Licensed to USATF Youth Athletics Colorado - Association License
                                        HY-TEK's Meet Manager 1/6/2014 09:31 PM
                   2014 USATF Colorado All Comer - 1/4/2014                    
                                January 4, 2014                                
                               Boulder, Colorado                               
                                    Results                                    
 
60 Meter Dash 10 & Under Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Mundell, Ashlyn            9 Unattached                9.28   1 
  2 Freelon, Kilah            10 nitemoves Tr              9.64   1 
  3 Patterson, Nina           10 Denver Light              9.76   3 
  4 Jones, Alison             10 Colorado Spr              9.77   2 
  5 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly              9.84   1 
  6 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL              9.92   4 
  6 Adams, Symone             10 Unattached                9.92   1 
  8 Szuch, Alayna             10 Unattached                9.94   3 
  9 Ephrim, Justice            9 Denver Light              9.95   2 
 10 Coffey, Avery              9 32-Co-Parker             10.01   4 
 11 BrunoMunn, Zaniya          9 Colorado Spr             10.08   2 
 12 Dotson, Alaya             10 Denver Light             10.11   2 
 13 Everett, Janise           10 Colorado Spr             10.16   3 
 14 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr             10.19   4 
 15 Northrup, Kimora           9 Real Trainin             10.31   3 
 16 Henshaw, Payton            9 Colorado Spr             10.35   4 
 17 Lee, Atalia                9 Burn IT UP               10.40   1 
 18 Rimpson, Mykah             8 nitemoves Tr             10.90   1 
 19 Rimpson, Makynzie          8 nitemoves Tr             10.93   1 
 20 Pace, Jada                 8 Denver Light             11.05   3 
 21 Hurd, Amaiah               9 nitemoves Tr             11.08   2 
 22 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             11.12   2 
 23 Honeycutt, Madisyn         7 Denver Light             11.32   3 
 24 Allen, Ka'myyoah           7 Blazers Trac             11.48   2 
 25 Henriques, Eliana          7 Real Trainin             11.79   1 
 26 Dumas, Kniyah              7 Blazers Trac             11.87   4 
 27 Willson, Samantha         10 Sterling Qui             13.08   3 
 28 Bell, Brooklyn             8 Denver Light             13.49   4 
 29 Calderon, McKenzie         6 Unattached               13.65   4 
 
300 Meter Run 10 & Under Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jones, Alison             10 Colorado Spr             52.24   9 
  2 Freelon, Kilah            10 nitemoves Tr             54.78   5 
  3 Northrup, Kimora           9 Real Trainin             55.11   3 
  4 Mundell, Ashlyn            9 Unattached               55.13   1 
  5 Everett, Janise           10 Colorado Spr             55.87   3 
  6 Adams, Symone             10 Unattached               57.15   1 
  7 Henriques, Malia           9 Real Trainin             57.95   8 
  8 Lee, Atalia                9 Burn IT UP               58.15   1 
  9 Patterson, Nina           10 Denver Light             59.25   7 
 10 BrunoMunn, Zaniya          9 Colorado Spr             59.70   8 
 11 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker           1:00.22  10 
 12 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr           1:00.94   6 
 13 Barnett, NaQua             9 Denver Light           1:01.10   4 
 14 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly           1:01.53   4 
 15 Ephrim, Justice            9 Denver Light           1:01.67   2 
 16 Henshaw, Payton            9 Colorado Spr           1:03.46   6 
 17 Allen, Ka'myyoah           7 Blazers Trac           1:04.09   2 
 18 Rimpson, Makynzie          8 nitemoves Tr           1:06.15   5 
 19 Dumas, Kniyah              7 Blazers Trac           1:07.10   3 
 20 Henriques, Eliana          7 Real Trainin           1:07.57   2 
 21 Pace, Jada                 8 Denver Light           1:09.07   7 
 22 Dotson, Alaya             10 Denver Light           1:09.18   5 
 23 Rimpson, Mykah             8 nitemoves Tr           1:09.19   9 
 24 Honeycutt, Madisyn         7 Denver Light           1:13.13   4 
 25 Barnett, NyKira            7 Denver Light           1:15.18   8 
 26 Bell, Brooklyn             8 Denver Light           1:41.46   6 
 
600 Meter Run 10 & Under Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Henriques, Malia           9 Real Trainin           2:17.74  
  2 Allen, Ka'myyoah           7 Blazers Trac           2:27.66  
  3 Dumas, Kniyah              7 Blazers Trac           2:36.44  
  4 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL           2:41.92  
 
1500 Meter Run 10 & Under Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Szuch, Alayna             10 Unattached             5:17.68  
 
High Jump 10 & Under G 10 & Under Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
 -- Willson, Samantha         10 Sterling Qui                NH  
 
Long Jump 10 & Under Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Freelon, Kilah            10 nitemoves Tr             3.44m  
  2 Doublin, Trinity          10 Colorado Fly             2.98m  
  3 Turpin, Hannah             9 Colorado Spr             2.89m  
  4 Adams, Symone             10 Unattached               2.83m  
  5 Henriques, Malia           9 Real Trainin             2.48m  
  6 Willson, Samantha         10 Sterling Qui             2.25m  
  7 Thomas, Genesis           10 MACKTRACK EL             2.10m  
  8 Henriques, Eliana          7 Real Trainin             1.89m  
  9 Thompson, Sky              8 32-Co-Parker             1.85m  
 
60 Meter Dash 11-12 Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker              8.85   2 
  2 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker              9.15   1 
  3 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly              9.18   1 
  4 Turney, Avery             11 Zoom Track C              9.21   1 
  5 Martin, Jaliah            11 Burn IT UP                9.21   1 
  6 Huntsinger, Cadence       11 Unattached                9.30   1 
  7 Branch, Lena              12 Silverback T              9.33   1 
  8 Strasser, Jadelynn        11 Centennial T              9.56   2 
 
300 Meter Run 11-12 Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Coffey, Preslie           12 32-Co-Parker             48.96   2 
  2 Peisner, Camille          11 32-Co-Parker             52.70   1 
  3 Martin, Jaliah            11 Burn IT UP               54.24   2 
  4 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly             54.41   3 
  5 Gilfillan, Delaney        11 Unattached               57.80   2 
  6 Pace, Jazmine             11 Denver Light             59.79   3 
 
600 Meter Run 11-12 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             2:16.84  
 
1500 Meter Run 11-12 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Geldean, Riley            12 Unattached             5:19.19  
  2 Hickey, Cassidy           11 Unattached             5:53.51  
  3 James, Taylor             11 Ric Rojas Ru           5:54.37  
  4 Gilfillan, Delaney        11 Unattached             6:04.67  
 
High Jump 11-12 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Turney, Avery             11 Zoom Track C             1.25m  
 
Long Jump 11-12 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Huntsinger, Cadence       11 Unattached               3.77m  
  2 Branch, Lena              12 Silverback T             3.55m  
  3 Bryant, Jordan            11 Colorado Fly             3.49m  
  4 Strasser, Jadelynn        11 Centennial T             3.10m  
 -- Foster, Klohe             11 Fast Traxx T                ND  
 
60 Meter Dash 13-14 Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Minor, Arria              13 Denver Light              7.96   2 
  2 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste              7.99   1 
  3 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly              8.13   2 
  4 Sloan, Emily              14 Unattached                8.14   1 
  5 Williams, Madison         14 Fort Collins              8.17   1 
  6 McCrimmon, Anyiah         14 MACKTRACK EL              8.18   3 
  7 Grenardo, Olivia          14 Zoom Track C              8.39   3 
  8 Wilson, Juliyah           14 nitemoves Tr              8.41   1 
  9 Morales, Myia             13 Epic Track C              8.47   2 
  9 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL              8.47   2 
 11 Peterson, Shannon         14 Epic Track C              8.56   3 
 12 Hadley, Kyndall           14 Colorado Ste              8.59   1 
 13 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C              8.78   3 
 14 Norman, TyJae             14 Colorado Ste              8.82   1 
 15 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste              8.83   1 
 16 Haggans, Vanessa          13 Ric Rojas Ru              8.88   1 
 17 Walker, BreZhane          14 Centennial T              8.89   3 
 18 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL              9.29   2 
 19 Willis, Kayla             14 Colorado Fly              9.57   3 
 20 Willson, Brianna          13 Sterling Qui             10.12   2 
 21 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             10.47   2 
 
300 Meter Run 13-14 Girls
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Minor, Arria              13 Denver Light             41.34   6 
  2 Sloan, Emily              14 Unattached               43.22   6 
  3 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste             44.75   1 
  4 Wilson, Juliyah           14 nitemoves Tr             45.33   2 
  5 Hall, Anna                13 Zoom Track C             45.41   2 
  6 Moore, Elizabeth          14 Ric Rojas Ru             46.81   3 
  7 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste             47.57   2 
  8 Walker, BreZhane          14 Centennial T             47.61   3 
  9 Hadley, Kyndall           14 Colorado Ste             47.91   1 
 10 Norman, TyJae             14 Colorado Ste             48.93   1 
 11 Cox, Lauren               13 Fkelite                  50.34   4 
 12 Lewis, Halie              13 Centennial T             50.86   4 
 13 Haggans, Vanessa          13 Ric Rojas Ru             51.03   3 
 14 Amador, Aspen             13 Fkelite                  51.41   4 
 15 Spangler, Mary            13 Colorado Spr             52.30   5 
 16 Seelye, Genessa           13 Colorado Spr             52.31   5 
 17 Brown, Dayana             13 Colorado Fly             58.14   5 
 
1500 Meter Run 13-14 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gardner, Amelia           14 Denver Light           5:58.41  
 
60 Meter Hurdles 13-14 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Paris, Jaiden             14 Colorado Fly              9.37  
  2 Moore, Elizabeth          14 Ric Rojas Ru             11.64  
 
High Jump 13-14 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hall, Anna                13 Zoom Track C             1.40m  
  2 Fuller, Calista           13 Unattached               1.25m  
  2 Scheckel, Chlatille       15 Unattached               1.25m  
  4 Willson, Brianna          13 Sterling Qui             1.05m  
 
Long Jump 13-14 Girls
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Williams, Madison         14 Fort Collins             4.99m  
  1 Lewis, Dawnielle          14 Colorado Ste             4.99m  
  3 Peterson, Shannon         14 Epic Track C             4.84m  
  4 Grenardo, Olivia          14 Zoom Track C             4.48m  
  5 Morales, Myia             13 Epic Track C             4.43m  
  6 Gomez, Caelyn             13 Epic Track C             4.06m  
  7 Wilson, Amor-Leigh        13 MACKTRACK EL             3.74m  
  8 Gayles, Makiya            13 Colorado Ste             3.45m  
  9 Brown, Dayana             13 Colorado Fly             3.36m  
 10 Lewis, Halie              13 Centennial T             3.20m  
 11 Willson, Brianna          13 Sterling Qui             3.18m  
 12 Felix-Harrison, Alyssa    13 MACKTRACK EL             3.14m  
 13 Goldy, Morgan             13 Centennial T             3.00m  
 14 Fernandez, Kali           14 Epic Track C             2.74m  
 -- Hall, Sa'Mya              14 Colorado Spr                ND  
 
60 Meter Dash 15-19 (High School) Women
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Cox, Alexei               18 Angel Flight              7.72q  2 
  2 Yon, Shayna               17 Fkelite                   7.73q  3 
  3 Groce, Alexandria         17 Angel Flight              7.88q  4 
  4 Groce, Alexis             17 Angel Flight              7.91q  6 
  5 Howie, Mackenzie          18 Speed T&F                 7.93q  1 
  6 Koopman, Audra            15 Fort Collins              7.94q  7 
  7 Ayre-Perry, Alivia        18 Fort Collins              7.97q  2 
  8 Baron, Heide              16 Speed T&F                 7.99q  5 
  9 Stanley, Daisha           18 Angel Flight              8.01   5 
 10 Miller, Payton            18 Fkelite                   8.03   8 
 11 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly              8.05   6 
 12 Baron, Madelyn            18 Speed T&F                 8.07   2 
 13 Evans, Maya               15 Colorado Ste              8.08   9 
 14 Storey, Marissa           18 Penguins XC               8.28   1 
 15 Briggs, Aliyah            18 Angel Flight              8.32   3 
 16 McClendon, Jordan         18 Angel Flight              8.36   6 
 17 Bess, Stephanie           18 Angel Flight              8.38  10 
 18 Hough, Rachel             18 Speed T&F                 8.39  10 
 19 Buschy, Taylor            18 Fort Collins              8.39   5 
 20 Harvey, Amelia            17 Speed T&F                 8.41   9 
 21 Paul, Carly               18 Fort Collins              8.42   4 
 22 Hegg, Jamie               15 Ric Rojas Ru              8.43   8 
 23 Swain, Ally               15 32-Co-Parker              8.44   8 
 24 White, Erika              17 Epic Track C              8.45   8 
 25 Hart, Allie               18 Angel Flight              8.49   4 
 26 Cumber, Karli             18 Colorado Fly              8.51   8 
 27 Sleeth, Jordan            17 Fort Collins              8.51   1 
 28 Kirk, Dana                17 Speed T&F                 8.52   4 
 29 Peterson, Kimberly        19 Angel Flight              8.55   9 
 30 Coombe, Victoria          17 Centennial T              8.55   3 
 31 Harris, Josie             18 Unattached                8.57   9 
 32 Bradley, Caitlyn          15 Speed T&F                 8.58   1 
 33 Sharpe, Rachel            17 Real Trainin              8.60   6 
 34 LeBlanc, Takyra           17 Unattached                8.64   3 
 35 Sharpe, Lauren            17 Real Trainin              8.66  10 
 36 Bourn, Macy               15 Mead Track &              8.70   3 
 37 Storey, Sarah             16 Penguins XC               8.71   4 
 38 Gomez, Kiana              17 Epic Track C              8.74   7 
 39 Schoneman, Emily          18 Real Trainin              8.76   7 
 40 Davidson, Alexandra       17 Speed T&F                 8.76   3 
 41 Lee, Camilla              16 Mead Track &              8.77  10 
 42 Peterson, Chloe           15 Angel Flight              8.78   7 
 43 Saffy, Jordyn             15 Epic Track C              8.79   9 
 44 Morrison, Eva             18 Fort Collins              8.85   4 
 45 Perry, Olivia             17 Unattached                8.92   7 
 46 Morgan, Hali              17 Colorado Fly              8.96   5 
 47 Schiel, Janae             17 Fort Collins              8.96   8 
 48 Ruth, Claire              18 Speed T&F                 8.96   6 
 49 Perry-Mazion, Shakym      16 Colorado Fly              9.00   7 
 50 Casey, Gabrielle          17 Real Trainin              9.02   6 
 51 Ryan, Amber               15 Epic Track C              9.07   5 
 52 Fielding, Myracle         15 Epic Track C              9.12   1 
 53 Shafer, London            18 Fort Collins              9.17   2 
 54 Sweeten, Akilah           15 Colorado Spr              9.21   1 
 55 Wirth, Lindsey            16 Mead Track &              9.25  10 
 56 Lucas, Asiza              19 Fort Collins              9.47  10 
 57 Hill, Andrea              15 Unattached                9.64   9 
 58 Larkins, Savannah         15 Epic Track C              9.67   8 
 59 McGrath, Stevie           17 Silverback T              9.76   5 
 60 Whelan, Maddie            17 Real Trainin              9.78  10 
 61 Barker, Charlotte         15 Unattached                9.91   1 
 
60 Meter Dash 15-19 (High School) Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Yon, Shayna               17 Fkelite                   7.66  
  2 Cox, Alexei               18 Angel Flight              7.68  
  3 Groce, Alexis             17 Angel Flight              7.75  
  4 Koopman, Audra            15 Fort Collins              7.89  
  5 Ayre-Perry, Alivia        18 Fort Collins              7.91  
  6 Groce, Alexandria         17 Angel Flight              7.92  
  7 Howie, Mackenzie          18 Speed T&F                 7.95  
  8 Baron, Heide              16 Speed T&F                 8.04  
 
300 Meter Run 15-19 (High School) Women
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Taurchini, Alicia         19 Unattached               41.38   2 
  2 Lester, Carly             18 Fort Collins             41.53   2 
  3 Howie, Mackenzie          18 Speed T&F                41.70   1 
  4 Baron, Heide              16 Speed T&F                43.04   3 
  5 Hough, Rachel             18 Speed T&F                43.26   3 
  6 Buschy, Taylor            18 Fort Collins             43.55   2 
  7 Baron, Madelyn            18 Speed T&F                43.74   5 
  8 Lu, Morgan                18 Mead Track &             44.73  17 
  9 Zeman, Shea               17 Box State FI             45.71  10 
 10 Maloney, Shannon          17 Cohipac Trac             45.77  15 
 11 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly             46.03   6 
 12 Koopman, Audra            15 Fort Collins             46.09   4 
 13 Hayes, Bri                18 Box State FI             46.58  12 
 14 Evans, Maya               15 Colorado Ste             46.66   1 
 15 Bradley, Caitlyn          15 Speed T&F                46.69  10 
 16 Sharpe, Rachel            17 Real Trainin             47.11  18 
 17 Sharpe, Lauren            17 Real Trainin             47.21  13 
 18 Gallegos, Miranda         18 Cohipac Trac             47.40  12 
 19 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins             47.45   3 
 20 Ruth, Claire              18 Speed T&F                48.64   8 
 21 Mars, Shyla               17 Unattached               48.79   7 
 22 Storey, Marissa           18 Penguins XC              48.87  16 
 23 Ganados, Bianca           19 Unattached               48.90   8 
 24 Razma, Gabriele           18 Cohipac Trac             49.35  11 
 25 Morgan, Hali              17 Colorado Fly             49.99  17 
 26 McDaniel, Makayla         17 Mead Track &             50.21  15 
 27 Davidson, Alexandra       17 Speed T&F                50.40  17 
 28 LeBlanc, Takyra           17 Unattached               50.47   4 
 29 Swain, Ally               15 32-Co-Parker             50.47  15 
 30 Casey, Gabrielle          17 Real Trainin             50.57  16 
 31 Schoneman, Emily          18 Real Trainin             50.66  12 
 32 Kirk, Dana                17 Speed T&F                51.14  13 
 33 Stocker, Amarie           17 Fort Collins             51.61   6 
 34 Perry-Mazion, Shakym      16 Colorado Fly             51.98  10 
 35 Shafer, London            18 Fort Collins             52.20   5 
 36 Sweeten, Akilah           15 Colorado Spr             52.49   9 
 37 Hill, Andrea              15 Unattached               54.68  19 
 38 Whelan, Maddie            17 Real Trainin             56.23  18 
 39 McGrath, Stevie           17 Silverback T             58.54  16 
 40 Poliafico, Laren          15 Centennial T             59.52   9 
 
600 Meter Run 15-19 (High School) Women
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Miller, Payton            18 Fkelite                1:38.49   1 
  2 Taurchini, Alicia         19 Unattached             1:40.99   1 
  3 Gilfillan, Darby          18 Unattached             1:42.10   1 
  4 Gallegos, Emily           16 Unattached             1:49.63   1 
  5 Maloney, Shannon          17 Cohipac Trac           1:51.05   2 
  6 Ganados, Bianca           19 Unattached             1:51.61   1 
  7 Lyons, Katie              18 Unattached             1:54.43   2 
  8 Polson, Madison           16 Mead Track &           2:01.74   2 
  9 McFarland, Maya           17 Mead Track &           2:03.75   3 
 10 Swain, Ally               15 32-Co-Parker           2:04.92   2 
 
1500 Meter Run 15-19 (High School) Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gallegos, Emily           16 Unattached             5:30.34  
  2 Kleven, Jessica           18 Unattached             5:34.69  
  3 DePinto, Ciara            16 Unattached             6:05.59  
  4 Burrow, Christina         15 Mead Track &           6:16.75  
  5 Barker, Charlotte         15 Unattached             6:20.19  
 
60 Meter Hurdles 15-19 (High School) Women
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hall, Dior                18 Fkelite                   8.11   1 
  2 Lester, Carly             18 Fort Collins              9.02   1 
  3 Paul, Carly               18 Fort Collins              9.04   1 
  4 Doublin, Khayla           17 Colorado Fly              9.15   1 
  5 Cumber, Karli             18 Colorado Fly              9.22   1 
  6 Harris, Jaida             16 Angel Flight              9.58   1 
  7 Coombe, Victoria          17 Centennial T              9.59   3 
  8 Gomez, Kiana              17 Epic Track C              9.74   3 
  9 Kirk, Dana                17 Speed T&F                 9.81   2 
 10 Mead, Morgan              17 Angel Flight              9.85   1 
 11 Smith, T'Ana              18 Gazelle Spri             10.05   2 
 12 Schiel, Janae             17 Fort Collins             10.34   2 
 13 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins             10.64   2 
 14 Casey, Gabrielle          17 Real Trainin             10.82   3 
 15 Jones, Heather            18 Unattached               11.35   3 
 16 Whelan, Maddie            17 Real Trainin             11.37   2 
 17 Storey, Sarah             16 Penguins XC              12.05   2 
 18 Poliafico, Laren          15 Centennial T             13.82   3 
 
High Jump 15-19 (High School) Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ellis, Katelyn            18 Epic Track C             1.55m  
  2 Morrison, Eva             18 Fort Collins             1.45m  
  3 Wirth, Lindsey            16 Mead Track &             1.40m  
  4 White, Erika              17 Epic Track C            J1.40m  
 -- Ryan, Amber               15 Epic Track C                NH  
 
Long Jump 15-19 (High School) Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Evans, Maya               15 Colorado Ste             5.30m  
  2 Bess, Stephanie           18 Angel Flight             5.20m  
  3 McClendon, Jordan         18 Angel Flight             5.10m  
  3 Koopman, Audra            15 Fort Collins             5.10m  
  5 Harvey, Amelia            17 Speed T&F                4.92m  
  6 Mead, Morgan              17 Angel Flight             4.80m  
  7 Divich, Dakota            17 Speed T&F                4.74m  
  7 Kroboth, Lindsey          18 Fort Collins             4.74m  
  9 Peterson, Kimberly        19 Angel Flight             4.72m  
 10 White, Erika              17 Epic Track C             4.65m  
 11 Gallegos, Miranda         18 Cohipac Trac             4.62m  
 12 Morrison, Eva             18 Fort Collins             4.52m  
 13 Stocker, Amarie           17 Fort Collins             4.37m  
 14 Clowdis, Angelica         16 Sterling Qui             4.33m  
 14 Peterson, Chloe           15 Angel Flight             4.33m  
 16 Razma, Gabriele           18 Cohipac Trac             4.31m  
 17 Zeman, Shea               17 Box State FI             4.27m  
 18 Schiel, Janae             17 Fort Collins             4.22m  
 19 Harris, Jaida             16 Angel Flight             4.19m  
 20 Fielding, Myracle         15 Epic Track C             4.11m  
 21 Saffy, Jordyn             15 Epic Track C             4.07m  
 22 Larkins, Savannah         15 Epic Track C             3.79m  
 23 Morgan, Hali              17 Colorado Fly             3.73m  
 24 McGrath, Stevie           17 Silverback T             3.38m  
 25 Perry-Mazion, Shakym      16 Colorado Fly             3.33m  
 
Triple Jump 15-19 (High School) Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Divich, Dakota            17 Speed T&F               10.55m  
  2 Harvey, Amelia            17 Speed T&F               10.40m  
  3 Razma, Gabriele           18 Cohipac Trac            10.25m  
  4 Gomez, Kiana              17 Epic Track C             9.49m  
  5 Lee, Camilla              16 Mead Track &             9.33m  
  6 Larkins, Savannah         15 Epic Track C             8.50m  
  7 Clowdis, Angelica         16 Sterling Qui             8.43m  
 
Shot Put 15-19 (High School) Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Thomas, Nina              17 mile high cu            11.51m  
  2 Music, Bryanna            19 Unattached              11.09m  
  3 Morrison, Eva             18 Fort Collins             9.09m  
  4 Willson, Mariah           17 Sterling Qui             6.06m  
 
60 Meter Dash Open/Master 20-105 Open/Masters Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hardiway, Kory            28 Angel Flight              7.69  
  2 Reed, LaDonna             39 Unattached                8.87  
  3 Nicoletti, Catherine      63 Unattached                9.86  
 
1500 Meter Run 20-105 Open/Masters Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Waller, Ruth              30 Unattached             4:57.05  
 
60 Meter Hurdles 20-105 Open/Masters Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hardiway, Kory            28 Angel Flight              8.57  
 
Long Jump 20-105 Open/Masters Women
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Reed, LaDonna             39 Unattached               4.60m  
 
60 Meter Dash 10 & Under Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Brown, Kaseem             10 Colorado Fly              9.01   1 
  2 Honeycutt, Marcellus       9 Denver Light              9.33   2 
  3 Martinez, Ethan           10 Unattached                9.41   1 
  4 Sacha, Doren               9 Unattached                9.55   1 
  5 Yarmul, Dylan             10 Unattached                9.71   2 
  6 Brown, Diontae            10 Colorado Fly              9.76   1 
  7 James, Khamari             9 Denver Light              9.97   1 
  8 Freelon, Steve             8 nitemoves Tr             10.05   1 
  9 Dillas, Savoy             10 Denver Light             10.20   1 
 10 Koonce, Carl               9 Colorado Fly             10.22   1 
 11 Anderson, Emmit            9 Real Trainin             10.58   2 
 12 Pack, Quinn                9 Centennial T             11.26   2 
 13 Branch, Isaac              8 Silverback T             11.28   2 
 14 Adams, Marcus              8 Zoom Track C             11.36   2 
 
300 Meter Run 10 & Under Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Strasser, Trenton         10 Centennial T             51.58   3 
  2 Brown, Kaseem             10 Colorado Fly             52.34   1 
  3 Honeycutt, Marcellus       9 Denver Light             52.37   1 
  4 James, Khamari             9 Denver Light             52.75   3 
  5 Dillas, Savoy             10 Denver Light             57.70   2 
  6 Brown, Diontae            10 Colorado Fly             57.75   1 
  7 Ennis, Jacoby              8 Unattached               58.46   2 
  8 Yarmul, Dylan             10 Unattached             1:00.28   4 
  9 Freelon, Steve             8 nitemoves Tr           1:01.24   2 
 10 Anderson, Emmit            9 Real Trainin           1:01.60   4 
 
600 Meter Run 10 & Under Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allen, Kemar               8 Blazers Trac           2:09.09  
  2 Ennis, Jacoby              8 Unattached             2:16.74  
 
1500 Meter Run 10 & Under Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allen, Kemar               8 Blazers Trac           6:14.42  
  2 Geldean, Keegan            7 Unattached             7:01.85  
 
Long Jump 10 & Under Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, Diontae            10 Colorado Fly             3.42m  
  2 Sacha, Doren               9 Unattached               3.41m  
  3 Strasser, Trenton         10 Centennial T             3.36m  
  4 Martinez, Ethan           10 Unattached               3.25m  
  5 Yarmul, Dylan             10 Unattached               3.04m  
  6 Branch, Isaac              8 Silverback T             2.51m  
  7 Pack, Quinn                9 Centennial T             2.17m  
 -- Koonce, Carl               9 Colorado Fly                ND  
 
Shot Put 10 & Under Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pack, Quinn                9 Centennial T             5.55m  
 
60 Meter Dash 11-12 Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Shouse-Spangenberg, Caid  12 Unattached-S              8.72   1 
  2 Pepper, David             12 MACKTRACK EL              8.76   2 
  3 Anderson, Gregory         11 Real Trainin              8.76   2 
  4 Reardon, Matthew          12 Fort Collins              8.82   1 
  5 Williams, Isiah           12 Colorado Fly              8.85   1 
  6 Dever, Jochim             12 Colorado Fly              8.91   1 
  7 Calderon, Caden           11 Zoom Track C              9.29   1 
  8 Lippold, Tanner           11 32-Co-Parker              9.57   2 
  9 Szuch, Colin              12 Unattached                9.59   2 
 10 Tamborra, Jens            12 32-Co-Parker             10.11   2 
 11 Parker, Daniel            12 Centennial T             10.16   2 
 12 Griffin, Orion            11 Fort Collins             12.34   1 
 13 Willson, Ethan            11 Sterling Qui             14.76   2 
 
300 Meter Run 11-12 Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Anderson, Gregory         11 Real Trainin             47.57   2 
  2 Gilfillan, Tommy          12 Unattached               48.04   1 
  3 Spears, Connor            11 Colorado Spr             48.24   2 
  4 Williams, Isiah           12 Colorado Fly             49.08   1 
  5 Dever, Jochim             12 Colorado Fly             51.05   3 
  6 Lippold, Tanner           11 32-Co-Parker             51.48   3 
  7 Calderon, Caden           11 Zoom Track C             51.75   1 
  8 Welch, Charlie            12 Denver Light             52.37   4 
  9 Tamborra, Jens            12 32-Co-Parker             56.45   3 
 
600 Meter Run 11-12 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pepper, David             12 MACKTRACK EL           2:00.69  
  2 Gilfillan, Tommy          12 Unattached             2:02.07  
  3 Kotowski, William         12 Denver Light           2:06.34  
  4 Calderon, Caden           11 Zoom Track C           2:13.59  
  5 Tamborra, Jens            12 32-Co-Parker           2:13.82  
 
1500 Meter Run 11-12 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Szuch, Colin              12 Unattached             5:41.75  
  2 Kotowski, William         12 Denver Light           5:43.73  
  3 Tabin, Adrian             11 Fort Collins           5:54.71  
 
60 Meter Hurdles 11-12 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             10.87  
  2 Parker, Daniel            12 Centennial T             11.85  
 
High Jump 11-12 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
 -- Willson, Ethan            11 Sterling Qui                NH  
 -- Griffin, Orion            11 Fort Collins                NH  
 
Long Jump 11-12 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Reardon, Matthew          12 Fort Collins             4.06m  
  2 Anderson, Gregory         11 Real Trainin             4.00m  
  3 Pepper, David             12 MACKTRACK EL             3.96m  
  4 Lippold, Tanner           11 32-Co-Parker             3.88m  
  5 Dever, Jochim             12 Colorado Fly             3.86m  
  6 Griffin, Orion            11 Fort Collins             2.44m  
  7 Willson, Ethan            11 Sterling Qui             1.85m  
 -- Spears, Connor            11 Colorado Spr                ND  
 -- Williams, Isiah           12 Colorado Fly                ND  
 
60 Meter Dash 13-14 Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Gray, Ian                 14 Zoom Track C              8.46   1 
  2 Cozart, Darius            14 mile high cu              8.49   2 
  3 Gordon, Zion              13 Fkelite                   8.50   1 
  4 Parsons, Bryce            13 32-Co-Parker              8.74   2 
  5 Ellenwood, Bailey         13 Epic Track C              8.80   1 
  6 Acker, Evan               13 Fort Collins              8.82   1 
  7 Turner, Aaron             14 Burn IT UP                8.96   1 
  8 Mayes, Teagan             13 Fort Collins              9.16   1 
 
300 Meter Run 13-14 Boys
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Cozart, Darius            14 mile high cu             43.82   2 
  2 Doublin, Trey             14 Colorado Fly             45.80   3 
  3 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             46.88   3 
  4 Acker, Evan               13 Fort Collins             47.99   1 
  5 Parsons, Bryce            13 32-Co-Parker             48.28   2 
  6 Turner, Aaron             14 Burn IT UP               49.53   1 
  7 Ellenwood, Bailey         13 Epic Track C             52.46   3 
  8 Mayes, Teagan             13 Fort Collins             54.03   1 
 
600 Meter Run 13-14 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Juarez, Isaias            14 MACKTRACK EL           1:48.34  
  2 Addison, Chase            13 platte river           2:02.11  
 
60 Meter Hurdles 13-14 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             10.81  
  2 Harris, Cameron           13 Epic Track C             11.30  
 
High Jump 13-14 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Harris, Cameron           13 Epic Track C             1.30m  
  2 Gartner, Tyce             14 Fort Collins             1.25m  
 
Long Jump 13-14 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gray, Ian                 14 Zoom Track C             4.66m  
  2 Harris, Cameron           13 Epic Track C             4.30m  
  3 Ellenwood, Bailey         13 Epic Track C             3.86m  
  4 Gartner, Tyce             14 Fort Collins             3.79m  
 
Shot Put 13-14 Boys
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Grant-cobb, Reese         14 mile high cu             8.06m  
 
60 Meter Dash 15-19 (High School) Men
===================================================================
    Name                     Age Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 McClanahan, Kevin         19 Ric Rojas Ru              7.11q  9 
  2 Bradberry, Andrew         18 Fort Collins              7.15q  7 
  3 Cook, Trevor              16 Angel Flight              7.19q  4 
  4 Ragin, Aaron              18 Real Trainin              7.27q  1 
  5 Ransome, Brad             19 Unattached                7.33q  8 
  6 Turnage, Connor           18 Unattached                7.34q  6 
  7 Martin, Jalen             16 Burn IT UP                7.35q  9 
  8 Forcatto, Nico            18 Fort Collins              7.36q  8 
  9 Long, Trevin              18 Fort Collins              7.41   4 
 10 Munson, Calvin            17 Ric Rojas Ru              7.41   9 
 11 McAlester, Steven         18 Burn IT UP                7.43   5 
 12 Thies, Joel               19 Pure Speed T              7.43   3 
 13 Younggreen, Ryan          17 Box State FI              7.43   4 
 14 Willoughby, Noah          17 Centennial T              7.44   6 
 15 Sweeten, Ron              19 Speed T&F                 7.44   3 
 16 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP                7.46   8 
 17 Tillis, Deris             18 Gazelle Spri              7.47   2 
 18 Jones, James              18 Unattached                7.48   7 
 19 Brown, Anthony            18 Colorado Fly              7.50   9 
 20 Wagner, Zane              19 Fort Collins              7.51   9 
 21 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL              7.54   4 
 22 Bond, Jamil               18 Unattached                7.55   5 
 23 Noterman, Elijah          19 Real Trainin              7.57   4 
 24 Cumber, Christian         16 Centennial T              7.59   7 
 25 Perez, Darian             19 Unattached                7.64   6 
 26 Krier, Brandon            16 Gazelle Spri              7.66   1 
 27 Whelan, Tavish            17 Real Trainin              7.72   6 
 28 Lopez, Edward             17 Speed T&F                 7.73   6 
 29 Allen, Jordan             18 Fort Collins              7.74   8 
 30 Bolton, Noah              17 Speed T&F                 7.75   7 
 31 Darby, Benjamin           16 Speed T&F                 7.76   3 
 32 Parker, Patrick           18 Mead Track &              7.79   5 
 33 Brake, Justin             17 Fort Collins              7.80   3 
 34 Schmidt, Will             19 Unattached                7.81   2 
 35 Ortega, Shilo             17 Epic Track C              7.82   1 
 36 Shrestha, Rajat           16 Real Trainin              7.85   3 
 37 Quast, Cameron            18 Unattached                7.86   5 
 38 Lyle, Kenne               18 Unattached                7.87   9 
 39 Johnson, Matthew          18 Epic Track C              7.87   8 
 40 Lopez, W Montgomery       15 Speed T&F                 7.89   5 
 41 Weaver, Daniel            19 Fort Collins              7.91   8 
 42 Bromwell, Matthew         17 Real Trainin              7.96   7 
 43 Kortum, Austin            18 Unattached                7.96   2 
 44 Borner, Colin             18 Unattached                7.97   5 
 45 Waite, Henry              18 Unattached                7.98   7 
 46 Bassett, James            17 Unattached                8.00   4 
 47 Ritzwoller, David         19 Ric Rojas Ru              8.01   8 
 48 Howard, Marcus            15 Colorado Fly              8.03   4 
 49 Wetsch, Daniel            16 Unattached                8.15   7 
 50 Batman, Connor            18 Unattached                8.17   7 
 51 Garza, Cruz               18 Unattached                8.19   2 
 52 Menjivar, Nelson          17 Real Trainin              8.27   1 
 53 Addison, Domminick        15 platte river             10.39   9 
 
60 Meter Dash 15-19 (High School) Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 McClanahan, Kevin         19 Ric Rojas Ru              7.10  
  2 Bradberry, Andrew         18 Fort Collins              7.12  
  3 Cook, Trevor              16 Angel Flight              7.15  
  4 Ragin, Aaron              18 Real Trainin              7.20  
  5 Forcatto, Nico            18 Fort Collins              7.33  
  6 Ransome, Brad             19 Unattached                7.33  
  7 Martin, Jalen             16 Burn IT UP                7.39  
 
300 Meter Run 15-19 (High School) Men
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ragin, Aaron              18 Real Trainin             36.82   3 
  2 Forcatto, Nico            18 Fort Collins             37.58   4 
  2 Thompson, Jake            18 Pure Speed T             37.58   4 
  4 Pehkonen, Sawyer          18 Fort Collins             37.96   2 
  5 Bradberry, Andrew         18 Fort Collins             38.57   7 
  6 Wagner, Zane              19 Fort Collins             38.79  13 
  7 McAlester, Steven         18 Burn IT UP               38.84   2 
  8 Arnell, Hunter            18 Unattached               39.03   5 
  9 Lee, Ryan                 18 Unattached               39.12   5 
 10 Whelan, Tavish            17 Real Trainin             39.31  18 
 11 Schuler, Austin           18 Real Trainin             39.40   1 
 12 Long, Trevin              18 Fort Collins             39.87   8 
 13 Marcum, Justin            17 Cohipac Trac             40.22  13 
 14 Esch, Sean                17 Fort Collins             40.36   8 
 15 Martin, Jalen             16 Burn IT UP               40.55   3 
 16 Allen, Jordan             18 Fort Collins             40.74   8 
 17 Rodriguez, Zach           18 Pure Speed T             40.92   5 
 18 Willoughby, Noah          17 Centennial T             41.02  18 
 19 Bolton, Noah              17 Speed T&F                41.17   6 
 20 Lopez, Edward             17 Speed T&F                41.56  10 
 21 Shrestha, Rajat           16 Real Trainin             41.87  14 
 22 Parker, Patrick           18 Mead Track &             42.04  12 
 23 Gilbertson, Max           16 Unattached               42.11  12 
 24 Brown, Anthony            18 Colorado Fly             42.19  15 
 25 McMillan, Alastair        19 Cohipac Trac             42.44  11 
 26 Quast, Cameron            18 Unattached               42.49   7 
 27 Lopez, W Montgomery       15 Speed T&F                42.62  11 
 28 Mulkey, Garrett           18 Cohipac Trac             42.79  17 
 29 Gallegos, Coltin          15 Cohipac Trac             42.91  14 
 30 Darby, Benjamin           16 Speed T&F                43.53   3 
 31 Garza, Cruz               18 Unattached               43.57  16 
 32 Heupel, Jonathan          15 Burn IT UP               43.67   6 
 33 Hanson, Matthew           17 Unattached               43.70  10 
 34 Schneider, Trevor         16 Unattached               44.03  15 
 35 Howard, Marcus            15 Colorado Fly             44.04  16 
 36 Wetsch, Daniel            16 Unattached               44.64  18 
 37 Menjivar, Nelson          17 Real Trainin             44.82  14 
 38 Bromwell, Matthew         17 Real Trainin             45.40  17 
 39 Sims, William             18 Unattached               45.59  10 
 40 Lenston, DeJon            18 Burn IT UP               45.75   2 
 41 Wyatt, James              17 Unattached               46.06  17 
 42 Bassett, James            17 Unattached               46.40   9 
 
600 Meter Run 15-19 (High School) Men
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Petrie, Zac               18 Angel Flight           1:23.39   1 
  2 Harris, Kent              16 Fkelite                1:30.36   1 
  3 Schuler, Austin           18 Real Trainin           1:32.16   1 
  4 Esch, Sean                17 Fort Collins           1:33.18   2 
  5 Cody, Jacob               17 Unattached             1:33.93   5 
  6 Carroll, Kristian         17 Speed T&F              1:35.35   4 
  7 McMillan, Alastair        19 Cohipac Trac           1:35.81   4 
  8 Ragin, Aaron              18 Real Trainin           1:37.89   4 
  9 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL           1:39.30   5 
 10 Terry, Augustus           19 Pure Speed T           1:39.39   4 
 11 Schneider, Trevor         16 Unattached             1:40.67   5 
 12 Mulkey, Garrett           18 Cohipac Trac           1:40.73   5 
 13 Caraballo, Michael        16 Mead Track &           1:40.81   3 
 14 Amador, Jacob             15 Fkelite                1:42.81   1 
 15 Caraway, John             17 Fort Collins           1:43.20   2 
 16 Wyatt, James              17 Unattached             1:51.93   4 
 
1500 Meter Run 15-19 (High School) Men
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Meirow, Liam              19 Unattached             4:25.63   1 
  2 Compoz, Dominic           17 32-Co-Parker           4:28.42   1 
  3 Berberick, Matthew        19 Unattached             4:28.89   1 
  4 Minor, Elliot             18 Real Trainin           4:37.87   2 
  5 Anderson, Travis          18 Unattached             4:38.50   1 
  6 Schultz, Joey             19 Unattached             4:44.95   2 
  7 Walsh, Zach               17 Unattached             4:45.74   1 
  8 Cusick, Aidan             17 Unattached             4:47.19   2 
  9 Terry, Augustus           19 Pure Speed T           4:51.73   2 
 10 Norton, Mick              17 Unattached             4:55.21   2 
 11 Bohling, Branden          16 Angel Flight           5:00.35   1 
 12 Caraway, John             17 Fort Collins           5:04.84   1 
 13 Zonnefeld, Stephen        16 Fort Collins           5:05.06   1 
 
60 Meter Hurdles 15-19 (High School) Men
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Younggreen, Ryan          17 Box State FI              8.42   1 
  2 Gilbertson, Max           16 Unattached                8.76   1 
  3 Schmidt, Will             19 Unattached                9.44   1 
  4 Borner, Colin             18 Unattached                9.62   2 
  5 Whelan, Tavish            17 Real Trainin              9.64   1 
  6 Batman, Connor            18 Unattached               11.04   2 
  7 Menjivar, Nelson          17 Real Trainin             11.84   2 
 
4x200 Meter Relay 15-19 (High School) Men
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Pure Speed TC  'A'                                  1:41.59  
     1) Thompson, Jake 18               2) John, Brandon 19               
     3) Thies, Joel 19                  4) Rodriguez, Zach 18             
 
High Jump 15-19 (High School) Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rex, Trevor               17 Unattached               1.98m  
  2 Lamp, Gavin               19 Unattached               1.90m  
  3 Johnson, Matthew          18 Epic Track C             1.85m  
  4 Whalen, Jack              15 Centennial T             1.75m  
  5 Lyle, Kenne               18 Unattached               1.65m  
  5 Boykin, Miles             15 Centennial T             1.65m  
  5 Ortega, Shilo             17 Epic Track C             1.65m  
 -- Dimas, Cameron            16 Fort Collins                NH  
 -- Gilbertson, Max           16 Unattached                  NH  
 
Long Jump 15-19 (High School) Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Turnage, Connor           18 Unattached               6.64m  
  2 Sweeten, Ron              19 Speed T&F                6.58m  
  3 Greco, Peter              18 Unattached               6.25m  
  4 Norris, Nathanael         19 Colorado Spr             6.24m  
  5 Jones, James              18 Unattached               5.77m  
  6 Brown, Anthony            18 Colorado Fly             5.62m  
  7 Lopez, W Montgomery       15 Speed T&F                5.59m  
  8 Weaver, Daniel            19 Fort Collins             5.53m  
  9 Johnson, Matthew          18 Epic Track C             5.51m  
 10 Whalen, Jack              15 Centennial T             5.48m  
 11 Thompson, Latrail         16 MACKTRACK EL             5.42m  
 12 Mordecai, John            15 Epic Track C             5.41m  
 13 Krauss, Eric              17 Unattached               5.29m  
 14 Norton, Mick              17 Unattached               5.26m  
 
Triple Jump 15-19 (High School) Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Turnage, Connor           18 Unattached              14.51m  
  2 Greco, Peter              18 Unattached              13.33m  
  3 Sweeten, Ron              19 Speed T&F               12.77m  
  4 Norris, Nathanael         19 Colorado Spr            12.75m  
  5 Mordecai, John            15 Epic Track C            12.29m  
  6 Thompson, Jake            18 Pure Speed T            12.00m  
  6 Ortega, Shilo             17 Epic Track C            12.00m  
  8 Krauss, Eric              17 Unattached              11.55m  
  9 Whalen, Jack              15 Centennial T            11.33m  
 10 Marcum, Justin            17 Cohipac Trac            11.28m  
 11 Lopez, Edward             17 Speed T&F               11.23m  
 
60 Meter Dash 20-105 Open/Masters Men
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Allen, Clinton            26 Unattached                6.55   1 
  2 Moris, Joe                24 Unattached                6.67   2 
  3 Franks, Ray               80 Unattached                6.68   2 
  4 Dodson, Jeromy            24 Unattached                6.90   2 
  5 Evans, Zane               22 Unattached                6.98   1 
  6 Fanning, Bret             27 Unattached                7.17   1 
  7 Donnell, Forrest          20 Unattached                7.26   1 
  8 Ingram, Sean              35 MACKTRACK EL              7.30   1 
  9 Keyes, Eric               57 Unattached                7.65   2 
 10 Sashen, Steven            52 Unattached                8.25   1 
 11 Oliver, Brian             50 Unattached                8.29   1 
 12 Lee, JR                   21 Zoom Track C              9.44   2 
 13 McKisson, Richard         77 Unattached                9.70   1 
 14 Dye, WJ                   70 Unattached               10.14   2 
 
60 Meter Dash 20-105 Open/Masters Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Moris, Joe                24 Unattached                6.62  
  2 Dodson, Jeromy            24 Unattached                6.80  
  3 Evans, Zane               22 Unattached                6.88  
  4 Allen, Clinton            26 Unattached                7.00  
  5 Fanning, Bret             27 Unattached                7.22  
  6 Ingram, Sean              35 MACKTRACK EL              7.34  
 
300 Meter Run 20-105 Open/Masters Men
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fanning, Bret             27 Unattached               37.79   2 
  2 Lee, JR                   21 Zoom Track C             40.08   1 
  3 Kisner, Nahum             36 Unattached               40.28   1 
  4 Oliver, Brian             50 Unattached               44.57   1 
 
600 Meter Run 20-105 Open/Masters Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Anderson, Trav            24 Unattached             1:30.61  
  2 Lee, JR                   21 Zoom Track C           1:37.04  
  3 Gallegos, Steve           59 Unattached             1:45.13  
 
1500 Meter Run 20-105 Open/Masters Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gallegos, Steve           59 Unattached             4:53.20  
 
Long Jump 20-105 Open/Masters Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ames, Brendan             26 Unattached               7.50m  
  2 Donnell, Forrest          20 Unattached               6.55m  
  3 Lee, JR                   21 Zoom Track C             6.11m  
  4 Dye, WJ                   70 Unattached               3.74m  
 
Triple Jump 20-105 Open/Masters Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Dye, WJ                   70 Unattached               7.19m  
 
Shot Put 20-105 Open/Masters Men
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Keyes, Eric               57 Unattached              11.74m