Licensed to USATF Youth Athletics Colorado - Association License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/15/2017 06:36 PM
               Martin Luther King  Mile High Classic - 1/15/2017               
                               January 15, 2017                                
                          Air Force Academy, Colorado                          
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 60 Meter Dash 10  & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1   343 Willard, Ava         9 Montbello Ch              9.32   2 
  2   497 Calderon, McKenzie   9 Sprint50                  9.74   1 
  3   397 Menegatti, Bradie   10 Real Trainin              9.91   1 
  4   578 Pate, London         8 Unattached               10.25   1 
  5   256 Mione, Brenna        9 Fort Collins             10.56   2 
  6   541 Garofalo, Samantha   9 Unattached               10.56   2 
  7   387 Bratten, Berlin      8 Real Trainin             10.57   1 
  8   458 Owinyo, Naiyma       8 Silverback T             11.17   1 
  9   484 Toney, Jasmine       9 Speed T & F              11.32   1 
 10   555 Humphrey, Kiara      7 Unattached               11.32   2 
 11   338 Smith, Jayla         7 MACKTRACK EL             11.43   1 
 
Girls 10 & Under 200 Meter Dash 10  & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   343 Willard, Ava         9 Montbello Ch             32.11   3 
  2   121 Allen, Ka'moyyah    10 Blazers                  32.15   1 
  3   459 Thompson, Nola      10 Silverback T             32.55   3 
  4   497 Calderon, McKenzie   9 Sprint50                 32.65   1 
  5   172 Maina, Leah         10 Denver Light             33.03   1 
  6   397 Menegatti, Bradie   10 Real Trainin             34.22   1 
  7   578 Pate, London         8 Unattached               35.59   2 
  8   387 Bratten, Berlin      8 Real Trainin             36.72   3 
  9   393 Henriques, Eliana   10 Real Trainin             36.86   1 
 10   256 Mione, Brenna        9 Fort Collins             38.76   2 
 11   458 Owinyo, Naiyma       8 Silverback T             39.79   3 
 12   337 Gaines, Malanya      8 MACKTRACK EL             40.62   1 
 13   309 Daigle, Sophia      10 Lightning Bo             40.90   2 
 14   484 Toney, Jasmine       9 Speed T & F              41.37   2 
 15   311 Platt, Nancy         9 Lightning Bo             47.29   2 
 
Girls 10 & Under 400 Meter Run 10  & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   459 Thompson, Nola      10 Silverback T           1:13.52   1 
  2   172 Maina, Leah         10 Denver Light           1:14.75   1 
  3   497 Calderon, McKenzie   9 Sprint50               1:17.90   1 
  4   393 Henriques, Eliana   10 Real Trainin           1:19.52   1 
  5   527 Cobb, Anna          10 Unattached             1:23.86   2 
  6   541 Garofalo, Samantha   9 Unattached             1:26.85   2 
  7   337 Gaines, Malanya      8 MACKTRACK EL           1:28.31   2 
 
Girls 10 & Under 800 Meter Run 10  & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   121 Allen, Ka'moyyah    10 Blazers                2:55.81  
  2   537 Driscoll, Layla     10 Unattached             3:02.11  
  3   527 Cobb, Anna          10 Unattached             3:10.61  
  4   309 Daigle, Sophia      10 Lightning Bo           3:28.83  
  5   535 Driscoll, Allie      7 Unattached             3:54.94  
  6   338 Smith, Jayla         7 MACKTRACK EL           4:18.77  
 
Girls 10 & Under 1 Mile Run 10  & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   122 Washington, Olivia  10 Blazers                6:29.34  
  2   527 Cobb, Anna          10 Unattached             6:29.83  
  3   537 Driscoll, Layla     10 Unattached             6:37.40  
 
Girls 10 & Under Long Jump 10  & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   172 Maina, Leah         10 Denver Light             3.03m    9-11.25 
  2   393 Henriques, Eliana   10 Real Trainin             2.91m    9-06.75 
  3   309 Daigle, Sophia      10 Lightning Bo             2.67m    8-09.25 
  4   337 Gaines, Malanya      8 MACKTRACK EL             2.60m    8-06.50 
  5   313 Sinclair, Alayna     8 Lightning Bo             2.39m    7-10.25 
  6   387 Bratten, Berlin      8 Real Trainin             1.99m    6-06.50 
  7   338 Smith, Jayla         7 MACKTRACK EL             1.84m    6-00.50 
  8   555 Humphrey, Kiara      7 Unattached               1.82m    5-11.75 
  9   311 Platt, Nancy         9 Lightning Bo             1.76m    5-09.25 
 
Girls 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   600 Whitehouse, Addie   12 Unattached                8.83   2 
  2   168 Ephrim, Justice     12 Denver Light              8.85   1 
  3   147 Turpin, Hannah      12 Colorado Spr              8.89   1 
  4   573 Northrup, Kimora    12 Unattached                9.25   1 
  5   149 Wolf, Myla          12 Colorado Spr              9.26   1 
  6   146 Rigdon, Nylah       12 Colorado Spr              9.47   1 
  7   394 Henriques, Malia    12 Real Trainin              9.49   1 
  8   519 Bendle, Ella        12 Unattached                9.54   1 
  9   342 Vandervelde, Chloe  12 Montbello Ch              9.62   2 
 10   148 Williams, Nevaeh    11 Colorado Spr              9.69   2 
 11   145 Handy, Lauren       12 Colorado Spr              9.75   2 
 12   364 Coffey, Avery       12 Parker Panth              9.97   1 
 13   260 Pike, Colleen       11 Fort Collins             10.86   2 
 
Girls 11-12 200 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   168 Ephrim, Justice     12 Denver Light             28.92   1 
  2   600 Whitehouse, Addie   12 Unattached               30.09   1 
  3   147 Turpin, Hannah      12 Colorado Spr             31.36   1 
  4   550 Hall, Lauryn        11 Unattached               31.93   1 
  5   146 Rigdon, Nylah       12 Colorado Spr             32.00   1 
  6   149 Wolf, Myla          12 Colorado Spr             32.42   2 
  7   342 Vandervelde, Chloe  12 Montbello Ch             34.62   3 
  8   364 Coffey, Avery       12 Parker Panth             34.70   1 
  9   379 Martinez, Cimonie   11 Platte River             36.61   2 
 10   260 Pike, Colleen       11 Fort Collins             38.31   3 
 11   536 Driscoll, Brianna   12 Unattached               38.33   2 
 12   519 Bendle, Ella        12 Unattached               39.22   2 
 
Girls 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   168 Ephrim, Justice     12 Denver Light           1:08.59   1 
  2   550 Hall, Lauryn        11 Unattached             1:16.19   1 
  3   294 Mapes, Ava          12 Golden Runni           1:19.64   2 
  4   378 Lee, Erin           12 Platte River           1:26.62   1 
  5   379 Martinez, Cimonie   11 Platte River           1:27.13   1 
  6   293 Johnson, Jessica    11 Golden Runni           1:31.35   2 
  7   536 Driscoll, Brianna   12 Unattached             1:36.88   2 
 
Girls 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   369 Mazeski, Mckenna    12 Parker Panth           2:46.23  
  2   394 Henriques, Malia    12 Real Trainin           2:57.16  
  3   294 Mapes, Ava          12 Golden Runni           3:07.05  
  4   573 Northrup, Kimora    12 Unattached             3:12.40  
  5   175 Perez, Marilyn      11 Denver Light           3:21.16  
  6   293 Johnson, Jessica    11 Golden Runni           3:44.23  
 
Girls 11-12 1 Mile Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   369 Mazeski, Mckenna    12 Parker Panth           5:55.42  
  2   175 Perez, Marilyn      11 Denver Light           6:01.01  
  3   378 Lee, Erin           12 Platte River           6:35.85  
 
Girls 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   595 Thompson, Sky       11 Unattached               12.20  
  2   364 Coffey, Avery       12 Parker Panth             12.77  
 
Girls 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   595 Thompson, Sky       11 Unattached               1.30m    4-03.25 
  2   550 Hall, Lauryn        11 Unattached               1.05m    3-05.25 
 
Girls 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   147 Turpin, Hannah      12 Colorado Spr             4.28m   14-00.50 
  2   595 Thompson, Sky       11 Unattached               3.64m   11-11.50 
  3   394 Henriques, Malia    12 Real Trainin             3.58m   11-09.00 
  4   145 Handy, Lauren       12 Colorado Spr             3.39m   11-01.50 
  5   573 Northrup, Kimora    12 Unattached               3.37m   11-00.75 
  6   342 Vandervelde, Chloe  12 Montbello Ch             3.20m   10-06.00 
  7   148 Williams, Nevaeh    11 Colorado Spr             3.09m   10-01.75 
 
Girls 11-12 Shot Put 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   378 Lee, Erin           12 Platte River             4.17m   13-08.25 
 
Girls 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   176 Reigh, Kyairra      14 Denver Light              8.09   1 
  2   144 Davis, Jahzara      14 Colorado Spr              8.25   1 
  3   130 Bryant, Jordan      14 Colorado Jet              8.43   1 
  4   231 Adams, Symone       13 FK Elite                  8.62   1 
  5   339 Smith, Jelani       14 MACKTRACK EL              8.70   1 
  6   258 Perales, Victoria   13 Fort Collins              8.82   1 
  7   245 Borzileri, Gianna   14 Fort Collins              8.85   1 
  8   251 Hoffman, Cassidy    14 Fort Collins              8.88   2 
  9   259 Peterson, Sadie     14 Fort Collins              8.92   3 
 10   177 Stitt, Caleanna     13 Denver Light              8.99   2 
 11   572 Mumford, Keira      13 Unattached                9.06   3 
 12   131 Doublin, Trinity    13 Colorado Jet              9.09   2 
 13   249 Elshof, Skyler      13 Fort Collins              9.16   2 
 14   478 Gallow, Alyssa      14 Speed T & F               9.34   2 
 15   567 McHenry, Sophia     13 Unattached                9.44   2 
 16   377 Lee, Ella           13 Platte River             10.58   2 
 17   312 Platt, Sarah        14 Lightning Bo             10.81   3 
 
Girls 13-14 200 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   176 Reigh, Kyairra      14 Denver Light             25.13   1 
  2   579 Peisner, Camille    14 Unattached               27.39   1 
  3   130 Bryant, Jordan      14 Colorado Jet             28.54   1 
  4   231 Adams, Symone       13 FK Elite                 28.64   2 
  5   245 Borzileri, Gianna   14 Fort Collins             29.24   2 
  6   144 Davis, Jahzara      14 Colorado Spr             29.36   1 
  7   258 Perales, Victoria   13 Fort Collins             29.41   2 
  8   259 Peterson, Sadie     14 Fort Collins             29.50   1 
  9   351 Freelon, Kilah      13 nitemoves tc             29.65   1 
 10   314 Sinclair, Cora      14 Lightning Bo             29.82   3 
 11   572 Mumford, Keira      13 Unattached               30.12   4 
 12   131 Doublin, Trinity    13 Colorado Jet             30.18   3 
 13   478 Gallow, Alyssa      14 Speed T & F              31.01   2 
 14   358 Cade, Olivia        14 Olympia Trac             31.30   4 
 15   249 Elshof, Skyler      13 Fort Collins             31.68   3 
 16   177 Stitt, Caleanna     13 Denver Light             31.76   3 
 17   567 McHenry, Sophia     13 Unattached               32.02   3 
 18   377 Lee, Ella           13 Platte River             36.40   3 
 19   312 Platt, Sarah        14 Lightning Bo             38.03   4 
 
Girls 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   176 Reigh, Kyairra      14 Denver Light             57.38   1 
  2   579 Peisner, Camille    14 Unattached               59.80   1 
  3   534 Dragovich, Reese    14 Unattached             1:02.25   1 
  4   258 Perales, Victoria   13 Fort Collins           1:08.57   1 
  5   297 Mourer, Lily        13 Golden Runni           1:09.59   2 
  6   259 Peterson, Sadie     14 Fort Collins           1:10.20   3 
  7   539 Foster, Klohe       14 Unattached             1:13.15   1 
  8   567 McHenry, Sophia     13 Unattached             1:15.60   2 
  9   456 King, Heather       14 Silverback T           1:16.80   2 
 10   377 Lee, Ella           13 Platte River           1:27.98   3 
 
Girls 13-14 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   296 Morin, Sonja        14 Golden Runni           2:31.82  
  2   534 Dragovich, Reese    14 Unattached             2:38.29  
  3   171 Howard, Abigael     14 Denver Light           2:43.20  
  4   193 Gilfillan, Delaney  14 Denver Light           2:43.93  
  5   297 Mourer, Lily        13 Golden Runni           2:51.89  
  6   169 Ford, Laine         14 Denver Light           3:01.02  
  7   173 Marasco, Tara       14 Denver Light           3:01.33  
  8   164 Baker, Samantha     14 Denver Light           3:03.29  
  9   339 Smith, Jelani       14 MACKTRACK EL           3:11.83  
 
Girls 13-14 1 Mile Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   296 Morin, Sonja        14 Golden Runni           5:45.18  
  2   552 Hickey, Cassidy     14 Unattached             5:48.21  
  3   171 Howard, Abigael     14 Denver Light           5:48.94  
  4   304 Stark, Hope         14 Kokopelli Ra           6:04.67  
  5   193 Gilfillan, Delaney  14 Denver Light           6:10.46  
  6   295 McMullin, Harmony   14 Golden Runni           6:14.71  
  7   169 Ford, Laine         14 Denver Light           6:32.07  
  8   173 Marasco, Tara       14 Denver Light           6:37.76  
  9   164 Baker, Samantha     14 Denver Light           6:42.54  
 
Girls 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   144 Davis, Jahzara      14 Colorado Spr              9.81  
  2   130 Bryant, Jordan      14 Colorado Jet              9.90  
  3   202 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl              9.91  
  4   351 Freelon, Kilah      13 nitemoves tc             10.51  
  5   250 Greenwood, Hattie   13 Fort Collins             11.67  
 
Girls 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   202 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl             1.40m    4-07.00 
  2   358 Cade, Olivia        14 Olympia Trac             1.27m    4-02.00 
  3   456 King, Heather       14 Silverback T             1.25m    4-01.25 
 
Girls 13-14 Pole Vault 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   100 Boisvert, Lauren    14 Above The Ba             2.75m    9-00.25 
 
Girls 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   251 Hoffman, Cassidy    14 Fort Collins             4.63m   15-02.25 
  2   202 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl             4.43m   14-06.50 
  3   144 Davis, Jahzara      14 Colorado Spr             4.34m   14-03.00 
  4   351 Freelon, Kilah      13 nitemoves tc             4.26m   13-11.75 
  5   339 Smith, Jelani       14 MACKTRACK EL             4.25m   13-11.50 
  6   231 Adams, Symone       13 FK Elite                 4.17m   13-08.25 
  7   539 Foster, Klohe       14 Unattached               4.12m   13-06.25 
  8   259 Peterson, Sadie     14 Fort Collins             4.10m   13-05.50 
  9   314 Sinclair, Cora      14 Lightning Bo             3.72m   12-02.50 
 10   312 Platt, Sarah        14 Lightning Bo             2.84m    9-04.00 
 
Girls 13-14 Triple Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   251 Hoffman, Cassidy    14 Fort Collins             9.68m   31-09.25 
  2   202 Huntsinger, Cadenc  14 Elevate Athl             9.52m   31-03.00 
 
Girls 13-14 Shot Put 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   314 Sinclair, Cora      14 Lightning Bo             7.39m   24-03.00 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   174 Minor, Arria        16 Denver Light              7.51q  1 
  2   538 Evans, Maya         18 Unattached                7.76q  2 
  3   239 Watson, Taylor      17 FK Elite                  7.78q  4 
  4   116 Paris, Jaiden       17 Angel Flight              7.81q  6 
  5   254 Koopman, Audra      18 Fort Collins              7.82q  3 
  6   238 Tamminga, Abigail   16 FK Elite                  7.90q  8 
  7   162 Moore, Michaela     18 Colorado Spr              7.97q 10 
  8   178 Williams, Jordan    15 Denver Light              8.00q 10 
  9   460 Wood, Kallaway      18 Silverback T              8.02   8 
 10   115 Johnson, Semaye     18 Angel Flight              8.02   5 
 11   571 Money, Presley      16 Unattached                8.02   9 
 12   132 Gayles, Makiya      16 Colorado Jet              8.05   4 
 13   232 Cox, Lauren         16 FK Elite                  8.14   3 
 14   233 Gomez, Caelyn       16 FK Elite                  8.20   6 
 15   498 Hysaw, Briauna      18 Sprint50                  8.22   6 
 16   335 Arceaneax, Sierra   17 MACKTRACK EL              8.24  10 
 17   532 Darnell, Riley      18 Unattached                8.26   1 
 18   367 Hummel, Claire      18 Parker Panth              8.27   5 
 19   436 Kenton, Kennedy     18 Ric Rojas Ru              8.28   7 
 20   483 Samlal, Adia        18 Speed T & F               8.29   5 
 21   472 Buckhaults, Alexis  19 Speed T & F               8.31   7 
 22   486 Ubungen, Lianna     17 Speed T & F               8.31   6 
 23   544 Goes, Miranda       19 Unattached                8.33   4 
 24   474 Butler, Grace       18 Speed T & F               8.34   8 
 25   285 Owusu, Anastasia    19 Gazelle Spri              8.35   7 
 26   739 Eurich, Sydnee      16 Olympia Trac              8.36   1 
 27   529 craft, saniya       15 Unattached                8.36   2 
 28   160 Hyatt, Gabby        16 Colorado Spr              8.38   1 
 29   453 Brown, Ayana        16 Silverback T              8.40   7 
 30   114 Harris, Jaida       19 Angel Flight              8.42   9 
 31   476 Duren-Wynn, Tai     16 Speed T & F               8.43   2 
 32   469 Beatty, Cami        17 Speed T & F               8.44   3 
 33   133 Henderson, Nya      16 Colorado Jet              8.46   1 
 34   558 King, Kaylin        16 Unattached                8.46   4 
 35   388 Carroll, Alexis     18 Real Trainin              8.47   8 
 36   161 McCowen, Mary       19 Colorado Spr              8.51   3 
 37   112 DeLoach, Chian      18 Angel Flight              8.52  10 
 38   236 Hollines, Mariela   17 FK Elite                  8.53   1 
 39   543 Giusti, Caroline    17 Unattached                8.54   2 
 40   257 Morgans, Kaylie     18 Fort Collins              8.56  10 
 41   261 Polly, Samantha     18 Fort Collins              8.56   3 
 42   559 Lewis, Ave          18 Unattached                8.57   3 
 43   234 Goodson, Sydnee     17 FK Elite                  8.58   8 
 44   471 Blount, Loryn       18 Speed T & F               8.59   5 
 45   479 German, Taylor      18 Speed T & F               8.60   2 
 46   565 Mayer, Krista       18 Unattached                8.60   7 
 47   319 Bottin, Madissen    17 Lion Speed T              8.60   8 
 48   244 Bailey, Alyssa      16 Fort Collins              8.62   6 
 49   481 Hall, Sa'Mya        17 Speed T & F               8.65   5 
 50   389 Corah, Payton       17 Real Trainin              8.69   8 
 51   438 Margolis, Lily      16 Ric Rojas Ru              8.70   9 
 52   366 Coffey, Preslie     15 Parker Panth              8.71   2 
 53   521 Buckman, Grace      15 Unattached                8.74   3 
 54   452 Branch, Lena        15 Silverback T              8.78   4 
 55   166 Diza Mbelolo, Esth  17 Denver Light              8.79   9 
 56   548 Gulig, Grace        16 Unattached                8.81   9 
 57   128 Baucom, Camryn      16 Colorado Jet              8.87   6 
 58   480 Gray, Chassidy      17 Speed T & F               8.89   6 
 59   117 Simpson, Trinity    15 Angel Flight              8.90   6 
 60   531 Cundiff, Kelsi      18 Unattached                8.93   5 
 61   591 Sherman, Ellery     18 Unattached                8.94   2 
 62   386 Baudino, Kylie      18 Real Trainin              8.98   5 
 63   440 Rogers, Ella        15 Ric Rojas Ru              9.01   9 
 64   195 Ahumada, Melanie    18 Dream Chaser              9.05   4 
 65   598 Wheeling, Ashlyn    15 Unattached                9.15   1 
 66   134 Saint-Phard, Schuy  16 Colorado Jet              9.21   7 
 67   204 Kocian, Christina   18 Elevate Athl              9.22   7 
 68   477 Gallagher, Caliope  17 Speed T & F               9.27   2 
 69   390 Domier, Abby        18 Real Trainin              9.35   8 
 70   568 mckenna, kilee      17 Unattached                9.41   3 
 71   587 Sanchez, Victoria   16 Unattached                9.57   1 
 72   589 Schmidt, Rachael    18 Unattached               10.56  10 
 73   427 Ballard, Jenalee    15 Ric Rojas Ru             10.57   9 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   174 Minor, Arria        16 Denver Light              7.41  
  2   239 Watson, Taylor      17 FK Elite                  7.61  
  3   116 Paris, Jaiden       17 Angel Flight              7.72  
  4   254 Koopman, Audra      18 Fort Collins              7.77  
  5   538 Evans, Maya         18 Unattached                7.81  
  6   238 Tamminga, Abigail   16 FK Elite                  7.88  
  7   162 Moore, Michaela     18 Colorado Spr              7.90  
  8   178 Williams, Jordan    15 Denver Light              8.00  
 
Women 15-19 200 Meter Dash 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   174 Minor, Arria        16 Denver Light             23.85   1 
  2   235 Hall, Anna          16 FK Elite                 25.71   3 
  3   571 Money, Presley      16 Unattached               26.02   1 
  4   597 Watkins, Simone     16 Unattached               26.10   2 
  5   460 Wood, Kallaway      18 Silverback T             26.17   3 
  6   162 Moore, Michaela     18 Colorado Spr             26.18   4 
  7   132 Gayles, Makiya      16 Colorado Jet             26.21   4 
  8   178 Williams, Jordan    15 Denver Light             26.59   2 
  9   433 Gilbertson, Zoe     18 Ric Rojas Ru             26.70   1 
 10   135 Smith, Delaney      17 Colorado Jet             26.75   7 
 11   335 Arceaneax, Sierra   17 MACKTRACK EL             26.76   1 
 12   170 Gibbs, Kiona        15 Denver Light             26.77   1 
 13   367 Hummel, Claire      18 Parker Panth             26.92   4 
 14   402 Yocum, Sarah        18 Real Trainin             26.95   2 
 15   391 Gillett, Mary       17 Real Trainin             27.00   3 
 16   436 Kenton, Kennedy     18 Ric Rojas Ru             27.04   5 
 17   545 Gordon, Mariah      19 Unattached               27.11   3 
 18   392 Hegg, Jamie         18 Real Trainin             27.12   6 
 19   498 Hysaw, Briauna      18 Sprint50                 27.26   3 
 20   438 Margolis, Lily      16 Ric Rojas Ru             27.35   8 
 21   486 Ubungen, Lianna     17 Speed T & F              27.39   6 
 22   232 Cox, Lauren         16 FK Elite                 27.51   4 
 23   227 Collins, Sophia     18 Fast Traxx T             27.52   5 
 24   529 craft, saniya       15 Unattached               27.57  15 
 25   228 George, Aliyah      17 Fast Traxx T             27.63  10 
 26   474 Butler, Grace       18 Speed T & F              27.72   4 
 27   556 Inlow, Jewel        19 Unattached               27.88   8 
 28   261 Polly, Samantha     18 Fort Collins             27.92   6 
 29   401 Timbang, Erika      17 Real Trainin             27.94   9 
 30   257 Morgans, Kaylie     18 Fort Collins             27.96   4 
 31   585 Robinson, Tanner    18 Unattached               28.07   2 
 32   161 McCowen, Mary       19 Colorado Spr             28.08   5 
 33   483 Samlal, Adia        18 Speed T & F              28.09   5 
 34   233 Gomez, Caelyn       16 FK Elite                 28.21   6 
 35   565 Mayer, Krista       18 Unattached               28.26  10 
 36   522 Carlson, Hannah     17 Unattached               28.31   7 
 37   533 Delgadillo, Karla   17 Unattached               28.38   8 
 38   453 Brown, Ayana        16 Silverback T             28.38   5 
 39   118 Williams, Monika    16 Angel Flight             28.40   9 
 40   469 Beatty, Cami        17 Speed T & F              28.56   7 
 41   525 Charles, Jasmine    16 Unattached               28.58   7 
 42   388 Carroll, Alexis     18 Real Trainin             28.62   6 
 43   461 Wood, Lexye         16 Silverback T             28.66   9 
 44   526 Cheng, Michelle     17 Unattached               28.69  11 
 45   499 Perry-Mazion, Shak  19 Sprint50                 28.73   9 
 46   395 Manes, Cameron      18 Real Trainin             28.76   8 
 47   166 Diza Mbelolo, Esth  17 Denver Light             28.77   8 
 48   197 Malone, Kaitlin     18 Dream Chaser             28.91  12 
 49   200 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl             28.91   9 
 50   476 Duren-Wynn, Tai     16 Speed T & F              28.94  11 
 51   310 Eversley, Victoria  15 Lightning Bo             29.07  11 
 52   128 Baucom, Camryn      16 Colorado Jet             29.20  12 
 53   481 Hall, Sa'Mya        17 Speed T & F              29.20   5 
 54   389 Corah, Payton       17 Real Trainin             29.28  11 
 55   208 Wilburn, Cayla      15 Elevate Athl             29.32  10 
 56   479 German, Taylor      18 Speed T & F              29.33   2 
 57   531 Cundiff, Kelsi      18 Unattached               29.34  10 
 58   521 Buckman, Grace      15 Unattached               29.53  14 
 59   117 Simpson, Trinity    15 Angel Flight             29.93  12 
 60   386 Baudino, Kylie      18 Real Trainin             30.02  14 
 61   390 Domier, Abby        18 Real Trainin             30.13  11 
 62   487 Van Cleave, Raylan  18 Speed T & F              30.14  14 
 63   591 Sherman, Ellery     18 Unattached               30.29  15 
 64   480 Gray, Chassidy      17 Speed T & F              30.40  11 
 65   440 Rogers, Ella        15 Ric Rojas Ru             30.44  12 
 66   455 Harwell, Victoria   15 Silverback T             30.49  13 
 67   206 Rollins, Hannah     17 Elevate Athl             30.72  10 
 68   452 Branch, Lena        15 Silverback T             30.92   6 
 69   482 Rose, Catherine     17 Speed T & F              31.12  10 
 70   598 Wheeling, Ashlyn    15 Unattached               31.22  13 
 71   568 mckenna, kilee      17 Unattached               31.36  13 
 72   204 Kocian, Christina   18 Elevate Athl             31.42  12 
 73   485 Ubungen, Janelle    16 Speed T & F              31.75   9 
 74   477 Gallagher, Caliope  17 Speed T & F              31.98  12 
 75   587 Sanchez, Victoria   16 Unattached               32.10  13 
 76   255 Kruse, Sophie       15 Fort Collins             35.95  15 
 77   589 Schmidt, Rachael    18 Unattached               36.56  13 
 78   427 Ballard, Jenalee    15 Ric Rojas Ru             36.95  13 
 
Women 15-19 400 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   597 Watkins, Simone     16 Unattached               58.91   1 
  2   391 Gillett, Mary       17 Real Trainin             59.16   1 
  3   545 Gordon, Mariah      19 Unattached             1:00.99   2 
  4   170 Gibbs, Kiona        15 Denver Light           1:01.06   1 
  5   392 Hegg, Jamie         18 Real Trainin           1:01.92   3 
  6   118 Williams, Monika    16 Angel Flight           1:02.06   3 
  7   402 Yocum, Sarah        18 Real Trainin           1:02.08   2 
  8   556 Inlow, Jewel        19 Unattached             1:02.89   2 
  9   335 Arceaneax, Sierra   17 MACKTRACK EL           1:03.10   1 
 10   428 Barnes, Kyra        17 Ric Rojas Ru           1:03.29   2 
 11   228 George, Aliyah      17 Fast Traxx T           1:04.15   4 
 12   585 Robinson, Tanner    18 Unattached             1:04.94   2 
 13   401 Timbang, Erika      17 Real Trainin           1:04.98   6 
 14   551 Hamilton, Lilliana  17 Unattached             1:05.96   3 
 15   499 Perry-Mazion, Shak  19 Sprint50               1:06.16   4 
 16   533 Delgadillo, Karla   17 Unattached             1:06.27   3 
 17   525 Charles, Jasmine    16 Unattached             1:06.58   5 
 18   559 Lewis, Ave          18 Unattached             1:06.87   4 
 19   349 Nusbaum, Kendall    16 Mullen Track           1:07.10   3 
 20   582 Polk, Ashley        19 Unattached             1:07.30   4 
 21   570 Money, Miranda      19 Unattached             1:07.72   1 
 22   310 Eversley, Victoria  15 Lightning Bo           1:08.62   6 
 23   583 purse, sophie       17 Unattached             1:09.13   7 
 24   197 Malone, Kaitlin     18 Dream Chaser           1:09.31   5 
 25   564 Maxey, Sarah        18 Unattached             1:10.86   4 
 26   596 Tredoux, Camille    19 Unattached             1:11.94   5 
 27   487 Van Cleave, Raylan  18 Speed T & F            1:12.37   6 
 28   546 Greenwell, Mariah   19 Unattached             1:13.81   4 
 29   549 Gutierrez, Baylee   19 Unattached             1:15.58   6 
 30   482 Rose, Catherine     17 Speed T & F            1:15.91   5 
 31   455 Harwell, Victoria   15 Silverback T           1:15.94   7 
 32   485 Ubungen, Janelle    16 Speed T & F            1:17.19   5 
 33   592 Smith, Brooke       18 Unattached             1:22.30   7 
 
Women 15-19 800 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   430 Freeman, Hannah     18 Ric Rojas Ru           2:19.26   1 
  2   439 Preigh, Marlena     16 Ric Rojas Ru           2:23.21   1 
  3   398 Menegatti, MaLeigh  17 Real Trainin           2:24.15   1 
  4   431 Gallegos-Francksen  19 Ric Rojas Ru           2:25.49   1 
  5   437 King, Shannon       16 Ric Rojas Ru           2:25.71   1 
  6   237 McCurdy, Jordan     18 FK Elite               2:26.34   1 
  7   395 Manes, Cameron      18 Real Trainin           2:28.88   1 
  8   432 Gigstad, Hannah     18 Ric Rojas Ru           2:30.48   1 
  9   389 Corah, Payton       17 Real Trainin           2:31.07   1 
 10   582 Polk, Ashley        19 Unattached             2:39.61   2 
 11   225 Bastin, Scarlett    18 Exceler8               2:43.60   2 
 12   435 Haggans, Vanessa    16 Ric Rojas Ru           2:44.73   1 
 13   167 Emerson, Alexandra  15 Denver Light           2:46.55   2 
 14   588 Schlepp, Geneva     18 Unattached             2:47.32   1 
 15   434 Gudavalli, Sirisha  18 Ric Rojas Ru           2:47.37   1 
 16   569 Meyer, Peyton       16 Unattached             2:50.95   2 
 17   454 Davis, Alexandra    17 Silverback T           2:51.11   3 
 18   165 Cech, Olivia        15 Denver Light           2:52.23   2 
 19   205 Olson, Rebekka      17 Elevate Athl           2:57.82   3 
 20   385 Atwell, Morgan      16 Real Trainin           2:58.30   2 
 21   576 Otto, Cari          18 Unattached             2:59.15   2 
 22   203 Hwang-King, Madiso  16 Elevate Athl           3:05.77   3 
 
Women 15-19 1 Mile Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   574 Offerman, Lauren    19 Unattached             5:28.18   1 
  2   524 Ceglowski, Taryn    18 Unattached             5:28.93   1 
  3   551 Hamilton, Lilliana  17 Unattached             5:37.54   1 
  4   291 Fox, Mary           17 Golden Runni           5:40.39   1 
  5   320 Corrales, Lina      17 Lion Speed T           5:45.75   1 
  6   588 Schlepp, Geneva     18 Unattached             5:54.82   1 
  7   590 Sears, Molly        18 Unattached             5:54.93   1 
  8   561 Long, Emily         19 Unattached             5:58.91   1 
  9   167 Emerson, Alexandra  15 Denver Light           6:01.17   2 
 10   201 Beagle, Elizabeth   16 Elevate Athl           6:03.10   1 
 11   542 Gentry, Emily       16 Unattached             6:07.15   2 
 12   596 Tredoux, Camille    19 Unattached             6:08.06   1 
 13   580 Phaneuf, Nicole     18 Unattached             6:08.71   2 
 14   601 Zenk, Annika        16 Unattached             6:09.57   1 
 15   292 Goodrich, Rachel    16 Golden Runni           6:09.63   1 
 16   569 Meyer, Peyton       16 Unattached             6:12.61   2 
 17   575 O'Grady, Caitlin    17 Unattached             6:15.11   2 
 18   473 Burkett, Hannah     17 Speed T & F            6:22.60   1 
 19   399 Newbauer, Madison   18 Real Trainin           6:26.23   2 
 20   547 Gulig, Audrey       16 Unattached             6:33.17   2 
 21   593 Street, Aleigha     17 Unattached             6:39.06   2 
 22   517 Angus, Sami         15 Unattached             6:40.42   2 
 23   528 Cook, Emily         18 Unattached             6:40.81   2 
 24   581 Phillips, Aspen     16 Unattached             6:47.15   2 
 25   385 Atwell, Morgan      16 Real Trainin           6:49.59   2 
 
Women 15-19 60 Meter Hurdles 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   116 Paris, Jaiden       17 Angel Flight              8.75   1 
  2   115 Johnson, Semaye     18 Angel Flight              8.88   1 
  3   472 Buckhaults, Alexis  19 Speed T & F               9.17   1 
  4   402 Yocum, Sarah        18 Real Trainin              9.25   1 
  5   388 Carroll, Alexis     18 Real Trainin              9.37   1 
  6   135 Smith, Delaney      17 Colorado Jet              9.38   2 
  7   570 Money, Miranda      19 Unattached                9.66   1 
  8   161 McCowen, Mary       19 Colorado Spr              9.87   2 
  9   114 Harris, Jaida       19 Angel Flight             10.09   1 
 10   371 Stengel, Emma       15 Parker Panth             10.37   2 
 11   206 Rollins, Hannah     17 Elevate Athl             10.46   2 
 12   197 Malone, Kaitlin     18 Dream Chaser             10.61   2 
 13   200 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl             10.99   2 
 14   577 Palmer, Destiny     16 Unattached               11.34   3 
 15   523 Carroll, Erin       16 Unattached               11.42   2 
 16   204 Kocian, Christina   18 Elevate Athl             11.52   3 
 17   207 Stanley, Allyson    18 Elevate Athl             11.73   3 
 18   366 Coffey, Preslie     15 Parker Panth             11.73   2 
 19   252 Hubbeling, Elizabe  15 Fort Collins             11.82   3 
 20   348 Newsom, Tara        16 Mullen Track             11.89   3 
 21   475 Cole, Madeline      16 Speed T & F              11.91   1 
 22   253 Keck, Jordan        15 Fort Collins             11.91   3 
 
Women 15-19 4x400 Meter Relay 15-19 HS
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Unattached  'B'                                     4:26.12  
     1) 558 King, Kaylin 16             2) 556 Inlow, Jewel 19            
     3) 533 Delgadillo, Karla 17        4) 582 Polk, Ashley 19            
  2 Unattached  'A'                                     4:46.80  
     1) 517 Angus, Sami 15              2) 574 Offerman, Lauren 19        
     3) 593 Street, Aleigha 17          4) 569 Meyer, Peyton 16           
  3 Elevate Athletics Club  'A'                         4:48.67  
     1) 208 Wilburn, Cayla 15           2) 204 Kocian, Christina 18       
     3) 209 Wood, Haley 15              4)                                
  4 Elevate Athletics Club  'B'                         4:58.98  
     1) 206 Rollins, Hannah 17          2) 203 Hwang-King, Madison 16     
     3) 200 Barnes, Nicole 16           4) 205 Olson, Rebekka 17          
 
Women 15-19 High Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   235 Hall, Anna          16 FK Elite                 1.70m    5-07.00 
  2   254 Koopman, Audra      18 Fort Collins             1.65m    5-05.00 
  3   207 Stanley, Allyson    18 Elevate Athl             1.60m    5-03.00 
  4   396 McCain, Katherine   18 Real Trainin             1.55m    5-01.00 
  5   359 Masten, Riley       15 Olympia Trac             1.50m    4-11.00 
  6   571 Money, Presley      16 Unattached               1.45m    4-09.00 
  6   208 Wilburn, Cayla      15 Elevate Athl             1.45m    4-09.00 
 
Women 15-19 Pole Vault 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   103 Palmgren, Abigail   18 Above The Ba             2.90m    9-06.25 
  2   594 Tellez, Isabel      17 Unattached               2.75m    9-00.25 
  2   102 Kuskie, Logan       16 Above The Ba             2.75m    9-00.25 
  4   106 Peterson, Robin     17 Above The Ba             2.60m    8-06.25 
  5   107 Willis, Kristina    15 Above The Ba            J2.60m    8-06.25 
  6   248 Ellis, Bregen       18 Fort Collins             2.45m    8-00.50 
  7   201 Beagle, Elizabeth   16 Elevate Athl            J2.45m    8-00.50 
  7   101 Carroll, Erin       16 Above The Ba            J2.45m    8-00.50 
  9   104 Palmgren, Madelein  16 Above The Ba             1.70m    5-07.00 
 --   105 Paxton, Avery       18 Above The Ba                NH            
 
Women 15-19 Long Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   538 Evans, Maya         18 Unattached               5.64m   18-06.00 
  2   254 Koopman, Audra      18 Fort Collins             5.51m   18-01.00 
  3   257 Morgans, Kaylie     18 Fort Collins             5.13m   16-10.00 
  4   227 Collins, Sophia     18 Fast Traxx T             4.82m   15-09.75 
  4   244 Bailey, Alyssa      16 Fort Collins             4.82m   15-09.75 
  6   544 Goes, Miranda       19 Unattached               4.77m   15-07.75 
  7   470 Beier, Heidi        18 Speed T & F              4.75m   15-07.00 
  8   233 Gomez, Caelyn       16 FK Elite                 4.70m   15-05.00 
  9   543 Giusti, Caroline    17 Unattached               4.66m   15-03.50 
 10   461 Wood, Lexye         16 Silverback T             4.65m   15-03.25 
 11   471 Blount, Loryn       18 Speed T & F              4.58m   15-00.50 
 12   336 Arceneaux, Kierra   17 MACKTRACK EL             4.51m   14-09.75 
 12   396 McCain, Katherine   18 Real Trainin             4.51m   14-09.75 
 14   133 Henderson, Nya      16 Colorado Jet             4.43m   14-06.50 
 15   520 Brown, Candice      17 Unattached               4.41m   14-05.75 
 16   129 Brown, Dayana       16 Colorado Jet             4.34m   14-03.00 
 17   207 Stanley, Allyson    18 Elevate Athl             4.33m   14-02.50 
 18   548 Gulig, Grace        16 Unattached               4.22m   13-10.25 
 19   112 DeLoach, Chian      18 Angel Flight             4.00m   13-01.50 
 20   310 Eversley, Victoria  15 Lightning Bo             3.96m   13-00.00 
 21   134 Saint-Phard, Schuy  16 Colorado Jet             3.81m   12-06.00 
 22   255 Kruse, Sophie       15 Fort Collins             3.44m   11-03.50 
 
Women 15-19 Triple Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   470 Beier, Heidi        18 Speed T & F             10.58m   34-08.50 
  2   739 Eurich, Sydnee      16 Olympia Trac            10.56m   34-07.75 
  3   200 Barnes, Nicole      16 Elevate Athl            10.05m   32-11.75 
  4   207 Stanley, Allyson    18 Elevate Athl             9.93m   32-07.00 
  5   236 Hollines, Mariela   17 FK Elite                 9.81m   32-02.25 
  6   133 Henderson, Nya      16 Colorado Jet             9.79m   32-01.50 
  7   129 Brown, Dayana       16 Colorado Jet             9.76m   32-00.25 
  8   227 Collins, Sophia     18 Fast Traxx T             9.65m   31-08.00 
 
Women 15-19 Shot Put 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   246 Dern, Emma          18 Fort Collins            11.65m   38-02.75 
  2   566 McCoy, Bailey       18 Unattached              10.25m   33-07.50 
  3   400 Oliver, Rachel      19 Real Trainin             9.97m   32-08.50 
  4   586 Sams, Sarah         15 Unattached               8.97m   29-05.25 
  5   252 Hubbeling, Elizabe  15 Fort Collins             8.80m   28-10.50 
 
Women 20-30 60 Meter Dash 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1   113 Gay, Natasha        27 Angel Flight              7.77q 
  2   540 Frank, Alyssa       27 Unattached                8.26q 
 
Women 20-30 60 Meter Dash 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   113 Gay, Natasha        27 Angel Flight              7.77  
  2   540 Frank, Alyssa       27 Unattached                8.26  
 
Women 20-30 200 Meter Dash 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   113 Gay, Natasha        27 Angel Flight             25.02  
  2   540 Frank, Alyssa       27 Unattached               27.44  
  3   557 Jackson, Ashley     21 Unattached               27.50  
 
Women 20-30 400 Meter Run 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   557 Jackson, Ashley     21 Unattached             1:06.72  
 
Women 20-30 High Jump 20-30 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   540 Frank, Alyssa       27 Unattached               1.65m    5-05.00 
 
Women 20-30 Long Jump 20-30 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   560 Lewis, Brittany     24 Unattached               5.72m   18-09.25 
 
Women 40-49 60 Meter Dash 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   584 Reed, LaDonna       42 Unattached                8.98  
  2   500 Yarmul, Christina   44 Sprint50                  9.16  
 
Women 40-49 200 Meter Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   500 Yarmul, Christina   44 Sprint50                 31.77  
 
Women 60-69 800 Meter Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   429 Bernett, Tracey     62 Ric Rojas Ru           3:17.31  
 
Boys 10 & Under 60 Meter Dash 10  & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   493 DouPonce, Elijah    10 Speed T & F               9.04   1 
  2   151 Dooley, Kobe        10 Colorado Spr              9.32   1 
  3   643 Fick, Ryan          10 Unattached                9.68   2 
  4   159 Wolf, Collin         9 Colorado Spr              9.74   1 
  5   635 Edwards, Archer     10 Unattached                9.75   1 
  6   736 Newbill, Jayce      10 Uta                       9.84   2 
  7   705 Rodriguez, Nathan    9 Unattached               10.09   1 
  8   509 Medina, Jonah        8 Sprint50                 10.17   1 
  9   463 Geka, Asesela        8 Silverback T             10.22   1 
 10   464 Gully, Evan          8 Silverback T             11.66   1 
 11   648 Garofalo, Nicholas   6 Unattached               12.72   2 
 
Boys 10 & Under 200 Meter Dash 10  & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   493 DouPonce, Elijah    10 Speed T & F              29.80   1 
  2   151 Dooley, Kobe        10 Colorado Spr             32.24   1 
  3   643 Fick, Ryan          10 Unattached               32.93   2 
  4   678 Masters, Dylan      10 Unattached               33.65   1 
  5   159 Wolf, Collin         9 Colorado Spr             34.60   1 
  6   635 Edwards, Archer     10 Unattached               35.43   2 
  7   705 Rodriguez, Nathan    9 Unattached               35.57   1 
  8   465 Harrison, Michael   10 Silverback T             36.38   2 
  9   509 Medina, Jonah        8 Sprint50                 36.80   2 
 10   464 Gully, Evan          8 Silverback T             44.64   2 
 
Boys 10 & Under 400 Meter Run 10  & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   643 Fick, Ryan          10 Unattached             1:19.95   2 
  2   736 Newbill, Jayce      10 Uta                    1:22.17   1 
  3   466 King, Alexander     10 Silverback T           1:26.41   2 
  4   123 Allen, Kahlael       6 Blazers                1:31.66   1 
  5   465 Harrison, Michael   10 Silverback T           1:31.88   2 
 
Boys 10 & Under 800 Meter Run 10  & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   186 Jedlicka, Reese      9 Denver Light           2:55.73  
  2   375 Mazeski, Griffin    10 Parker Panth           3:02.17  
  3   189 Paez, Lucas          9 Denver Light           3:20.78  
  4   125 Emery, Uriah         7 Blazers                3:39.64  
  5   279 Perales, John        9 Fort Collins           3:41.50  
 
Boys 10 & Under 1 Mile Run 10  & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   375 Mazeski, Griffin    10 Parker Panth           6:19.51  
  2   186 Jedlicka, Reese      9 Denver Light           6:19.69  
  3   189 Paez, Lucas          9 Denver Light           6:58.49  
 
Boys 10 & Under Long Jump 10  & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   493 DouPonce, Elijah    10 Speed T & F              3.63m   11-11.00 
  2   678 Masters, Dylan      10 Unattached               3.51m   11-06.25 
  3   736 Newbill, Jayce      10 Uta                      3.37m   11-00.75 
  4   463 Geka, Asesela        8 Silverback T             3.23m   10-07.25 
  5   635 Edwards, Archer     10 Unattached               3.20m   10-06.00 
 
Boys 10 & Under Shot Put 10  & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   709 Sams, Owen          10 Unattached               6.32m   20-09.00 
 
Boys 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   154 Jordan, Jackie      12 Colorado Spr              8.35   1 
  2   180 Davis, Wondame      12 Denver Light              8.37   1 
  3   152 Hills, Brandon      12 Colorado Spr              8.56   1 
  4   712 Sawchuk, Gabriel    12 Unattached                8.73   1 
  5   355 Freelon, Steve      11 nitemoves tc              8.81   2 
  6   150 Dooley, Keyshawn    12 Colorado Spr              8.83   1 
  7   278 Mione, Bennett      11 Fort Collins              9.26   3 
  8   141 Gayles, Kyron       12 Colorado Jet              9.27   1 
  9   407 Bratten, Trace      11 Real Trainin              9.31   3 
 10   283 Ujwal, Kaul         11 Fort Collins              9.35   2 
 11   155 Morris, Terrence    11 Colorado Spr              9.38   2 
 12   282 Toshcoff, Jacob     11 Fort Collins              9.40   2 
 13   462 Branch, Isaac       11 Silverback T              9.68   1 
 14   373 Crow, Anthony       11 Parker Panth             10.08   2 
 15   158 Williams, Bryce     11 Colorado Spr             11.11   2 
 
Boys 11-12 200 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   180 Davis, Wondame      12 Denver Light             27.66   1 
  2   185 James, Khamari      12 Denver Light             28.34   1 
  3   355 Freelon, Steve      11 nitemoves tc             29.09   1 
  4   154 Jordan, Jackie      12 Colorado Spr             29.19   1 
  5   150 Dooley, Keyshawn    12 Colorado Spr             30.43   3 
  6   712 Sawchuk, Gabriel    12 Unattached               30.45   2 
  7   141 Gayles, Kyron       12 Colorado Jet             30.90   1 
  8   404 Anderson, Emmit     12 Real Trainin             30.99   1 
  9   467 Shukert, Henry      12 Silverback T             31.30   3 
 10   192 Wilbon, Kahari      11 Denver Light             31.42   2 
 11   278 Mione, Bennett      11 Fort Collins             31.85   4 
 12   407 Bratten, Trace      11 Real Trainin             32.06   4 
 13   275 Kaul, Ujwal         11 Fort Collins             33.05   2 
 14   373 Crow, Anthony       11 Parker Panth             33.84   2 
 15   356 Oldfield, Jamieson  12 nitemoves tc             34.17   4 
 16   158 Williams, Bryce     11 Colorado Spr             41.71   3 
 
Boys 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   185 James, Khamari      12 Denver Light           1:05.84   1 
  2   192 Wilbon, Kahari      11 Denver Light           1:09.97   1 
  3   404 Anderson, Emmit     12 Real Trainin           1:12.31   1 
  4   306 Smith, Raymond      11 Kokopelli Ra           1:16.44   1 
  5   356 Oldfield, Jamieson  12 nitemoves tc           1:19.87   2 
  6   467 Shukert, Henry      12 Silverback T           1:20.08   1 
  7   383 Weadon, Caden       11 Platte River           1:29.03   2 
 
Boys 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   124 Allen, Kemar        11 Blazers                2:33.99  
  2   647 Garofalo, Joey      11 Unattached             2:39.76  
  3   374 Galeana, Micah      12 Parker Panth           2:43.23  
  4   303 Troyer, Bradley     12 Golden Runni           2:45.56  
  5   188 Medina, Alexander   12 Denver Light           2:48.92  
  6   187 Luna, Kai           11 Denver Light           2:50.47  
  7   306 Smith, Raymond      11 Kokopelli Ra           2:57.68  
  8   638 Ennis, Jacoby       11 Unattached             3:03.61  
  9   383 Weadon, Caden       11 Platte River           3:22.57  
 
Boys 11-12 1 Mile Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   303 Troyer, Bradley     12 Golden Runni           5:39.89  
  2   124 Allen, Kemar        11 Blazers                5:42.38  
  3   647 Garofalo, Joey      11 Unattached             5:53.52  
  4   188 Medina, Alexander   12 Denver Light           5:54.34  
  5   187 Luna, Kai           11 Denver Light           5:55.59  
  6   638 Ennis, Jacoby       11 Unattached             5:55.90  
 
Boys 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   185 James, Khamari      12 Denver Light             12.10  
  2   282 Toshcoff, Jacob     11 Fort Collins             12.37  
 
Boys 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   152 Hills, Brandon      12 Colorado Spr             4.91m   16-01.50 
  2   404 Anderson, Emmit     12 Real Trainin             4.11m   13-06.00 
  3   355 Freelon, Steve      11 nitemoves tc             3.79m   12-05.25 
  4   407 Bratten, Trace      11 Real Trainin             3.43m   11-03.00 
  5   462 Branch, Isaac       11 Silverback T             3.20m   10-06.00 
  6   373 Crow, Anthony       11 Parker Panth             2.89m    9-05.75 
 
Boys 11-12 Shot Put 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   602 Adams, Marcus       11 Unattached               8.02m   26-03.75 
 
Boys 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   181 Hairston, Korey     14 Denver Light              7.33   1 
  2   446 Schurr, Gavin       14 Ric Rojas Ru              7.54   1 
  3   713 Sawchuk, Gavin      14 Unattached                7.74   1 
  4   354 Davis, Isaiah       13 nitemoves tc              7.95   1 
  5   502 Calderon, Caden     14 Sprint50                  8.51   1 
  6   503 Coley, Jaylin       14 Sprint50                  8.53   2 
  7   272 Elshof, Griffin     13 Fort Collins              8.64   2 
  8   136 Brown, Kaseem       13 Colorado Jet              8.65   1 
  9   410 Collins, Marquel    13 Real Trainin              8.67   2 
 10   340 Guzman, Brandon     13 MACKTRACK EL              8.84   1 
 11   372 Argosino, Beckham   13 Parker Panth              9.35   1 
 12   353 Bresler, Charles    13 nitemoves tc              9.41   2 
 
Boys 13-14 200 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   181 Hairston, Korey     14 Denver Light             23.97   1 
  2   713 Sawchuk, Gavin      14 Unattached               24.36   1 
  3   446 Schurr, Gavin       14 Ric Rojas Ru             24.60   1 
  4   405 Anderson, Gregory   14 Real Trainin             25.80   1 
  5   354 Davis, Isaiah       13 nitemoves tc             26.08   1 
  6   425 Tate, Braelon       13 Real Trainin             27.35   2 
  7   502 Calderon, Caden     14 Sprint50                 27.47   2 
  8   503 Coley, Jaylin       14 Sprint50                 27.65   2 
  9   136 Brown, Kaseem       13 Colorado Jet             28.09   2 
 10   340 Guzman, Brandon     13 MACKTRACK EL             28.21   1 
 11   410 Collins, Marquel    13 Real Trainin             29.78   2 
 12   272 Elshof, Griffin     13 Fort Collins             29.91   3 
 13   409 Carroll, Zavier     14 Real Trainin             31.58   3 
 14   353 Bresler, Charles    13 nitemoves tc             32.66   3 
 15   408 Carroll, Exander    13 Real Trainin             33.87   3 
 16   315 Eversley, Alexande  13 Lightning Bo             35.13   3 
 17   316 Macedo, Andrew      14 Lightning Bo             36.44   3 
 
Boys 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   405 Anderson, Gregory   14 Real Trainin             58.53   1 
  2   490 Bruns, Carsen       13 Speed T & F              59.73   1 
  3   425 Tate, Braelon       13 Real Trainin           1:02.46   1 
  4   715 Seminario, Miles    14 Unattached             1:03.19   1 
  5   340 Guzman, Brandon     13 MACKTRACK EL           1:04.23   1 
  6   700 Pousma, David       14 Unattached             1:04.69   1 
  7   515 Yarmul, Dylan       13 Sprint50               1:08.71   2 
  8   409 Carroll, Zavier     14 Real Trainin           1:15.71   2 
  9   316 Macedo, Andrew      14 Lightning Bo           1:22.40   2 
 10   408 Carroll, Exander    13 Real Trainin           1:23.47   2 
 11   317 Nordstrom, Karsten  13 Lightning Bo           1:35.73   2 
 
Boys 13-14 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   157 Williams, Brandon   14 Colorado Spr           2:29.40  
  2   715 Seminario, Miles    14 Unattached             2:32.25  
  3   729 Wetterling, Jack    13 Unattached             2:34.47  
  4   700 Pousma, David       14 Unattached             2:40.22  
  5   515 Yarmul, Dylan       13 Sprint50               2:45.42  
  6   183 Hoskins, Ryan       13 Denver Light           2:50.31  
  7   179 Davidson, Evan      13 Denver Light           2:51.80  
  8   357 Otanez, Declan      13 nitemoves tc           3:00.24  
  9   382 Obregon Orozco, Ke  14 Platte River           3:02.38  
 10   307 Twete, Finnegan     14 Kokopelli Ra           3:04.00  
 
Boys 13-14 1 Mile Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   301 Siegler, Cole       13 Golden Runni           5:51.28  
  2   183 Hoskins, Ryan       13 Denver Light           6:10.94  
  3   307 Twete, Finnegan     14 Kokopelli Ra           6:29.27  
  4   357 Otanez, Declan      13 nitemoves tc           6:36.23  
  5   384 White, Elijah       14 Platte River           6:52.07  
  6   382 Obregon Orozco, Ke  14 Platte River           7:15.08  
 
Boys 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   703 Robinson, PJ        14 Unattached                9.49  
  2   405 Anderson, Gregory   14 Real Trainin             10.21  
  3   700 Pousma, David       14 Unattached               10.70  
  4   137 Brown, Rhason       13 Colorado Jet             10.88  
  5   305 Breglio, Anthony    14 Kokopelli Ra             10.92  
  6   179 Davidson, Evan      13 Denver Light             12.06  
 
Boys 13-14 4x400 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Real Training  'A'                                  4:38.89  
     1) 405 Anderson, Gregory 14        2) 408 Carroll, Exander 13        
     3) 409 Carroll, Zavier 14          4) 410 Collins, Marquel 13        
 
Boys 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   305 Breglio, Anthony    14 Kokopelli Ra             1.45m    4-09.00 
  2   384 White, Elijah       14 Platte River             1.17m    3-10.00 
 
Boys 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   425 Tate, Braelon       13 Real Trainin             4.95m   16-03.00 
  1   354 Davis, Isaiah       13 nitemoves tc             4.95m   16-03.00 
  3   410 Collins, Marquel    13 Real Trainin             4.56m   14-11.50 
  4   305 Breglio, Anthony    14 Kokopelli Ra             4.18m   13-08.75 
  5   137 Brown, Rhason       13 Colorado Jet             4.17m   13-08.25 
  6   183 Hoskins, Ryan       13 Denver Light             3.97m   13-00.25 
  7   179 Davidson, Evan      13 Denver Light             3.81m   12-06.00 
  8   372 Argosino, Beckham   13 Parker Panth             3.58m   11-09.00 
  9   315 Eversley, Alexande  13 Lightning Bo             3.39m   11-01.50 
 10   679 Masters, Logan      13 Unattached               3.08m   10-01.25 
 11   317 Nordstrom, Karsten  13 Lightning Bo             2.64m    8-08.00 
 12   316 Macedo, Andrew      14 Lightning Bo             2.57m    8-05.25 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   240 Cadena, Devin       18 FK Elite                  6.96q  4 
  2   156 Thomas, Dante       19 Colorado Spr              7.07q  6 
  3   211 Calhoun, Desmond    18 Elevate Athl              7.11q 10 
  4   420 Nash, Frank         18 Real Trainin              7.11q  1 
  5   651 Gonzales, Jeremy    19 Unattached                7.12q  9 
  6   677 Martin, Jalen       19 Unattached                7.15q  3 
  7   506 El-Amin, Hassan     17 Sprint50                  7.16q 10 
  8   624 Chappee, Nikolaus   18 Unattached                7.16q  5 
  9   243 Miller, Brock       18 Unattached                7.17   9 
 10   513 Vivens, A'Jon       17 Sprint50                  7.18  12 
 11   605 Arkell, Luke        17 Unattached                7.19   2 
 12   210 Bellot, Anthony     19 Elevate Athl              7.20  12 
 13   698 Phillips, Ki Jana   18 Unattached                7.21   7 
 14   512 Soumah, Ibro        19 Sprint50                  7.26   4 
 15   488 Armstead, Donald    17 Speed T & F               7.28  10 
 16   287 Fosu, Paulison      19 Gazelle Spri              7.28  11 
 17   668 Kruse, Tyler        18 Unattached                7.29   8 
 18   496 Kleckner, Cade      18 Speed T & F               7.29   1 
 19   704 Rodriguez, Mateo    17 Unattached                7.30  10 
 20   286 Ansah, Nathaniel    17 Gazelle Spri              7.31   2 
 21   213 Deickman, Jordan    16 Elevate Athl              7.32   9 
 22   504 Daniels II, Ernest  18 Sprint50                  7.33   1 
 23   140 Doublin, Trey       17 Colorado Jet              7.34   3 
 24   190 Simpson, Keirryse   15 Denver Light              7.35   9 
 25   511 Radcliff, Terell    17 Sprint50                  7.36   8 
 26   268 Colin, Robert       19 Fort Collins              7.38   2 
 27   686 Miller, Marcus      17 Unattached                7.38   8 
 28   670 Lee, Weston         17 Unattached                7.39   1 
 29   163 Dishmon, Terrance   16 Colorado Spr              7.39   3 
 30   507 Martinez, Kiahn     16 Sprint50                  7.41   4 
 31   416 Herman, Alex        17 Real Trainin              7.41   5 
 32   120 Monestime, Kellen   18 Angel Flight              7.43   8 
 33   628 Coop, Bryce         19 Unattached                7.45   4 
 33   495 Kinsman, Colin      18 Speed T & F               7.45   3 
 35   723 Ullery, Reece       17 Unattached                7.47   2 
 35   684 Mergerson, Jalen    17 Unattached                7.47   7 
 37   218 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl              7.47  10 
 38   223 Urban, Gavin        19 Elevate Athl              7.47   5 
 39   699 Phillips, Owen      18 Unattached                7.50   5 
 39   423 Rojas, Dain         18 Real Trainin              7.50   9 
 41   215 Moore-Ford, Dontav  17 Elevate Athl              7.51  11 
 42   344 Foxworth II, Corne  17 Montbello Ch              7.52   6 
 43   731 Williams, Langston  15 Unattached                7.52   4 
 44   505 Dubose, Quayshawn   17 Sprint50                  7.53   5 
 45   441 Bragstad, Cole      17 Ric Rojas Ru              7.53   6 
 46   693 Olson, Gavin        17 Unattached                7.53  12 
 47   649 Gaw, Darrius        17 Unattached                7.54   1 
 48   182 Hall, Mysun         18 Denver Light              7.55  11 
 49   613 biondino, chaz      17 Unattached                7.56  12 
 50   603 Alter, Justin       16 Unattached                7.56   6 
 51   675 Mahan, Austin       19 Unattached                7.57   2 
 52   417 Hollingsworth, Jer  17 Real Trainin              7.58  11 
 53   733 Wilson-Axpe, Andre  16 Unattached                7.61   8 
 54   660 Hurtado, Angelo     18 Unattached                7.64   2 
 55   694 Omi, Jayden         17 Unattached                7.73  12 
 56   501 Adams, Christopher  17 Sprint50                  7.74  12 
 57   732 Williams, Matthew   19 Unattached                7.75   5 
 58   636 Eise, Connor        15 Unattached                7.76   8 
 59   619 Cassily, Tanner     17 Unattached                7.78  10 
 60   327 Loper, Ethan        17 Lion Speed T              7.80   2 
 61   426 Warren, Cody        17 Real Trainin              7.80   1 
 62   222 Urban, Alex         17 Elevate Athl              7.81   1 
 63   411 Dorn, Jake          15 Real Trainin              7.82  12 
 64   270 Dilka, Trent        19 Fort Collins              7.82   9 
 65   220 Rooke, Alexander    18 Elevate Athl              7.88  10 
 66   508 McHenry, James      15 Sprint50                  7.88  11 
 67   615 Brown, Devonte      16 Unattached                7.92   6 
 68   119 Monestime, Chase    16 Angel Flight              7.93   6 
 69   728 Weiss, Zach         16 Unattached                7.96   4 
 70   419 Menegatti, Dawson   15 Real Trainin              8.01   9 
 71   212 Cathey, Jack        19 Elevate Athl              8.07   7 
 72   492 Council, Walker     15 Speed T & F               8.10   7 
 73   726 Watkins, Isaiah     15 Unattached                8.11   7 
 74   724 Valadez, Phoenix    16 Unattached                8.21  11 
 75   468 Tanner, Timothy     17 Silverback T              8.35   5 
 76   413 Elahi, Kamran       17 Real Trainin              8.38   4 
 77   341 Guzman, Sean        15 MACKTRACK EL              8.52   5 
 78   680 Matarlee, Ben       17 Unattached                8.66   4 
 79   412 Duncan, Tyjah       15 Real Trainin              8.92  11 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19 HS
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   240 Cadena, Devin       18 FK Elite                  6.84  
  2   211 Calhoun, Desmond    18 Elevate Athl              7.05  
  3   651 Gonzales, Jeremy    19 Unattached                7.07  
  4   156 Thomas, Dante       19 Colorado Spr              7.07  
  5   624 Chappee, Nikolaus   18 Unattached                7.07  
  6   677 Martin, Jalen       19 Unattached                7.11  
  7   420 Nash, Frank         18 Real Trainin              7.13  
  8   506 El-Amin, Hassan     17 Sprint50                  7.28  
 
Men 15-19 200 Meter Dash 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   624 Chappee, Nikolaus   18 Unattached               21.94   1 
  2   243 Miller, Brock       18 Unattached               22.32   1 
  3   210 Bellot, Anthony     19 Elevate Athl             22.53   1 
  4   674 Lyon, Jalen         17 Unattached               22.72  14 
  5   420 Nash, Frank         18 Real Trainin             22.86  14 
  6   654 Heredia, Angel      18 Unattached               22.88  13 
  7   211 Calhoun, Desmond    18 Elevate Athl             22.91   1 
  8   496 Kleckner, Cade      18 Speed T & F              22.97   3 
  9   605 Arkell, Luke        17 Unattached               22.99  15 
 10   652 Hamby, Brayden      17 Unattached               23.12   1 
 11   190 Simpson, Keirryse   15 Denver Light             23.15   4 
 12   506 El-Amin, Hassan     17 Sprint50                 23.30   4 
 13   512 Soumah, Ibro        19 Sprint50                 23.41   6 
 14   511 Radcliff, Terell    17 Sprint50                 23.46  13 
 15   513 Vivens, A'Jon       17 Sprint50                 23.47   2 
 16   677 Martin, Jalen       19 Unattached               23.49   2 
 17   626 Christiansen, Kobe  18 Unattached               23.54   5 
 18   504 Daniels II, Ernest  18 Sprint50                 23.55  16 
 19   628 Coop, Bryce         19 Unattached               23.55   2 
 20   416 Herman, Alex        17 Real Trainin             23.64   3 
 21   704 Rodriguez, Mateo    17 Unattached               23.67  15 
 22   415 Gilbertson, Max     19 Real Trainin             23.71   5 
 23   488 Armstead, Donald    17 Speed T & F              23.73   3 
 24   218 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl             23.74   4 
 25   215 Moore-Ford, Dontav  17 Elevate Athl             23.75   3 
 25   347 Wortham, Kevon      18 Montbello Ch             23.75  16 
 27   276 Keller, Ethan       17 Fort Collins             23.80  15 
 28   634 Dishmon, Terrance   16 Unattached               23.83  16 
 29   495 Kinsman, Colin      18 Speed T & F              23.97   3 
 30   268 Colin, Robert       19 Fort Collins             24.01   2 
 31   718 Smith, Kendal       18 Unattached               24.06   7 
 32   182 Hall, Mysun         18 Denver Light             24.11   3 
 33   693 Olson, Gavin        17 Unattached               24.21   7 
 34   327 Loper, Ethan        17 Lion Speed T             24.23   6 
 35   421 Paone, Nicholas     18 Real Trainin             24.23   4 
 36   675 Mahan, Austin       19 Unattached               24.31   8 
 37   140 Doublin, Trey       17 Colorado Jet             24.31   8 
 38   403 Amador, Jacob       18 Real Trainin             24.34   9 
 39   406 Arellano, Brian     18 Real Trainin             24.43   6 
 40   156 Thomas, Dante       19 Colorado Spr             24.46   2 
 41   733 Wilson-Axpe, Andre  16 Unattached               24.47   5 
 42   423 Rojas, Dain         18 Real Trainin             24.55   9 
 43   217 Pena, Aidan         17 Elevate Athl             24.55   4 
 44   613 biondino, chaz      17 Unattached               24.59  13 
 45   694 Omi, Jayden         17 Unattached               24.62   5 
 46   223 Urban, Gavin        19 Elevate Athl             24.79   4 
 47   441 Bragstad, Cole      17 Ric Rojas Ru             24.84   7 
 48   612 Biggers, John       19 Unattached               24.90  15 
 49   636 Eise, Connor        15 Unattached               24.91  16 
 50   418 Johan, Nolan        17 Real Trainin             24.92   9 
 51   426 Warren, Cody        17 Real Trainin             25.01  10 
 52   501 Adams, Christopher  17 Sprint50                 25.02  14 
 53   507 Martinez, Kiahn     16 Sprint50                 25.03   9 
 54   508 McHenry, James      15 Sprint50                 25.21   9 
 55   138 Campbell, Carson    15 Colorado Jet             25.28   7 
 56   660 Hurtado, Angelo     18 Unattached               25.41  13 
 57   619 Cassily, Tanner     17 Unattached               25.45   8 
 58   728 Weiss, Zach         16 Unattached               25.59  10 
 59   142 Williams, Isiah     15 Colorado Jet             25.61   9 
 60   119 Monestime, Chase    16 Angel Flight             25.64  10 
 61   220 Rooke, Alexander    18 Elevate Athl             25.68   8 
 62   153 Jones, Miles        18 Colorado Spr             25.79  14 
 63   411 Dorn, Jake          15 Real Trainin             25.87  11 
 64   419 Menegatti, Dawson   15 Real Trainin             25.95  10 
 65   290 Risner, Bryce       17 Glenwood Spr             25.97  11 
 66   222 Urban, Alex         17 Elevate Athl             26.13   8 
 67   360 Alter, Justin       16 Olympia Trac             26.26  12 
 68   413 Elahi, Kamran       17 Real Trainin             26.27  10 
 69   726 Watkins, Isaiah     15 Unattached               26.43  15 
 70   724 Valadez, Phoenix    16 Unattached               26.67  13 
 71   341 Guzman, Sean        15 MACKTRACK EL             27.92  10 
 72   615 Brown, Devonte      16 Unattached               28.33  11 
 73   414 Elahi, Rayan        15 Real Trainin             29.11  11 
 74   219 Polk, Zachary       17 Elevate Athl             29.97  11 
 75   412 Duncan, Tyjah       15 Real Trainin             30.55  13 
 76   665 Kessinger, Will     15 Unattached               30.86  12 
 
Men 15-19 400 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   269 Desmond, Luke       19 Fort Collins             51.36   1 
  2   332 Thompson, Andrew    19 Lion Speed T             52.30   1 
  3   618 Cargile, Henry      19 Unattached               52.60   1 
  4   230 Thomas, Alexander   18 Fast Traxx T             52.73   1 
  5   626 Christiansen, Kobe  18 Unattached               52.95   5 
  6   199 Stevens, Deshaun    17 Dream Chaser             53.07   6 
  7   329 Miller, Matt        17 Lion Speed T             53.53   3 
  8   604 Anthony, Mason      16 Unattached               53.54   8 
  9   641 Farrell, Jason      18 Unattached               53.59   2 
 10   652 Hamby, Brayden      17 Unattached               53.72   4 
 11   627 Clouse, Aidan       18 Unattached               53.87   4 
 12   620 Cedano, Sergio      18 Unattached               53.88   2 
 13   217 Pena, Aidan         17 Elevate Athl             54.01   2 
 14   406 Arellano, Brian     18 Real Trainin             54.02   4 
 15   639 Estrada, Angelo     19 Unattached               54.30   5 
 16   416 Herman, Alex        17 Real Trainin             54.30   3 
 17   347 Wortham, Kevon      18 Montbello Ch             54.32   9 
 18   276 Keller, Ethan       17 Fort Collins             54.72  10 
 19   331 Runco, Nicholas     18 Lion Speed T             54.86   3 
 20   683 Merenda, Griffin    19 Unattached               55.25   2 
 21   265 Caraway, Nathanael  18 Fort Collins             55.30   2 
 22   711 Sarabia, Oscar      18 Unattached               55.51   5 
 23   270 Dilka, Trent        19 Fort Collins             55.71   4 
 24   672 Loper, Ethan        17 Unattached               56.25   9 
 25   489 Astor, Stephen      16 Speed T & F              56.51   5 
 26   274 Gee, Kyle           19 Fort Collins             56.53   3 
 27   611 Beyene, Yosheab     17 Unattached               56.77   4 
 28   273 Freitag, Brett      18 Fort Collins             57.20   9 
 29   403 Amador, Jacob       18 Real Trainin             57.21   6 
 30   418 Johan, Nolan        17 Real Trainin             57.39   6 
 31   614 Bluemel, Andrew     17 Unattached               57.50   6 
 32   350 Seaman, Andrew      17 Mullen Track             57.53   2 
 33   508 McHenry, James      15 Sprint50                 57.76   6 
 34   725 Vidano, Drew        18 Unattached               57.95   7 
 35   153 Jones, Miles        18 Colorado Spr             57.97   9 
 36   333 Winkler, Eric       17 Lion Speed T             58.44   3 
 37   690 Nay, Kieran         19 Unattached               58.84   5 
 38   701 Pousma, Luke        18 Unattached               59.80   7 
 39   325 Gates, Joseph       19 Lion Speed T           1:00.01   5 
 40   341 Guzman, Sean        15 MACKTRACK EL           1:00.11   6 
 41   649 Gaw, Darrius        17 Unattached             1:00.21   8 
 42   738 Arnold, Luke        16 Lion Speed T           1:00.35  10 
 43   697 Petit, Grady        18 Unattached             1:00.53   7 
 44   657 Hippe, Brandon      16 Unattached             1:02.41   7 
 45   722 Tredoux, Caelin     15 Unattached             1:04.25   8 
 46   219 Polk, Zachary       17 Elevate Athl           1:04.68   7 
 47   299 McDonough, Samuel   15 Golden Runni           1:04.95   8 
 48   322 Caustrita, James    16 Lion Speed T           1:07.68   7 
 49   708 Ruggles-Delgado, K  16 Unattached             1:09.12   8 
 
Men 15-19 800 Meter Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   706 Rubalcave, Jack     18 Unattached             2:03.96   1 
  2   688 Moore, David        18 Unattached             2:05.11   1 
  3   676 Marcus, Adam        19 Unattached             2:05.29   2 
  4   447 Seidel, Drew        18 Ric Rojas Ru           2:05.30   1 
  5   671 Lester, Andrew      18 Unattached             2:05.39   2 
  6   448 Sprout, Cole        16 Ric Rojas Ru           2:06.23   1 
  7   451 Waters, Tyler       17 Ric Rojas Ru           2:06.61   1 
  8   642 Fenner, Sadio       17 Unattached             2:06.96   2 
  9   442 Jones, Gavin        18 Ric Rojas Ru           2:07.14   1 
 10   702 Reese, Cayce        18 Unattached             2:07.21   2 
 11   450 Waters, Mitchell    17 Ric Rojas Ru           2:07.52   1 
 12   621 Chambers, Jack      18 Unattached             2:07.82   2 
 13   444 O'Shea, Grant       18 Ric Rojas Ru           2:08.40   1 
 14   681 Matson, Ryan        17 Unattached             2:08.47   2 
 15   714 Schramm, Matthew    19 Unattached             2:08.94   2 
 16   610 Bernard, Ahmed      17 Unattached             2:09.43   4 
 17   274 Gee, Kyle           19 Fort Collins           2:11.43   2 
 18   413 Elahi, Kamran       17 Real Trainin           2:12.01   2 
 19   184 Hoyt, Asher         15 Denver Light           2:13.73   1 
 20   191 Welch, Charlie      15 Denver Light           2:14.44   3 
 21   637 Elbeh, Mahmoud      18 Unattached             2:14.66   4 
 22   614 Bluemel, Andrew     17 Unattached             2:15.44   4 
 23   695 Padilla, Jason      19 Unattached             2:17.20   4 
 24   698 Phillips, Ki Jana   18 Unattached             2:18.53   1 
 25   230 Thomas, Alexander   18 Fast Traxx T           2:19.82   4 
 26   194 Gilfillan, Tommy    15 Denver Light           2:21.39   3 
 27   443 Llerandi, Noah      17 Ric Rojas Ru           2:21.87   3 
 28   623 Chambers, Timothy   19 Unattached             2:22.59   3 
 29   445 O'Shea, Samuel      15 Ric Rojas Ru           2:22.74   2 
 30   126 Muncie, Daniel      17 Blazers                2:28.79   3 
 31   730 White, Aiden        17 Unattached             2:29.11   3 
 32   281 Seest, Will         17 Fort Collins           2:35.34   3 
 33   380 Bullion, Kade       15 Platte River           2:37.65   3 
 34   414 Elahi, Rayan        15 Real Trainin           2:47.43   3 
 
Men 15-19 1 Mile Run 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   689 Murphy, Alex        16 Unattached             4:46.46   1 
  2   702 Reese, Cayce        18 Unattached             4:50.39   1 
  3   642 Fenner, Sadio       17 Unattached             4:54.69   1 
  4   184 Hoyt, Asher         15 Denver Light           4:57.19   2 
  5   653 Herebic, Maxwell    17 Unattached             4:58.46   1 
  6   662 Jones, Cody         19 Unattached             4:59.08   2 
  7   622 Chambers, Levi      17 Unattached             4:59.24   2 
  8   690 Nay, Kieran         19 Unattached             5:03.29   1 
  9   616 Bruske, Collin      19 Unattached             5:04.04   2 
 10   191 Welch, Charlie      15 Denver Light           5:08.46   2 
 11   735 Young, Wilson       18 Unattached             5:08.48   2 
 12   725 Vidano, Drew        18 Unattached             5:08.57   1 
 13   267 Cathcart, Chris     18 Fort Collins           5:10.50   1 
 14   657 Hippe, Brandon      16 Unattached             5:11.90   1 
 15   216 Morton, Jacob       17 Elevate Athl           5:12.61   1 
 16   608 Bazet, Austyn       19 Unattached             5:13.36   1 
 17   632 Davis, Jaden        16 Unattached             5:13.37   2 
 18   623 Chambers, Timothy   19 Unattached             5:13.51   2 
 19   673 Los, Stefan         17 Unattached             5:15.25   1 
 20   708 Ruggles-Delgado, K  16 Unattached             5:15.76   2 
 21   422 Ramos, Colton       19 Real Trainin           5:15.79   2 
 22   696 Palmer, John        19 Unattached             5:19.74   2 
 23   271 Dowdy, Nathan       17 Fort Collins           5:19.74   1 
 24   637 Elbeh, Mahmoud      18 Unattached             5:19.76   3 
 25   194 Gilfillan, Tommy    15 Denver Light           5:19.77   1 
 26   126 Muncie, Daniel      17 Blazers                5:19.81   2 
 27   730 White, Aiden        17 Unattached             5:23.24   2 
 28   633 Decew, Frank        16 Unattached             5:30.25   2 
 29   300 Rice, Austin        17 Golden Runni           5:35.75   2 
 30   345 Peters, Blake       15 Montbello Ch           5:37.75   3 
 31   669 Kuo, Daemon         15 Unattached             5:42.90   3 
 32   645 Foster Jr, Anthony  16 Unattached             5:44.29   3 
 33   663 Joslin, Jason       17 Unattached             5:44.97   3 
 34   722 Tredoux, Caelin     15 Unattached             5:51.77   2 
 35   380 Bullion, Kade       15 Platte River           5:58.20   3 
 36   716 Shea, Cory          16 Unattached             6:03.84   3 
 
Men 15-19 60 Meter Hurdles 15-19 HS
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   415 Gilbertson, Max     19 Real Trainin              8.35   1 
  2   654 Heredia, Angel      18 Unattached                8.50   3 
  3   120 Monestime, Kellen   18 Angel Flight              8.64   1 
  4   287 Fosu, Paulison      19 Gazelle Spri              8.71   1 
  5   604 Anthony, Mason      16 Unattached                8.72   2 
  6   660 Hurtado, Angelo     18 Unattached                8.84   1 
  7   241 Gordon, Zion        16 FK Elite                  8.87   3 
  8   658 Hogan, Jequan       17 Unattached                8.91   4 
  9   289 Solomon, Miguel     19 Gazelle Spri              8.94   2 
 10   494 Fuhr, Danny         18 Speed T & F               9.13   2 
 11   288 Nyatusah, Joel      16 Gazelle Spri              9.15   2 
 12   242 Harris, Cameron     16 FK Elite                  9.19   2 
 13   323 Clausen, Aaron      19 Lion Speed T              9.28   1 
 14   270 Dilka, Trent        19 Fort Collins              9.29   3 
 15   218 Petersen, Bryan     19 Elevate Athl              9.35   2 
 16   326 Hanson, Nathan      16 Lion Speed T              9.36   1 
 17   625 Charles, Philip     18 Unattached                9.52   3 
 18   273 Freitag, Brett      18 Fort Collins              9.58   4 
 19   330 Robbins, Cody       18 Lion Speed T              9.93   1 
 20   138 Campbell, Carson    15 Colorado Jet             10.02   4 
 21   701 Pousma, Luke        18 Unattached               10.17   3 
 22   491 Burns, Sean         16 Speed T & F              10.30   2 
 23   224 Warwick, Jaydes     16 Exceler8                 10.86   3 
 24   721 Toffa, Cyprien      18 Unattached               10.87   1 
 25   299 McDonough, Samuel   15 Golden Runni             11.76   4 
 26   212 Cathey, Jack        19 Elevate Athl             12.40   3 
 --   198 Brooks, D'Mitrius   18 Dream Chaser                DQ   2 
 
Men 15-19 4x400 Meter Relay 15-19 HS
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Elevate Athletics Club  'A'                         3:41.50   1 
     1) 217 Pena, Aidan 17              2) 222 Urban, Alex 17             
     3) 210 Bellot, Anthony 19          4) 221 Steenmeyer, Quentin 18     
  2 Real Training  'A'                                  3:49.69   1 
     1) 403 Amador, Jacob 18            2) 406 Arellano, Brian 18         
     3) 411 Dorn, Jake 15               4) 412 Duncan, Tyjah 15           
  3 Real Training  'B'                                  4:01.25   2 
     1) 413 Elahi, Kamran 17            2) 414 Elahi, Rayan 15            
     3) 415 Gilbertson, Max 19          4) 416 Herman, Alex 17            
  4 Unattached  'A'                                     4:12.99   1 
     1) 622 Chambers, Levi 17           2) 632 Davis, Jaden 16            
     3) 662 Jones, Cody 19              4) 735 Young, Wilson 18           
  5 Elevate Athletics Club  'B'                         4:17.43   1 
     1) 211 Calhoun, Desmond 18         2) 215 Moore-Ford, Dontavis 17    
     3) 223 Urban, Gavin 19             4) 219 Polk, Zachary 17           
  5 Unattached  'B'                                     4:17.43   1 
     1) 626 Christiansen, Kobe 18       2) 726 Watkins, Isaiah 15         
     3) 615 Brown, Devonte 16           4) 665 Kessinger, Will 15         
  7 Elevate Athletics Club  'C'                         4:23.82   1 
     1) 220 Rooke, Alexander 18         2) 214 Duque, Brandon 16          
     3) 216 Morton, Jacob 17            4) 213 Deickman, Jordan 16        
 
Men 15-19 High Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   658 Hogan, Jequan       17 Unattached               1.95m    6-04.75 
  2   674 Lyon, Jalen         17 Unattached               1.90m    6-02.75 
  3   737 Newbill, Justyce    16 Uta                      1.80m    5-10.75 
  4   290 Risner, Bryce       17 Glenwood Spr             1.75m    5-08.75 
  4   625 Charles, Philip     18 Unattached               1.75m    5-08.75 
  6   424 Shew, Jack          16 Real Trainin             1.65m    5-05.00 
 
Men 15-19 Pole Vault 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   111 Turner, Ryan        17 Above The Ba             3.35m   10-11.75 
  2   110 Merelli, Nicholas   17 Above The Ba            J3.35m   10-11.75 
  3   108 Adams, Mason        15 Above The Ba             2.90m    9-06.25 
  4   685 Miller, Andy        17 Unattached               2.60m    8-06.25 
 --   644 Forbes, Andrew      17 Unattached                  NH            
 
Men 15-19 Long Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   664 Kenward, Zaccre     18 Unattached               6.45m   21-02.00 
  2   350 Seaman, Andrew      17 Mullen Track             6.21m   20-04.50 
  3   723 Ullery, Reece       17 Unattached               5.95m   19-06.25 
  4   421 Paone, Nicholas     18 Real Trainin             5.94m   19-06.00 
  5   731 Williams, Langston  15 Unattached               5.92m   19-05.25 
  6   625 Charles, Philip     18 Unattached               5.88m   19-03.50 
  7   138 Campbell, Carson    15 Colorado Jet             5.80m   19-00.50 
  8   321 Ammon, Jared        18 Lion Speed T             5.75m   18-10.50 
  9   512 Soumah, Ibro        19 Sprint50                 5.66m   18-07.00 
 10   682 Mayes, Teagan       16 Unattached               5.46m   17-11.00 
 11   242 Harris, Cameron     16 FK Elite                 5.42m   17-09.50 
 12   360 Alter, Justin       16 Olympia Trac             5.33m   17-06.00 
 13   504 Daniels II, Ernest  18 Sprint50                 5.28m   17-04.00 
 14   212 Cathey, Jack        19 Elevate Athl             5.23m   17-02.00 
 15   344 Foxworth II, Corne  17 Montbello Ch             5.18m   17-00.00 
 15   221 Steenmeyer, Quenti  18 Elevate Athl             5.18m   17-00.00 
 17   142 Williams, Isiah     15 Colorado Jet             5.11m   16-09.25 
 18   424 Shew, Jack          16 Real Trainin             4.73m   15-06.25 
 19   380 Bullion, Kade       15 Platte River             4.23m   13-10.50 
 20   412 Duncan, Tyjah       15 Real Trainin             4.16m   13-07.75 
 21   414 Elahi, Rayan        15 Real Trainin             4.09m   13-05.00 
 22   318 Sinclair, Austin    15 Lightning Bo             2.46m    8-01.00 
 --   721 Toffa, Cyprien      18 Unattached                  ND            
 
Men 15-19 Triple Jump 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   658 Hogan, Jequan       17 Unattached              14.16m   46-05.50 
  2   664 Kenward, Zaccre     18 Unattached              13.55m   44-05.50 
  3   723 Ullery, Reece       17 Unattached              12.51m   41-00.50 
  4   221 Steenmeyer, Quenti  18 Elevate Athl            12.18m   39-11.50 
  5   421 Paone, Nicholas     18 Real Trainin            11.98m   39-03.75 
  6   494 Fuhr, Danny         18 Speed T & F             11.96m   39-03.00 
  7   290 Risner, Bryce       17 Glenwood Spr            11.41m   37-05.25 
  8   492 Council, Walker     15 Speed T & F             11.19m   36-08.50 
  9   140 Doublin, Trey       17 Colorado Jet            11.12m   36-05.75 
 10   491 Burns, Sean         16 Speed T & F             11.02m   36-02.00 
 11   142 Williams, Isiah     15 Colorado Jet            10.36m   34-00.00 
 
Men 15-19 Shot Put 15-19 HS
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   277 Kline, Andrew       18 Fort Collins            15.32m   50-03.25 
  2   324 Dack, Jacob         19 Lion Speed T            14.66m   48-01.25 
  3   691 Nelson, Tyler       17 Unattached              12.45m   40-10.25 
  4   266 Castro, Clayton     17 Fort Collins            11.36m   37-03.25 
  5   328 Mazza, Alex         17 Lion Speed T             9.92m   32-06.50 
  6   381 Martinez, Justin    15 Platte River             9.04m   29-08.00 
  7   334 Young, Matthew      17 Lion Speed T             8.42m   27-07.50 
 
Men 20-30 60 Meter Dash 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1   139 Clark, Johnathan    25 Colorado Jet              6.89q 
  2   617 Burks, Dezant       23 Unattached                6.92q 
  3   606 Baker, Antwun       29 Unattached                6.98q 
  4   659 Humphrey, Markevou  30 Unattached                7.09q 
  5   655 Herrold, Andrew     22 Unattached                7.28q 
  6   640 Fanning, Bret       30 Unattached                7.58q 
  7   631 Darmohray, Will     21 Unattached                7.74q 
 
Men 20-30 60 Meter Dash 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1   139 Clark, Johnathan    25 Colorado Jet              6.89  
  2   617 Burks, Dezant       23 Unattached                6.92  
  3   606 Baker, Antwun       29 Unattached                6.98  
  4   659 Humphrey, Markevou  30 Unattached                7.09  
  5   655 Herrold, Andrew     22 Unattached                7.28  
  6   640 Fanning, Bret       30 Unattached                7.58  
  7   631 Darmohray, Will     21 Unattached                7.74  
 
Men 20-30 200 Meter Dash 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   631 Darmohray, Will     21 Unattached               22.82  
  2   640 Fanning, Bret       30 Unattached               23.42  
  3   617 Burks, Dezant       23 Unattached               24.20  
 
Men 20-30 400 Meter Run 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
 --   640 Fanning, Bret       30 Unattached                  NT  
 --   655 Herrold, Andrew     22 Unattached                  NT  
 
Men 20-30 1 Mile Run 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   302 Simmons, Andrew     30 Golden Runni           5:03.68  
  2   298 Klonne, Nicholas    21 Golden Runni           5:21.40  
 
Men 20-30 60 Meter Hurdles 20-30 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   284 Yeh, Benjamin       29 Fort Collins              9.10  
 
Men 20-30 Long Jump 20-30 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   617 Burks, Dezant       23 Unattached               6.63m   21-09.00 
  2   659 Humphrey, Markevou  30 Unattached               6.61m   21-08.25 
  3   139 Clark, Johnathan    25 Colorado Jet             6.44m   21-01.50 
 
Men 31-39 60 Meter Dash 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   514 Woods, Thal         39 Sprint50                  7.13  
  2   734 Wimmer, Kyle        37 Unattached                7.57  
  3   516 Montoya-Collis, Ma  36 Team EP                   8.05  
 
Men 31-39 200 Meter Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   514 Woods, Thal         39 Sprint50                 23.34  
  2   734 Wimmer, Kyle        37 Unattached               24.20  
 
Men 40-49 200 Meter Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   229 Collins, Charles    48 Fast Traxx T             36.44  
 
Men 31-39 400 Meter Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
 --   734 Wimmer, Kyle        37 Unattached                 DNF  
 
Men 50-59 800 Meter Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   449 Straka, Todd        50 Ric Rojas Ru           2:08.21  
 
Men 50-59 1 Mile Run 31-100 Masters
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1   629 Cooper, Brad        51 Unattached             5:06.35  
 
Men 40-49 Long Jump 31-100 Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   229 Collins, Charles    48 Fast Traxx T             3.41m   11-02.25 
 
Men 40-49 Triple Jump 31-100 Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   362 Pack, Quinn         41 Pack leader             10.93m   35-10.50 
 
Men 60-69 Shot Put 31-100 Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   308 Schroeder, Don      67 Land Sharks             10.71m   35-01.75 
 
Men 70-79 Shot Put 31-100 Masters
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1   720 Ten Eyck, Thomas    72 Unattached              10.77m   35-04.00