Women 15-19 3000 Meter Run 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Burrow, Christina         15 Mead Track &          14:36.33  
 
Women 15-19 60 Meter Hurdles 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lester, Carly             18 Fort Collins              8.86   1 
  2 Ries, Maya                16 Speed Denver              9.06   1 
  3 Paul, Carly               18 Fort Collins              9.23   1 
  4 Gomez, Kiana              17 Epic Track C              9.52   1 
  5 Cumber, Karli             18 Colorado Fly              9.67   1 
  6 Pettaway, Rhyan           16 Unattached                9.77   4 
  7 Coombe, Victoria          17 Centennial T              9.84   4 
  8 Mead, Morgan              17 Angel Flight              9.88   2 
  9 Kirk, Dana                17 Speed T&F                 9.91   1 
 10 Harris, Jaida             16 Angel Flight             10.03   1 
 11 Schiel, Janae             17 Fort Collins             10.49   2 
 11 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly             10.49   1 
 13 Smith, T'Ana              18 Gazelle Spri             10.51   2 
 14 Burton, Jordan            17 Jordan Burto             10.59   3 
 15 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins             10.62   2 
 16 Lauder, Anne              17 Unattached               10.63   3 
 17 Voll, Emily               18 Fort Collins             10.76   2 
 18 Casey, Gabrielle          17 Real Trainin             10.94   2 
 19 Chamberlain, Kelly        17 Fort Collins             10.96   2 
 20 Whelan, Maddie            17 Real Trainin             11.14   3 
 21 Diefenbach, Ashley        16 32-Co-Parker             11.32   3 
 22 DeSousa, Analyse          19 Fort Collins             11.40   3 
 23 Strong, Alyssa            17 Fort Collins             11.93   2 
 24 Brown, Madeline           17 Unattached               12.05   3 
 25 Mackiewicz, Katelyn       16 Real Trainin             12.73   3 
 
Women 15-19 High Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Ellis, Katelyn            18 Epic Track C             1.55m    5-01.00 
  2 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins             1.50m    4-11.00 
  3 Morrison, Eva             18 Fort Collins             1.45m    4-09.00 
  4 Wirth, Lindsey            16 Mead Track &             1.40m    4-07.00 
  4 Watson, Sammi             16 Mountain Vie             1.40m    4-07.00 
  6 Hulet, Ashley             17 Mead Track &             1.30m    4-03.25 
  7 Ryan, Amber               15 Epic Track C             1.25m    4-01.25 
  7 Fielding, Myracle         15 Epic Track C             1.25m    4-01.25 
 -- Byrd, Shamara             19 Unattached                  NH            
 -- Heintschel, Haley         18 Fort Collins                NH            
 -- Hulet, Sarah              17 Mead Track &                NH            
 
Women 15-19 Long Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Ries, Chyna               18 Speed Denver             6.12m   20-01.00 
  2 Koopman, Audra            15 Fort Collins             5.36m   17-07.00 
  3 Ries, Maya                16 Speed Denver             5.28m   17-04.00 
  4 Gomez, Kiana              17 Epic Track C             4.88m   16-00.25 
  4 McClendon, Jordan         18 Angel Flight             4.88m   16-00.25 
  6 Cherry, Lauren            18 Unattached               4.76m   15-07.50 
  7 Wiencek, Kenna            17 Mountain Vie             4.66m   15-03.50 
  8 Reed, Alana               17 Mountain Vie             4.55m   14-11.25 
  9 Morrison, Eva             18 Fort Collins             4.50m   14-09.25 
 10 Schiel, Janae             17 Fort Collins             4.46m   14-07.75 
 11 Mead, Morgan              17 Angel Flight             4.44m   14-07.00 
 12 Peterson, Kimberly        19 Angel Flight             4.38m   14-04.50 
 13 Byrd, Shamara             19 Unattached               4.37m   14-04.00 
 14 Harris, Jaida             16 Angel Flight             4.35m   14-03.25 
 15 Schoneman, Emily          16 Real Trainin             4.33m   14-02.50 
 16 Lee, Camilla              16 Mead Track &             4.31m   14-01.75 
 17 Morgan, Hali              17 Colorado Fly             4.26m   13-11.75 
 18 Stocker, Amarie           17 Fort Collins             4.19m   13-09.00 
 19 Bess, Stephanie           18 Angel Flight             4.13m   13-06.75 
 20 Abbott, Lannan            15 Speed T&F                4.10m   13-05.50 
 20 Ryan, Amber               15 Epic Track C             4.10m   13-05.50 
 22 Minter, Kira              16 Mountain Vie             4.05m   13-03.50 
 23 Paul, Sydney              17 Colorado Spr             4.03m   13-02.75 
 24 Lease, Sarah              16 Exceler8 Tra             3.83m   12-06.75 
 25 Saffy, Jordyn             15 Epic Track C             3.80m   12-05.75 
 26 Mangham, Abigail          19 Easterncolor             3.79m   12-05.25 
 27 Poliafico, Laren          15 Centennial T             3.42m   11-02.75 
 
Women 20-105 60 Meter Dash 19-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Nicoletti, Catherine      63 Unattached                9.84  
 
Women 20-105 300 Meter Run 19-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Nicoletti, Catherine      63 Unattached               43.45  
 
Boys 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Martinez, Ethan           10 Unattached                8.89   1 
  2 Brown, Kaseem             10 Colorado Fly              8.91   1 
  3 Honeycutt, Marcellus       9 Denver Light              9.04   1 
  4 Brantley, Logan           10 Montbello Ch              9.30   3 
  5 Pepper, Nasir              9 Montbello Ch              9.51   2 
  6 Sacha, Doren               9 Unattached                9.64   1 
  7 Brown, Diontae            10 Colorado Fly              9.71   1 
  8 Yarmul, Dylan             10 Unattached                9.80   3 
  9 Crutcher, Roland          10 Montbello Ch              9.85   2 
 10 James, Khamari             9 Denver Light              9.97   1 
 11 Dillas, Savoy             10 Denver Light             10.00   1 
 12 Cazenave, Mason            9 Blazers                  10.03   3 
 13 Freelon, Steve             8 nitemoves Tr             10.05   1 
 14 Koonce, Carl               9 Colorado Fly             10.45   3 
 15 Anderson, Emmit            9 Real Trainin             10.77   2 
 16 Branch, Isaac              8 Silverback T             10.98   2 
 17 Pack, Quinn                9 Centennial T             11.02   2 
 
Boys 10 & Under 300 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Brown, Kaseem             10 Colorado Fly             50.81   1 
  2 Strasser, Trenton         10 Centennial T             50.96   1 
  3 James, Khamari             9 Denver Light             52.58   2 
  4 Honeycutt, Marcellus       9 Denver Light             55.50   1 
  5 Pepper, Nasir              9 Montbello Ch             56.30   3 
  6 Dillas, Savoy             10 Denver Light             56.32   2 
  7 Brown, Diontae            10 Colorado Fly             56.83   2 
  8 Martinez, Ethan           10 Unattached               57.10   4 
  9 Crutcher, Roland          10 Montbello Ch             57.92   3 
 10 Yarmul, Dylan             10 Unattached               58.62   6 
 11 Cazenave, Mason            9 Blazers                  59.30   4 
 12 Anderson, Emmit            9 Real Trainin           1:02.13   5 
 13 Ennis, Jacoby              8 Unattached             1:02.26   4 
 14 Koonce, Carl               9 Colorado Fly           1:12.00   3 
 15 Kennedy-Goens, Jorey       9 Montbello Ch           1:24.96   5 
 
Boys 10 & Under 600 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allen, KeMar               8 Blazers                2:10.41  
  2 Crutcher, Roland          10 Montbello Ch           2:23.91  
  3 Cazenave, Mason            9 Blazers                2:28.91  
  4 Ennis, Jacoby              8 Unattached             2:29.45  
  5 Pepper, Nasir              9 Montbello Ch           2:43.46  
 
Boys 10 & Under 1500 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allen, KeMar               8 Blazers                6:01.21  
 
Boys 10 & Under High Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
 -- Pack, Quinn                9 Centennial T                NH            
 
Boys 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Brown, Diontae            10 Colorado Fly             3.44m   11-03.50 
  2 Sacha, Doren               9 Unattached               3.38m   11-01.25 
  3 Strasser, Trenton         10 Centennial T             3.28m   10-09.25 
  4 Martinez, Ethan           10 Unattached               3.14m   10-03.75 
  5 Yarmul, Dylan             10 Unattached               2.99m    9-09.75 
  6 Anderson, Emmit            9 Real Trainin             2.96m    9-08.50 
  7 Branch, Isaac              8 Silverback T             2.53m    8-03.75 
 
Boys 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Simpson, Keirryse         12 Montbello Ch              8.39   2 
  2 Shouse-Spangenberg, Caid  12 Speed Denver              8.68   1 
  3 Pepper, David             12 MACKTRACK EL              8.73   1 
  4 Anderson, Gregory         11 Real Trainin              8.78   2 
  5 Williams, Isiah           12 Colorado Fly              8.85   1 
  6 Knish, William            11 Unattached                8.88   2 
  7 Levias-Kotey, NiiAmon     11 Montbello Ch              8.90   2 
  8 Dever, Jochim             12 Colorado Fly              8.96   1 
  9 Horton, Colton            12 Denver Light              9.06   2 
 10 Reeves, Elijah            11 Unattached                9.14   2 
 11 Gilfillan, Tommy          12 Unattached                9.19   1 
 12 Calderon, Caden           11 Zoom Track C              9.28   1 
 13 Griffin, Orion            11 Fort Collins              9.29   1 
 14 Spears, Connor            11 Colorado Spr              9.39   2 
 15 Lippold, Tanner           11 32-Co-Parker              9.57   1 
 
Boys 11-12 300 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Simpson, Keirryse         12 Montbello Ch             45.56   4 
  2 Anderson, Gregory         11 Real Trainin             46.61   6 
  3 Pepper, David             12 MACKTRACK EL             47.68   1 
  4 Levias-Kotey, NiiAmon     11 Montbello Ch             48.00   5 
  5 Gilfillan, Tommy          12 Unattached               48.31   1 
  6 Williams, Isiah           12 Colorado Fly             48.63   2 
  7 Welch, Charlie            12 Denver Light             48.70   3 
  8 Lippold, Tanner           11 32-Co-Parker             50.01   2 
  9 Dever, Jochim             12 Colorado Fly             50.60   1 
 10 Calderon, Caden           11 Zoom Track C             51.52   2 
 11 Reeves, Elijah            11 Unattached               52.14   5 
 12 Horton, Colton            12 Denver Light             52.58   4 
 13 Parker, Daniel            12 Centennial T             58.55   4 
 14 Spears, Connor            11 Colorado Spr             58.89   6 
 15 Ulrich, Philip            11 Unattached             1:01.49   3 
 
Boys 11-12 600 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Welch, Charlie            12 Denver Light           1:52.28   1 
  2 Gilfillan, Tommy          12 Unattached             1:56.78   2 
  3 Simpson, Keirryse         12 Montbello Ch           1:56.80   2 
  4 Peters, Blake             12 Montbello Ch           2:00.91   1 
  5 Tabin, Adrian             11 Fort Collins           2:05.42   1 
  6 Levias-Kotey, NiiAmon     11 Montbello Ch           2:08.26   2 
  7 Calderon, Caden           11 Zoom Track C           2:15.83   1 
  8 Ulrich, Philip            11 Unattached             2:20.93   1 
 
Boys 11-12 1500 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Peters, Blake             12 Montbello Ch           5:32.98  
  2 Davis, Ethan              11 Silverback T           5:44.83  
  3 Tabin, Adrian             11 Fort Collins           5:45.24  
  4 Foster, Anthony           11 Unattached             6:03.13  
  5 Voss, Finley              11 Zoom Track C           6:07.44  
  6 Nelson, Byren             11 Unattached             6:24.14  
  7 Scara, Evan               12 Denver Light           6:42.10  
 
Boys 11-12 3000 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Voss, Finley              11 Zoom Track C          13:20.59  
 
Boys 13-14 3000 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Voss, Gage                14 Zoom Track C          11:16.55  
  2 Decker, Sean              14 32-Co-Parker          11:32.85  
 
Boys 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             10.70  
  2 Parker, Daniel            12 Centennial T             13.10  
 
Boys 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             1.45m    4-09.00 
  2 Griffin, Orion            11 Fort Collins             1.00m    3-03.25 
 
Boys 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             4.44m   14-07.00 
  2 Pepper, David             12 MACKTRACK EL             3.85m   12-07.75 
  3 Knish, William            11 Unattached               3.72m   12-02.50 
  4 Anderson, Gregory         11 Real Trainin             3.69m   12-01.25 
  5 Lippold, Tanner           11 32-Co-Parker             3.68m   12-01.00 
  6 Williams, Isiah           12 Colorado Fly             3.39m   11-01.50 
  7 Dever, Jochim             12 Colorado Fly             3.20m   10-06.00 
  8 Spears, Connor            11 Colorado Spr             2.88m    9-05.50 
  9 Griffin, Orion            11 Fort Collins             2.84m    9-04.00 
 
Boys 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Cozart, Darius            14 mile high cu              7.99   2 
  2 Macias Guerrero, Miguel   14 Epic Track C              8.24   2 
  3 Abbott, Gabriel           13 Speed T&F                 8.27   1 
  4 Doublin, Trey             14 Colorado Fly              8.33   1 
  5 Gordon, Zion              13 Fkelitetc                 8.35   1 
  6 Goodnight, James          14 Easterncolor              8.35   2 
  7 Gray, Ian                 14 Zoom Track C              8.45   1 
  8 Redwine, Will             14 Colorado Fly              8.58   1 
  9 Juarez, Isaias            14 MACKTRACK EL              8.64   1 
 10 Turner, Aaron             14 Burn IT UP                8.87   1 
 11 Acker, Evan               13 Fort Collins              8.89   2 
 12 Parsons, Bryce            13 32-Co-Parker              8.94   1 
 13 Krupanszky, John          13 Denver Light              9.09   2 
 14 Mayes, Teagan             13 Fort Collins              9.15   2 
 15 Reynolds, Elijah          13 Colorado Fly              9.22   2 
 
Boys 13-14 300 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Cozart, Darius            14 mile high cu             43.72   4 
  2 Redwine, Will             14 Colorado Fly             43.97   1 
  3 Doublin, Trey             14 Colorado Fly             44.02   1 
  4 Juarez, Isaias            14 MACKTRACK EL             44.42   1 
  5 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             45.55   2 
  6 Gordon, Zion              13 Fkelitetc                46.38   2 
  7 Acker, Evan               13 Fort Collins             46.52   2 
  8 Parsons, Bryce            13 32-Co-Parker             47.87   3 
  9 Turner, Aaron             14 Burn IT UP               48.54   3 
 10 Krupanszky, John          13 Denver Light             52.67   4 
 11 Rainsberger, Ian          13 Unattached               53.77   3 
 
Boys 13-14 600 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Foster, Anthony           11 Unattached             2:02.48  
  2 Addison, Chase            13 platte river           2:02.86  
 
Boys 13-14 1500 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Decker, Sean              14 32-Co-Parker           5:02.85  
  2 Voss, Gage                14 Zoom Track C           5:03.72  
  3 Rainsberger, Ian          13 Unattached             5:31.53  
 
Boys 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             11.04  
  2 Harris, Cameron           13 Epic Track C             11.11  
  3 Addison, Chase            13 platte river             14.54  
 
Boys 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Harris, Cameron           13 Epic Track C             1.35m    4-05.00 
  2 Gartner, Tyce             14 Fort Collins             1.30m    4-03.25 
  3 Redwine, Will             14 Colorado Fly             1.25m    4-01.25 
 
Boys 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Macias Guerrero, Miguel   14 Epic Track C             4.98m   16-04.25 
  2 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             4.48m   14-08.50 
  3 Parsons, Bryce            13 32-Co-Parker             4.14m   13-07.00 
  4 Harris, Cameron           13 Epic Track C             4.11m   13-06.00 
  5 Acker, Evan               13 Fort Collins             4.09m   13-05.00 
  6 Mayes, Teagan             13 Fort Collins             3.88m   12-08.75 
  7 Gartner, Tyce             14 Fort Collins             3.79m   12-05.25 
  8 Abbott, Gabriel           13 Speed T&F                3.78m   12-05.00 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Tchenawou, Kossi          18 Centennial T              6.97q  5 
  2 Bradberry, Andrew         18 Fort Collins              7.14q  4 
  3 Skrine, Jeysean           19 Unattached                7.14q  1 
  4 Youngs, Chris             16 Speed Denver              7.28q  7 
  5 Kopel, Sean               18 Centennial T              7.31q  1 
  5 Willoughby, Noah          17 Centennial T              7.31q  6 
  7 Martin, Jalen             16 Burn IT UP                7.34q  5 
  8 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP                7.34q  2 
  9 Long, Trevin              18 Fort Collins              7.34  10 
 10 McAlester, Steven         18 Burn IT UP                7.35   3 
 11 Thies, Joel               19 Pure Speed T              7.36  10 
 12 Forcatto, Nico            18 Fort Collins              7.39   8 
 13 Ransome, Bradley          19 Unattached                7.39  10 
 14 Tillis, Deris             18 Gazelle Spri              7.39   9 
 15 Rubley, Brock             18 Unattached                7.40   1 
 16 Norris, Nathanael         19 Speed T&F                 7.42   6 
 17 Munson, Calvin            17 Ric Rojas Ru              7.42   7 
 18 Moreno, Said              18 Westminster               7.44   6 
 19 Sweeten, Ron              19 Speed T&F                 7.45   7 
 20 Cumber, Christian         16 Centennial T              7.48   3 
 21 Phillips, Ki Jana         15 Montbello Ch              7.48   4 
 22 Wright, Mar'Jon           17 Montbello Ch              7.48   5 
 23 Saling, Joseph            17 Unattached                7.49   9 
 24 Boylen, Brian             17 Exceler8 Tra              7.50   2 
 25 Wilbon, Arsean            16 Unattached                7.50   7 
 26 Norton, Austin            18 Unattached                7.51   8 
 27 Emerson, Collins          19 Unattached                7.51   2 
 28 Wang, Thorin              18 Exceler8 Tra              7.53   3 
 29 Goltz, Jonathan           18 Mountain Vie              7.53   5 
 30 Wagner, Zane              19 Fort Collins              7.54   6 
 31 Baumgardt, Danny          19 Exceler8 Tra              7.54   2 
 32 Noterman, Elijah          19 Real Trainin              7.55   9 
 33 Brown, Anthony            18 Colorado Fly              7.56   8 
 34 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL              7.57   9 
 35 Lopez, Edward             17 Speed T&F                 7.58   7 
 36 Roche, Preston            17 Fort Collins              7.60   2 
 37 Ojennes, Caleb            16 Exceler8 Tra              7.61   9 
 38 Evans, Michael            16 Unattached                7.61  10 
 39 Flanigan, Matt            18 Unattached                7.64   2 
 40 Whelan, Tavish            17 Real Trainin              7.64   4 
 41 Herrold, Ethan            17 Unattached                7.65   1 
 42 Krier, Brandon            16 Gazelle Spri              7.66  10 
 43 Greco, Peter              18 Unattached                7.67   1 
 43 Parker, Patrick           18 Mead Track &              7.67   8 
 45 Higgins, Walker           17 Mead Track &              7.68   3 
 46 Claymon, Spencer          18 Unattached                7.69   3 
 47 Darby, Benjamin           16 Speed T&F                 7.74   6 
 48 Gilbertson, Max           16 Unattached                7.76   7 
 49 Brake, Justin             17 Fort Collins              7.78  10 
 49 Miller, Alex              17 Speed T&F                 7.78   6 
 51 Allen, Jordan             18 Fort Collins              7.79   3 
 52 Schmidt, Will             19 Unattached                7.79   7 
 53 Thornton, Caleb           15 Unattached                7.86   8 
 54 Shrestha, Rajat           16 Real Trainin              7.86   8 
 55 Borner, Mathew            18 Unattached                7.88   4 
 56 Rosenstrauch, Bailey      16 Exceler8 Tra              7.91  10 
 57 Heupel, Jonathan          15 Burn IT UP                7.91   4 
 58 Bolton, Noah              17 Speed T&F                 7.91   5 
 59 Kembel, Nolan             16 Mountain Vie              7.93   6 
 60 Lopez, W Montgomery       15 Speed T&F                 7.95   7 
 61 Bassett, James            17 Unattached                7.96   2 
 62 Moquin, Vincent           19 Easterncolor              7.96   4 
 63 Ream, Britten             18 Mountain Vie              7.97   9 
 64 Salgado, Ramon            17 Mountain Vie              7.97   9 
 65 Batman, Connor            18 Unattached                7.99   1 
 66 Thompson, Jake            18 Pure Speed T              7.99   6 
 67 Howard, Marcus            15 Colorado Fly              8.08   5 
 68 Smith, Kody               15 Easterncolor              8.16   4 
 69 Ramos, Christopher        17 Box State FI              8.17   5 
 70 Christensen, Reece        18 Mountain Vie              8.26  10 
 71 Menjivar, Nelson          17 Real Trainin              8.28   8 
 72 Chapman, Keishaun         15 nitemoves Tr              8.31   5 
 73 Hayes, Breyton            17 Unattached                8.99   3 
 74 Ameen, Amir               15 Colorado Fly              9.95   1 
 75 Hayes, Garrison           16 Unattached               10.10   2 
 76 Addison, Domminick        15 platte river             10.51   4 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Tchenawou, Kossi          18 Centennial T              6.95  
  2 Bradberry, Andrew         18 Fort Collins              7.06  
  3 Skrine, Jeysean           19 Unattached                7.12  
  4 Youngs, Chris             16 Speed Denver              7.24  
  5 Willoughby, Noah          17 Centennial T              7.31  
  6 Martin, Jalen             16 Burn IT UP                7.33  
  7 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP                7.35  
  8 Kopel, Sean               18 Centennial T              7.37  
 
Men 15-19 300 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Forcatto, Nico            18 Fort Collins             37.08   1 
  2 Pehkonen, Sawyer          18 Fort Collins             37.74   2 
  3 Olson, Nicholas           18 Mountain Vie             37.78   5 
  4 Vomacka, Ryan             17 Mountain Vie             37.83   6 
  5 Harris, Kent              16 Fkelitetc                37.93   2 
  6 Malone, Logan             18 Unattached               38.07  15 
  7 Moreno, Said              18 Westminster              38.10   4 
  8 McAlester, Steven         18 Burn IT UP               38.31   1 
  9 Skrine, Jeysean           19 Unattached               38.37  21 
 10 Roche, Preston            17 Fort Collins             38.42   5 
 11 Whelan, Tavish            17 Real Trainin             38.66   4 
 12 Wagner, Zane              19 Fort Collins             38.90  18 
 13 Brown, Anthony            18 Colorado Fly             39.04   4 
 14 Salgado, Jose             18 Mountain Vie             39.17   8 
 15 Phillips, Ki Jana         15 Montbello Ch             39.45  19 
 16 Ojennes, Caleb            16 Exceler8 Tra             39.55  17 
 17 Martin, Jalen             16 Burn IT UP               39.67   1 
 18 Lopez, Edward             17 Speed T&F                39.82   7 
 19 Collins, Emerson          19 Unattached               39.92  21 
 20 Rodriguez, Zach           18 Pure Speed T             39.94   3 
 21 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL             39.97   3 
 22 Gilbertson, Max           16 Unattached               40.17   7 
 23 Higgins, Walker           17 Mead Track &             40.52  16 
 24 Miller, Alex              17 Speed T&F                40.67  20 
 25 Herrold, Ethan            17 Unattached               40.71  18 
 26 Lyle, Keane               18 Unattached               40.80  13 
 27 Ransome, Bradley          19 Unattached               41.16  16 
 28 Rosenstrauch, Bailey      16 Exceler8 Tra             41.18  14 
 29 Logan, Tyler              17 Mountain Vie             41.23   9 
 30 Wright, Mar'Jon           17 Montbello Ch             41.48  19 
 31 Kembel, Nolan             16 Mountain Vie             41.58  10 
 32 Shrestha, Rajat           16 Real Trainin             41.62   7 
 33 Miller, Matt              19 Easterncolor             41.69  18 
 34 John, Brandon             19 Pure Speed T             41.87  14 
 35 Saling, Joseph            17 Unattached               41.92  17 
 36 Evans, Michael            16 Unattached               42.00  12 
 37 Kortum, Austin            18 Unattached               42.12  12 
 38 Anthony, Marcus           18 Pure Speed T             42.15   6 
 39 Herrold, Andrew           19 Unattached               42.22  13 
 40 Howard, Marcus            15 Colorado Fly             42.26  10 
 41 Zahorik, Lucas            19 Unattached               42.27  19 
 42 Lopez, W Montgomery       15 Speed T&F                42.50   9 
 43 Menjivar, Nelson          17 Real Trainin             42.76  11 
 44 Darby, Benjamin           16 Speed T&F                42.99  10 
 45 Brake, Justin             17 Fort Collins             43.43   8 
 46 Christensen, Reece        18 Mountain Vie             43.45  11 
 47 Boykin, Miles             15 Centennial T             43.88  11 
 48 Thornton, Caleb           15 Unattached               44.40  15 
 49 Line-Bell, Daniel         16 Westminster              44.95   8 
 50 Heupel, Jonathan          15 Burn IT UP               45.60   9 
 51 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP               46.55   6 
 52 Juarez, Baudelio          16 Westminster              50.78  16 
 
Men 15-19 600 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Petrie, Zac               18 Angel Flight           1:23.49   1 
  2 Pehkonen, Sawyer          18 Fort Collins           1:28.47   1 
  3 Schuler, Austin           18 Real Trainin           1:28.85   1 
  4 Olson, Nicholas           18 Mountain Vie           1:28.88   1 
  5 Vomacka, Ryan             17 Mountain Vie           1:31.98   2 
  6 Salgado, Jose             18 Mountain Vie           1:32.09   2 
  7 Allen, Jordan             18 Fort Collins           1:33.91   2 
  8 Bolton, Noah              17 Speed T&F              1:34.18   3 
  9 Phillips, Ki Jana         15 Montbello Ch           1:34.64   4 
 10 Amador, Jacob             15 Fkelitetc              1:37.18   2 
 11 Bohling, Branden          16 Angel Flight           1:38.96   3 
 12 Caraballo, Michael        16 Mead Track &           1:39.50   2 
 13 Brown, Isaiah             17 Fkelitetc              1:41.04   1 
 14 Wright, Mar'Jon           17 Montbello Ch           1:41.68   4 
 15 Bell, Oliver              17 Colorado Spr           1:42.13   3 
 16 Logan, Tyler              17 Mountain Vie           1:45.29   3 
 
Men 15-19 1500 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Duran, Michael            17 Unattached             4:19.62   1 
  2 Haberkorn, Alex           18 Unattached             4:30.76   1 
  3 Barnhill, John            17 Unattached             4:31.28   1 
  4 Briggs, Henry             17 Fort Collins           4:31.54   1 
  5 Minor, Elliot             18 Real Trainin           4:33.22   1 
  6 Erwin, Christopher        19 Unattached             4:37.33   2 
  7 Fisk, Jacob               18 Real Trainin           4:42.00   1 
  8 Petersen, Nick            19 Unattached             4:45.61   2 
  9 Terry, Augustus           19 Pure Speed T           4:47.85   3 
 10 Caraway, John             17 Fort Collins           4:51.32   1 
 11 Herrera, Jonathan         17 Unattached             4:52.66   1 
 12 Brevig, Mason             17 Unattached             4:56.45   1 
 13 Blair, David              15 Unattached             5:00.48   2 
 14 Bratvold, Evan            15 Fort Collins           5:00.90   2 
 15 Grover, Arthur            19 Easterncolor           5:04.39   3 
 16 Zonnefeld, Stephen        16 Fort Collins           5:07.93   2 
 17 Droste, Lucas             18 Lucas Droste           5:08.59   2 
 18 Rodriguez, Alejandro      16 Westminster            5:21.29   3 
 19 Weiss, John Samuel        17 Colorado Spr           5:23.00   2 
 20 Himes, Michael            18 Easterncolor           5:24.64   1 
 21 Phung, John               17 Westminster            5:57.34   2 
 
Men 15-19 3000 Meter Run 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Berberick, Matthew        19 Unattached             9:53.19  
  2 Cusick, Aidan             17 Unattached            10:08.83  
  3 Droste, Lucas             18 Lucas Droste          12:05.90  
 
Men 15-19 60 Meter Hurdles 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Saling, Joseph            17 Unattached                8.51   1 
  2 Miller, Alex              17 Speed T&F                 8.90   2 
  3 Gilbertson, Max           16 Unattached                8.98   1 
  4 Herrold, Andrew           19 Unattached                9.23   2 
  5 Flanigan, Matt            18 Unattached                9.26   2 
  6 Schmidt, Will             19 Unattached                9.28   2 
  7 Whelan, Tavish            17 Real Trainin              9.89   1 
  8 Borner, Mathew            18 Unattached                9.91   2 
  9 Beck, Dillon              19 Gazelle Spri             10.47   2 
 10 Batman, Connor            18 Unattached               10.64   1 
 11 Line-Bell, Daniel         16 Westminster              10.86   1 
 
Men 15-19 High Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Johnson, Matthew          18 Epic Track C             1.85m    6-00.75 
  2 Keefe, Thomas             17 Epic Track C             1.75m    5-08.75 
  3 Flanigan, Matt            18 Unattached               1.65m    5-05.00 
  3 Lyle, Keane               18 Unattached               1.65m    5-05.00 
  3 Boykin, Miles             15 Centennial T             1.65m    5-05.00 
  6 Vomacka, Ryan             17 Mountain Vie            J1.65m    5-05.00 
  7 Gilbertson, Max           16 Unattached              J1.65m    5-05.00 
  8 Hayes, Garrison           16 Unattached               1.25m    4-01.25 
 -- Ortega, Shilo             17 Epic Track C                NH            
 -- Hartley, Christian        19 Epic Track C                NH            
 -- McNulty, Dan              18 Unattached                  NH            
 -- Salgado, Ramon            17 Mountain Vie                NH            
 -- Dimas, Cameron            16 Fort Collins                NH            
 
Men 15-19 Long Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Sweeten, Ron              19 Speed T&F                6.39m   20-11.75 
  2 Norris, Nathanael         19 Speed T&F                6.32m   20-09.00 
  3 Roche, Preston            17 Fort Collins             6.02m   19-09.00 
  4 Baumgardt, Danny          19 Exceler8 Tra             6.01m   19-08.75 
  5 Schade, Cameron           17 Exceler8 Tra             5.88m   19-03.50 
  6 Flanigan, Matt            18 Unattached               5.81m   19-00.75 
  7 Goltz, Jonathan           18 Mountain Vie             5.77m   18-11.25 
  8 Brown, Anthony            18 Colorado Fly             5.64m   18-06.00 
  9 Schade, Declan            18 Exceler8 Tra             5.63m   18-05.75 
  9 Keefe, Thomas             17 Epic Track C             5.63m   18-05.75 
 11 Boylen, Brian             17 Exceler8 Tra             5.61m   18-05.00 
 12 Johnson, Matthew          18 Epic Track C             5.58m   18-03.75 
 13 Lopez, W Montgomery       15 Speed T&F                5.50m   18-00.50 
 14 Greco, Peter              18 Unattached               5.44m   17-10.25 
 15 Parker, Patrick           18 Mead Track &             5.38m   17-08.00 
 16 Thompson, Jake            18 Pure Speed T             5.33m   17-06.00 
 17 Ream, Britten             18 Mountain Vie             5.25m   17-02.75 
 18 Mordecai, John            15 Epic Track C             5.13m   16-10.00 
 19 Herrold, Ethan            17 Unattached               5.10m   16-08.75 
 20 Nay, Aaron                18 Gazelle Spri             5.02m   16-05.75 
 21 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL             4.85m   15-11.00 
 22 Hayes, Garrison           16 Unattached               3.92m   12-10.50 
 
Men 20-105 60 Meter Dash 19-105
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ivy, Douglas              51 Unattached                7.79   2 
  2 Sashen, Steven            52 Unattached                8.16   2 
  3 McKisson, Richard         77 Unattached                9.77   1 
  4 Franks, Ray               80 Unattached               10.38   1 
 
Men 20-105 300 Meter Run 19-105
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ivy, Douglas              51 Unattached               43.61   2 
  2 Gallegos, Steve           59 Unattached               45.92   2 
 
Men 20-105 600 Meter Run 19-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pack, Quinn               38 Centennial T           1:41.69  
  2 Gallegos, Steve           59 Unattached             1:42.21  
 
Men 20-105 3000 Meter Run 19-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gilfillan, Thomas         53 Unattached            10:00.09  
 
Men 20-105 60 Meter Hurdles 19-105
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Bant-Cogburn, Ryan        19 Unattached                9.18  
  2 Zahorik, Lucas            19 Unattached                9.81  
  3 Walker, Josh              19 Unattached               10.00  
 
Men 20-105 High Jump 19-105
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Pack, Quinn               38 Centennial T             1.30m    4-03.25 
 
Men 20-105 Long Jump 19-105
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Sweeten, Ron              19 Speed T&F                6.39m   20-11.75 
  2 Baumgardt, Danny          19 Exceler8 Tra             6.01m   19-08.75 
  3 Pack, Quinn               38 Centennial T             4.08m   13-04.75