Licensed to USATF Youth Athletics Colorado - Association License
                                                          HY-TEK's Meet Manager
               Martin Luther King  Mile High Classic - 1/18/2015               
                              January 18th, 2015                               
                          Air Force Academy, Colorado                          
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Turpin, Hannah            10 Colorado Spr              9.23   1 
  2 BrunoMunn, Zaniya         10 Speed T&F                 9.28   1 
  3 Grassi, Bethany           10 Denver Light              9.45   1 
  4 Ephrim, Justice           10 Denver Light              9.49   1 
  5 Lee, Atalia               10 Unattached                9.70   1 
  6 Pace, Jada                 9 Denver Light              9.79   1 
  7 Coffey, Avery             10 Parker Panth              9.97   1 
  8 Statewright, Triniti       8 MACKTRACK EL             10.01   2 
  9 Rimpson, Mykah             9 nitemoves tc             10.15   1 
 10 Gill, Emillia             10 CO Flyers                10.19   2 
 11 Hurd, Amaiah              10 nitemoves tc             10.23   4 
 12 Smith, Trecia             10 Unattached               10.29   4 
 13 Walker, Maddyn             9 Real Trainin             10.33   2 
 14 Rimpson, Makynzie          9 nitemoves tc             10.44   2 
 15 White, Laila               7 nitemoves tc             10.52   4 
 16 Jackson, Nevaeh            7 nitemoves tc             10.53   2 
 17 Pelaez, Ava                8 Parker Panth             10.62   3 
 18 Hall, Lauryn               9 Zoom Track C             10.65   2 
 19 Alexander, Gabrielle       9 Denver Light             10.68   2 
 20 Stern, Tinsae Tehya        8 Denver Light             10.96   4 
 21 Honeycutt, Madisyn         8 Denver Light             11.08   2 
 22 Dumas, Kniyah              8 Blazers Trac             11.33   4 
 23 Henriques, Eliana          8 Real Trainin             11.91   3 
 24 Clark, Madeline            8 Mountain Vie             12.07   4 
 25 Calderon, McKenzie         7 Unattached               12.18   3 
 26 Juarez, Brittany           8 MACKTRACK EL             12.38   3 
 27 Dever, Madison             9 CO Flyers                12.59   3 
 
Girls 10 & Under 200 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ephrim, Justice           10 Denver Light             32.16   1 
  2 Grassi, Bethany           10 Denver Light             32.29   3 
  3 Lee, Atalia               10 Unattached               33.15   4 
  4 Northrup, Kimora          10 Real Trainin             33.38   1 
  5 BrunoMunn, Zaniya         10 Speed T&F                33.74   1 
  6 Pace, Jada                 9 Denver Light             34.07   2 
  7 Turpin, Hannah            10 Colorado Spr             34.19   1 
  8 Henriques, Malia          10 Real Trainin             34.34   2 
  9 Allen, Ka'moyyah           8 Blazers Trac             34.50   1 
 10 Coffey, Avery             10 Parker Panth             34.53   1 
 11 Gill, Emillia             10 CO Flyers                35.13   4 
 12 Walker, Maddyn             9 Real Trainin             36.08   2 
 13 Rimpson, Makynzie          9 nitemoves tc             37.17   3 
 14 Hall, Lauryn               9 Zoom Track C             37.81   2 
 15 White, Laila               7 nitemoves tc             38.53   3 
 16 Alexander, Gabrielle       9 Denver Light             38.62   3 
 17 Stern, Tinsae Tehya        8 Denver Light             40.53   4 
 18 Dumas, Kniyah              8 Blazers Trac             40.62   4 
 19 Honeycutt, Madisyn         8 Denver Light             41.73   2 
 20 Henriques, Eliana          8 Real Trainin             42.26   2 
 21 Calderon, McKenzie         7 Unattached               48.78   4 
 
Girls 10 & Under 400 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ephrim, Justice           10 Denver Light           1:18.95   1 
  2 Northrup, Kimora          10 Real Trainin           1:20.43   1 
  3 Hall, Lauryn               9 Zoom Track C           1:24.53   1 
  4 Pace, Jada                 9 Denver Light           1:26.34   2 
  5 Honeycutt, Madisyn         8 Denver Light           1:30.18   1 
  6 Horton, Nora              10 Denver Light           1:32.77   2 
  7 Cobb, Anna                 8 Unattached             1:33.15   2 
  8 Alexander, Gabrielle       9 Denver Light           1:34.60   2 
  9 Statewright, Triniti       8 MACKTRACK EL           1:34.79   1 
 10 Juarez, Brittany           8 MACKTRACK EL           1:46.92   1 
 
Girls 10 & Under 800 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Crowley, Lila             10 Parker Panth           3:03.78  
  2 Henriques, Malia          10 Real Trainin           3:08.48  
  3 Allen, Ka'moyyah           8 Blazers Trac           3:16.94  
  4 Clark, Madeline            8 Mountain Vie           3:40.03  
  5 Horton, Nora              10 Denver Light           3:53.33  
 
Girls 10 & Under High Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Smith, Trecia             10 Unattached               0.95m    3-01.25 
 
Girls 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Turpin, Hannah            10 Colorado Spr             3.65m   11-11.75 
  2 BrunoMunn, Zaniya         10 Speed T&F                3.26m   10-08.50 
  3 Rimpson, Mykah             9 nitemoves tc             2.96m    9-08.50 
  4 Pelaez, Ava                8 Parker Panth             2.71m    8-10.75 
  5 Gill, Emillia             10 CO Flyers                2.63m    8-07.50 
  6 Hurd, Amaiah              10 nitemoves tc             2.55m    8-04.50 
  7 Jackson, Nevaeh            7 nitemoves tc             2.31m    7-07.00 
  8 Rimpson, Makynzie          9 nitemoves tc             1.76m    5-09.25 
  9 Dever, Madison             9 CO Flyers                1.72m    5-07.75 
 
Girls 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Defrand, Dajaz            12 MACKTRACK EL              8.58   1 
  2 Bryant, Jordan            12 CO Flyers                 8.84   1 
  3 Fuhr, Callie              12 Speed T&F                 8.93   1 
  4 Fennell, Marina           12 Fast Traxx T              9.04   2 
  5 Moody, Rachel             12 Unattached                9.10   3 
  6 Peisner, Camille          12 Unattached                9.25   1 
  7 Huntsinger, Cadence       12 Unattached                9.28   1 
  8 Doublin, Trinity          11 CO Flyers                 9.34   2 
  9 Kroll, Emily              12 Grizzly Trac              9.35   3 
  9 Everett, Janise           11 Speed T&F                 9.35   1 
 11 Mosley, Maya              12 Speed T&F                 9.47   2 
 12 Wilborn, Courtney         11 MACKTRACK EL              9.52   1 
 13 Stitt, Caleanna           11 Montbello Ch              9.59   2 
 13 Adams, Symone             11 Fkelitetc                 9.59   1 
 15 Pace, Jazmine             12 Denver Light              9.76   2 
 16 Dotson, Alaya             11 Denver Light              9.92   2 
 17 Acker, Emma               11 Fort Collins              9.93   3 
 18 Gaitor, Cyan              11 Denver Light             10.04   2 
 
Girls 11-12 200 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bryant, Jordan            12 CO Flyers                29.81   1 
  2 Fuhr, Callie              12 Speed T&F                29.98   1 
  3 Fennell, Marina           12 Fast Traxx T             30.22   1 
  4 Peisner, Camille          12 Unattached               30.23   1 
  5 Acker, Emma               11 Fort Collins             31.20   3 
  6 Everett, Janise           11 Speed T&F                31.86   2 
  7 Doublin, Trinity          11 CO Flyers                32.25   1 
  8 Moody, Rachel             12 Unattached               32.65   3 
  9 Mosley, Maya              12 Speed T&F                33.45   2 
 10 Stitt, Caleanna           11 Montbello Ch             33.50   2 
 11 Kroll, Emily              12 Grizzly Trac             34.66   3 
 12 Gaitor, Cyan              11 Denver Light             35.03   2 
 13 Dotson, Alaya             11 Denver Light             35.84   2 
 14 Emery, Maya               12 Blazers Trac             35.87   2 
 
Girls 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Defrand, Dajaz            12 MACKTRACK EL           1:05.34   1 
  2 Peisner, Camille          12 Unattached             1:08.42   1 
  3 Stark, Hope               12 Unattached             1:09.22   1 
  4 Morin, Sonja              12 Unattached             1:13.97   3 
  5 Adams, Symone             11 Fkelitetc              1:15.10   2 
  6 McMullin, Harmony         12 Golden Devel           1:16.14   1 
  7 Gilfillan, Delaney        12 Denver Light           1:16.48   1 
  8 Wilborn, Courtney         11 MACKTRACK EL           1:23.65   1 
  9 Gaitor, Cyan              11 Denver Light           1:27.22   2 
 10 Dotson, Alaya             11 Denver Light           1:30.28   3 
 11 Abeyta, Ariah             12 Platte River           1:30.42   3 
 12 Abeyta, Tylee             11 Platte River           1:45.51   2 
 
Girls 11-12 800 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 James, Taylor             12 Unattached             2:41.48   1 
  2 Stark, Hope               12 Unattached             2:43.40   1 
  3 Hickey, Cassidy           12 Unattached             2:50.46   1 
  4 Cobb, Mercy               12 Unattached             2:53.54   2 
  5 Hoffman, Bryanna          11 Parker Panth           2:54.85   2 
  6 Riddles, Marissa          12 Grizzly Trac           2:56.15   2 
  7 Morin, Sonja              12 Unattached             2:58.09   2 
  8 Greene, Olivia            12 Landsharks R           3:00.90   1 
  9 Gilfillan, Delaney        12 Denver Light           3:04.60   1 
 10 Bigler-Redd, Amoris       11 Co-Parker Pa           3:07.48   2 
 11 Horton, Addie             12 Denver Light           3:07.60   1 
 12 Emery, Maya               12 Blazers Trac           3:13.06   1 
 13 Foster, Klohe             12 Fast Traxx T           3:17.04   2 
 14 Juarez, Brigitte          11 MACKTRACK EL           3:42.79   1 
 15 Abeyta, Ariah             12 Platte River           3:43.16   2 
 16 Abeyta, Tylee             11 Platte River           4:09.12   2 
 
Girls 11-12 1 Mile Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hickey, Cassidy           12 Unattached             6:13.78  
  2 Hoffman, Bryanna          11 Parker Panth           6:21.10  
  3 Cobb, Mercy               12 Unattached             6:24.13  
  4 Morin, Sonja              12 Unattached             6:25.54  
  5 Crowley, Lila             10 Parker Panth           6:25.79  
  6 Gilfillan, Delaney        12 Denver Light           6:26.75  
  7 Horton, Addie             12 Denver Light           6:34.72  
  8 McMullin, Harmony         12 Golden Devel           6:35.55  
  9 Bigler-Redd, Amoris       11 Co-Parker Pa           6:51.61  
 10 Riddles, Marissa          12 Grizzly Trac           6:56.89  
 11 Cargo, Kelly              11 Parker Panth           7:05.10  
 
Girls 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Huntsinger, Cadence       12 Unattached               12.03  
  2 Foster, Klohe             12 Fast Traxx T             12.46  
  3 Greene, Olivia            12 Landsharks R             13.31  
  4 Pace, Jazmine             12 Denver Light             13.32  
 
Girls 11-12 4x400 Meter Relay 11-12
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Parker Panthers  'A'                                3:28.38  
     1) Bigler-Redd, Amoris 11          2) Hoffman, Bryanna 11            
     3) Hickey, Cassidy 12              4) Cargo, Kelly 11                
 
Girls 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 James, Taylor             12 Unattached               1.45m    4-09.00 
  2 Hazlett, Abigail          12 Fort Collins             0.95m    3-01.25 
 
Girls 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Huntsinger, Cadence       12 Unattached               4.12m   13-06.25 
  2 Stitt, Caleanna           11 Montbello Ch             3.88m   12-08.75 
  3 Freelon, Kilah            11 nitemoves tc             3.83m   12-06.75 
  4 Bryant, Jordan            12 CO Flyers                3.73m   12-03.00 
  5 Foster, Klohe             12 Fast Traxx T             3.64m   11-11.50 
  6 Doublin, Trinity          11 CO Flyers                3.40m   11-02.00 
  7 Acker, Emma               11 Fort Collins             3.22m   10-06.75 
  8 Juarez, Brigitte          11 MACKTRACK EL             2.64m    8-08.00 
 
Girls 11-12 Shot Put 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Greene, Olivia            12 Landsharks R             5.33m   17-06.00 
 
Girls 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tamminga, Abigail         14 Unattached                8.16   1 
  2 Ventimiglia, Ashlyn       14 Speed T&F                 8.36   1 
  3 Gomez, Caelyn             14 Angel Flight              8.43   1 
  4 Gayles, Makiya            14 CO Flyers                 8.44   1 
  5 Brown, Kameryn            13 Fkelitetc                 8.45   1 
  6 Booth, Kynzi              13 Platte River              8.48   2 
  7 Asselin, Kelley           14 Colorado Spr              8.58   2 
  8 Margolis, Lily            14 Ric Rojas Ru              8.78   1 
  9 Walton, Baylor            13 Unattached                8.93   2 
 10 Gholston, Sierra          13 Fast Traxx T              8.97   2 
 11 Haggans, Vanessa          14 Ric Rojas Ru              8.98   1 
 12 Gibbs, Kiona              13 Denver Light              9.08   1 
 13 Squibb, Ella              14 Silverback T              9.17   2 
 14 Simmons, Catlin           13 nitemoves tc              9.23   2 
 15 Moss, Brooke              13 Unattached                9.79   2 
 
Girls 13-14 200 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tamminga, Abigail         14 Unattached               26.48   1 
  2 Hall, Anna                14 Zoom Track C             27.03   1 
  3 Ventimiglia, Ashlyn       14 Speed T&F                27.05   1 
  4 Gayles, Makiya            14 CO Flyers                27.90   1 
  5 Margolis, Lily            14 Ric Rojas Ru             28.79   2 
  6 Brown, Kameryn            13 Fkelitetc                28.83   1 
  7 Asselin, Kelley           14 Colorado Spr             28.91   3 
  8 Coffey, Preslie           13 Parker Panth             29.18   1 
  9 Gibbs, Kiona              13 Denver Light             29.69   2 
 10 Brown, Dayana             14 CO Flyers                30.11   2 
 11 Booth, Kynzi              13 Platte River             30.49   3 
 12 Gholston, Sierra          13 Fast Traxx T             30.83   3 
 13 Branch, Lena              13 Silverback T             31.71   2 
 14 Moss, Brooke              13 Unattached               33.54   3 
 15 Bowdre, D'Anne            13 Fast Traxx T             34.14   2 
 16 Simmons, Catlin           13 nitemoves tc             34.69   2 
 
Girls 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Steele, Chantae           14 Unattached             1:02.19   1 
  2 Luedtke, Jessica          14 Unattached             1:05.16   2 
  3 Cox, Lauren               14 Fkelitetc              1:06.69   1 
  4 Gibbs, Kiona              13 Denver Light           1:08.27   2 
  5 Coffey, Preslie           13 Parker Panth           1:09.84   3 
  6 Haggans, Vanessa          14 Ric Rojas Ru           1:09.88   1 
  7 Amador, Aspen             14 Fkelitetc              1:12.05   2 
  8 Briggs, Sopfia            14 Fort Collins           1:12.69   3 
  9 Wilborn, Diondra          13 MACKTRACK EL           1:12.95   2 
 10 Moss, Mackenzie           14 Unattached             1:13.03   3 
 11 Felix-Harrison, Alyssa    14 MACKTRACK EL           1:14.84   1 
 12 Goodrich, Rachel          14 Golden Devel           1:15.64   1 
 13 Moss, Brooke              13 Unattached             1:15.71   2 
 14 Phillips, Aspen           14 Landsharks R           1:15.93   3 
 15 Bowdre, D'Anne            13 Fast Traxx T           1:22.75   3 
 
Girls 13-14 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Steele, Chantae           14 Unattached             2:27.98  
  2 Hall, Anna                14 Zoom Track C           2:28.97  
  3 Geldean, Riley            13 Roots Runnin           2:36.77  
  4 Luedtke, Jessica          14 Unattached             2:37.52  
  5 Cory, Lily                14 Denver Light           2:56.34  
  6 Roden, Mollie             13 Grizzly Trac           3:14.69  
  7 Phillips, Aspen           14 Landsharks R           3:20.16  
 
Girls 13-14 1 Mile Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Geldean, Riley            13 Roots Runnin           5:43.72  
  2 Cory, Lily                14 Denver Light           6:30.73  
  3 Roden, Mollie             13 Grizzly Trac           6:38.06  
  4 Knight, Jaden             14 Grizzly Trac           6:41.73  
 
Girls 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McMoore, Katelyn          13 Grizzly Trac             10.69  
  2 Coffey, Preslie           13 Parker Panth             10.95  
  3 Addison, Vanessa          14 Landsharks               11.08  
  4 Thomas, Rian              13 Fort Collins             13.24  
  5 Moss, Mackenzie           14 Unattached               14.35  
 
Girls 13-14 4x400 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Grizzly Track Club  'A'                             3:08.74  
     1) Knight, Jaden 14                2) McMoore, Katelyn 13            
     3) Strizich, Lauren 14             4) Wilson, Robin 13               
 
Girls 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 McMoore, Katelyn          13 Grizzly Trac             1.55m    5-01.00 
  2 Hall, Anna                14 Zoom Track C             1.50m    4-11.00 
  3 Simpson, Riley            13 Grizzly Trac             1.35m    4-05.00 
  4 Knight, Jaden             14 Grizzly Trac             1.25m    4-01.25 
 
Girls 13-14 Pole Vault 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Drigot, Zoe               14 Fort Collins             1.90m    6-02.75 
 
Girls 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Gomez, Caelyn             14 Angel Flight             4.30m   14-01.25 
  2 Simmons, Catlin           13 nitemoves tc             4.21m   13-09.75 
  3 Drigot, Zoe               14 Fort Collins             4.10m   13-05.50 
  4 McMoore, Katelyn          13 Grizzly Trac             4.04m   13-03.25 
  5 Squibb, Ella              14 Silverback T             3.93m   12-10.75 
  6 Felix-Harrison, Alyssa    14 MACKTRACK EL             3.87m   12-08.50 
  7 Addison, Vanessa          14 Landsharks               3.72m   12-02.50 
  8 Wilborn, Diondra          13 MACKTRACK EL             3.19m   10-05.75 
 
Girls 13-14 Triple Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Drigot, Zoe               14 Fort Collins             9.76m   32-00.25 
  2 Brown, Dayana             14 CO Flyers                9.38m   30-09.25 
  3 Branch, Lena              13 Silverback T             8.31m   27-03.25 
 -- Gayles, Makiya            14 CO Flyers                 FOUL            
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Watt, Alleandra           18 Speed T&F                 7.58q  4 
  2 Yon, Shayna               18 Fkelitetc                 7.60q  7 
  3 Koopman, Audra            16 Fort Collins              7.68q  8 
  4 Groce, Alexis             18 Angel Flight              7.71q  5 
  5 Evans, Maya               16 Angel Flight              7.80q 10 
  6 Pelton, Tara              18 Unattached                7.83q 14 
  7 Lewis, Dawnielle          15 Unattached                7.85q  9 
  7 Sloan, Emily              15 Angel Flight              7.85q 12 
  9 York, Brooklyn            17 Gazelle Spri              7.88  12 
 10 Evans, London             17 Angel Flight              7.89  14 
 11 Howie, Mackenzie          19 Speed T&F                 7.96   1 
 12 Rogers, Haley             18 Fkelitetc                 7.98   2 
 13 Baron, Heide              17 Speed T&F                 8.00  11 
 13 Doublin, Khayla           18 CO Flyers                 8.00  13 
 15 Essien, Lesha             15 nitemoves tc              8.01   6 
 16 Wilson, Juliyah           15 nitemoves tc              8.02   1 
 17 Moore, Michaela           16 Speed T&F                 8.03   4 
 18 Perry, Olivia             18 CO Flyers                 8.07  14 
 19 Mercado, Savannah         19 Fort Collins              8.08  10 
 20 Tesone, Gianna            17 Angel Flight              8.11   5 
 21 Gilbertson, Zoe           16 Unattached                8.12   9 
 22 Oancia, Sarah             17 CO Flyers                 8.15  13 
 23 Harvey, Megan             17 Palmer Ridge              8.20   9 
 24 Norman, TyJae             15 Unattached                8.23   3 
 24 Harvey, Amelia            18 Speed T&F                 8.23   5 
 24 Watson, Taylor            15 Unattached                8.23   7 
 27 Lauder, Anne              18 Unattached                8.26   3 
 28 Harris, Jaida             17 Angel Flight              8.27   8 
 29 Burton, Jordan            18 Zoom track c              8.29  13 
 30 Robinson, Tanner          16 Unattached                8.30   5 
 31 Bernard, Chloe            17 Ric Rojas Ru              8.31  12 
 31 Brown, Marlee             17 Speed T&F                 8.31   2 
 33 Jennings, Aureon          18 CO Flyers                 8.32   1 
 34 Bernabo, Francesca        16 Fkelitetc                 8.33  10 
 35 Hegg, Jamie               16 Ric Rojas Ru              8.34   6 
 36 Jones, Breanna            18 Unattached                8.35   1 
 37 Swain, Nicole             18 Speed T&F                 8.37   4 
 38 Bobo, Madeline            17 Peregrine Tr              8.39  11 
 39 Darnell, Riley            16 Unattached                8.40   7 
 40 Collins, Sophia           16 Fast Traxx T              8.45  13 
 41 Bradley, Caitlyn          16 Speed T&F                 8.47   2 
 42 Carlson, Hannah           15 Unattached                8.48   1 
 43 Smith, Katherine          19 Unattached                8.49  11 
 44 Algee, Syanne             16 Montbello Ch              8.50  12 
 45 Wang, Jenny               18 Jaguar Track              8.55  13 
 46 LeBlanc, Takyra           18 Unattached                8.56   7 
 47 McCormack, Shelby         18 Speed T&F                 8.57  14 
 47 Terrell, Tianna           17 Speed T&F                 8.57   5 
 47 Kotz, Dana                16 Titans of Tr              8.57   6 
 50 Kirk, Dana                18 Speed T&F                 8.59  11 
 51 Hill, Megan               17 Angel Flight              8.60   6 
 52 Andrews, Amanda           18 Unattached                8.66  13 
 53 Daniel, Jasmine           18 Speed T&F                 8.67  10 
 54 Vijayasarathy, Tarah      18 Fort Collins              8.69  11 
 54 Adonay, Shelby            17 Speed T&F                 8.69   3 
 56 Cavazos, Amelia           18 Unattached                8.70   8 
 57 Hill, Sara                17 Angel Flight              8.71   8 
 58 Schiel, Janae             18 Fort Collins              8.73   7 
 59 Hopkins, Sarah            17 Ric Rojas Ru              8.74   8 
 59 Davidson, Alexandra       18 Peregrine Tr              8.74  10 
 61 Stodden, Hailey           16 Real Trainin              8.75   2 
 62 Stills, Megan             18 Unattached                8.76   8 
 63 Day, Mary                 17 Unattached                8.84  11 
 64 Gasaway, Kourtney         16 Titans of Tr              8.85   9 
 65 Olsen, Casidy             16 Peregrine Tr              8.86   9 
 66 Porter, Whitley           18 Fort Collins              8.87  11 
 66 Wood, Faith               16 Titans of Tr              8.87   1 
 66 Fahrenbruch, Ashlyn       18 Fort Collins              8.87  14 
 66 Caraveo, Dania            18 Easterncolor              8.87  13 
 66 Robertson, Britney        17 Fort Collins              8.87   8 
 71 Peterson, Shannon         15 Real Trainin              8.88   3 
 71 Heitman, Nova             15 Speed T&F                 8.88   9 
 73 Harlow, Kaitlyn           16 Titans of Tr              8.92   1 
 74 Hodge, Jayla              18 Unattached                8.94  12 
 75 Bryant, Stephanie         18 Unattached                8.95   4 
 76 Owens, Nadia              17 Easterncolor              8.97   9 
 77 Burnett, Clare            17 Unattached                8.99  12 
 78 Doyle, Camaryn            15 Speed T&F                 9.00   9 
 79 Vieaux, Nadia             17 Speed Denver              9.04  13 
 79 Sweeten, Akilah           16 Speed T&F                 9.04   3 
 81 Burt, Mackenzie           15 Easterncolor              9.08   4 
 81 Grigsby, Molly            15 Fort Collins              9.08  10 
 83 Hatzel, Jennifer          18 Speed T&F                 9.16   7 
 84 Bennett, Nicole           19 Peregrine Tr              9.21   8 
 85 Delfin, Joanna            15 Easterncolor              9.22  10 
 86 Vertner, Kenzie           19 Unattached                9.23   3 
 87 Aleksiev, Hannah          16 Ric Rojas Ru              9.24  14 
 88 Donalson, Gabrielle       18 Grand Valley              9.32  10 
 89 Davis, Macy               16 Jaguar Track              9.38   2 
 90 Macomber, Sydni           16 Peregrine Tr              9.44   5 
 91 Bonstead, Olivia          15 Easterncolor              9.60   7 
 92 Sakamoto, Monica          15 Peregrine Tr              9.75  11 
 93 Hilken, Shyla             18 Grand Valley             10.31   6 
 94 Gates, Lauren             15 Unattached               11.17   5 
 
Women 15-19 60 Meter Dash 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Watt, Alleandra           18 Speed T&F                 7.46  
  2 Yon, Shayna               18 Fkelitetc                 7.53  
  3 Koopman, Audra            16 Fort Collins              7.64  
  4 Groce, Alexis             18 Angel Flight              7.69  
  5 Evans, Maya               16 Angel Flight              7.73  
  6 Pelton, Tara              18 Unattached                7.80  
  7 Lewis, Dawnielle          15 Unattached                7.86  
  8 Sloan, Emily              15 Angel Flight              7.90  
 
Women 15-19 200 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Watt, Alleandra           18 Speed T&F                24.59   1 
  2 Lester, Carly             19 Fort Collins             25.12   1 
  3 Koopman, Audra            16 Fort Collins             25.98   2 
  4 Rogers, Haley             18 Fkelitetc                26.19   1 
  4 Wilson, Juliyah           15 nitemoves tc             26.19   3 
  6 Lewis, Dawnielle          15 Unattached               26.21   1 
  7 Howie, Mackenzie          19 Speed T&F                26.25   2 
  8 Perry, Olivia             18 CO Flyers                26.31   4 
  9 Newman, Kyleen            17 Real Trainin             26.48   2 
 10 Gilbertson, Zoe           16 Unattached               26.60   6 
 11 Doublin, Khayla           18 CO Flyers                26.61   3 
 12 Oancia, Sarah             17 CO Flyers                26.64   4 
 13 Moore, Michaela           16 Speed T&F                27.00   7 
 14 Mercado, Savannah         19 Fort Collins             27.12   4 
 14 Sharpe, Rachel            18 Real Trainin             27.12   2 
 16 Bernard, Chloe            17 Ric Rojas Ru             27.25   7 
 17 Terrell, Tianna           17 Speed T&F                27.30   3 
 17 Harvey, Megan             17 Palmer Ridge             27.30   5 
 19 Mackin, Julie             17 Predator Spe             27.41   7 
 20 Martinez, Mariela         18 Titans of Tr             27.44  15 
 21 White, Erika              18 Real Trainin             27.46   8 
 22 Hough, Rachel             19 Speed T&F                27.48   2 
 23 Hegg, Jamie               16 Ric Rojas Ru             27.52   5 
 24 Brown, Marlee             17 Speed T&F                27.61   4 
 25 Sharpe, Lauren            18 Real Trainin             27.68   4 
 26 Lanskey, Jenna            18 CO Flyers                27.71   5 
 27 Zeman, Shea               18 Real Trainin             27.72   3 
 28 Jennings, Aureon          18 CO Flyers                27.73   4 
 29 Burton, Jordan            18 Zoom track c             27.74  17 
 30 Bradley, Caitlyn          16 Speed T&F                27.76  10 
 31 Swain, Nicole             18 Speed T&F                27.99   7 
 32 Robinson, Tanner          16 Unattached               28.00  19 
 33 Darnell, Riley            16 Unattached               28.06  10 
 34 Rowland, Alexis           17 Unattached               28.09  11 
 35 Watson, Taylor            15 Unattached               28.12  11 
 36 Polly, Samantha           16 Fort Collins             28.19   7 
 37 Breville, Abigail         17 Platte River             28.21  17 
 38 Algee, Syanne             16 Montbello Ch             28.34  21 
 38 Hadley, Kyndall           15 Unattached               28.34   8 
 40 Hernandez, Yasmine        17 Mountain Vie             28.39  12 
 40 Slack, Sarah              18 Unattached               28.39   9 
 42 Collins, Sophia           16 Fast Traxx T             28.40  16 
 43 Carlson, Hannah           15 Unattached               28.44  19 
 44 Bastian, Asia             19 MACKTRACK EL             28.46   6 
 44 Olsen, Casidy             16 Peregrine Tr             28.46   8 
 46 Smith, Katherine          19 Unattached               28.52  19 
 47 Daniel, Jasmine           18 Speed T&F                28.58  15 
 48 Stodden, Hailey           16 Real Trainin             28.63  16 
 49 Kellum, Mallory           17 Unattached               28.71   9 
 50 Applehans, Tori           17 Real Trainin             28.72  13 
 51 Watson, Samantha          17 Mountain Vie             28.76  14 
 51 Adonay, Shelby            17 Speed T&F                28.76  10 
 53 McCormack, Shelby         18 Speed T&F                28.82   8 
 54 Meeker, Catherine         18 Fort Collins             28.92   5 
 55 Norman, TyJae             15 Unattached               29.03   6 
 56 Setterberg, Carly         19 Glenwood Spr             29.13  13 
 57 Fahrenbruch, Ashlyn       18 Fort Collins             29.16   5 
 58 Schiel, Janae             18 Fort Collins             29.23  17 
 59 Carew, Lauren             16 CO Flyers                29.35   9 
 60 Cavazos, Amelia           18 Unattached               29.40  11 
 61 Hodge, Jayla              18 Unattached               29.42   9 
 62 LeBlanc, Takyra           18 Unattached               29.50   6 
 63 Bobo, Madeline            17 Peregrine Tr             29.64   8 
 64 Jones, Breanna            18 Unattached               29.66  12 
 64 Day, Mary                 17 Unattached               29.66  18 
 66 Bastin, Scarlett          16 Unattached               29.76  16 
 66 Heitman, Nova             15 Speed T&F                29.76  18 
 68 Montoya, Alexis           18 Glenwood Spr             29.78  12 
 69 Kirk, Dana                18 Speed T&F                29.80  13 
 70 Porter, Whitley           18 Fort Collins             29.86  20 
 71 Perry-Mazion, Shakym      17 CO Flyers                29.89  10 
 72 Wood, Faith               16 Titans of Tr             30.01  18 
 72 Richter, Avery            15 Fort Collins             30.01  16 
 74 Harlow, Kaitlyn           16 Titans of Tr             30.04  19 
 75 Mackiewicz, Katelyn       17 Real Trainin             30.09   7 
 76 Burnett, Clare            17 Unattached               30.13  13 
 77 Grigsby, Molly            15 Fort Collins             30.17  19 
 78 Davidson, Alexandra       18 Peregrine Tr             30.18   6 
 79 Steege, Lauren            17 Mountain Vie             30.19  14 
 80 Gasaway, Kourtney         16 Titans of Tr             30.23  18 
 80 Caraveo, Dania            18 Easterncolor             30.23  12 
 82 Peterson, Shannon         15 Real Trainin             30.32  17 
 83 Mikesell, Mallory         16 Exceler8 Tra             30.39  17 
 84 Culver, Alia              16 Peregrine Tr             30.43   6 
 85 Shouse-Spangenberg, Bryn  16 Speed Denver             30.44  21 
 86 Aleksiev, Hannah          16 Ric Rojas Ru             30.45  14 
 87 Hawkins, Amelia           18 Grand Valley             30.46  20 
 88 Landers, Olivia           17 Unattached               30.50  11 
 89 Farran, Kelsey            18 Peregrine Tr             30.82   9 
 90 Vieaux, Nadia             17 Speed Denver             30.88  18 
 91 Bryant, Stephanie         18 Unattached               31.02  12 
 92 Jenkins, Glori            18 Unattached               31.24  14 
 93 Delfin, Joanna            15 Easterncolor             31.33  14 
 94 Borst, Kyla               18 Unattached               31.38  13 
 95 Sweeten, Akilah           16 Speed T&F                31.47  16 
 96 Elder, Cricket            15 Fort Collins             31.72  14 
 97 Bennett, Nicole           19 Peregrine Tr             31.82  11 
 98 Elshof, Kaiden            16 Fort Collins             31.96  20 
 99 Davis, Macy               16 Jaguar Track             31.99  16 
100 Sakamoto, Monica          15 Peregrine Tr             32.02  13 
101 Hatzel, Jennifer          18 Speed T&F                32.13  19 
102 Vertner, Kenzie           19 Unattached               32.46  18 
103 Morris, Taylor            19 Unattached               32.80  15 
104 Minnig, Kayleen           19 Unattached               32.89   1 
105 Wilson, Maddison          15 Speed T&F                33.15  21 
 -- Davis, Rune               17 Montbello Ch                DQ   1 
 
Women 15-19 400 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Birch, Damajahnee         18 Fkelitetc                57.37   1 
  2 Baron, Heide              17 Speed T&F                57.82   1 
  3 Schulte, Rebecca          17 Fort Collins             58.21   1 
  4 Lester, Carly             19 Fort Collins             58.82   1 
  5 Hall, Julia               18 Fkelitetc                59.35   3 
  6 Newman, Kyleen            17 Real Trainin           1:00.87   2 
  7 Sharpe, Rachel            18 Real Trainin           1:01.58   2 
  8 Irvine, Megan             19 Unattached             1:01.72   1 
  9 Cooney, Riley             18 Mountain Vie           1:01.87   2 
 10 Penney, Kelly             17 Fkelitetc              1:01.93   4 
 11 Larkin, Sydnee            15 Fkelitetc              1:02.49   2 
 12 Larson, Kendra            18 Unattached             1:02.66   3 
 13 Mooney, Madison           15 Real Trainin           1:02.76   3 
 14 Hadley, Kyndall           15 Unattached             1:03.29   3 
 15 Rowland, Alexis           17 Unattached             1:03.60   5 
 16 Spahic, Lamija            19 Unattached             1:03.68   2 
 17 Swartz, Lisa              17 Silverback T           1:03.96   4 
 18 Holbrook, Kara            18 Ric Rojas Ru           1:04.02   4 
 19 Hough, Rachel             19 Speed T&F              1:04.04   1 
 20 Slack, Sarah              18 Unattached             1:04.17   6 
 21 Terrell, Tianna           17 Speed T&F              1:04.20  11 
 22 Montoya, Alexis           18 Glenwood Spr           1:04.38   7 
 23 Zeman, Shea               18 Real Trainin           1:04.94   2 
 24 Davis, Rune               17 Montbello Ch           1:05.11  10 
 25 Harrison, Minnie          15 Fkelitetc              1:05.20   5 
 26 White, Erika              18 Real Trainin           1:05.55   5 
 27 Wiitala, Kayla            17 Unattached             1:05.69   3 
 28 Overcash, Paige           18 Platte River           1:05.92  11 
 29 Sharpe, Lauren            18 Real Trainin           1:05.92   3 
 30 Kellum, Mallory           17 Unattached             1:06.07   4 
 31 Gallegos, Emily           17 Ric Rojas Ru           1:06.42  10 
 32 Hernandez, Yasmine        17 Mountain Vie           1:06.48   9 
 33 Stewart, Abby             19 Mountain Vie           1:06.54   9 
 34 Darnell, Riley            16 Unattached             1:06.91   7 
 35 Carew, Lauren             16 CO Flyers              1:06.92   7 
 36 Meeker, Catherine         18 Fort Collins           1:07.19   4 
 37 Loftin, Chaeni            15 Fkelitetc              1:07.24   8 
 38 Applehans, Tori           17 Real Trainin           1:07.30   7 
 39 Barr, Anna                17 Ric Rojas Ru           1:07.48   6 
 40 Polly, Samantha           16 Fort Collins           1:07.77   6 
 41 Mackiewicz, Katelyn       17 Real Trainin           1:08.14   7 
 42 Robertson, Britney        17 Fort Collins           1:08.22   6 
 43 Burt, Mackenzie           15 Easterncolor           1:08.51   9 
 44 Benner, Katie             19 Mountain Vie           1:08.81   8 
 45 Cunneff, Kaleigh Joy      18 Unattached             1:09.08  11 
 46 Richter, Avery            15 Fort Collins           1:09.22   5 
 47 Martinez, Santana         15 Titans of Tr           1:09.53  11 
 48 Bastian, Asia             19 MACKTRACK EL           1:09.54   5 
 49 Landen, Emma              17 Unattached             1:09.58  10 
 50 Bastin, Scarlett          16 Unattached             1:09.99  12 
 51 Hajde, Chalynne           17 Predator Spe           1:10.07   8 
 52 Culver, Alia              16 Peregrine Tr           1:10.35   8 
 53 Trautner, Calyssa         18 Unattached             1:10.80   4 
 54 Jenkins, Glori            18 Unattached             1:11.48   6 
 55 Wilborn, Carly            18 Unattached             1:11.70  12 
 56 Borst, Kyla               18 Unattached             1:12.29   7 
 57 Horch, Zipporah           15 Unattached             1:12.55  10 
 58 Elder, Cricket            15 Fort Collins           1:12.92   8 
 59 Benson, Calli             18 Unattached             1:13.24   8 
 60 Farran, Kelsey            18 Peregrine Tr           1:14.35   9 
 61 Morris, Taylor            19 Unattached             1:15.39   9 
 62 Mikesell, Mallory         16 Exceler8 Tra           1:15.91  10 
 63 Bryant, Stephanie         18 Unattached             1:16.35   6 
 64 Horton, Bella             16 Denver Light           1:19.65  12 
 65 Abeyta, Jaylin            15 Platte River           1:23.60  10 
 66 Greene, Amelia            15 Landsharks R           1:27.25   9 
 
Women 15-19 800 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Rainsberger, Katie        17 Unattached             2:16.89   1 
  2 Cooney, Riley             18 Mountain Vie           2:24.70   1 
  3 Offerman, Lauren          17 Mountain Vie           2:26.64   2 
  4 Rogers, Olivia            17 Ric Rojas Ru           2:28.73   2 
  5 Freeman, Hannah           16 Ric Rojas Ru           2:29.41   1 
  6 Mason, Zetta              18 Ric Rojas Ru           2:30.84   1 
  7 Mooney, Madison           15 Real Trainin           2:32.83   1 
  8 Percy, Megan              19 Unattached             2:33.09   1 
  9 Gilbert, Kelly            18 Ric Rojas Ru           2:34.31   1 
 10 Kunz, Tatjana             17 Ric Rojas Ru           2:34.77   2 
 11 Sanchez, Katherine        17 Ric Rojas Ru           2:34.77   1 
 12 Wiitala, Kayla            17 Unattached             2:34.93   1 
 13 Capek, Hannah             18 Exceler8 Clu           2:35.20   3 
 14 Stewart, Abby             19 Mountain Vie           2:35.88   3 
 15 Middleton, Miranda        18 Unattached             2:36.84   4 
 16 Peterson, Macy            16 Unattached             2:37.45   2 
 17 Gallegos, Emily           17 Ric Rojas Ru           2:37.67   2 
 18 Swartz, Lisa              17 Silverback T           2:38.07   2 
 19 Furst, Audree             17 Exceler8 Clu           2:38.33   3 
 20 Herebic, Allyson          17 Exceler8 Tra           2:40.08   2 
 21 Wilborn, Carly            18 Unattached             2:40.76   5 
 22 Petersen, Erica           18 Unattached             2:41.48   4 
 23 Johnson, Kylie            18 Predator Spe           2:41.71   2 
 24 Beggan, Katia             16 Ric Rojas Ru           2:42.11   2 
 25 Benner, Katie             19 Mountain Vie           2:42.38   3 
 26 Hirons, Claudia           15 Glenwood Spr           2:42.65   3 
 27 Hamilton, Lilliana        15 Unattached             2:43.93   2 
 28 Percy, Erin               16 Unattached             2:44.05   3 
 29 Adelgren, Pamela          18 Exceler8 Tra           2:44.26   3 
 30 Marizza, Allison          16 Unattached             2:44.45   3 
 31 Trautner, Calyssa         18 Unattached             2:46.63   2 
 32 Dindinger, Kiley          16 Unattached             2:50.12   4 
 33 Moore, Elizabeth          15 Ric Rojas Ru           2:50.58   2 
 34 Embaugh, Paige            15 Landsharks             2:53.75   3 
 35 Dellinger, McKenna        17 Mountain Vie           2:59.16   4 
 36 Smith, Emily              17 Unattached             2:59.93   4 
 37 Bell, Emma                40 Unattached             3:00.36   5 
 38 Gallogly, Mariah          17 Ric Rojas Ru           3:00.77   4 
 39 Overcash, Paige           18 Platte River           3:01.26   5 
 40 Fink, Eliza               16 Unattached             3:04.20   4 
 41 Foster, Caroline          19 Mountain Vie           3:05.63   3 
 42 Abeyta, Jaylin            15 Platte River           3:19.48   4 
 43 Cunneff, Kaleigh Joy      18 Unattached             3:38.51   5 
 
Women 15-19 1 Mile Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Offerman, Lauren          17 Mountain Vie           5:27.66   1 
  2 Hamilton, Lilliana        15 Unattached             5:33.10   1 
  3 Enderle, Elinor           17 Unattached             5:35.70   1 
  4 Capek, Hannah             18 Exceler8 Clu           5:38.46   1 
  5 Petersen, Erica           18 Unattached             5:48.40   1 
  6 Middleton, Miranda        18 Unattached             5:49.50   1 
  7 Peterson, Macy            16 Unattached             6:01.92   1 
  8 Hirons, Claudia           15 Glenwood Spr           6:02.76   1 
  9 Williams, Hannah          18 Unattached             6:02.98   1 
 10 Embaugh, Paige            15 Unattached             6:07.21   1 
 11 Cobb, Noelle              15 Unattached             6:07.75   2 
 12 Babeu, Olivia             19 Unattached             6:12.20   1 
 13 McKinney, Calysta         16 Predator Spe           6:12.55   1 
 14 Marizza, Allison          16 Unattached             6:18.28   2 
 15 Dindinger, Kiley          16 Unattached             6:18.36   2 
 16 Anderson, Melissa         18 Predator Spe           6:19.21   2 
 17 Freeman, Hannah           16 Ric Rojas Ru           6:21.21   1 
 18 Foster, Caroline          19 Mountain Vie           6:25.40   2 
 19 Sanelli, Lexi             16 Unattached             6:30.60   2 
 20 Harlow, Paige             15 Titans of Tr           6:30.70   2 
 21 Arbogast, Kelsey          18 Predator Spe           6:33.61   2 
 22 Dellinger, McKenna        17 Mountain Vie           6:35.67   2 
 23 Albeck, Elizabeth         18 Unattached             6:39.02   2 
 24 Fink, Eliza               16 Unattached             6:40.31   2 
 25 Castro, Erika             17 Unattached             7:05.83   2 
 26 O'Connor, Amanda          16 Unattached             7:23.46   2 
 
Women 15-19 60 Meter Hurdles 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Lester, Carly             19 Fort Collins              8.67   1 
  2 Sloan, Emily              15 Angel Flight              8.70   1 
  3 Ries, Maya                17 Speed Denver              8.90   1 
  4 Pettaway, Rhyan           17 Angel Flight              8.99   2 
  5 Gomez, Kiana              18 Angel Flight              9.06   1 
  6 Brown, Marlee             17 Speed T&F                 9.09   1 
  7 Coombe, Victoria          18 CO Flyers                 9.20   2 
  8 White, Erika              18 Real Trainin              9.36   2 
  9 Burton, Jordan            18 Zoom track c              9.65   5 
 10 Doublin, Khayla           18 CO Flyers                 9.79   2 
 11 Morgan, Hali              18 CO Flyers                 9.84   2 
 12 Pettit, Mackenzie         19 Unattached               10.00   4 
 13 Andrews, Amanda           18 Unattached               10.03   3 
 14 Woest, Chloe              17 Fort Collins             10.07   3 
 15 Buckhaults, Alexis        17 Unattached               10.08   5 
 16 Schiel, Janae             18 Fort Collins             10.10   2 
 16 Strong, Alyssa            18 Fort Collins             10.10   3 
 18 Harris, Claire            18 Fkelitetc                10.16   2 
 19 Betz, Heather             17 Ric Rojas Ru             10.28   2 
 20 Llerandi, Alexis          18 Fkelitetc                10.33   4 
 21 Steege, Lauren            17 Mountain Vie             10.35   3 
 22 Kirk, Dana                18 Speed T&F                10.49   3 
 23 Robertson, Britney        17 Fort Collins             10.51   1 
 24 Owens, Nadia              17 Easterncolor             10.77   3 
 25 Setterberg, Carly         19 Glenwood Spr             10.84   3 
 26 Gasaway, Kourtney         16 Titans of Tr             11.03   5 
 27 Dihle, Laura              17 Fort Collins             11.05   4 
 28 Bowles, Amber             17 Titans of Tr             11.19   4 
 29 Boldt, Brandy             17 Fort Collins             11.23   4 
 30 Donalson, Gabrielle       18 Grand Valley             11.69   4 
 31 Elshof, Kaiden            16 Fort Collins             11.83   4 
 32 Chavez, Danielle          19 Grand Valley             12.24   5 
 33 Minnig, Kayleen           19 Unattached               12.27   3 
 34 Peterson, Shannon         15 Real Trainin             21.40   4 
 -- Gilbertson, Zoe           16 Unattached                  FS   1 
 
Women 15-19 4x400 Meter Relay 15-19
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Fort Collins Track Club  'A'                        4:22.04   2 
     1) Koopman, Audra 16               2) Lester, Carly 19               
     3) Schulte, Rebecca 17             4) Mercado, Savannah 19           
  2 Landsharks  'A'                                     4:36.21   2 
     1) Embaugh, Paige 15               2) Rufenacht, Karlin 18           
     3) Uebel, Lauren 15                4)                                
  3 Titans of Track  'A'                                4:38.60   1 
     1) Bowles, Amber 17                2) Kotz, Dana 16                  
     3) Gasaway, Kourtney 16            4) Martinez, Mariela 18           
  4 Ric Rojas Running  'C'                              4:39.04   1 
     1) Freeman, Hannah 16              2) Sanchez, Katherine 17          
     3) Kunz, Tatjana 17                4) Mason, Zetta 18                
  5 Ric Rojas Running  'B'                              4:53.87   1 
     1) Barr, Anna 17                   2) Aleksiev, Hannah 16            
     3) Betz, Heather 17                4) Hopkins, Sarah 17              
  6 Ric Rojas Running  'A'                              4:56.94   1 
     1) Bernard, Chloe 17               2) Kerr-Layton, Halea 19          
     3) Hegg, Jamie 16                  4) Holbrook, Kara 18              
  7 Landsharks  'B'                                     5:02.84   2 
  8 Ric Rojas Running  'D'                              5:07.85   1 
     1) Moore, Elizabeth 15             2) Gallegos, Emily 17             
     3) Rogers, Olivia 17               4) Beggan, Katia 16               
 
Women 15-19 High Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Hare, Ashlyn              18 Speed T&F                1.68m    5-06.00 
  2 Pettit, Mackenzie         19 Unattached              J1.68m    5-06.00 
  3 Kearney, Kiara            17 Unattached               1.63m    5-04.25 
  3 Betz, Heather             17 Ric Rojas Ru             1.63m    5-04.25 
  5 McCain, Katherine         16 No Limits Tr             1.58m    5-02.25 
  6 Hawkins, Amelia           18 Grand Valley             1.53m    5-00.25 
  7 Dihle, Laura              17 Fort Collins             1.48m    4-10.25 
  7 Ries, Rylee               18 Landsharks R             1.48m    4-10.25 
  9 Landers, Olivia           17 Unattached              J1.48m    4-10.25 
 10 Rufenacht, Karlin         18 Landsharks               1.43m    4-08.25 
 11 Shouse-Spangenberg, Bryn  16 Speed Denver            J1.43m    4-08.25 
 12 Hodge, Jayla              18 Unattached              J1.43m    4-08.25 
 13 Richter, Avery            15 Fort Collins             1.28m    4-02.25 
 -- Dindinger, Kiley          16 Unattached                  NH            
 -- Bowles, Amber             17 Titans of Tr              FAIL            
 
Women 15-19 Pole Vault 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Paxton, Avery             16 Above the Ba             3.25m   10-08.00 
  2 Woest, Chloe              17 Fort Collins             3.10m   10-02.00 
  3 Kopf, Sarina              16 Above the Ba             2.80m    9-02.25 
  4 Patarino, Kassidy         15 Above the Ba             2.05m    6-08.75 
  5 Holcomb, Stephani         16 Fort Collins             1.90m    6-02.75 
 -- Butcher, Laura            18 Unattached                  NH            
 -- Brett, Rylin              16 Above the Ba                NH            
 
Women 15-19 Long Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Evans, Maya               16 Angel Flight             5.62m   18-05.25 
  2 Divich, Dakota            18 Speed T&F                5.44m   17-10.25 
  3 Koopman, Audra            16 Fort Collins             5.29m   17-04.25 
  4 Gomez, Kiana              18 Angel Flight             5.28m   17-04.00 
  5 Essien, Lesha             15 nitemoves tc             5.20m   17-00.75 
  6 Yon, Shayna               18 Fkelitetc                5.17m   16-11.50 
  7 Mercado, Savannah         19 Fort Collins             4.92m   16-01.75 
  8 Lauder, Anne              18 Unattached               4.84m   15-10.50 
  9 Harvey, Amelia            18 Speed T&F                4.79m   15-08.75 
 10 Doublin, Khayla           18 CO Flyers                4.71m   15-05.50 
 11 Pettit, Mackenzie         19 Unattached               4.67m   15-04.00 
 12 Black, Sloan              19 Grand Valley             4.62m   15-02.00 
 13 Ross, Isabel              19 Unattached               4.53m   14-10.50 
 13 Abbott, Lannan            16 Speed T&F                4.53m   14-10.50 
 15 Vijayasarathy, Tarah      18 Fort Collins             4.50m   14-09.25 
 16 Wang, Jenny               18 Jaguar Track             4.47m   14-08.00 
 17 Kearney, Kiara            17 Unattached               4.44m   14-07.00 
 18 Hopkins, Sarah            17 Ric Rojas Ru             4.37m   14-04.00 
 19 Harris, Jaida             17 Angel Flight             4.33m   14-02.50 
 20 Lanskey, Jenna            18 CO Flyers                4.32m   14-02.25 
 20 Davis, Rune               17 Montbello Ch             4.32m   14-02.25 
 22 Breville, Abigail         17 Platte River             4.29m   14-01.00 
 23 Landers, Olivia           17 Unattached               4.24m   13-11.00 
 24 Ries, Rylee               18 Landsharks R             4.20m   13-09.50 
 25 Grenardo, Olivia          15 Unattached               4.07m   13-04.25 
 26 Holcomb, Stephani         16 Fort Collins             3.44m   11-03.50 
 27 Horton, Bella             16 Denver Light             3.38m   11-01.25 
 28 Gates, Lauren             15 Unattached               2.98m    9-09.50 
 
Women 15-19 Triple Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Ries, Maya                17 Speed Denver            11.61m   38-01.25 
  2 Essien, Lesha             15 nitemoves tc            11.17m   36-07.75 
  3 Gomez, Kiana              18 Angel Flight            11.16m   36-07.50 
  4 Divich, Dakota            18 Speed T&F               11.09m   36-04.75 
  5 Harvey, Amelia            18 Speed T&F               10.82m   35-06.00 
  6 Lauder, Anne              18 Unattached              10.75m   35-03.25 
  7 Coombe, Victoria          18 CO Flyers               10.65m   34-11.25 
  7 Vijayasarathy, Tarah      18 Fort Collins            10.65m   34-11.25 
  9 Hare, Ashlyn              18 Speed T&F               10.59m   34-09.00 
  9 Hopkins, Sarah            17 Ric Rojas Ru            10.59m   34-09.00 
 11 Black, Sloan              19 Grand Valley            10.41m   34-02.00 
 12 Morgan, Hali              18 CO Flyers               10.12m   33-02.50 
 13 Lanskey, Jenna            18 CO Flyers               10.02m   32-10.50 
 14 Watson, Samantha          17 Mountain Vie             9.74m   31-11.50 
 14 Strong, Alyssa            18 Fort Collins             9.74m   31-11.50 
 16 Peterson, Shannon         15 Real Trainin             9.22m   30-03.00 
 17 Abbott, Lannan            16 Speed T&F                9.19m   30-02.00 
 18 Montoya, Alexis           18 Glenwood Spr             9.12m   29-11.25 
 19 Pettaway, Rhyan           17 Angel Flight             9.06m   29-08.75 
 20 Wilson, Maddison          15 Speed T&F                8.45m   27-08.75 
 21 Jenkins, Glori            18 Unattached               8.33m   27-04.00 
 22 Holcomb, Stephani         16 Fort Collins             8.32m   27-03.75 
 
Women 15-19 Shot Put 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Thomas, Nina              18 mile high cu            11.75m   38-06.75 
  2 Parish, Keely             19 Unattached              11.45m   37-06.75 
  3 Dern, Emma                16 Fort Collins            11.05m   36-03.00 
  4 Suazo, Sierra             16 Predator Spe            10.70m   35-01.25 
  5 Podlacha, Nikol           19 Peregrine Tr            10.27m   33-08.50 
  6 Migl, Amy                 19 Unattached               9.72m   31-10.75 
  7 McCoy, Bailey             16 Unattached               9.45m   31-00.00 
  8 Winn, Kelly               17 Predator Spe             8.70m   28-06.50 
  9 Rawson, Nicole            18 No Limits Tr             8.16m   26-09.25 
 10 LeBlanc, Takyra           18 Unattached               8.05m   26-05.00 
 11 Greene, Amelia            15 Landsharks R             6.41m   21-00.50 
 12 Macomber, Sydni           16 Peregrine Tr             6.31m   20-08.50 
 
Women 20-100 60 Meter Dash 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 Montoya-Collis, April     25 Unattached                8.54q 
  2 Reed, LaDonna             40 Unattached                8.84q 
  3 Nicoletti, Catherine      64 Unattached                9.78q 
 
Women 20-100 60 Meter Dash 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Montoya-Collis, April     25 Unattached                8.54  
  2 Reed, LaDonna             40 Unattached                8.84  
  3 Nicoletti, Catherine      64 Unattached                9.78  
 
Women 20-100 200 Meter Dash 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Montoya-Collis, April     25 Unattached               29.00  
  2 Ferguson, Alyssa          22 Unattached               31.85  
  3 Nicoletti, Catherine      64 Unattached               33.35  
 
Women 20-100 400 Meter Run 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Berryhill, Julie          56 Ric Rojas Ru           1:11.35  
  2 Ferguson, Alyssa          22 Unattached             1:25.20  
 
Women 20-100 800 Meter Run 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Berryhill, Julie          56 Ric Rojas Ru           3:29.71  
 
Women 20-105 High Jump 20-100 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Hare, Ashlyn              18 Speed T&F                1.68m    5-06.00 
  2 Ries, Rylee               18 Landsharks R             1.48m    4-10.25 
  3 Hodge, Jayla              18 Unattached               1.43m    4-08.25 
 -- Breville, Abigail         17 Platte River              FAIL            
 
Women 20-100 Pole Vault 20-100 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Morton, Ashleigh          29 Fort Collins             3.85m   12-07.50 
  2 Novotny, Kari             24 Above the Ba             3.25m   10-08.00 
  2 Lodl, Mikaela             19 Above the Ba             3.25m   10-08.00 
  4 Patarino, Makenzie        18 Above the Ba             3.10m   10-02.00 
 
Women 20-105 Long Jump 20-100 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Kiper, KristaBelle        26 Denver Light             5.24m   17-02.25 
  2 Reed, LaDonna             40 Unattached               4.52m   14-10.00 
 
Boys 10 & Under 60 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Honeycutt, Marcellus      10 Denver Light              8.75   1 
  2 Hills, Brandon            10 Landsharks                9.18   1 
  3 Freelon, Steve             9 nitemoves tc              9.31   1 
  4 James, Khamari            10 Denver Light              9.45   1 
  5 Sawchuk, Gabriel          10 Colorado Fla              9.54   2 
  6 Evans, Charles            10 CO Flyers                 9.74   1 
  7 Jackson, Sheldon          10 nitemoves tc             10.03   1 
  8 Williams, Payton           9 Landsharks               10.09   2 
  9 Sierra, Sorin             10 Fort Collins             10.64   1 
 10 Griffin, Steve             8 Unattached               10.72   2 
 11 Gill, Raziel               9 CO Flyers                10.97   2 
 12 Jackson-Neblett, Eddie    10 Denver Light             11.22   1 
 13 Hickey, Brandan            9 Co-Parker Pa             11.37   2 
 14 Walker, Tyson              7 Real Trainin             11.60   2 
 15 Moss, Bo                  10 Unattached               11.64   2 
 16 Gomez, Mario               7 Denver Light             13.53   2 
 
Boys 10 & Under 200 Meter Dash 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Honeycutt, Marcellus      10 Denver Light             30.42   1 
  2 Hills, Brandon            10 Landsharks               30.87   1 
  3 James, Khamari            10 Denver Light             31.18   1 
  4 Freelon, Steve             9 nitemoves tc             31.51   1 
  5 Sawchuk, Gabriel          10 Colorado Fla             33.57   3 
  6 Anderson, Emmit           10 Real Trainin             34.90   2 
  7 Sierra, Sorin             10 Fort Collins             35.06   3 
  8 Ennis, Jacoby              9 Unattached               35.24   3 
  9 Jackson-Neblett, Eddie    10 Denver Light             36.49   3 
 10 Branch, Isaac              9 Silverback T             37.25   1 
 11 Williams, Payton           9 Landsharks               39.05   2 
 12 Shouse-Spangenberg, Keeg   9 Speed Denver             40.34   3 
 13 Gomez, Mario               7 Denver Light             40.83   2 
 14 Griffin, Steve             8 Unattached               41.19   1 
 15 Allen, Kahlael             4 Blazers Trac             42.88   2 
 16 Walker, Tyson              7 Real Trainin             52.62   2 
 17 Gill, Raziel               9 CO Flyers              1:00.03   2 
 
Boys 10 & Under 400 Meter Run 10 & Under
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 James, Khamari            10 Denver Light           1:11.23   1 
  2 Ennis, Jacoby              9 Unattached             1:14.99   1 
  3 Allen, Kemar               9 Blazers Trac           1:16.26   1 
  4 Troyer, Bradley           10 Golden Devel           1:20.81   1 
  5 Parrill, Jackson          10 Platte River           1:20.86   2 
  6 Emery, Uriah               5 Blazers Trac           1:21.43   1 
  7 Williams, Cameron          9 Landsharks             1:24.63   2 
  8 Jackson-Neblett, Eddie    10 Denver Light           1:25.54   2 
  9 Moss, Bo                  10 Unattached             1:36.30   2 
 10 Shouse-Spangenberg, Keeg   9 Speed Denver           1:46.34   2 
 
Boys 10 & Under 800 Meter Run 10 & Under
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ennis, Jacoby              9 Unattached             2:50.48  
  2 Allen, Kemar               9 Blazers Trac           2:52.55  
  3 Parrill, Jackson          10 Platte River           2:53.20  
  4 Troyer, Bradley           10 Golden Devel           2:54.55  
  5 Williams, Cameron          9 Landsharks             3:19.53  
  6 Moss, Bo                  10 Unattached             3:39.63  
 
Boys 10 & Under Long Jump 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Hills, Brandon            10 Landsharks               3.76m   12-04.00 
  2 Freelon, Steve             9 nitemoves tc             3.28m   10-09.25 
  3 Jackson, Sheldon          10 nitemoves tc             3.18m   10-05.25 
  4 Evans, Charles            10 CO Flyers                3.10m   10-02.00 
  5 Williams, Cameron          9 Landsharks               2.36m    7-09.00 
  6 Branch, Isaac              9 Silverback T             2.30m    7-06.50 
 
Boys 10 & Under Shot Put 10 & Under
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Adams, Marcus              9 Unattached               5.53m   18-01.75 
  2 Williams, Payton           9 Landsharks               3.88m   12-08.75 
 
Boys 11-12 60 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 John, Nazzio              12 Unattached                8.53   1 
  2 Sawchuk, Gavin            12 Colorado Fla              8.58   2 
  3 Brown, Kaseem             11 CO Flyers                 8.64   1 
  3 Hairston, Korey           12 Denver Light              8.64   2 
  5 Levias-Kotey, NiiAmon     12 Montbello Ch              8.74   1 
  6 Collins, Marquel          11 Real Trainin              8.75   1 
  7 Coley, Jaylin             12 Zoom Track C              8.92   1 
  8 Lee, Jaylen               11 Speed T&F                 9.44   1 
  9 Brown, Rhason             11 CO Flyers                 9.46   1 
 10 Kwan, Kobe                12 Denver Light              9.85   2 
 11 Smith, Adin               12 Unattached                9.97   2 
 
Boys 11-12 200 Meter Dash 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Gregory         12 Real Trainin             28.04   1 
  2 Coley, Jaylin             12 Zoom Track C             28.74   2 
  3 Brown, Kaseem             11 CO Flyers                28.80   2 
  4 Levias-Kotey, NiiAmon     12 Montbello Ch             28.84   1 
  5 John, Nazzio              12 Unattached               29.10   1 
  6 Pousma, David             12 Zoom Track C             29.15   1 
  7 Sawchuk, Gavin            12 Colorado Fla             29.33   3 
  8 Hairston, Korey           12 Denver Light             29.34   3 
  9 Calderon, Caden           12 Zoom Track C             29.39   1 
 10 Collins, Marquel          11 Real Trainin             29.95   2 
 11 Lee, Jaylen               11 Speed T&F                33.90   3 
 12 Crutcher, Roland          11 Montbello Ch             35.17   2 
 13 Kwan, Kobe                12 Denver Light             37.88   3 
 
Boys 11-12 400 Meter Run 11-12
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Gregory         12 Real Trainin           1:05.94   1 
  2 Bruns, Carsen             11 Landsharks R           1:07.31   1 
  3 Pousma, David             12 Zoom Track C           1:08.46   1 
  4 Levias-Kotey, NiiAmon     12 Montbello Ch           1:09.05   1 
  5 Calderon, Caden           12 Zoom Track C           1:09.19   1 
  6 Coley, Jaylin             12 Zoom Track C           1:10.79   1 
  7 Hairston, Korey           12 Denver Light           1:11.87   2 
  8 Crutcher, Roland          11 Montbello Ch           1:19.68   2 
  9 White, Elijah             12 Platte River           1:24.96   2 
 10 Gleaton, Kaidyn           11 Fort Collins           1:25.17   2 
 
Boys 11-12 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Breglio, Anthony          12 Landsharks R           2:45.18  
  2 Bruns, Carsen             11 Landsharks R           2:46.32  
  3 Sundstrom, Gus            11 Denver Light           2:46.37  
  4 Wetterling, Jack          11 Zoom Track C           2:55.45  
  5 Davis, Branden            12 Unattached             3:04.56  
  6 Cobb, Caleb               11 Unattached             3:06.36  
  7 Voss, Finley              12 Parker Panth           3:09.21  
  8 Gleaton, Kaidyn           11 Fort Collins           3:26.28  
 
Boys 11-12 1 Mile Run 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Sundstrom, Gus            11 Denver Light           6:01.08  
  2 Davis, Branden            12 Unattached             6:28.18  
  3 White, Elijah             12 Platte River           6:35.61  
  4 Cobb, Caleb               11 Unattached             6:36.92  
  5 Voss, Finley              12 Parker Panth           6:45.46  
 
Boys 11-12 60 Meter Hurdles 11-12
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pousma, David             12 Zoom Track C             11.35  
  2 Wetterling, Jack          11 Zoom Track C             12.23  
  3 Brown, Rhason             11 CO Flyers                12.85  
  4 Griffin, Orion            12 Fort Collins             15.91  
 
Boys 11-12 High Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Breglio, Anthony          12 Landsharks R             1.40m    4-07.00 
  2 Smith, Adin               12 Unattached               1.10m    3-07.25 
  3 Griffin, Orion            12 Fort Collins             1.05m    3-05.25 
 
Boys 11-12 Long Jump 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Anderson, Gregory         12 Real Trainin             4.18m   13-08.75 
  2 Breglio, Anthony          12 Landsharks R             4.16m   13-07.75 
  3 John, Nazzio              12 Unattached               4.09m   13-05.00 
  4 Collins, Marquel          11 Real Trainin             3.78m   12-05.00 
  5 Brown, Rhason             11 CO Flyers                3.28m   10-09.25 
  6 Wetterling, Jack          11 Zoom Track C             2.94m    9-07.75 
  7 Griffin, Orion            12 Fort Collins             2.91m    9-06.75 
 
Boys 13-14 60 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Garcia, Cruz              14 Unattached                7.81   1 
  2 Simpson, Keirryse         13 Montbello Ch              7.90   1 
  3 Sharp, Cheyenne           14 nitemoves tc              8.22   1 
  4 Moore, Micaylon           14 Fort Collins              8.25   1 
  5 Reardon, Matthew          13 Fort Collins              8.28   1 
  6 Acker, Evan               14 Fort Collins              8.33   1 
  7 Brannen, Luke             14 Fort Collins              8.40   1 
  8 Shouse-Spangenberg, Caid  13 Speed Denver              8.44   1 
  9 Kravec, Michael           14 Fort Collins              8.55   2 
 10 Sylvain, Isaiah           14 Denver Light              8.58   3 
 11 Johnson, Ryan             13 Landsharks R              8.65   2 
 12 Williams, Isiah           13 CO Flyers                 8.70   2 
 13 Wieland, Luke             13 Speed T&F                 8.73   2 
 14 Kembel, Evan              13 Unattached                8.74   3 
 15 Mayes, Teagan             14 Fort Collins              8.97   3 
 16 Thompson, Drea            14 Denver Light              9.05   2 
 17 Jackson-Moore, Terrious   13 Denver Light              9.33   2 
 
Boys 13-14 200 Meter Dash 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Garcia, Cruz              14 Unattached               25.88   1 
  2 Simpson, Keirryse         13 Montbello Ch             26.92   1 
  3 Acker, Evan               14 Fort Collins             26.97   3 
  4 Welch, Charlie            13 Denver Light             27.76   1 
  5 Moore, Micaylon           14 Fort Collins             27.95   2 
  6 Sharp, Cheyenne           14 nitemoves tc             28.26   1 
  7 Gilfillan, Tommy          13 Denver Light             29.36   2 
  8 Smith, Jawarren           13 Unattached               29.59   2 
  9 Kembel, Evan              13 Unattached               29.86   2 
 10 Wieland, Luke             13 Speed T&F                30.12   3 
 11 Mayes, Teagan             14 Fort Collins             31.01   2 
 12 Billman, Jack             14 Denver Light             31.26   3 
 13 Thompson, Drea            14 Denver Light             31.57   3 
 14 Evans, Grady              13 CO Flyers                31.99   2 
 15 Williams, Isiah           13 CO Flyers                32.50   1 
 16 Jackson-Moore, Terrious   13 Denver Light             32.57   3 
 
Boys 13-14 400 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Simpson, Keirryse         13 Montbello Ch             59.94   1 
  2 Acker, Evan               14 Fort Collins           1:00.27   3 
  3 Welch, Charlie            13 Denver Light           1:02.06   1 
  4 Gilfillan, Tommy          13 Denver Light           1:03.17   2 
  5 Warner, Andrew            14 Golden Devel           1:04.95   1 
  6 Hardy, Caleb              14 Ric Rojas Ru           1:05.46   1 
  7 Peters, David             14 Unattached             1:06.68   2 
  8 Emery, Zion               13 Blazers Trac           1:07.19   2 
  9 Chapman, Zachary          14 Golden Devel           1:09.76   1 
 10 Sylvain, Isaiah           14 Denver Light           1:10.95   3 
 11 Jackson-Moore, Terrious   13 Denver Light           1:11.33   2 
 12 Thompson, Drea            14 Denver Light           1:14.64   1 
 13 Smith, Jawarren           13 Unattached             1:14.69   3 
 14 Billman, Jack             14 Denver Light           1:19.26   3 
 
Boys 13-14 800 Meter Run 13-14
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Welch, Charlie            13 Denver Light           2:27.65   1 
  2 Hardy, Caleb              14 Ric Rojas Ru           2:30.14   1 
  3 Trautner, Noah            13 Unattached             2:32.72   1 
  4 Gilfillan, Tommy          13 Denver Light           2:35.19   1 
  5 Norman, Mason             13 Unattached             2:35.70   1 
  6 Emery, Zion               13 Blazers Trac           2:38.52   1 
  7 Peters, Blake             13 Montbello Ch           2:39.30   2 
  8 Seminario, Maxx           14 Unattached             2:39.46   2 
  9 Abbs, Ethan               14 Unattached             2:45.43   2 
 10 Addison, Chase            14 Platte River           2:47.21   2 
 11 Peters, David             14 Unattached             2:47.32   1 
 12 Foster, Anthony           14 Fast Traxx T           2:47.98   2 
 13 von Grabow, Aidan         13 Zoom Track C           3:00.73   2 
 14 Cobb, Tyler               14 Unattached             3:02.58   2 
 
Boys 13-14 1 Mile Run 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Trautner, Noah            13 Unattached             5:28.46  
  2 Norman, Mason             13 Unattached             5:28.81  
  3 Warner, Andrew            14 Golden Devel           5:37.18  
  4 Horton, Colton            13 Denver Light           5:37.91  
  5 Abbs, Ethan               14 Unattached             5:43.35  
  6 Seminario, Maxx           14 Unattached             5:51.45  
  7 Peters, Blake             13 Montbello Ch           5:51.85  
  8 Cobb, Tyler               14 Unattached             6:22.25  
  9 Foster, Anthony           14 Fast Traxx T           6:25.68  
 10 von Grabow, Aidan         13 Zoom Track C           6:31.91  
 
Boys 13-14 60 Meter Hurdles 13-14
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Harris, Cameron           14 Fkelitetc                 9.80  
  1 Reardon, Matthew          13 Fort Collins              9.80  
  3 Brannen, Luke             14 Fort Collins             10.10  
  4 Evans, Grady              13 CO Flyers                11.30  
 
Boys 13-14 4x400 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Landsharks  'D'                                     2:51.79  
  2 Landsharks  'A'                                     2:58.56  
  3 Grizzly Track Club  'A'                             3:08.74  
  4 Landsharks  'B'                                     3:09.92  
  5 Landsharks  'C'                                     3:20.06  
  6 Parker Panthers  'A'                                3:28.38  
 
Boys 13-14 High Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Garcia, Cruz              14 Unattached               1.77m    5-09.75 
  2 Brannen, Luke             14 Fort Collins             1.45m    4-09.00 
 
Boys 13-14 Pole Vault 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Rainsberger, Ian          14 Above the Ba             2.20m    7-02.50 
 -- Miller, Andrew            14 Unattached                  NH            
 
Boys 13-14 Long Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Moore, Micaylon           14 Fort Collins             4.95m   16-03.00 
  2 Sharp, Cheyenne           14 nitemoves tc             4.88m   16-00.25 
  3 Harris, Cameron           14 Fkelitetc                4.67m   15-04.00 
  4 Reardon, Matthew          13 Fort Collins             4.64m   15-02.75 
  5 Shouse-Spangenberg, Caid  13 Speed Denver             4.39m   14-05.00 
  6 Williams, Isiah           13 CO Flyers                4.38m   14-04.50 
  7 Acker, Evan               14 Fort Collins             4.34m   14-03.00 
  8 Kravec, Michael           14 Fort Collins             4.22m   13-10.25 
  9 Mayes, Teagan             14 Fort Collins             3.68m   12-01.00 
 10 Brannen, Luke             14 Fort Collins             3.51m   11-06.25 
 11 Breglio, Dylan            14 Landsharks R             3.32m   10-10.75 
 
Boys 13-14 Triple Jump 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Moore, Micaylon           14 Fort Collins            10.77m   35-04.00 
  2 Kravec, Michael           14 Fort Collins            10.20m   33-05.75 
  3 Williams, Isiah           13 CO Flyers                8.66m   28-05.00 
 
Boys 13-14 Shot Put 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Addison, Chase            14 Platte River             7.49m   24-07.00 
  2 Breglio, Dylan            14 Landsharks R             5.57m   18-03.25 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Stringari, Trenton        18 Speed T&F                 6.88q 10 
  2 Molas, Miguel             19 Speed T&F                 6.94q  5 
  3 Youngs, Chris             17 Speed Denver              7.00q 11 
  4 Lyon, Christian           17 Unattached                7.07q  4 
  5 Gish, Nathan              19 Fort Collins              7.13q  7 
  6 Currie, Mario             18 Unattached                7.16q  8 
  7 Cook, Trevor              17 Angel Flight              7.18q  1 
  8 Martin, Jalen             17 Unattached                7.22q  6 
  9 Milligan, Andrew          18 Ric Rojas Ru              7.25   7 
 10 Howard, Marcus            16 CO Flyers                 7.27   3 
 11 Agyei, Michael            18 Unattached                7.30   6 
 12 Winick, Noah              19 Fort Collins              7.32   5 
 13 Pappas, Cole              18 Exceler8                  7.34   1 
 14 Russell, Sly              17 nitemoves tc              7.36  11 
 15 Collins, Emerson          17 Fast Traxx T              7.37   3 
 15 Kleckner, Cade            16 Speed T&F                 7.37  10 
 17 Limon, Elias              18 Unattached                7.39   8 
 17 Wilbon, Arsean            18 Unattached                7.39  11 
 19 Quast, Cameron            19 Ric Rojas Ru              7.40  10 
 20 Darby, Benjamin           17 Speed T&F                 7.41   4 
 21 Saling, Joseph            18 Unattached                7.42   1 
 22 Linnin, Chris             19 Predator Spe              7.45   9 
 22 Harter, Glenn             19 Speed T&F                 7.45   9 
 22 Johnson, Cody             19 Fort Collins              7.45   9 
 25 Walker, Cameron           17 Unattached                7.47   3 
 25 Wright, Mar'Jon           18 Montbello Ch              7.47   2 
 27 Miller, Alex              18 Speed T&F                 7.48   6 
 27 Shuman, Jay               18 Grand Valley              7.48   3 
 29 Brown, Anthony            19 CO Flyers                 7.49   6 
 29 Boylen, Brian             18 Exceler8 Tra              7.49   9 
 31 Hall, Jayce               18 Speed T&F                 7.50   5 
 31 Caldwell, Jeremy          19 Fast Traxx T              7.50  10 
 33 Alberts, Trevor           18 Grand Valley              7.54   7 
 34 Counts, Nicholas          17 Speed T&F                 7.56   5 
 35 Latham, Cody              19 Grand Valley              7.57   4 
 36 Pickett, Trevor           15 No Limits Tr              7.59   8 
 37 Feula, Tony               17 Mead Track &              7.67   5 
 38 Kutnicki, Stosh           19 Titans of Tr              7.68   8 
 39 Suarez, Stefan            17 Ric Rojas Ru              7.74   1 
 40 Brake, Justin             18 Fort Collins              7.75   7 
 41 Brannen, Jared            17 Fort Collins              7.77   8 
 42 Kroonenberg, Cameron      17 Vista Nation              7.79   3 
 43 Heupel, Jonathan          16 Unattached                7.82   2 
 43 Larabee, Brandon          15 Ric Rojas Ru              7.82   6 
 43 Sun, Zachary              17 Ric Rojas Ru              7.82   4 
 46 Toca, Nicholas            19 Unattached                7.83   7 
 46 Hickerson, Micah          18 Colorado Spr              7.83   9 
 48 Emmons, Brenton           17 Fort Collins              7.84   5 
 48 Kohlman, Travis           18 Peregrine Tr              7.84   8 
 50 Cardenas, Gabe            17 Unattached                7.85   2 
 50 Doublin, Trey             15 CO Flyers                 7.85   3 
 52 Buckner, Tromas           17 Fast Traxx T              7.86   1 
 53 Wieland, Wyatt            16 Speed T&F                 7.87  11 
 54 Rushing, Gerald           16 Fast Traxx T              7.88   2 
 55 Bechtold, Nathaniel       19 Unattached                7.89   5 
 56 Babb, Michael             16 Jaguar Track              7.92   1 
 57 Wilkins-Rose, Liam        16 No Limits Tr              7.93   6 
 58 Sneller, Hunter           19 Unattached                7.94   7 
 59 Parker, Patrick           19 Mead Track &              7.95   7 
 59 Foxworth, Cornelius       15 Montbello Ch              7.95   3 
 61 Fuhr, Danny               16 Speed T&F                 8.03  10 
 62 Bonillla, Sebastian       18 Unattached                8.05   9 
 63 Gray, Ian                 15 Zoom Track C              8.07  11 
 64 Acker, Mark               17 Fort Collins              8.16  10 
 65 Olson, Gavin              15 Glenwood Spr              8.21   4 
 66 Sherrill, Andrew          15 Fort Collins              8.32   8 
 67 Palomarez, David          16 Peregrine Tr              8.40   9 
 68 Sipes, Scott              18 Mountain Vie              8.44   5 
 69 Hogan, Cameron            18 Vista Nation              8.49   1 
 70 Hazlett, Trevor           15 Fort Collins              8.51   9 
 71 Palomerez, Robert         16 Peregrine Tr              8.88   6 
 72 Mcbride, Trevian          17 Montbello Ch              8.92  11 
 73 Hayes, Breyton            18 Unattached                9.02   7 
 74 Forrest, Justin           18 Mountain Vie              9.41   6 
 75 Hayes, Garrison           17 Unattached                9.69   4 
 
Men 15-19 60 Meter Dash 15-19
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Molas, Miguel             19 Speed T&F                 6.83  
  2 Lyon, Christian           17 Unattached                6.96  
  3 Youngs, Chris             17 Speed Denver              7.02  
  4 Gish, Nathan              19 Fort Collins              7.10  
  5 Currie, Mario             18 Unattached                7.16  
  6 Martin, Jalen             17 Unattached                7.21  
  7 Cook, Trevor              17 Angel Flight              7.22  
  7 Stringari, Trenton        18 Speed T&F                 7.22  
 
Men 15-19 200 Meter Dash 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Molas, Miguel             19 Speed T&F                22.28   1 
  2 Ware Jr., Honore          18 Unattached               22.39   1 
  3 Lanier, Javan             18 Unattached               22.50   2 
  4 Stringari, Trenton        18 Speed T&F                22.54   2 
  5 Ragin, Aaron              19 Real Trainin             22.64   1 
  6 Gish, Nathan              19 Fort Collins             22.76   1 
  7 Roche, Preston            18 Fort Collins             22.92   3 
  8 Youngs, Chris             17 Speed Denver             23.00   3 
  9 Weller, Kaden             19 Glenwood Spr             23.08   4 
 10 Pappas, Cole              18 Exceler8                 23.42   6 
 11 Phillips, Ki Jana         16 Montbello Ch             23.54   1 
 12 Collins, Emerson          17 Fast Traxx T             23.58  12 
 13 Martin, Jalen             17 Unattached               23.63   2 
 14 Milligan, Andrew          18 Ric Rojas Ru             23.64   6 
 15 Saling, Joseph            18 Unattached               23.74  13 
 16 Hopkins, Tahir            17 Unattached               23.78   6 
 17 Willoughby, Noah          18 Unattached               23.85   4 
 18 Harter, Glenn             19 Speed T&F                23.86   9 
 18 Winick, Noah              19 Fort Collins             23.86   6 
 20 Hinkley, Trisatn          18 Unattached               24.00   5 
 21 Darby, Benjamin           17 Speed T&F                24.05   7 
 21 Wilbon, Arsean            18 Unattached               24.05  14 
 23 Kleckner, Cade            16 Speed T&F                24.06   4 
 24 Greenbaum, Michael        18 Peregrine Tr             24.07  11 
 25 Hahn, Jacob               18 Grand Valley             24.09  14 
 26 McDaniel, Luke            17 Unattached               24.10   3 
 27 Counts, Nicholas          17 Speed T&F                24.14  14 
 28 Shrestha, Rajat           17 Real Trainin             24.18   7 
 28 Espinoza, James           16 Exceler8 Tra             24.18  13 
 30 Brown, Anthony            19 CO Flyers                24.28   5 
 31 Alberts, Trevor           18 Grand Valley             24.50  15 
 32 Currie, Mario             18 Unattached               24.54   5 
 32 Wright, Mar'Jon           18 Montbello Ch             24.54   8 
 34 Kembel, Hayden            18 Mountain Vie             24.58   9 
 35 Bolton, Noah              18 Speed T&F                24.67   4 
 35 Briggs, Jack              17 Fort Collins             24.67  13 
 37 Logan, Tyler              18 Mountain Vie             24.70   8 
 38 Johnson, Cody             19 Fort Collins             24.71   6 
 39 Menjivar, Nelson          18 Real Trainin             24.78   7 
 39 Younggreen, Ryan          18 Real Trainin             24.78   3 
 41 Tomko, Harrison           17 Unattached               24.99   7 
 42 Heupel, Jonathan          16 Unattached               25.10   9 
 43 Higgins, Walker           18 Mead Track &             25.13   8 
 44 Wieland, Wyatt            16 Speed T&F                25.23  13 
 45 Rogers, Kai               17 Blazers Trac             25.46   4 
 46 Brake, Justin             18 Fort Collins             25.50   7 
 46 Cardenas, Gabe            17 Unattached               25.50   5 
 48 Kohlman, Travis           18 Peregrine Tr             25.58  11 
 49 Hanson, Matthew           18 Unattached               25.72   7 
 50 Doublin, Trey             15 CO Flyers                25.81  11 
 50 Toca, Nicholas            19 Unattached               25.81  15 
 52 Kroonenberg, Cameron      17 Vista Nation             25.85  10 
 53 Urmann, Corbin            17 Unattached               25.96  11 
 54 Parker, Patrick           19 Mead Track &             26.04   8 
 55 Pickett, Trevor           15 No Limits Tr             26.05   9 
 56 Gray, Ian                 15 Zoom Track C             26.28  11 
 57 Fuhr, Danny               16 Speed T&F                26.98  10 
 58 Bechtold, Nathaniel       19 Unattached               27.02   5 
 59 Olson, Gavin              15 Glenwood Spr             27.12  10 
 60 Palomarez, David          16 Peregrine Tr             28.21  12 
 61 Acker, Mark               17 Fort Collins             28.87  13 
 62 Hennings, Devin           16 Mountain Vie             29.06  12 
 63 Palomerez, Robert         16 Peregrine Tr             29.71  12 
 64 Sprenger, Cameron         15 Ric Rojas Ru             30.22  12 
 -- Russell, Sly              17 nitemoves tc               DNF   3 
 
Men 15-19 400 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Forcatto, Nico            19 Fort Collins             50.23   1 
  2 Munson, Calvin            18 Ric Rojas Ru             50.41   1 
  3 Ragin, Aaron              19 Real Trainin             50.56   1 
  4 Ware Jr., Honore          18 Unattached               50.63   1 
  5 Ojennes, Caleb            17 Exceler8 Tra             50.71   2 
  6 Roche, Preston            18 Fort Collins             51.15   1 
  7 Miller, Brock             16 Fkelitetc                51.28   2 
  8 Weller, Kaden             19 Glenwood Spr             52.00   3 
  9 Vomacka, Ryan             18 Mountain Vie             52.25   3 
 10 Mashek, Ty                19 Unattached               52.66   3 
 11 LaFrombois, Leighton      19 Unattached               53.10  11 
 12 Desmond, Luke             17 Fort Collins             53.25   3 
 13 Kembel, Nolan             17 Mountain Vie             53.28   6 
 14 Farrell, Samuel           19 Unattached               53.30   2 
 15 Carrese, Dominic          19 Unattached               53.61   2 
 16 Whelan, Tavish            18 Real Trainin             53.75   4 
 17 Phillips, Ki Jana         16 Montbello Ch             53.80   1 
 18 Hopkins, Tahir            17 Unattached               53.81   3 
 19 Bolton, Noah              18 Speed T&F                53.91   3 
 20 Davis, DeWitt             17 Jaguar Track             54.19  12 
 21 Hinkley, Trisatn          18 Unattached               54.60   2 
 22 Agyei, Michael            18 Unattached               54.72  12 
 23 Espinoza, James           16 Exceler8 Tra             54.99  11 
 24 Younggreen, Ryan          18 Real Trainin             55.15   5 
 25 Esch, Sean                18 Mead Track &             55.38   4 
 26 Menjivar, Nelson          18 Real Trainin             55.41   6 
 27 Rosenstrauch, Bailey      17 Exceler8 Tra             55.45  10 
 28 Shrestha, Rajat           17 Real Trainin             55.54   7 
 29 Amador, Jacob             16 Fkelitetc                55.67   6 
 30 Tollin, Brett             17 Mountain Vie             55.75   7 
 31 Quast, Cameron            19 Ric Rojas Ru             56.13   4 
 32 Scott, Connor             17 Unattached               56.21  10 
 33 Crisler, Noah             19 Titans of Tr             56.49  11 
 34 Gravelding, Nate          18 Above the Ba             56.58   5 
 35 Hanson, Matthew           18 Unattached               56.68   5 
 36 Logan, Tyler              18 Mountain Vie             57.03   8 
 37 Jones, Trevor Kyle        18 Unattached               57.05  11 
 38 Kutnicki, Stosh           19 Titans of Tr             57.11   9 
 39 Rushing, Gerald           16 Fast Traxx T             57.21  12 
 40 Willoughby, Noah          18 Unattached               57.21  10 
 41 Bassett, James            18 Unattached               57.39   5 
 42 Thompson, Andrew          17 Unattached               57.46   4 
 43 Tomko, Harrison           17 Unattached               57.69   5 
 44 Lindsay, Shane            16 Mountain Vie             57.85   9 
 45 Maroney, Garren           16 Predator Spe             58.29   8 
 46 Karbon, Blake             17 CO Flyers                58.45   4 
 47 Kembel, Hayden            18 Mountain Vie             58.76   7 
 48 Higgins, Walker           18 Mead Track &             58.96   7 
 49 Sims, Michael             19 Unattached               59.32   6 
 50 Urmann, Corbin            17 Unattached               59.76   8 
 51 Crum, Kaleb               18 Unattached               59.90  11 
 52 Runco, Nicholas           16 Unattached             1:00.06   6 
 53 Crawford, Kyle            17 Ric Rojas Ru           1:00.48   8 
 54 Hermanstorfer, Samuel     18 Predator Spe           1:00.67   8 
 55 Watson, Zachary           19 Unattached             1:01.63   9 
 56 Norton, Mick              18 Unattached             1:01.68   8 
 57 Davila, Javier            17 Titans of Tr           1:02.26  11 
 58 Gates, Joseph             17 Unattached             1:03.25   7 
 59 Rogers, Jake              18 Unattached             1:04.68  10 
 60 Kunz, Patrick             16 Unattached             1:06.33   9 
 61 Sprenger, Cameron         15 Ric Rojas Ru           1:06.69   9 
 62 Hiigel, Cole              18 Unattached             1:09.70  12 
 
Men 15-19 800 Meter Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Carrese, Dominic          19 Unattached             2:00.49   1 
  2 Reasoner, Devin           19 Unattached             2:01.18   1 
  3 Riley, Noah               18 Angel Flight           2:03.22   1 
  4 Quinn, John               19 Unattached             2:05.24   1 
  5 Temple, Eric              18 Ric Rojas Ru           2:07.69   1 
  6 Burris, Brian             17 2559                   2:08.15   1 
  7 Jones, Trevor Kyle        18 Unattached             2:08.29   3 
  8 Tellez, Jacob             18 Exceler8 Clu           2:08.63   2 
  9 Marcus, Adam              17 Mountain Vie           2:09.63   2 
 10 Butcher, Justin           18 Unattached             2:09.93   1 
 11 Brevig, Mason             18 Unattached             2:10.76   2 
 12 Meadows, Jeremy           17 Exceler8 Tra           2:10.99   3 
 13 Rodriguez, Nicolas        19 Unattached             2:11.27   3 
 14 Lester, Andrew            16 Unattached             2:11.35   3 
 15 Gipprich, Nathan          16 Speed T&F              2:11.65   2 
 16 Cox, Liam                 17 Exceler8 Clu           2:12.28   2 
 17 Trimarco, Tad             16 Chaparral              2:12.64   1 
 18 Riss, Calvin              19 Roots Runnin           2:12.86   2 
 19 Mielke, Lucas             18 Unattached             2:13.60   2 
 20 Bohling, Branden          17 Angel Flight           2:16.05   4 
 21 Rudnicki, Kevin           17 Exceler8 Tra           2:16.29   4 
 22 Watson, Zachary           19 Unattached             2:16.44   3 
 23 Norman, Tanner            16 Unattached             2:16.99   2 
 24 Rudnicki, Andrew          16 Exceler8 Tra           2:17.20   3 
 25 Goldy, Steven             18 Unattached             2:17.22   5 
 26 Rogers, Jake              18 Unattached             2:17.37   5 
 27 Crum, Kaleb               18 Unattached             2:20.29   5 
 28 Franklin, Peter           18 Mountain Vie           2:20.55   2 
 29 Hinckley, Justin          18 Unattached             2:20.83   3 
 30 Crawford, Kyle            17 Ric Rojas Ru           2:21.90   3 
 31 Davis, Blake              15 Unattached             2:21.90   6 
 32 Blair, David              16 Unattached             2:22.46   3 
 33 Kuykendall, Nathan        17 Roots Runnin           2:23.00   3 
 34 Desmond, Luke             17 Fort Collins           2:23.36   1 
 35 Runco, Nicholas           16 Unattached             2:25.53   4 
 36 Vomacka, Ryan             18 Mountain Vie           2:25.84   2 
 37 Kinard, Nathan            19 Mountain Vie           2:27.23   4 
 38 Christians, Luc           17 Ric Rojas Ru           2:28.04   4 
 39 Thompson, Andrew          17 Unattached             2:30.12   4 
 40 Kopala, Tommy             16 Unattached             2:31.61   4 
 41 Hiigel, Cole              18 Unattached             2:31.64   5 
 42 Moen, Ryan                16 Unattached             2:32.12   6 
 43 Andrews, Dillon           15 Unattached             2:33.23   5 
 44 Ness, Daniel              16 Unattached             2:33.57   4 
 45 Gates, Joseph             17 Unattached             2:34.16   4 
 46 Kunz, Patrick             16 Unattached             2:36.01   4 
 47 Kennedy, Kyle             17 Unattached             2:40.23   5 
 48 Herr, Nathan              17 Unattached             2:42.22   6 
 49 Stafford, Kyle            17 Unattached             2:45.28   4 
 50 Schuemann, Samuel         15 Unattached             2:46.43   5 
 -- Rogers, Kai               17 Blazers Trac                DQ   2 
 
Men 15-19 1 Mile Run 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hamer, Eric               18 Exceler8 Tra           4:35.23   1 
  2 Brevig, Mason             18 Unattached             4:49.14   1 
  3 Doebbler, Charles         17 Unattached             4:51.30   1 
  4 Norman, Tanner            16 Unattached             4:54.32   1 
  5 Riss, Calvin              19 Roots Runnin           4:54.85   1 
  6 Rogers, Jake              18 Unattached             4:56.36   2 
  7 Walker, Dominic           18 Unattached             4:57.46   1 
  8 Maddalone, Nicholas       17 Unattached             5:02.68   1 
  9 Keen, Jacob               18 Unattached             5:03.62   3 
 10 Watson, Zachary           19 Unattached             5:05.51   1 
 11 Trimarco, Tad             16 Chaparral              5:06.22   1 
 12 Norton, Mick              18 Unattached             5:06.27   1 
 13 Dennis, Austin            18 Unattached             5:06.29   1 
 14 Goldy, Steven             18 Unattached             5:06.42   3 
 15 Blair, David              16 Unattached             5:07.57   2 
 16 Marcus, Adam              17 Mountain Vie           5:07.68   2 
 17 Johnson, Zach             19 Unattached             5:08.93   2 
 18 Lamberth, Canaan          16 Unattached             5:10.36   2 
 19 Franklin, Peter           18 Mountain Vie           5:10.40   1 
 20 Moen, Ryan                16 Unattached             5:11.27   1 
 21 Voss, Gage                15 Parker Panth           5:11.75   3 
 22 Tirpak, Quinn             18 Unattached             5:16.85   1 
 23 Davis, Blake              15 Unattached             5:17.18   3 
 24 Macdonald, Nate           17 Jaguar Track           5:21.11   3 
 25 Hiigel, Cole              18 Unattached             5:21.54   3 
 26 Barry, Cameron            16 Peregrine Tr           5:27.29   2 
 27 Matson, Ryan              15 Exceler8 Tra           5:28.01   2 
 28 Hitchens, Sam             17 Unattached             5:29.10   2 
 29 Kinard, Nathan            19 Mountain Vie           5:32.00   2 
 30 Gerome, Cole              16 Unattached             5:32.89   3 
 31 Kennedy, Kyle             17 Unattached             5:34.15   3 
 32 Carroll, Kristian         18 Zoom Track C           5:37.64   3 
 33 Kopala, Tommy             16 Unattached             5:37.79   2 
 34 Bullock, Brandon          18 Unattached             5:39.15   2 
 35 Stafford, Kyle            17 Unattached             5:41.10   2 
 36 Risner, Bryce             15 Glenwood Spr           5:41.28   2 
 37 Taskerud, Tanner          16 Peregrine Tr           5:41.55   2 
 38 Wallisch, Leland          18 Unattached             5:48.47   3 
 39 Herr, Nathan              17 Unattached             5:48.72   3 
 40 Cutright, Alex            16 Glenwood Spr           5:49.91   2 
 41 Schuemann, Samuel         15 Unattached             5:52.56   3 
 42 Rudnicki, Brendan         19 Exceler8 Tra           6:01.45   2 
 
Men 15-19 60 Meter Hurdles 15-19
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Younggreen, Ryan          18 Real Trainin              8.11   1 
  2 Stringari, Trenton        18 Speed T&F                 8.25   1 
  3 Shuman, Jay               18 Grand Valley              8.61   1 
  4 Hahn, Jacob               18 Grand Valley              8.64   1 
  5 Weller, Kaden             19 Glenwood Spr              8.66   2 
  6 Howard, Marcus            16 CO Flyers                 8.70   1 
  7 Hall, Kharon              17 Unattached                8.82   2 
  8 Feula, Tony               17 Mead Track &              8.88   2 
  9 Metzler, Monty            18 Grand Valley              8.91   1 
 10 Brannen, Jared            17 Fort Collins              9.03   2 
 11 Gravelding, Nate          18 Above the Ba              9.11   3 
 12 Saling, Joseph            18 Unattached                9.19   1 
 13 Gordley, Luke             17 Mountain Vie              9.27   3 
 14 Hanson, Matthew           18 Unattached                9.33   4 
 15 Rex, Kyle                 18 Landsharks R              9.44   4 
 16 Maroney, Garren           16 Predator Spe              9.49   2 
 17 Corliss, Dane             18 Unattached                9.51   4 
 18 Hickerson, Micah          18 Colorado Spr              9.52   4 
 19 Lenhart, Timothy          18 Mountain Vie              9.53   2 
 20 Whelan, Tavish            18 Real Trainin              9.58   2 
 21 Kembel, Nolan             17 Mountain Vie              9.74   3 
 22 Caraballo, Michael        17 Mead Track &             10.13   3 
 23 Gray, Ian                 15 Zoom Track C             10.16   3 
 24 Andrews, Dillon           15 Unattached               10.87   3 
 25 Bechtold, Nathaniel       19 Unattached               11.21   3 
 26 Sherrill, Andrew          15 Fort Collins             11.65   3 
 -- Miller, Alex              18 Speed T&F                   FS   1 
 -- Brown, Isaiah             18 Fkelitetc                   FS   2 
 -- Hennings, Devin           16 Mountain Vie                DQ   4 
 
Men 15-19 4x400 Meter Relay 15-19
===================================================================
    Team                                                 Finals  H#
===================================================================
  1 Exceler8  'A'                                       3:50.61   2 
  2 Ric Rojas Running  'A'                              4:27.56   1 
     1) Milligan, Andrew 18             2) Munson, Calvin 18              
     3) Quast, Cameron 19               4) Suarez, Stefan 17              
  3 Exceler8 Track Club  'A'                            4:28.56   1 
  4 Fort Collins Track Club  'A'                        4:35.34   1 
     1) Coburn, Bruce 18                2) Gish, Nathan 19                
     3) Forcatto, Nico 19               4) Roche, Preston 18              
  5 Ric Rojas Running  'B'                              5:10.56   1 
     1) Larabee, Brandon 15             2) Temple, Eric 18                
     3) Crawford, Kyle 17               4) Sun, Zachary 17                
  6 Mead Track & Field Club  'A'                        5:22.66   1 
     1) Parker, Patrick 19              2) Esch, Sean 18                  
     3) Feula, Tony 17                  4) Higgins, Walker 18             
  7 Fast Traxx Troupe  'A'                              5:34.40   1 
     1) Collins, Emerson 17             2) Rushing, Gerald 16             
     3) Caldwell, Jeremy 19             4) Buckner, Tromas 17             
 
Men 15-19 High Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Campbell, Austin          17 Unattached               2.00m    6-06.75 
  2 Rex, Trevor               18 Unattached               1.95m    6-04.75 
  3 Linnin, Chris             19 Predator Spe            J1.95m    6-04.75 
  4 Buckner, Tromas           17 Fast Traxx T             1.80m    5-10.75 
  5 Sneller, Hunter           19 Unattached               1.75m    5-08.75 
  6 Boykin, Miles             16 Unattached              J1.75m    5-08.75 
  7 McNulty, Dan              19 Unattached               1.70m    5-07.00 
  7 Dudley, Koby              16 Predator Spe             1.70m    5-07.00 
  9 Cutright, Alex            16 Glenwood Spr            J1.70m    5-07.00 
 10 Hahn, Bryce               16 Grand Valley             1.65m    5-05.00 
 10 Risner, Bryce             15 Glenwood Spr             1.65m    5-05.00 
 12 Gravelding, Nate          18 Above the Ba            J1.65m    5-05.00 
 13 Davis, DeWitt             17 Jaguar Track             1.55m    5-01.00 
 14 Foxworth, Cornelius       15 Montbello Ch            J1.55m    5-01.00 
 15 Hayes, Garrison           17 Unattached               1.25m    4-01.25 
 
Men 15-19 Pole Vault 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Roberts, Connor           17 Above the Ba             3.85m   12-07.50 
  2 Gravelding, Nate          18 Above the Ba             3.40m   11-01.75 
  2 Stump, Casey              17 Above the Ba             3.40m   11-01.75 
  2 Gendill, Ernest           17 Above the Ba             3.40m   11-01.75 
  5 Kidd, Logan               18 Fort Collins             3.10m   10-02.00 
  6 Hendrick, Dylan           17 Above the Ba             2.95m    9-08.00 
  7 Williams, Henry           17 Fort Collins             2.80m    9-02.25 
  7 Crane, Alexander          18 Fort Collins             2.80m    9-02.25 
 -- Smith, Matt               18 Unattached                  NH            
 -- Hansen, Devon             17 Above the Ba                NH            
 -- Kaiser, Alexander         16 Above the Ba                NH            
 
Men 15-19 Long Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Campbell, Austin          17 Unattached               6.58m   21-07.25 
  2 Limon, Elias              18 Unattached               6.33m   20-09.25 
  3 Hall, Jayce               18 Speed T&F                6.27m   20-07.00 
  4 Peters, Anthony           18 Unattached               6.26m   20-06.50 
  5 Brown, Anthony            19 CO Flyers                6.22m   20-05.00 
  6 Shuman, Jay               18 Grand Valley             6.07m   19-11.00 
  7 McDaniel, Luke            17 Unattached               5.89m   19-04.00 
  8 Saling, Joseph            18 Unattached               5.82m   19-01.25 
  9 Smith, Jordan             18 Unattached               5.78m   18-11.75 
 10 Hall, Kharon              17 Unattached               5.70m   18-08.50 
 10 Latham, Cody              19 Grand Valley             5.70m   18-08.50 
 12 Boykin, Miles             16 Unattached               5.57m   18-03.25 
 13 Metzler, Monty            18 Grand Valley             5.55m   18-02.50 
 14 Corliss, Dane             18 Unattached               5.53m   18-01.75 
 15 Rex, Trevor               18 Unattached               5.50m   18-00.50 
 16 Krauss, Eric              18 Unattached               5.43m   17-09.75 
 17 Hahn, Bryce               16 Grand Valley             5.31m   17-05.25 
 18 Boylen, Brian             18 Exceler8 Tra             5.30m   17-04.75 
 19 Bonillla, Sebastian       18 Unattached               5.22m   17-01.50 
 20 Kutnicki, Stosh           19 Titans of Tr             5.01m   16-05.25 
 21 Brake, Justin             18 Fort Collins             4.96m   16-03.25 
 22 Cathey, Jack              17 Unattached               4.95m   16-03.00 
 23 Russell, Sly              17 nitemoves tc             4.82m   15-09.75 
 24 Williams, Henry           17 Fort Collins             4.74m   15-06.75 
 25 thomas, naishon           16 mile high cu             4.72m   15-06.00 
 26 Gray, Ian                 15 Zoom Track C             4.69m   15-04.75 
 27 Doublin, Trey             15 CO Flyers                4.57m   15-00.00 
 28 Davila, Javier            17 Titans of Tr             4.51m   14-09.75 
 29 Foxworth, Cornelius       15 Montbello Ch             4.38m   14-04.50 
 30 Acker, Mark               17 Fort Collins             3.49m   11-05.50 
 
Men 15-19 Triple Jump 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Limon, Elias              18 Unattached              12.88m   42-03.25 
  2 Peters, Anthony           18 Unattached              12.52m   41-01.00 
  3 Buckner, Tromas           17 Fast Traxx T            12.13m   39-09.75 
  4 Latham, Cody              19 Grand Valley            11.78m   38-07.75 
  5 Hall, Jayce               18 Speed T&F               11.75m   38-06.75 
  5 McDaniel, Luke            17 Unattached              11.75m   38-06.75 
  7 Rex, Trevor               18 Unattached              11.74m   38-06.25 
  8 Krauss, Eric              18 Unattached              11.38m   37-04.00 
  9 Lindsay, Shane            16 Mountain Vie            10.79m   35-05.00 
 10 Tollin, Brett             17 Mountain Vie            10.63m   34-10.50 
 11 Bonillla, Sebastian       18 Unattached              10.43m   34-02.75 
 12 Cutright, Alex            16 Glenwood Spr            10.31m   33-10.00 
 13 Risner, Bryce             15 Glenwood Spr            10.09m   33-01.25 
 
Men 15-19 Shot Put 15-19
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Forrest, Justin           18 Mountain Vie            14.35m   47-01.00 
  2 Greenbaum, Michael        18 Peregrine Tr            13.15m   43-01.75 
  2 Joens, Parker             18 Unattached              13.15m   43-01.75 
  4 Sipes, Scott              18 Mountain Vie            12.64m   41-05.75 
  5 Broomfield, Charles       15 Landsharks              12.39m   40-07.75 
  6 Northway, Matthew         17 Exceler8 Clu            11.90m   39-00.50 
  7 Dack, Jacob               17 Unattached              11.87m   38-11.50 
  8 Addison, Domminick        16 Platte River            11.16m   36-07.50 
  9 Peden, Travis             19 Grand Valley            10.99m   36-00.75 
 10 Hayes, Breyton            18 Unattached               7.99m   26-02.75 
 
Men 20-100 60 Meter Dash 20-100 Open
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Kisner, Nahum             37 Unattached                7.25q  1 
  2 Fanning, Bret             28 Unattached                7.30q  1 
  3 Ingram, Sean              36 MACKTRACK EL              7.38q  2 
  4 Sterling, Mark            25 Unattached                7.41q  2 
  5 Sauzo, Paul               20 Unattached                7.67q  1 
  6 Kallander, Andy           28 MACKTRACK EL              7.93q  1 
  7 Oliver, Brian             51 Unattached                8.27q  2 
 
Men 20-100 60 Meter Dash 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Kisner, Nahum             37 Unattached                7.25  
  2 Fanning, Bret             28 Unattached                7.30  
  3 Ingram, Sean              36 MACKTRACK EL              7.38  
  4 Sterling, Mark            25 Unattached                7.41  
  5 Sauzo, Paul               20 Unattached                7.67  
  6 Kallander, Andy           28 MACKTRACK EL              7.93  
  7 Oliver, Brian             51 Unattached                8.27  
 
Men 20-100 200 Meter Dash 20-100 Open
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fanning, Bret             28 Unattached               23.73   1 
  2 Sterling, Mark            25 Unattached               24.01   1 
  3 Sauzo, Paul               20 Unattached               24.95   1 
  4 Amador, Bryant            41 Fkelitetc                25.31   2 
  5 Oliver, Brian             51 Unattached               26.52   1 
 
Men 20-100 400 Meter Run 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kallander, Andy           28 MACKTRACK EL             58.56  
  2 Gilbert, James            53 Ric Rojas Ru           1:03.10  
 
Men 20-100 800 Meter Run 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pack, Quinn               39 Pack Leader            2:16.04  
  2 Sibley, Raymond           61 Unattached             3:20.71  
 
Men 20-100 60 Meter Hurdles 20-100 Open
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Harrison, Malcolm         25 Fkelitetc                 8.43  
 
Men 20-105 High Jump 20-100 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Oliver, Brian             51 Unattached               1.55m    5-01.00 
 
Men 20-100 Pole Vault 20-100 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Davies, Kurt              36 Fort Collins             4.45m   14-07.25 
  2 Niemann, Ben              25 Above the Ba             4.30m   14-01.25 
  3 Crowe, Alastair           20 Above the Ba             3.85m   12-07.50 
  4 Harmon, William           20 Unattached               3.40m   11-01.75 
  5 Miller, Jeff              42 Unattached               2.35m    7-08.50 
 -- Anderson, Carson          20 Above the Ba                NH            
 
Men 20-105 Shot Put 20-100 Open
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals           
==========================================================================
  1 Mizer, Ray                62 Unattached               8.46m   27-09.25